Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

23 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kompleksy, tutaj zakompleksiona młodzieży!

skicia
post 07.05.2004 16:12
Post #51 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Kiedyś przejmowałam się swoim wyglądem, ale z casem zaakceptowałam siebię taką jaka jestem. To co, że jestem niska, w końcu "małe jest piękne" :]
Nie warto na siłę szukać mankamentów swojej urody, takich nas matka natura stworzyła i musimy to zaakceptować ( inne wyjście iść pod skalpel). Nie ważne kto jak wygląda, liczy się wnętrze. Nawet super zgrabna dziewczyna, będąca, że tak się wyrażę "idiotką" nie znajadzie przyjaciół i tego jedynego. Natomiast dziewczyna przeciętna, ale mająca w sobie to coś będzie mieć wielu przyjaciół.


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 07.05.2004 21:40
Post #52 

Unregistered









QUOTE (skicia @ 07.05.2004 16:12)
Nawet super zgrabna dziewczyna, będąca, że tak się wyrażę "idiotką" nie znajadzie przyjaciół i tego jedynego. Natomiast dziewczyna przeciętna, ale mająca w sobie to coś będzie mieć wielu przyjaciół.

Dlaczego zawsze "te ładne i zgrabne" ocenia się jako głupie? A brzydkie jako inteligentne?

Kobiet brzydkich nie ma, tylko czasem wina brak =)
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 07.05.2004 21:55
Post #53 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



trzeba sobie jakoś zrekompensować brak własnej urody, Cat. najłatwiej wtedy obwinić te ładne o głupotę. w końcu zazdrość to pospolite uczucie, a własne kompleksy na kimś odbić też trzeba od czasu do czasu.

i tak powstają stereotypy =P


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 07.05.2004 22:08
Post #54 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



ja rozrózniam dwa typy ładnych dziewczyn: jedne to fajne, inteligentne, reprezentujące coś więcej niż tylko swoją urodę, i drugie: których ulubionym zajęciem jest uganianie się za chłopakami i strojenie się. niestety, więcej znamtych drugich ;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 07.05.2004 23:09
Post #55 

Unregistered









Radzę wszystkim obejrzeć "Malenę". Film o tym, że uroda może być przekleństwem. I o zazdrości, o której mówi Potti. Wtedy możemy porozmawiać o kobietach ładnych, mądrych, brzydkich, kwadratowych i podłużnych.

Neonai- hmm a brzydkie dziewczyny nie myślą o chłopakach i ubraniach? Chodzą w jutowym worku i zostają zakonnicami? Myślą 24h o poezji Rilkego i muzyce klasycznej? GE-NE-RA-LI-ZO-WA-NIE.
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 07.05.2004 23:12
Post #56 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Hyhh..nie wypowiadałam się o brzydkich tylko o ładnych dziewczynach i chodziło mi bardziej o przerysowanie tych cech ;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 07.05.2004 23:15
Post #57 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



O, "Malena" to był dobry film...

Stereotypy to chyba nasze najgorsze przekleństwo. I w nas samych "przeciez atrakcyjna dziewczyna musi być ładna" (g... prawda) albo "jak będę się TAK ubierać i poznam TEN klimat to będę mądra" (hyhy). Wiem, że upraszczam i uogólniam, ale z grubsza tak jest niestety.
I obopólna zazdrość - ładna (to musi być głupia!), inteligentna (to pewnie wygląda jak idź-stąd-i-nie-wracaj!). A wcale że nie.

Przy okazji:
Cat, świetny podpis. Uwielbiam "Dies irae" =)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 07.05.2004 23:24
Post #58 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Stereotypy to pojscie na latwizne. Ja nie trzymam się stereotypów i - to do Cat - nie bylo tak rowniez w moim poprzednim poscie, ale to jush wyjasnilam. I nie mowie tego ot tak sobie, bo zdarzyło mi się prawie zakochać w chlopaku , od ktorego mnie odrzuciło po poznaniu się ;P Poza tym stereotyp to jest coś tak dziwnego, że gdy ludzie znajdują hmm no powiedzmy (to tylko przykład) blondynkę, która jest głupia, to jest to dla nich potwierdzenie utartego wzorca, ale gdy spotkają mądrą blondynkę to tak jakby wcale jej nie spotkali. wg nich, wyjątek potwierdza regułę.

EDIT: czyj to film, ta "Malena", chętnie obejrzę (:

Ten post był edytowany przez Neonai: 07.05.2004 23:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 07.05.2004 23:29
Post #59 

Unregistered









Film Giuseppe Tornatore, z Monicą Bellucci w roli głównej =)
Go to the top of the page
+Quote Post
Irwena
post 10.05.2004 18:38
Post #60 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 29.03.2004
Skąd: Lublin




wink.gif Myślę że ten temat nie jest nikomu z nas obcy, bo nikt nie jest ideałem draco.gif ale przecież kompleksy dotyczące wyglądu sprawiają że inni się do nas odsuwają, ale nie z powodu kompleksu, ale tego że jesteśmy nieśmiali, smutni, przygaszeni. Ja np. jestem wkurzona że mam krótkie włosy, mam obrzydliwie dziecinny nos i masz troche za grube uda, a poza tym wszystkim się przejmuje i jestem potwornie leniwa. ale wogole to fajna jestem laugh.gif kiss.gif czarodziej.gif i co??? muszę się dowartościowywać


--------------------
Zawiodłam się na nim... Ale z drugiej strony... On nigdy nic nie obiecywał... On nie wie...

