Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ufo, Czy wierzycie w zycie poza ziemskie?

Eowina
post 15.09.2004 16:08
Post #51 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Witam smile.gif Nie bylo mnie 2 tygodnie na forum a tu prosze,jaka dyskusja sie rozpoczela tongue.gif Cieszy mnie to.
Ja raczej w takie zdjecia i kregi nie wierze. Ale jakies formy zycia pewnie gdzies są...


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 15.09.2004 19:06
Post #52 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Sunlight Priestess @ 02.09.2004 17:23)
Ufoludziki są OK! Hmmm... Na pewno nie jestesmy sami we wszechświecie. To jest nawet bardziej niż pewne. Podobno naukowcy odkryli planete podobną do naszej ale jest blizej niezbadana... Moi qmple z klasy sądzą że jestem anormalna, bo na pytanie czy wierzę w Ufo powiedziałam, że tak i przedstawiłąm jasne i rzetelne argumenty... Które zostały wyżej wymioenione, więc nie będę się powtarzać.  Ludzie są ograniczenie i nie dopuszczają myśli, że może istnieć inna cywilizacja.
*



Zadaj sobie tylko pytanie -co z istnienia tegoż UFO wynika? Moim zdaniem nic. Czy jesteś wstanie dopuścić myśl, że możemy nigdy ich nie spotkać? Że być może iastnieje milion planet z życiem ale bez istot inteligentnych?
A co ciekawe rozmawiamy o UFO tylko dlatego, że od lat 40-tych stało się "modne" w USA.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 15.09.2004 20:01
Post #53 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



stało się "modne" w USA.
No i az tak to sie wszystko przyjelo efff...


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 16.09.2004 09:02
Post #54 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Bo mysli o UFO zmienily troche rozumowanie ludzkosci, wczesniej myslano ze jestesmy jedyni, najlepsi, wladamy. A tu nie;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 18.09.2004 23:07
Post #55 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




A ja mysle ze caly czas są modni. Przeciez ludzie zbierają kase za oglądanie kół w zbozu,kaset z lecącym ufo itd. A naiwni za to placą...


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 19.09.2004 15:19
Post #56 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hagrid @ 15.09.2004 18:06)
A co ciekawe rozmawiamy o UFO tylko dlatego, że od lat 40-tych stało się "modne" w USA.
*




A co ciekawe, piszemy na forum tylko dlatego, ze kilka milionow lat temu myslenie stalo sie modne wsrod homo niewiadomo.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 21.09.2004 15:18
Post #57 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eowina @ 18.09.2004 23:07)
A ja mysle ze caly czas są modni. Przeciez ludzie zbierają kase za oglądanie kół w zbozu,kaset z lecącym ufo itd. A naiwni za to placą...
*




No, może jacyś naiwni za to płacą, ale jak to wytłumaczysz jak ktoś by zrobił takie koła?? I ta czcina czy coś nie było zgięte, tylko wyrwane. Zaden człowiek by czegoś takiego nie zrobił... dementi.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 21.09.2004 15:38
Post #58 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



W Ufo nie wierzę. Może jakieś tam cywilizacje żyją ale i tak sie o tym nie dowiemy więc mało mnie obchodzą. Szczerze mówiąc mam przeczucie, że jesteśmy wyjątkowi. Jesteśmy takim absurdem wszechświata. Mrówką dla której kręcą się gwiazdy. To niemożliwe, ża to wszystko dla nas, ktoś sensownie zakrzyknie. Nielogiczne i kompletnie szalone, ale moż jednak?!? Malusieńcy panowie wszechświata, którego nie mogą nawet zmierzyć? Namiestnicy nad bezmiarem, wątli jak pajączki! Jestem poetą a nie naukowcem i ta wizja mnie rozpala!

Oczywiście oglądałem Solaris. Tam chodzi o to, że jest dupa Kluneja, nie? Jak się ten reżyser nazywał...? Stanley Leem? Podobno pochodzenia polskiego, gdzieś czytałem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
karolka
post 21.09.2004 16:16
Post #59 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 11.02.2004
Skąd: szczecin

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eowina @ 01.09.2004 19:59)
Czy wierzycie ze nie jestesmy sami we wszechswiecie ? Czy uwazacie ze kosmici naprawde istnieją ? Chcialabym poznac wasze zdanie na ten temat.
Temat wydawal mi sie pasujący do Talk Show,wiec forumowicze - Co naprawde myslicie o zielonych ludzikach ?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji  tongue.gif
*






Nie wierzę w "zielone ludki", ale myślę, że istnieje jakieś życie pozaziemskie [ale nie w postaci MARSJANKÓW wink.gif ], ale w ogóle niepodobnego do ziemskiego. Naukowcy przypuszczają, że istnieją planety, na których są organizmy zbudowane z mięśni [oglądałam program w tv]. No, ale nie ma żadnych dowodów na jakieś zycie, bo ciągle odkrywamy tylko gazowe planety mellow.gif sleep.gif


--------------------
Jeśli czsem Polka Panu Bogu się uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody!"
Henryk Sienkiewicz


WEJDŹ KONIECZNIE ! ! !

