Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Bush Vs Kerry, wybory prezydenta USA

BlackOmen
post 05.11.2004 20:17
Post #26 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
A wygrała wolność

Ktora Ameryka rozdaje innym krajom. Ostatnio np. Irakowi.

QUOTE
Kerry był kandydatem beznadziejnym. Bush jest średni, ale poradzi sobie.

Jezli Kerry byl beznadziejnny to Bush juz jest ponizej zera (absolutnego)

QUOTE
Babilon sie rozlleci.

A Jechowa zstapi z nieba i nastapi sadny dzien!

Stary tak w ogole to z mlodziezy wszechpolskiej sie urwles? Widac jaki jestes niepocieszony ze Polska jest w UE.

QUOTE
cieszmy się bo Bush wygrał! jeeee

Huraaaa kolejne 4 lata rzadu malpy!



--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 05.11.2004 20:27
Post #27 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Omen. Proszę. Argumenty. Nie wyśmiewaj, nie obrażaj innych bo to każdy potrafi. Uważasz że Kerry jest lepszy od Busha? Powiedz dlaczego. Bo twój ostatni post był na poziomie normalnie Milki z dawnych czasów.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.11.2004 21:08
Post #28 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Juz od pierwszego stwierdzenia Busha ze: "Teoria ewolucjijest tylko teoria a kazda teorie nalezy kwestionowac". To juz chyba pokazuje poziom Busha.

Ale najwieksza rzecz jaka boli to rozpetanie wojny w Iraku za bron ktorej tak naprawde nie bylo. Chcial zwalczyc teroryzm a sprawil ze zaczal sie on rozwijac dzieki wojnie w Iraku. Jest to wojna o rope ktora pochlonela juz tysiace osob. Wszystko to aby zniszczyc terroryzm A tym czasem co? Terroryzm tam rozwija sie w najlepsze. Bush oszukal ludzi w sprawie Iraku. Olal to co mowili inspektorzy. Nie byloz adnej broni jednak on wiedzial lepiej przez to ruszyl na Irak aby go wyzwolic. Jednak co? Wpakowal siebie i caly swiat w takie gowno z ktorego nie wiem jak wyjdziemy. Sam pan prezydent uwaza ze bardzo dobrze zrobil atakujac Irak. Bush widzi swiat jako czarno-bialy, albo jestescie z nami albo przeciw nam. Przez to ze normalne panstwa sprzeciwily sie wojnie w Iraku Bush sie od nich odcial. Przez co spieprzyl cala polityke i stosunki z Europa. Przyznacie ze jeszcze nigdy Ameryka nie miala tak beznadziejnych stosunkow z Europa i komu to zawdzieczamy? Nie trzeba nawet mowic. Sama Ameryka tez cierpi z pwoodu Busha. Nadwyzka ktora zostawil Clinton Bush zamienil na deficyt (dosyc spory). Bush pokazal ze umie spieprzyc sprawe. To byly 4 lata republikanow ktore powinni zaliczyc do najgorszych i powinni oddac fotel prezydencki demokratom. Niestety jak widac tak oczywiste rzeczy nie przemawialy do ludzi. Dzieki temu mamy kolejne 4 rzady malpy ktore nie dadza nam nic dobrego! Ani Irakowi, ani Polsce, ani Eurpo, ani calemu swiatu.

Jezeli chcecie wiecej artykulow czemu Bush jest beznadziejnym politykiem zajrzyjcie tutaj


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 05.11.2004 21:46
Post #29 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Ja tam uważam teorię ewolucji za jedną wielką bzdurę... Ale to szczegół, nie każdy jest kreacjonistą tongue.gif

Nigdy cię nie zastanowiło dlaczego nikt jej nigdy nie udowodnił? Dlaczego nadal pozostaje teorią? Czy nie myślisz że to o czymś świadczy?

QUOTE
Chcial zwalczyc teroryzm a sprawil ze zaczal sie on rozwijac dzieki wojnie w Iraku.


A gdzie tam się rozwijać. Bzdura. Po prostu teraz jeszcze bardziej go widać. I tak kiedyś to musiało nastąpić, kiedyś ktoś musiał rozpocząć walkę z terroryzmem. Poza tym to nie on zdaje się zapoczątkował wojnę, tylko Bin Laden, rozwalając wtc... O ile to naprawdę on zrobił, ale to jest już totalny szczegół, który nic nie wnosi do dyskusji.

QUOTE
Bush widzi swiat jako czarno-bialy, albo jestescie z nami albo przeciw nam.

A gdzie tam, gdyby tak patrzył to już dawno zaatakowałby Francję, Rosję itp. Albo Hiszpanię. Bo przecież skoro nie są z nim to są przeciwko.

QUOTE
Nadwyzka ktora zostawil Clinton Bush zamienil na deficyt (dosyc spory).

Kurde, kiedy ostatnio sprawdzałem budżet USA był dość utajnioną sprawą. Skąd bierzesz takie informacje?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.11.2004 22:41
Post #30 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Kurde, kiedy ostatnio sprawdzałem budżet USA był dość utajnioną sprawą. Skąd bierzesz takie informacje?

Chociazby New York Times.

QUOTE
Ja tam uważam teorię ewolucji za jedną wielką bzdurę... Ale to szczegół, nie każdy jest kreacjonistą tongue.gif

Nigdy cię nie zastanowiło dlaczego nikt jej nigdy nie udowodnił? Dlaczego nadal pozostaje teorią? Czy nie myślisz że to o czymś świadczy?

