Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> The Last Horcrux, teoria dotycząca ostatniego Horcruxa

Cottard
post 18.10.2005 14:56
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 18.10.2005




Postanowiłem pżybliżyć Was z moją teorią, która dotyczy ostatniego Horcruxa należącego do Lorda Voldemorta.

Jedna z moich przemyśleń dotyczy Horcruxa, który chciał ukryć Voldemort (oczywiście chciał ukryć wszystkie, ale Dumbledore mówi że robił to w czasie kiedy usłyszał od Snapa o proroctwie - możliwe że to ostatni Horcrux, który chciał ukryć). Szkoda, że nie wiemy na tym etapie jak ten Horcrux powstaje, to by napewno wyjaśniło sprawę. Ale wiemy na pewno, że jest to związane z Czarną Magią na wysokim poziomie. Mnie się wydaje, że ukrycie tego Horcruxa jest bezpośrednio związane z początkiem całej historii, czyli z próbą zabicia Harryego Pottera. Voldemort używając Adava Kedavra na Harrym ,,zaznaczył go jako równego sobie'' i dlatego musiał przekazać mu (nieświadomie) część z swojej duszy - a dusza ta znajduje konkretnie na czole Harryego Pottera.(możliwe że dusza znajduje się wciele Harryego, ale raczej skłaniałbym się ku teorii, że blizna jest pewnego rodzaju ,,schowkiem dla duszy' - przecież to martwa tkanka!) W ten sposób tylko mogło dojść to tak silnego połączenia pomiędzy Harrym a Voldemotrem (słyszenie swoich myśli i odbiór uczuć).

To mogło by po trosze wytłumaczyć dlaczego Voldemort po częsci zginął próbując zabić Harry'ego(teoria, że Lili Evans i miłość ochroniły Harry'ego też może tutaj mieć swoją rację). Voldemort chciał zabić, ale w rzeczywistości ,,dał życie'' niż je zabrał (przekazał cząstkę swej duszy), w rezultacie nastąpiło coś odwrotnego w stosunku do niego, ,,zabił siebie''.

Oczywiście możemy się zastanowić dlaczego Voldemort nie zabrał swojej duszy z Harry'ego w 4 tomie, skoro miał taką okazję (może nie wiedział tak sięmają sprawy, a może Rowling nie wiedziała że tak potoczą się losy - wolę tą pierwszą opcję).

W każdym bądź razie jeżeli mam rację dojdzie w ostatnim tomie do niejasnej sytuacji. Aby zlikwidować ostatnią cząstkę duszy Harry Potter będzie musiał...zabić siebie i ten sposób dopiero wypełni się przepowiednia.(Szczerze powiedziawszy, nie zrozumcie mnie źle, ale takie wolałbym zakończenie. Pełne symboliki niż pełne bzdurnego happy endu.)

Zachęcam do polemiki z moją teorią.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 18.10.2005 16:57
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Czy dzisiaj jest 17 lipca 2005 kurna fajosko mam jeszcze 2 miesiace wakacji ;p

Niech ten temacik będzie kontynuacja mojego bo w tamtym sie bałagaaan zrobił ;p

ps

potter oslabi a nevi zabije

Ten post był edytowany przez kubik: 18.10.2005 16:57


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 19.10.2005 17:59
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




_^_ ...Tiaaak, nie ma to jak odgrzewane danie.

Nom, ale mozna kontynuowac jak najbardziej ;P Tamten temat przciez nie byl bezowocny.

QUOTE
teoria, że Lili Evans i miłość ochroniły Harry'ego też może tutaj mieć swoją rację


Powiedzialabym nawet,ze kluczowe. Przyjawszy ze w bliznie rzeczywiscie jest Horcrux, to przeciez cos ten "wypadek przy pracy" musialo spowodawac, ne?

Ja....jak ja lubie eseje na pol-darmo ;P


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 19.10.2005 19:37
Post #4 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



Tak to wszystko wyjaśnia - Voldemort celowo umieścił Horcrux na czole Harr'ego, bo wiedział, że kiedyś aby ten mógł go zniszczyć będzie musiał zniszczyć wszystkie Horcruxy - a więc i siebie samego. To nawet jest logiczne... Potter będzie musiał wybrać - własne życie, albo życie milionów.


