Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Haryy Vi Fajna Cena W-wa, warszawa

sidnej
post 19.07.2005 23:03
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 19.07.2005




witam
nie wiem czy nie za późno ale może dla niektórych może jeszce nie, a mianowicie
wybrałem się dziś na miasto co by zakupić książeczkę ( została kasiora z wyjazdu nad morze;) )wchodze do Empiku a tu taka cena 100;( ale ktoś życzliwy podpowiedział mi gdzie trza sie udac;0
i znalazlem na Pl. Wilsona w księgarni językowej za 78, 20 bo maja jakas promocje wakacyjna;)
no i kupilem;)
takze jakby ktos chcial mimo wszytko poczytac w realu to juz wie gdzie mozna sie ewentualnie udac;)
pozdrawiam i mam nadzieje ze komus pomoglem;)


ps.
pierwszy post ale kiedys trzeba zaczac pisac a nie tylko czytac;) ale wychodze z zalozenia ze jak juz cos napisac to konkretnie;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 19.07.2005 23:14
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



no bravo
Ja nie byłem pewny, czy zdobęde gdzieś indziej [brałem pod uwagę jeszcze carrefour] ale o 9 byłem rpzy Empic megastore w Gdansku.
Dzisiaj byłem w Auchan i tam był za 89,99 dementi.gif

edit
i byłem jednym z pierwszych którzy w polsce przeczytali tongue.gif więc nie zwracałem uwagi na cenę.

Ten post był edytowany przez kubik: 20.07.2005 00:04


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
silme
post 19.07.2005 23:45
Post #3 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: zza siódmej rzeki ;-)




a ja kupiłam za 78, no ale miałam książkę dopiero wczoraj


--------------------

...I can teach you how to bewitch the mind and ensnare the senses. I can tell you how to bottle fame, brew glory, and even put a stopper in death...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 20.07.2005 23:44
Post #4 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(kubik @ 19.07.2005 23:14)
i byłem jednym z pierwszych którzy w polsce przeczytali tongue.gif więc nie zwracałem uwagi na cenę.
*


Hehe, jesteś pewien wink.gif? No, może faktycznie jednym z pierwszych tongue.gif. Osobiście nabyłam swój egzemplarz punkt na otwarcie, czyli o godzinie 9:30 rano w sobotę, 16 lipca w księgarni językowej English Unlimited w Gdyni za 92 złote i 30 groszy (fakt, trochę bolało, ale trudno się mówi) cheess.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 20.07.2005 23:44


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kudlaty
post 20.07.2005 23:46
Post #5 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 16.07.2005




a ja wydrukowałem jak ten poj#% i wole nie liczyc ile mnie to kosztowało... drukowałem atramentową drukarka w domu.... pewnie za to siano mógłbym sobie kupic oryginała... dementi.gif ale błysnąłem intelektem i znalazłem genialne rozwiązanie jak udubic troche siana....


--------------------
Bad Boys!! Bad Boys!! What you gonna do when we come for YOU!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 21.07.2005 00:06
Post #6 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Ha ja byłem o coła 30 minut lepszy tongue.gif
A kiedy skończyłaś czytać?


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 21.07.2005 00:17
Post #7 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



W niedzielę w nocy (tak uczciwie, bo tak po łebkach to już w sobotę) smile.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 21.07.2005 00:24
Post #8 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Sobota ok 19... tak.
Ale teraz czytam jeszcze raz starając się rozumieć wszystko. Fajna zabawa. W jednej łapie HP w drugiej Longman tongue.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 21.07.2005 00:32
Post #9 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Longman? O, matko - to się nazywa prawdziwy fan wink.gif. Ja też czytałam dwa razy, ale bez Longmana (bo i wstyd byłby jak stąd do Nowego Jorku czegoś nie zrozumieć, skoro sama z zawodu jestem tłumaczką czarodziej.gif) wink.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 21.07.2005 00:36
Post #10 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Cholera, ja tez wybulilam 99.90 ;P Ale warto bylo, bo dostawalo sie w Empiku (ja zarezerwowalam sobie egzemplarz ^^") ozdobna torebeczke z obrazem okladki brytyjskiego wydania dla mlodszych oraz 11 kart do gry Harry Potter. Do tego znizke na 25% na nastepne zakupy w Empiku. Empik byl najpewniejszym zrodlem, no i byla ta lista z rezerwacja tomu ;P. Pamietam,ze V czesc kupilam po roku i tez prawie 100 kosztowala. Empik oczywiscie -__-". Natomiast kiedy kupowalam "Czare Ognia" w Sopocie w Empiku na Monciaku, mieli tylko jeden egzemlarz z uszkodzona folia i rysa przechodzaca przez kartki. Wlasciwie szkoda zadna, bo widac ja bylo tylko przy zamknieciu ksiazki, ale dali mi znizke 20% ;P Tylko dzieki temu udalo mi sie zdobyc kase na czesc V. Niestety (ten sam sklep) mieli wiecej niz jedna kopie, ale przynajmniem mam ja bez uszkodzen ^^".

Ja mam slownik na podlodze. Jest wielkosci "Orderu Feniksa" i "Ksiecia Pol-Krwi" razem wzietych + 2 razy wiekszy format ;P Wiecie jaka to byla meka? Przymus czytania w domu. Musialam sie wczesniej z zajec zrywac,zeby czytac. Ale najczesciej wracal do domu po 22.00 - 23.00. Dlatego skonczylam czytac dopiero w poniedzialek o 6.30 rano ;( Teraz tez czytam 2 raz ^___^. Ale przynajmniej tym razem nie siegalam do slownika tak czesto jak rok temu.

Ten post był edytowany przez Pszczola: 21.07.2005 00:39


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zwodnik
post 21.07.2005 02:07
Post #11 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 341
Dołączył: 05.04.2003




"Z takim fanatyzmem trudna walka..." - jak stwierdzili dowódcy Szwedzcy objegający Jasną Górę...

Nie dałbym rady wstać w sobotę na dziewiątą, więc do miasta wybrałem się grubo po 16. biggrin.gif I oczywiście na "empikowskim patriotyźmie" straciłem 15 zeta, bo po drodze minąłem księgarnię, w której, jak potem sprawdziłem, HBP kosztował 84.99. Niestety stwierdziłem, że jakoś bardziej lubię empik, i teraz jestem biedny wink.gif . Mimo najszczerszych chęci musiałem czytanie rozłożyć na 2 dni, bo około strony 300 wysiadłem. W niedzielę po południu było po wszystkim. Zabawne, że pierwszy rozdział, który usiłowałem czytać "na czepialskiego" z Collinsem w dłoni i obłędem w oczach szedł mi 3x gorzej niż kiedyś ZF. Dopiero, gdy wnerwiony odrzuciłem słownik na bok, stwierdzając filozoficznie, że "idzie się dorozumieć", czytanie zaczęło mi sprawiać frajdę. Dlatego jeśli są jeszcze tacy, którzy wersji angielskiej nie przeczytali, a zamierzają, szczera rada - słownik trzymać z daleka, chyba, że naprawdę trzeba - inaczej całą przyjemność szlag trafi.

Btw orientuje się ktoś, po ile chodzi HBP w hipermarketach, np Tesco czy cuś ? Jak już się mamy wnerwiać o przepłacanie, to przynajmniej wiedzmy dlaczego biggrin.gif


--------------------
AMOR PATRIAE NOSTRA LEX...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 26.04.2024 23:40