A czy obchodziles 26 pazdziernika 6,000 urodziny wszechswiata?? Wlasnie przez takich jak ty Bush wygral.

Btw uwazasz,że swiat zostal stworzony w 6 dni, a czlowiek tj. Adam powstal z prochu, a Ewa z jego zebra???


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.11.2004 22:52
Post #31 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
A gdzie tam się rozwijać. Bzdura. Po prostu teraz jeszcze bardziej go widać.

za Saddama zadnego Abu Musab Al Zarkawiego nie bylo w Iraku. Po za tym zobacz ze nie bylo powiazan miedzy Irakiem a Al-Quaida

QUOTE
I tak kiedyś to musiało nastąpić, kiedyś ktoś musiał rozpocząć walkę z terroryzmem. Poza tym to nie on zdaje się zapoczątkował wojnę, tylko Bin Laden, rozwalając wtc... O ile to naprawdę on zrobił, ale to jest już totalny szczegół, który nic nie wnosi do dyskusji.


Bin Laden nie jest Irakijczykiem tylko Saudyjczykiem. Jezeli atak na Irak mial byc odpowiedzia na zniszczenie WTC przez Bin Ladena to rownie dobrze Ruscy mogli by zaatakowac Polske za to ze Czeczeni stracili im 2 samoloty.

QUOTE
A gdzie tam, gdyby tak patrzył to już dawno zaatakowałby Francję, Rosję itp. Albo Hiszpanię. Bo przecież skoro nie są z nim to są przeciwko.

.... i bylby problem z glowy bo jak by tylko Bush sprobowal by zaatakowac Ruskich wystrzelili by w niego swoje rakiety i bylo by o jednego debila mniej. BTW. Hiszpania poczatkowo wyslala swoje wojsko do Iraku w ramach "koalicji anty terrorystycznej"


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 05.11.2004 23:09
Post #32 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Uważam że świat został stworzony w 6 okresów czasowych a dusza została tchnięta w to, co wyewoluowało z małpy. Nie obchodziłem 6000 urodzin wszechświata.

Co do linku o braku związku pomiędzy Irakiem a al-Quaidą- po pierwsze. Artykuł pochodzi z tego roku. Teraz to mogą sobie stwierdzić wszystko, na co tylko mają ochotę. Jak mawiają ludzie prości, teraz to już po ptokach. Po drugie. Istniało przypuszczenie że Bin Laden ma kryjówkę w Iraku. A co do Abu Musab Al Zarkawiego. Był był, tylko że było o nim mnie słychać niż o Bin Ladenie. Później ich drogi się rozeszły. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

QUOTE
Bin Laden nie jest Irakijczykiem tylko Saudyjczykiem. Jezeli atak na Irak mial byc odpowiedzia na zniszczenie WTC przez Bin Ladena to rownie dobrze Ruscy mogli by zaatakowac Polske za to ze Czeczeni stracili im 2 samoloty.

Ależ ja to wiem, tylko widzisz - Irak ma jeszcze ropę. I to też był powód do atakowania go. Ale to w prosty sposób obala twoją teorię że Bush jest tylko nic nie rozumiejącym chłopkiem... Przecież miał więcej niż jeden powód żeby zaatakowac Irak. I jak ładnie się wybronił kiedy go oskarżali że robił to bez powodu...

QUOTE
i bylby problem z glowy bo jak by tylko Bush sprobowal by zaatakowac Ruskich wystrzelili by w niego swoje rakiety i bylo by o jednego debila mniej.

Raczej o 6 miliardów debili... Jakby ruski wystrzelili swoje, to usa też by wystrzeliło swoje do tego doszłaby reszta broni atomowej i mielibyśmy ładnego Fallouta na żywo.

A jeszcze New York Times. Jest rzeczą wiadomą, że to co NYT mówi o budżecie to SPEKULACJE. Tak naprawdę nikt nie wie jak z tym jest naprawdę poza wysoko postawionymi urzędnikami.

I na koniec powiem jeszcze tylko że nie jestem zwolennikiem Busha. Ale stanowczo wolę go od Kerryego. I tyle tej dyskusji z mojej strony bo zaczyna ona przypominać dyskusję na temat co jest lepsze - Windows czy Linux biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.11.2004 23:42
Post #33 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ależ ja to wiem, tylko widzisz - Irak ma jeszcze ropę.

Wychodzi an to ze jednak wiesz o co chodzi. Ale czy uwazasz ze tak byc powinno?? Jezli ktos ma potezna armie to moze robic co mu sie podoba? Podbijac inne kraje mordowac tysiace ludzi tylko dlatego ze zabraklo mu taniej ropy naftowej?? To byl wlasnie powod dla jakiego zaatakowal Irak i to sprawia ze uwazam go za skurwysyna. Wciskal ludziom kit o broni masowego razenia i powiazaniach z Al-Quaida. Przeciez wtesdy mial niebite 'dowody'. czy jezeli uwazasz stosowne wywolywanie wojny na podstawie tak blachych przeslanek to czy nie uwazasz ze moze komus zachce sie nas zaatkowac bo ubzdura ze produkujemy bron atomowa? Mamy przeciez reaktor jadrowy w Swierku a sSaddam nawet tego nie mial.
QUOTE
Raczej o 6 miliardów debili... Jakby ruski wystrzelili swoje, to usa też by wystrzeliło swoje do tego doszłaby reszta broni atomowej i mielibyśmy ładnego Fallouta na żywo.