TGZK rulezzz XD!!!

Don't you cry... ja chcę tam wrócić!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PEQU
post 09.12.2004 19:29
Post #61 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 77
Dołączył: 09.12.2004
Skąd: xE{x: R+}




Zamiast pisac i rozpaczac wziac sie do roboty nad soba i nie ma kompleksow. A jak ktos nie smialy to wutkem polecam wewnetrznie 1 litr na 60 kilo zywej masy.


--------------------
PEQU
NUTELLA FOREVER <=> x^nE[N+F]=>{x:R(x)#n}
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 09.12.2004 21:09
Post #62 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Heil Wudzia! Heil Koszat.


I've got a hairy foots. I'm hobbit and I'm proud of it!
Kompleksy ssom.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vaampir
post 09.12.2004 21:35
Post #63 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 82
Dołączył: 22.01.2004




każdy ma jakieś tam kompleksy, ale wszystko jest w porządku, o ile się zbytnio nimi nie przejmuje. ludzie, którzy głosno uzalają sie nad swoimi kompleksami, zamiast cos z nimi po prostu zrobic albo przynajmniej przejść nad nimi do porządku dziennego są z reguły denerwujący.

a co do dziewczyn, które są mało inteligentne i uganiaja się za chłopakami to z reguły nie są wcale ładne. przynajmniej ja mam takie skojarzenia ( stereotypy)


--------------------
My candle burns at both ends;
It will not last the night;
But, ah, my foes, and oh, my friends -
It gives a lovely light.

Edna St Vincent Millay

Sprawdź, jak dobrze mnie znasz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Galia
post 09.12.2004 22:42
Post #64 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 249
Dołączył: 28.05.2004
Skąd: *From the land of stars *




Każdy ma jakieś komplekdy to fakt. Tylko, że one nie zawsze są związane z wyglądem, częściej z brakiem akceptacji własnego 'mentalnego' Ja. Takie osoby mają w życiu wiele problemów często popadają w depresje, nie potrafią spełnić swoich własnych oczekiwać rozpaczliwie potrzebują akceptacji...


--------------------
Jestem myślicielką niezależną, wolną poszukiwaczką oazy nieskrępowanych istnień. Przemierzam pustynie w poszukiwaniu sensu... Czy odważysz się pójść za mną?

Myśli, marzenia, złudzenia. Moje życie...

Nie można dostać czegoś, nie tracąc czegoś w zamian.
Żeby coś otrzymać musisz poświęcić coś o podobnej wartości.
To zasada równoważnej wymiany.
To prawda o świecie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 09.12.2004 22:46
Post #65 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



wiadomo ze ładni maja łatwiej.

zawsze uwazałam ze to kurewsko niesprawiedliwe, bo na to z jaka twarza czy dupą się rodzimy nie mamy wpływy.



--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 09.12.2004 22:57
Post #66 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



tez tak uwazam. zwlaszcza jesli ktos urodzi sie wyjatkowo szpetny i z gory jest skazany na nieprzyjemności z tego powodu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 09.12.2004 23:15
Post #67 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



A skąd wiesz, ze nie wybieramy? :> [dobra to było wyjatkowo głupie pytanie!]
QUOTE
zwlaszcza jesli ktos urodzi sie wyjatkowo szpetny

zgadzam sie!
zwłaszcza jak sie urodzisz szpetna kobietą! I kupa nawet wielokrotne orgazmy tobie nie zrekompensuja spitolonego zycia. Chopy to jednak zwyrokowcy są niestety. mad.gif mad.gif durne samce!!!


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 09.12.2004 23:52
Post #68 

Unregistered









Kubik, honey, to jakoś tak po gejowsku zabrzmiało XP
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 10.12.2004 00:15
Post #69 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



a tam nad dupa zawsze mozna popracowac.
dla mnie jak ktos jest gruby to sorry ale zazwyczaj jest leniwy i tyle. jasne, ze niektorzy maja lepsza czy gorsza przemiane materi, ale bardzo zadko jest tak ze pracą nie da niczego z tym zrobic.

a ładni mają czasem łatwiej z tego prozaicznego powodu, ze często są sympatyczniejsi i milsi dla ludzi i zewnetrznego otoczenia niż sfrustrowane, zakompleksione brzydulki. no ot taki brutalny świat.