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kwas
post 22.09.2004 21:09
Post #60 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 09.08.2004




Napewno istnieje inna cywilizacja we wszechświecie no jest on nieskończony.
Zastanawiam się czy cały wszechświat jest ztych samych pierwiastków.Chodzi mi o to,że nie ma gdzieś na jakiejś planecie pierwiastka który nie wysrępował by na ziemi.Tak chyba jest.Zastanawiam się jak długo jakieś planety istnieją.napewno jakaś ma podobną sytuacje jak ziemia,I życie rozwineło się tam podobnie.Nie mówie,że tak samo bo to chyba nie możliwe.Wydaje mi się,że inteligętne cywilizacje mogą wyglądać inaczej niż Terranie.(terra-ziemia)
Żyjemy na jednej planecie o różnica rasy ludzkiej jest różna-rasy ludzi zależą w jakim klimacie żyją.No.Europejczycy,eskimosi,murzyni.Te rasy różnią się od siebie.Więc jest duza możliwość,że na jakiejś planecie rozwineło się zycie.Ewolucja spowodowała w końcu,że są myślące cywilizacje chociaż muszą różnić się od ludzi.Teraz napisze coś na temat Boga-ateiści uważają,ze boga niema.Ale za duzo mam dowodów że bóg istnieje.Wszechświat jest nieskończony,jak to możliwe...
a jednak.Gdyby nie był to co by za nim było?A jeśli by było to co było by za tym?
Tylko bóg mógł zrobić coś takiego.A nam sie wydaje ze to nie prawda,nie jestem zadnym super wiezącym.Ale ta myśl sama mi się wysuwa-za mało wiemy aby zrozumieć istnienie boga.Jesteśmy zbyt luccy aby zrozumieć wszechświat.Teraz jaki bóg jet prawdziwy?Oczywiście każdy-Bóg jest jeden-Allach Jahwe,Jehowa,Bóg jest jeden ludzie inaczej w niego wieżą.Wielobóstwo-proste To tak jak podzielić jednego boga na różne funkcje.Np Bóg wojny.Poprostu dla starożytnych ten jeden bóg odpowiedzialny był za wszystko co związane z wojną.Ale za tym wszystkim stoi jedno Bóstwo.Zawsze dziwiłem się,że w chrześcijaństwie Bóg jet w trzech osobach.To jak wiezenie w wiele bóstw.Jezus mógłbyć Bogiem.Nie ma Bóg i Jezus-Bóg jest jeden.Całkiem moliwe,że Jezus mówił,że Bóg jest jego ojcem bo ludzie inaczej by nie zrozumieli.Bóg i Jezus to jedno.LUdzie wyznawali siły natury-ale bóg jest tez w tych siłach natury jest moze tez w każdym z nas.Nie iwmy co się dzieje z człowiekiem po śmierci a ja nie mogę uwierzyć,że śmierć to koniec.Myślę,że nie ma co się bać simierci bo to nie koniec.Bo jaki byłby sens istnienia...
Wszechświat jest naprawdę dziwnym zjawiskiem...
Jednej rzeczy nie potrafie wytłumaczyć czym jest szatan?
Nie wiem czy jest coś takiego.Mam tak wiele tez dotyczących istnienia Boga.Nie wiem czy jest coś takiego jak świat astralny i piekło.Wiem jedno Wszechświat sam sie nie zrobił.Może to bóg jest wszechświatem?
Religie mogą ukazywać boga.I moralne zasady,dzięki którym jesteśmy ludźmi.Może w ten sposób Bóg przypomina nam kim jesteśmy.
(P.S.Czy ja czasem nie nabijam postów? biggrin.gif )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 05.10.2004 19:01
Post #61 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




W ostatnim numerze Wiedzy i Zycia(numer10) byl artykul o spadających gwiazdach i meteorach.Napisali równiez ze wielu ludzi bierze to za ufo. To moze w tym cala tajemnica ?


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 09.10.2004 16:43
Post #62 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eowina @ 05.10.2004 19:01)
W ostatnim numerze Wiedzy i Zycia(numer10) byl artykul o spadających gwiazdach i meteorach.Napisali równiez ze wielu ludzi bierze to za ufo. To moze w tym cala tajemnica ?
*



Eh, no wiesz, ufo to nie meteoryty... człowiek jest istotą (niestety) popełniającą dużo omyłek... I nadal uważam, że wierzenie w ufo ,,bo jest modne" jest po prostu głupie i bezsensowne huh.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 09.10.2004 20:58
Post #63 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




W życie pozaziemskie ( nie pozagrobowe tongue.gif ) wierzę, w Ufo nie, te zielone ludki jakieś takie mało wiarygodne sie wydają wink.gif

THE END


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 09.10.2004 21:39
Post #64 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




po obejrzeniu "Znaków" kompletnie nie wierzę w 'ufoludki', zielone stworki, czy jednookie cyklopy. Ten film mnie jeszcze utwierdził w przekonaniu, że zielonych nie ma. A życie pozaziemskie? hm.... nie wydaje mi się, żeby tylko ludzie jako istoty inteligentne istnieli we wszechświecie. A z drugiej strony świat to nie Gwiezdne Wojny...