No widzisz sam teraz rozumiesz ze Bush nie zaatkowal by Francji, Rosji i Niemiec mimo ze widzi swiat w czarno-bialych barwach - nawet malo inteligente zwierzeta posiadaja instynkt samozachowawczy.

QUOTE
A jeszcze New York Times. Jest rzeczą wiadomą, że to co NYT mówi o budżecie to SPEKULACJE. Tak naprawdę nikt nie wie jak z tym jest naprawdę poza wysoko postawionymi urzędnikami.

To serce staje mi w gardle na mysl o Polskim budzecie.

QUOTE
I na koniec powiem jeszcze tylko że nie jestem zwolennikiem Busha. Ale stanowczo wolę go od Kerryego. I tyle tej dyskusji z mojej strony bo zaczyna ona przypominać dyskusję na temat co jest lepsze - Windows czy Linux

Nie wszystko chodzi pod linuksem... w tym sterowniki do mojej plyty bez ktorych nie mam normalnej grafiki i dzwieku.

QUOTE
Uważam że świat został stworzony w 6 okresów czasowych a dusza została tchnięta w to, co wyewoluowało z małpy.

1) Jak to 6 okresow czasu?
2) Na ktorym etapie jak to wyewoluowalo z malpy. Czy neandertalczyk tez mial dusze czy wylacznie Homo sapiens sapiens
btw. na indonezyjskiej wyspie flores znaleziono drugi gatunek czlowieka czy mial on dusze mimo ze wyewoluowal od Homo erectus niezaleznie od Homo Sapiens czy tez mial dusze? A czy szympans ma dusze? Przeciez sekwencja zasad w jego DNA jest w 98,5% taka sama jak u ludzi, nawet chromosomy szympansie i ludzkie barwia sie podobnie jezlei szukasz mniej skomplikowanych dowodow Ewolucji przejzyj biologie Villego. Mowi się TEORIA ewolucji bo przeciez nikt nie odtworzy w laboratorium procesu ktory zachodzil przez wile milionow lat na ziemi. Tzn. nie wychodujesz czlowieka z niczego (jakis prostych substancji organicznych) ani nie wyprowadzisz go z bakterii.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 06.11.2004 09:02
Post #34 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Nie, mówi się teoria bo nie wyjaśnia wszystkiego co powinno wyjaśniać. Chociażby jak rozwinęły się płazy. Pomiędzy gadami a płazami jest biała dziura. Brakujące ogniwo w rozwoju człowieka pomijam.

Jeśli chodzi o duszę - ja osobiście uważam że hmo sapiens. Ale to jest zupełnie nieważny szczegół imho. Poczytaj sobie encyklikę Humani Generis Piusa XII.

6 okresów czasu to chyba dość jasne sformułowanie...

A i jeszcze do dyskusji o Bush vs Kerry, choć miałem tego nie kontynuować... Pewnie że chodzi o ropę. Pewnie że silniejszy może po nią sięgnąć. Co na to poradzisz? Zero wpływu. Myślisz że Kerry nie chciałby wyciągnąć ropy z Iraku? W takim razie to ty widzisz świat na czarno i biało.

A i mowiąc o dyskusji nt. Linux vs Windows nie miałem na myśli że ja mam rację a ty nie biggrin.gif Tylko że to jest dyskusja której nie da się rozwiązać. Jednemu bardziej pasuje Linux, drugiemu Windows... Jeden ma swoje argumenty, które zupełnie nie trafiają do drugiego. A tak naprawdę imho wszystko zależy od tego do czego chcesz używać tego systemu... A najlepszy i tak jest unix freeBSD tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 08.11.2004 12:10
Post #35 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Irak MA więcej wolności niż za Saddama i jest to fakt obiektywny.

Nie należę do Młodzieży Wszechpolskiej. Jestem niepocieszony, że Polska weszła do UE. Fascynuje mnie, żeCi sami ludzi potrafią robić z Ameryki Babilon, a z Babilonu Łonderland.

Z tym Jehową, to nie byłoby tak źle. Chętnie bym zobaczył miny członków Europejskiej Frakcji Socjalistycznej stojących w kolejce na sąd. Czy instytucja, która zabrania PRYWATNEJ KRYTYKI zjawiska homosexualizmu nie jest przypadkiem instytucją, która ZNIEWALA?!?

Teoria ewolucji jest tylko teorią. Dosyć prawdopodobną, ale na zdrowy, chłopski rozum się wogóle kupy nie trzyma tongue.gif No ale pieprzyć mój chłopski rozum, są naukowcy którzy też podważają mnóstwo jej założeń.

Gwpli ścisłości, Bush jest jak na mój gust zbyt lewicujący, szczególnie w sprawach ekonomicznych, ale trudno go porównywać z tym szalonym socjalistą Kerrym.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 08.11.2004 20:51
Post #36 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Gwoli ścisłości- żaden przedstawiciel Młodzieży Wszechpolskiej nie umiałby sklecić dwóch porządnych zdań, poziomem umysłowym odbiegają znacząco nawet od dewotek( poza prof. Romanem Gierytychem, który kiedyś był w Młodzieży...)

Cieszę się Katonie, że ostatecznie jesteś przeciwnikiem naszej obecności w UE. Musimy zwierać szeregi w walce z konstytucją europejską.