i w ogóle jak tak czytam to kurcze jaki tu sie tendencjonalizm przebija. ładna, to od razu full-różowa i idiotka. tak gdzieś tam na topicku o ukrainie nadzieja napisała, że jak widzi też różowe, wymalowane panienki mówiące że co je to obchodzi to ją krew zalewa. nie chce tego znowu roztrzasac ale strasznie to paniusiowate i niestety często bardzo powszechne.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 10.12.2004 01:08
Post #70 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Cat & Nadziejo droga wiesz co.... ja jestem lesbijka bo wokoło tyle pieknych mężczyzn a mnie ciągnie do kobiet
Racja nie mam nic przeciwko lubie ich nawet a co!
ale aleo kompleksach miało być
hmmmmm
mam za krótkie włosy [kretyn ściłem i teraz mam] i kiedy dochodzi do pewnego momentu [gdzie ani zwiazac ani zaczesac] to znów zcinam i wogóle bidny jestem przez to
i to jest prawdziwy problem bo mozna włosy zmienić tylko trwa to dłuuugasnie dammm
ma ktos włosy do sprzedania? krowki.gif

Ten post był edytowany przez kubik: 10.12.2004 15:39


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 10.12.2004 10:58
Post #71 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Najdroższa Sumiko, ile ty mi ostatnimi czasy radości dostarczaszXD! Otóż, pozwól, że wrócę sobie jeszcze do naszej starej dobrej ukrainy i wytknę ci wycinanie mej wypowiedzi z kontekstu. No normalnie gorzej niż Jehowi! Tam nie chodziło o oglądanie ładnej, full-różowej idiotki. Taką jedną, to ja, kiedy jeszcze miałam lustro, oglądałam sobie każdego ranka. Czy ty myślisz, że dożyłabym do dzisiaj z reakcją alergiczną na samą siebie? Masochizm, bardzo chętnie, ale, żeby od razu autodestuktywizm w czystej formie? Aż tak szalona nie jestem! Sęk w tym..., ze tamten temat miał jeszcze poza chęcią radosnej pogawędki, ukryty(nie sądziłam tylko, że aż tak głęboko) sens. Z którego to właśnie wypłynęła ma niechęć do panienek cechujących się głupotą i ignorancją, mających w zadbanych główkach jedynie imprezy, chłopaczków i fajki. A, że całość jawiła się jako infantylna i paniusiowata? No na Boga! Toż to przecież ze specjalną dedykacją było...
No ale pewnie masz rację. Lepiej nie roztrząsać smile.gif .

Kubik, słońce ty moje. Czy ty nie wiesz, że Panna Nadzieja cierpi na beznadziejny i nieuleczalny przypadek homofobii? To, że zapewne i tak skończę w rubryczce Bravo 'Zawsze miejcie nadzieję-Nadzieja radzi' i już teraz powinnam zacząć praktykować, nie oznacza jednak, że możecie bezkarnie najeżdzać sobie na moją malutką i kruchutką osóbkę z ciężką kawalerią! Bezbronna się czuję. Wszędzie geje i lesbijki. Epidemia jakaś, czy co!?
Kubik jak będziesz grzecznym chłopcem, zrobisz trzy kroki w tył i bezpieczną odległość zachować obiecasz(słowo skałta i przyrzeknij na PC'ta!) to ci może nawet własne kłaczki odsprzedam. 40cm lekko kręconego blondu na wydaniu-UWAGA: prostują się w praniu. Zainteresowany ofertą? Przeszczepy ponoć zleciały na cenie smile.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 10.12.2004 13:16
Post #72 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Rosną mi włosy na plecach. I to jakie. Horror. No ale żyje się dalej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 10.12.2004 13:43
Post #73 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Nadziejo kochana a gdzie wersja demo? Przyslij mi ze 2-3 twoje włoski co mi pomoże to sie zdecydowac. Cena mam nadzieje nie bedzie zbyt wygórowana [chociaz mówia: jakość = wysoka cena]
Katon - nie łam sie podobno kobiety lubią takich owłosionych menów.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 10.12.2004 14:14
Post #74 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




A ja nie mam kompleksów! Ha!
ps. powiedziała osoba, która przy wzroście 1,65 ma siostrę (1,78) mamę (1,80) i tatę (nie wiem ile ale też dużo)


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nea
post 10.12.2004 15:21
Post #75 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 162
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kostrzyn

Płeć: Kobieta



Kompleksy są, a jak. 177 cm wzrostu, 82 kilo wagi. Przez długi czas się nie przejmowałam wagą i dotarłam do 87 kg, ale zaczęłam z powrotem zdrowo się odżywiać, gimnastykować się itd. I żyję jedząc głównie warzywa, owoce i mleko. Słodyczy nie jem i jest dobrze. A jeśli chodzi o wygląd to sobie muszę ładne oprawki do okularów wybrać. =P


Aha, i kilka stron temu Zusia napisała, że nie uważa się za grubą jeśli mieści się w ciuchy z Reserved albo innego sklepu młodzieżowego. Ja się nie mieszczę ani w te, ani z żadnego inszego młodzieżowago sklepu. I nie czuję się z tego powodu gorsza.

Ten post był edytowany przez Nea: 10.12.2004 15:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

23 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 22.05.2024 11:02