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 10.10.2004 21:36
Post #65 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



Prawda jest taka...

A z resztą obejżyjcie "Scary movie 3" i tam zrozumiecie że oni to my...

A tak na serio to nie wykluczone, że to naprawdę my tylko z dalekiej przyszłości w której wechikuły czasu to codzienność.

Albo to oni zaszczepili życie na ziemi bo w galaktyce trwała wojna i teraz nas dopatrują...

QUOTE
po obejrzeniu "Znaków" kompletnie nie wierzę w 'ufoludki', zielone stworki, czy jednookie cyklopy


A kto ci powiedział że ufio to cyklopy czy zielone stworki? To tylko chora teoria ludzkiego umysłu - bo tak naprawdę to nikt ich jeszcze nie widział.


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 10.10.2004 21:37
Post #66 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Puszczyk- to była przenośnia. Nie myślę o 'obcych' w kategoriach zielonych cyklopów czy czegokolwiek.


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 12.10.2004 20:43
Post #67 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




???,nie mowie ze ufo te meteory. Moze i gdzies jest zycie ale nie są to latające spodki.


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 12.10.2004 22:55
Post #68 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Namiestnicy nad bezmiarem, wątli jak pajączki! Jestem poetą a nie naukowcem i ta wizja mnie rozpala!

"Dyktaturami zawsze wstrzasaja poeci..."

Swoja droga ja myslalem ze jak ktos mowi cos o UFO to wie ze meteorytem to byc nie moze. Z reszta jakos mi meteoryt ni w 5 ni w 9 nie przypominal latajacego spodka.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 14.10.2004 10:11
Post #69 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eowina @ 12.10.2004 20:43)
???,nie mowie ze ufo te meteory. Moze i gdzies jest zycie ale nie są to latające spodki.
*



Ok, sorry najwyraźniej źle Cię zrozumiałam z tymi meteorytami... smile.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tynka
post 14.10.2004 15:50
Post #70 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 13.10.2004




JA wierze w ufo, duchy, mumie, zjawy i Harry'ego pottera. wogóle wierze we wszytsko bo nie wierze zeby ludzie i zwierzeta były jedynymi stworzeniami na swiecie. Lol^^ to moja opinia...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 14.10.2004 20:46
Post #71 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Ok smile.gif

A ja mysle ze jakbym sobie wmowila ze zobacze latający spodek to bym w koncu zobaczyla jakis obiekt poruszajacy sie po niebie. A okazaloby sie to albo zludzeniem optycznym,meteorem albo jakąs satelitą....


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 14.10.2004 22:15
Post #72 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Nie no Tynka, Eowina... suuuper...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 14.10.2004 22:48
Post #73 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE
Nie no Tynka, Eowina... suuuper...

Skąd ten sarkazm, wstydź się natychmiast ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 14.10.2004 22:50
Post #74 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



nie plujcie aronią, z niej robią taki dobry soczek ;>


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 14.10.2004 23:04
Post #75 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




"sondy zbadały tą planete i okazało sie że atmosfera była znośna lecz, nie idealna, warunki termalne w normie, i była tam woda, niestety nie odszukali żadnych żywych forma życia ,przynajmniej sondy nie odszukały"(choć slady wskazywały... jak ktoś wiedział czego szukac wink.gif ) - takie oto wyniki przekazały kosmiczne sondy skierowane
UWAGA NA naszą piekną planete Ziemia biggrin.gif biggrin.gif
Jaki z tego wniosek ??? dry.gif

1) nie umiemy szukać, nawet gdyby na innych planetach było życie pewnie ominelibysmy je jak TIR jeża na autostradzie.

2) nawet we własnym domu nie potrafimy sie zachować i wszedzie brudzimy (zanieczyszczenia są już wykrywalne na skale globalną (najnowsza wieść z tv i nie tylko ale nie przemycona nawet cichaczem w WIADOMOŚCIACH- atmosfera Ziemi nie jest już w stanie przerobić CO2- dwutlenku wegla[fajnie nie cry.gif ] )

3) szukajmy lepiej nowych rozwiązań na nasze bolączki, nie szukajmy NOLi (niezidentyfikowanych obiektów latajacych) bo one i tak sa ale kto by chciałsie z nami zadawać wink.gif

4) Ziemia jest duża ale tak mało terenów nadaje sie do zamieszkania że szok sad.gif (większość to oceany i pustynie:( (dlatego sondy nie wykryły bezpośrednio zycia na Ziemi)

żródła; Discovery ok 11AM niedziela kilka miesięcy temu


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 17:00