Co do Ameryki- Mam nieco mieszany stosunek. Nic w tym kraju mi nie imponuje samo w sobie, nie ma tam ani wyższych wartości ani yższej kultury ani pamięci ani tradycji, nic tam nie jest szczególne ani wyjątkowe. Tylko, że być może to jedyne państwo gdzie rządzi prawo, religia ma właściwe miejsce w zyciu społecznym, rozwija się nauka a system kapitalistyczny( najlepszy dla człowieka) nieprzerwanie wpisany jest w filozofię kraju.

Co do słów niedoszłego ministra- Jako że treść jego wypowiedzi miała związek z piastowanym urzędem a to już nie jest prywatna opinia.
Ewolucja nie jest teorią. Nawet przy niezgodnym z rzeczywistością założeniu, że wszystkie gatunki powstały jako "gotowe" to bez ewolucji juz 50 razy by powymierały. Ewolucję mozna obserwować, bakterie wirusy, sinice zmieniają się w ciągu dekad bardzo radyklanie. Im prostsze gatunki tym szybciej zachodzi proces ale widaćgo nawet u najbardziej rozwiniętych.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 09.11.2004 00:06
Post #37 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ewolucja nie jest teorią. Nawet przy niezgodnym z rzeczywistością założeniu, że wszystkie gatunki powstały jako "gotowe" to bez ewolucji juz 50 razy by powymierały. Ewolucję mozna obserwować, bakterie wirusy, sinice zmieniają się w ciągu dekad bardzo radyklanie. Im prostsze gatunki tym szybciej zachodzi proces ale widaćgo nawet u najbardziej rozwiniętych.


Akurat to niczego nie dowodzi... Czy we wszystkim można zaobserwować analogię? Skoro bakterie się zmieniają i udoskonalają to i ssaki też? Skoro kot potrafi się nauczyć załatwiać się w jednym miejscu to czemu pies nie? Przecież kotu bliżej do psa niż jakiejkolwiek bakterii do jakiegokolwiek ssaka...

Poza tym teoria ewolucja nie tyle jest w zupełności nieprawdziwa co po prostu niepełna. I jako taka pozostaje teorią. Nie da się jej zastosować jako prawa, bo w niektórych przypadkach nie ma zastosowania - vide brakujące ogniwa, których jest całkiem sporo.

Czy mi się wydaje czy tu się delikatny offtopik zaczyna?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 09.11.2004 08:56
Post #38 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




To żeby tak delikatnie z offtopica zawrócić.

QUOTE
Na stronie 
Tygodnik "Wprost", Nr 1146 (14 listopada 2004)


Lepiej z Bushem zgubić, niż z Chirakiem czy Schroederem znaleźć

Piotr Gabryel

Nie trzeba jechać do Lizbony ani nawet wnikliwie studiować strategii lizbońskiej, by się zorientować, że lepiej z George'em Bushem zgubić, niż z Jakiem Chirakiem czy Gerhardem Schroederem znaleźć. Albo - mówiąc inaczej - lepiej z wstecznym Amerykaninem zgubić, niż z postępowym Europejczykiem znaleźć. A już najlepiej oczywiście z Amerykaninem znaleźć, a co nieco wskazuje na to, że to właśnie nam, Polakom, może się ta sztuka udać.
Poza Stanami Zjednoczonymi chyba tylko w Polsce George Bush mógłby w tym roku wygrać wybory prezydenckie. Głosowałoby bowiem na niego aż 41,1 proc. Polaków (według badań przygotowanych dla "Rzeczpospolitej"), a tylko 16 proc. Brytyjczyków, 14 proc. Włochów, 10 proc. Niemców, 7 proc. Hiszpanów i 5 proc. Francuzów. Europejczycy cierpiący na bushofobię, czyli ciężką postać antyamerykanizmu, woleliby widzieć w Białym Domu Johna Kerry'ego albo - jeszcze lepiej - Jacques'a Chiraca, który najpewniej rozpocząłby urzędowanie w Waszyngtonie od ogłoszenia ostatecznego zwycięstwa nad islamskim terroryzmem przez poddanie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Al-Kaidzie po jak zwykle wyczerpujących negocjacjach z bin Ladenem w Monachium. Potem Chirac uwolniłby Saddama Husajna, powołał wspólnego komisarza Unii Europejskiej i USA ds. kontaktów z pokonanym światowym terroryzmem i gładko przeszedł do realizacji drugiej fazy strategii lizbońskiej, zakładającej doścignięcie i prześcignięcie Stanów Zjednoczonych przez Unię Europejską najpóźniej do pierwszego maja przyszłego roku dzięki zharmonizowaniu europejskich podatków z amerykańskimi, czyli podniesieniu ich przynajmniej do francusko-niemieckiego poziomu. Tak urządzony euroamerykański transatlantyk tonąłby już spokojnie w takt hymnu Chińskiej Republiki Ludowej granego na placu Inwalidów przez orkiestrę Armii Czerwonej.
Wystarczy prześledzić ton komentarzy towarzyszących rozstrzygnięciu wyborów prezydenckich w USA, by się przekonać, że bushmeni, czyli George Bush i jego wyborcy mają na głowie świat, który stoi na głowie. Świat zamieszkiwany przez buszmenów, którzy myślą, że można owocnie negocjować z terrorystami i rozwijać gospodarkę, zakładając jej kolejne kagańce, między innymi podatkowe. I choć na szczęście tym razem - dzięki coraz bardziej republikańskiej Ameryce - buszmenom nie udało się pokonać bushmenów i prezydentem pozostał mąż stanu, który jest w stanie utrzymać Stany we właściwym stanie, to - zważywszy na rozmiary antybushowskiej kampanii - wątpliwe jest, by bushmenom udało się teraz pokonać buszmenów - dla ich własnego dobra - i postawić świat z powrotem z głowy na nogi (vide: "Bushmeni kontra buszmeni", "Ideologie kontra ideały", "Brukselski urząd cenzury" i "Obrona konieczna").
Na szczęście jednak walka o dechirakizację świata trwa, podobnie zresztą jak walka o dekwaśniewskizację Polski, gdzie też lepiej z Donaldem Tuskiem czy Janem Rokitą zgubić, niż z Aleksandrem Kwaśniewskim znaleźć. Żeby jednak bushmeni mogli naprawdę ostatecznie zatriumfować także w Polsce, której obywatele są najbardziej amerykańskimi Europejczykami (o czym na łamach "Wprost" napisał niedawno prof. Zdzisław Krasnodębski), trzeba zrobić dokładnie to, czego tak bardzo boi się Aleksander Kwaśniewski - jak najszybciej zdemontować III Rzeczpospolitą, którą z takim mozołem montowali Kwaśniewski i spółka. I demontują ją wreszcie! Demontują pospołu - od góry komisja śledcza Sejmu, która odsłania wciąż nowe mafijne powiązania polityków z gangsterami, a od dołu ci przedsiębiorczy Polacy, którzy odrzucają zżerane przez korupcję i fiskusa państwo Kwaśniewskich i powoli budują własne państwo - państwo niskich podatków dochodowych (liniowy 19-procentowy PIT) i niskich podatków na ZUS, co jest możliwe dzięki zatrudnieniu się we własnej jednoosobowej firmie, w czym okazujemy się niekwestionowanymi mistrzami Europy; aż 26 proc. pracujących Polaków jest już zatrudnionych przez samych siebie, podczas gdy w innych krajach Unii Europejskiej dotyczy to zaledwie kilkunastu procent obywateli (vide: "Zostań swoim szefem!" i "Trzęsawisko III RP").
Jeśli więc naszej komisji śledczej i monoprzedsiębiorcom się powiedzie, wnet może się okazać, że strategia warszawska jest znacznie skuteczniejsza i więcej warta od strategii lizbońskiej, a niewiele mniej warta od strategii waszyngtońskiej. A zatem nie chiracujmy! Bushujmy! 


Prosze jak to mozna zgrabnie ująć. Szukam, szukam i jakoś do niczego się nie potrafię przyczepić. Chcąc, nie chcąc ( bardziej chyba jednak chcąc) tak wyglądają moje poglądy w jakiś 100%.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 09.11.2004 13:31
Post #39 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Kurde, może mi nie uwierzysz, ale chciałem to tutaj wkleić jako głos w dyskusji, pod którym się podpisuję. Treaz już nie muszę. Oszczędziłaś mi trudu biggrin.gif

Jeśli chodzi o oftopik, nie jestem przeciwnikiem teorii ewolucji, tylko jej darwinowskiego wydania.

Pan Butiglione (nie wykluczam byka w nazwisku) zobowiązał się (wg. mnie niepotrzebnie), że nie będzie usiłował zmieniać prawa dotyczącego homoseksualistów i obiecał, że jako urzędnik będzie wypełniał prawo unijne. Swoją opinię wyraził jak osoba prywatna i ma do niej prawo TAKŻE JAKO URZĘDNIK. Na tym polega wolność sumienia. Jeżeli ktoś nie może w wyniku wyznawanych przez siebie poglądów objąć jakiegoś stanowiska to mamy do czynienia z jej naruszeniem. No chyba, że pjdziemy inną ścieżką. Wyobraźmy sobie, że faktycznie - poglądy czy pewne zachowania jakie można u kandydata zaobserwować w życiu prywatnym mogą być podstawą do odrzucenia jego kandydatury. Europejska lewica chyba tak twierdzi. Więc dlaczego w takim razie mają pretensje do ludzi, którzy nie chcą zatrudniać gejów lub osób mających skrajnie permisywistyczne podejście do kwestii erotycznych np. jako wychowawców i chcą wprowadzić przepisy uniemożliwiające odmowy zatrudnienia? Mamy tutaj do czynienia z typową dla socjalistów wszelkiej maści hipokryzją.

Ameryka ma wysokie wartości. To indywidualizm, zaradność, wiara w wolność i równość w obliczu Boga, świadomość kształtowania swojego losu i świata. Te wartości nie są w niczym gorsze od innych, a młodość USA jako państwa tylko umacnia mnie w przekonaniu, że jest to państwo i naród godne głębokiego szacunku. Nie pamięci i tradycji? Cóż, mają spuściznę tradycji europejskiej, której są odłamem, pamięć i szacunek dla własnej (coż z tego, że krótkiej?) historii i są przywiązani do tradycji, które ten naród ukształtowały. Mnie to imponuje.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 09.11.2004 17:01
Post #40 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Podsumowanie:

Dla przeciwników USA

wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 09.11.2004 20:35
Post #41 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Matoos- Czy według Ciebie prawa natury działają wybiórczo ni przypiął nie przypalił? Interesuję się paleontologią od 11 lat i nie znam gatunku który nie miałby swoich ewolucyjnych praprzodków, znam też wiele które wymarło bezpotomnie. A wszystko jest zależne od warunków- Dawne słoniowate w zimnym klimacie ery lodowcowej ewoluowały ku mastodontom i mamutom. Część gatunków wymarła częśc ewoluowała. Nie ma tu jednej reguły, pozostaje tylko prawo ewolucji- przystosowania. Czasem z jednego gatunku powstaje kilka czasem wymierają wszystkie. Ale bez ewolucji w tym tej międzygatunkowej świat natury załamałby się w ciągu kilkudziesięciu tysięcy lat. A życie na ziemi istnieje od 3,8 miliardów lat. Zasady ewolucji są takie same w przypadku każdego gatunku. Brakujące ogniwa nie mają tu nic do rzeczy, jeszcze 100 lat temu ewolucyjne etapy człowieka były białą plamą teraz jest zupełnie inaczej. Ewolucję tą można spokojnie przedstawić poprzez kolejne coraz bardziej zaawansowane stadia. Płazy i gady to takie same stworzenia jak inne i rozwijały się według tych samych zasad. Nie ma tutaj żadnych niepewności. Wszystko ewoluuje bez przerwy, ewolucja to podstawowa prawo istot żywych. W jednym przypadku trzeba zajrzeć do laboratorium, w innym poczytać starozytne teksty, w kolejnym zobaczyć naskalne malowidła a wostateczności zbadać skamieliny sprzed miliarda lta, ale zawsze wszystko będzie potwierdzać ewolucję.

Co do Ameryki. Wszystko zależy od stylu. Zdecydowanie bardziej wolę styl brytyjski, tradycyjny pełen europejskiego świadomego dziedzictwa. Ameryka to tak naprawdę tygiel wszystkich możliwych ideii.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 10.11.2004 17:08
Post #42 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



To mialo byc wrzucone wczoraj ale cos forum sie **** wiec wrzucam to dzisiaj. Zzeram obiad i spadam na englisza no i jeszcze tekst sie rozlecial =='

QUOTE
Nie, mówi się teoria bo nie wyjaśnia wszystkiego co powinno wyjaśniać. Chociażby jak rozwinęły się płazy. Pomiędzy

gadami a płazami jest biała dziura. Brakujące ogniwo w rozwoju człowieka pomijam.

Przeciez nie bylo tak ze mielismy caly czas malpe malpe malpe a wkoncu pojawil sie w pelni wyksztalcony czlowiek. W gwoli bialych dziur nie spodziewaj sie ze tak latwo jest latwo znalezc sakmienialosc. Powstanie skamienialosci tez zalezy od okolicznosci. Gdyby wszystkie trupy sie nie rozkladaly to bysmy w nich utonoli nie? Prawda jest taka ze wydaje sie bardziej prawdopodobne, ze gatunki jednak powstaly w wyniku ewolucji. Bo skad by sie wziela taka jednorodnosc kodu genetycznego o roznych organizmow i dlaczego neiktpre tak wazne bialka moga sie roznic miedzy niespokrewnionymi gatunkami zwierzat bardzo nieznacznie? I dlaczego im bardzij oddalone od siebie sa ewolucyjnie te zwierzeta ym te roznice w DNA i bialkach sa coraz wiksze? Nie mowiac o tym ze bakterie funkcjonuja zupelnie inaczej niz rosliny i zwierzaki. Dlaczego mitohindrium ma cechy z ktorych moglo by wynikac ze jego przodkiem byl jakis organizm o budowie zblizonej do wspolczesnych bakterii (bakteryjne rybosomy bakteryjny genom itd.) czy uwazasz ze bardziej prawdopodobne jest ze jakas super moc ktorej za chiny nie mozemy wykryc tak dla kaprysu iles set milionow lat zrobila ze pojawi sie gatunek *pop!* pozniej kolejny *pop!*, teraz zbombardujmy dinozaury bo mi sie znudzilo *bum* no i pora no nowe gatunki *pop* *pop* pop* o a teraz stworzmy cos myslacego np. czlowiek *pop!* a teraz bede siedzal cicho aby nie widzial ze jestm. Bedzie mzona dojrzec krance wszechwsiata a mnei nie. MWAHAHAHAHA! A dla kaprysu zrobie aby mial sekwencje DNA w 98% identyczna z DNA szympansa aby mieli zagdke *pop!*.
Jak tak to Bog chyba cierpi na syndrom Pringles
"Onec you pop you can`t stop"


QUOTE
Jeśli chodzi o duszę - ja osobiście uważam że hmo sapiens. Ale to jest zupełnie nieważny szczegół imho. Poczytaj sobie encyklikę Humani Generis Piusa XII.

A dlaczego homo sapiens a nie homo ercetus? Dlatego ze jakis taksonom zaliczyl ten szkielet do danego gatunku a szkielet o innej formie do inngo? A nie np. homo erctus. Co ma decydowac o tym ze cos ma dusze? Czy jakis taksonom ktory zalozy ze od takiego zestawu cech mamy homo spiens a od innego nie?? Czy neandertalczyk mial dusze czy nie? Ponoc mili dosyc zaawansowana kulture w swoim czasie. Wcale nei gorsza od ludzi.

QUOTE
Pewnie że chodzi o ropę. Pewnie że silniejszy może po nią sięgnąć. Co na to poradzisz? Zero wpływu. Myślisz że Kerry nie chciałby wyciągnąć ropy z Iraku? W takim razie to ty widzisz świat na czarno i biało.

Pewnie nei zwracajmy an to uwage. Kiedys cos takiego stosowano i nazywalo sie appeasement. NIestety nic dobrego z tego nie wyniklo.

QUOTE
A i mowiąc o dyskusji nt. Linux vs Windows nie miałem na myśli że ja mam rację a ty nie biggrin.gif Tylko że to jest dyskusja której nie da się rozwiązać. Jednemu bardziej pasuje Linux, drugiemu Windows... Jeden ma swoje argumenty, które zupełnie nie trafiają do drugiego. A tak naprawdę imho wszystko zależy od tego do czego chcesz używać tego systemu... A najlepszy i tak jest unix freeBSD tongue.gif

Bardzo sie ciesze. Jednak sterowniki i tak mi nie dzialaja pod Linuxem (i wszedzie po za windowsem) to gowno tam zrobie.

QUOTE
Irak MA więcej wolności niż za Saddama i jest to fakt obiektywny.

No pewnie! Jest tam teraz full rozrywki! Ludzie sie w samochodach ze szczescia rozrywaja. Jest tam wprost bombowo!

QUOTE
Nie należę do Młodzieży Wszechpolskiej. Jestem niepocieszony, że Polska weszła do UE. Fascynuje mnie, żeCi sami ludzi

potrafią robić z Ameryki Babilon, a z Babilonu Łonderland.

Jasne powinnismy sie odizolowac od wszystkcih i od wszystkiego i by nam to wyszlo na zdrowie. Druga Japonia bysmy nie byli ale moze Bialorusia...?
Wonderland? Chyba Jesusland!
user posted image

QUOTE
Teoria ewolucji jest tylko teorią. Dosyć prawdopodobną, ale na zdrowy, chłopski rozum się wogóle kupy nie trzyma tongue.gif No ale pieprzyć mój chłopski rozum, są naukowcy którzy też podważają mnóstwo jej założeń.

Jasne lepszy jest Bog i jego magiczne *pop!* Chyba ze wierzysz w przybyszy z innej (mat) planety ktorzy zasiali zycie na ziemi. Tylko skad oni sie wzieli?? A Bog skad sie wzial? Samo z siebie?....*pop!* A moze zakladamy ze poporstu byl i koniec nie ma co sie namyslac. Kleczec i modlic sie! Bo bedziesz sie smazyl w piekle.

BTW. Milosnicy Ameryki zglosiliscie sie juz do udzialu w loterii wizowej?


QUOTE
Gwpli ścisłości, Bush jest jak na mój gust zbyt lewicujący, szczególnie w sprawach ekonomicznych, ale trudno go porównywać z tym szalonym socjalistą Kerrym.

Jak Bush jest dla ciebie "zbyt lewicowy" to kto byl by w sam raz? Ktos na wzor Adolfa Hitlera?

Nadzieja>>> Mam wrzucic artykul antybushowski dla rownowagi?

QUOTE
Ameryka ma wysokie wartości. To indywidualizm, zaradność, wiara w wolność i równość w obliczu Boga, świadomość kształtowania swojego losu i świata.

zapomniales dodac'obdarowywanie' demokracja innych za pomoca bomb czolgow a szczegolnie tych ktorzy maja duzo ropy.

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 10.11.2004 17:18


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 10.11.2004 18:45
Post #43 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna





--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.11.2004 00:50
Post #44 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Odpowiedz na probushowski artykul

user posted image

QUOTE(Hagrid @ 09.11.2004 20:35)
Matoos- Czy według Ciebie prawa natury działają wybiórczo ni przypiął nie przypalił? Interesuję się paleontologią od 11 lat i nie znam gatunku który nie miałby swoich ewolucyjnych praprzodków, znam też wiele które wymarło bezpotomnie. A wszystko jest zależne od warunków- Dawne słoniowate w zimnym klimacie ery lodowcowej ewoluowały ku mastodontom i mamutom. Część gatunków wymarła częśc ewoluowała. Nie ma tu jednej reguły, pozostaje tylko prawo ewolucji- przystosowania. Czasem z jednego gatunku powstaje kilka czasem wymierają wszystkie. Ale bez ewolucji w tym tej międzygatunkowej świat natury załamałby się w ciągu kilkudziesięciu tysięcy lat. A życie na ziemi istnieje od 3,8 miliardów lat. Zasady ewolucji są takie same w przypadku każdego gatunku. Brakujące ogniwa nie mają tu nic do rzeczy, jeszcze 100 lat temu ewolucyjne etapy człowieka były białą plamą teraz jest zupełnie inaczej. Ewolucję tą można spokojnie przedstawić poprzez kolejne coraz bardziej zaawansowane stadia. Płazy i gady to takie same stworzenia jak inne i rozwijały się według tych samych zasad. Nie ma tutaj żadnych niepewności. Wszystko ewoluuje bez przerwy, ewolucja to podstawowa prawo istot żywych. W jednym przypadku trzeba zajrzeć do laboratorium, w innym poczytać starozytne teksty, w kolejnym zobaczyć naskalne malowidła a wostateczności zbadać skamieliny sprzed miliarda lta, ale zawsze wszystko będzie potwierdzać ewolucję.

Co do Ameryki. Wszystko zależy od stylu. Zdecydowanie bardziej wolę styl brytyjski, tradycyjny  pełen europejskiego świadomego dziedzictwa. Ameryka to tak naprawdę tygiel wszystkich możliwych ideii.
*


Nareszcie ktoś normalny. A ja myślałem, że zostałem już sam w tej dżungli w tym... BUSHU.

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 11.11.2004 00:56


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 11.11.2004 10:55
Post #45 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Omen, nie rozumiesz chyba co ja do ciebie mówię. Jakbyś posłuchał rady i przeczytał Humani Generis to wiedziałbyś o co chodzi. Ja nie mówię że ewolucja nie istnieje. Sprzeciwiam się tylko jej Darwinowskiemu wydaniu. Ale jak już mówiłem nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji. Tej o linuksie też nie.

A i prosiłbym żebyś unikał jeżdżenia po Bogu w momencie kiedy najwyraźniej nie znasz nawet podstawowej nauki Kościoła. Tamjest wszystko ładnie wyjaśnione jak według nich powstał świat, wyjaśniony jest także stosunek do ewolucji... A skoro się tym nie interesujesz i się nie znasz, to prosiłbym żebyś przestał się na ten temat wypowiadać bo tylko robisz z siebie idiotę.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.11.2004 11:58
Post #46 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



W takim razie ty uwazasz Darwinowske wydaje ewolucji za brednie a ja uwazam tajemnicza boska interwencje za brednie i chyba tak juz pozostanie. Dla mnie nei ma wiekszej roznicy to czy Bog nas stworzyl tak jak to psize kosciol czy moze Prometeusz ulepil nas z gliny. Czy tez nasze powstanie bylo dzielem obcych z odleglej galaktyki. Dla mnie to sa takie same bajki. Widac ze sie nigdy nie pogodzimy.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 11.11.2004 21:18
Post #47 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Pogodzi was tylko śmierć, bo to chwila największej prawdy.
To całe zamieszanie wokół sprawy ewolucji w wersji darwinowskiej porówałbym do sposobu postzregania kapitalizmu i motywu - "trzeciej drogi". Niby wszyscy wiedzą że kapitalizm to zysk i rozwój przez konkurecyjnośc ale zaraz ktoś wyskakuje że biedni biednieją a bogatsi się bogacą i to jest beee...( A to bzdura- w kapitaliźmie bogacą się wszyscy, wzrastają tylko różnice między najbogatszymi a najbiedniejszymi a i w tym przypadku obie warstwy są cienisieńkie bo dominuje bogata klasa średnia. Ewolucja to jak zasady biznesu, nie imają się ich żande filozofie. Silny wygra a słaby przegra. I tak powstalismy z błota, ewolucja to nie proces stwarzania- stwarzanie dokonało się wraz z wielkim Wybuchem- praktycznie z "niczego" powstał ogromny wszechświat. To tutaj kwestia wiary decyduje czy uważamy to za boską interwencję czy też za prawa natury. Ale tak samo jak nie osiągnie sukcesu w biznesie ten kto się tylko żarliwie modli( choć może to mu dać więcej osobistych korzyści niż bogactwo) tak i ewolucja jest zwykłym prawem sił świata. Jeden milimetr w inną stronę w czasie Wielkiego Wybuchu a nasz układ słoneczny nawet by nie powstał- to tam dokonał się plan....


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 15.11.2004 11:38
Post #48 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Na argumenty o rzekomej białorusinizacji Polski gdybyśmy nie weszli do Zjednoczonych Emiratów Pedalskich nie odpowiadam, bo na tym forum wielu ludzi robiło to wiele razy i mi się poprostu nie chce. To Europa jest gospodarczym, zamkniętym na rozwijający świat grajdołem.

W Iraku jest więcej WOLNOŚCI a nie bezpieczeństwa. Człowiek to taka szmata, że odda całą wolność byle mieć spokój, ale to nie znaczy, że muszę się tą immanentną cechą natury ludzkiej zachwycać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 20.10.2006 18:45
Post #49 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Niestety z perspektywy czasu widać że Bush zrobił antyreklamę parti republikańskiej i ograniczania "terroryzmu". Republikanie tracą wyraźnie przewagę w poparciu społecznym, bo panu Bushowi coś strzliło do łba żeby po zwycięskiej kampani w Afganistanie zamiast odtrąbić sukces iść na bezsensowną wojnę w Iraku.

Styl w jakim to zrobił a przedewszystki opracie wszystkiego na licznych kłamstwachi manipulacjach to doskonałą pożywka dla fundamentalistów.

Mam nieodparte wrażnie że jest on na swój sposób naiwny, ai to się mści. Teraz szanse na militarną interwencję w Korei płn, są praktycnzie żadne, każdy kto to zaproponuje zostanie zakrzyczany przez pacyfistów. A to przecież Korea ma broń masowego rażenia i jeszcze nią otwarcie straszy. kOrea ma podobną liczbę ludności do Iraku a jej reżim jest niewyobrażalnie bardziej represywny od reżimu Saddama.

Ten "zły" wybór państwa z "Osi zła", może mieć przykre konsekewncje. Dostarczył przedewszystkim ogromnej ilości paliwa wszelkiej maści lewakom.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 20.10.2006 18:59
Post #50 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ten już niepotrzebnie wykopałeś. W stosunku do Busha jestem bardzo krytyczny w tym momencie, ale jednyne o czym mi ten temat przypomniał, to jak beznadziejnie zajadłym, agresywnym i zasklepionym dyskutantem był Black Omen =P

Dla mnie do śmierci ewolucja nie będzie trzymała się kupy i nie ma to nic wspólnego z moją religijnością. Ot, głupie to dla mnie i nierealne, przyjmuję na wiarę. Każdy może mieć jakieś dziwactwo. Ja mam takie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 23:05