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 20.10.2005 20:14
Post #5 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Przecież woldemort nie mogł w bliźnie zostawić horcruxa - nie zrobił jej celowo, więc w jaki sposób mógł by tam zostawic ostatnią część swojej duszy? A myślę, ze jak zoabczył, e mu nie wyszło zaklęcie to nie pomyślał od razu o tym "och, ta blizna to może być mój Horcrux... mhh, jaki jestem genialny" -.-


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 21.10.2005 10:47
Post #6 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Jeśli blizna Harry'ego jest horcruxem (w co wątpie) to napewno nie było to planowane działanie Voldzia. Przecież chciał go zabić i nie wiedział że Harry przeżyje ten atak, bo nie znał całej treści przepowiedni, więc jak miał to zaplanować blink.gif to chyba logiczne. Jeśli już coś to zrobił to przypadkiem i tyle http://chrzaszcze.strefa.pl/ wink2.gif

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 16:28
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 21.10.2005 13:30
Post #7 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Nie no o Horcruxach juz rozmawialiśmy, o takim wariancie też już było dość sporo...a w zasadzie nie doszliśmy do konkretnych wniosków, bo do czasu ukazania się 7 części takowych raczej nie będzie..


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 23.10.2005 12:35
Post #8 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Zgadza się Gem, zapewne Jo przygotowała jakąś niespodzianke z tymi Horcruxami. Niestety o tej niespodziance dowiemy się dopiero jak wyjdzie VII tom sad.gif .

Ten post był edytowany przez Lupek: 23.10.2005 12:36
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 29.10.2005 18:40
Post #9 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



nie pamiętam co było w tamtym temacie i przyszłam tu, żeby sobie porozmawiać, bo już nie wiem na jakie tematy mam odpowiadać gdzie indziej, nie bijcie! ;p
http://gory-swietokrzyskie.strefa.pl/
nie zgadzam się z tym, że Potter jest Horcruxem, z podobnego powodu co ktoś wyżej. nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł spontanicznie, właściwie niechcący stworzyć coś takiego. a przecież niemożliwe, żeby Vold zaplanował sobie, że nie będzie mógł zabić Pottera i zniknie ot tak na bodajże 13 lat! nie mógł przewidzieć reakcji Lilly i Jamesa, itd.

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 16:27


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 29.10.2005 23:02
Post #10 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




No i to jest powod dla korego nie wierze w te teorie. Ale juz to kiedys mowilam: 50% procent na tak i na nie. Jestem niezdecydowana ^^". W tej kwestii nie ma co tworzyc (bo juz potworzylismy ;P), trzeba czekac.


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zgredek
post 28.11.2005 20:39
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 21.11.2005




Zgadzam sie z tobą Potti biggrin.gif , Voldi nie mógł tego przewidzieć.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 05.01.2006 22:00
Post #12 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



A może tak być, że horcruxem było jakieś zajęcie? I np Voldi wymyślił sobie, że jak rzuci na kogośtam zaklęcie, to on stanie się horcruxem? ( no dobra, trochę to wydumane)


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 06.01.2006 12:47
Post #13 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Harolciu>>
The term "Horcrux" is used to refer to any object in which a person has concealed a part of his or her soul. The object need not be inanimate; according to Dumbledore, a living creature can be used as a Horcrux, although it is risky to do so since the Horcrux in such a case is something that can move and think for itself, independently of the implanted fragment of soul.


Termin "horcrux" używany jest w odniesieniu do jakiegokolwiek przedmiotu w którym ktoś umieścił część swojej duszy. Przedmiot ten nie musi być "martwy", może nim być żywe stworzenie, aczkolwiek jest to ryzykowne gdyż Horcrux w tej sytuacji jest czymś co się porusza i samo myśli, niezależnie od odłączonego kawałka duszy.



--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 10.01.2006 20:48
Post #14 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Dzięki za wyjaśnienie. To była teoria bardzo odległa od rzeczywistości, ale znając Rowling wszystko jest możliwe tongue.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 12.01.2006 20:19
Post #15 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



SLuchajcie - pierwsza zasadnicza roznica jest to ze do tej pory wszystkie horcruxy byly w przedmiotach - rzeczach pozbawionych dusz. Dlatego mnie sie to troche kluci. Dlatego wersja Dumbledorowska - Nagini jest dla mnie najprawdopodobniejsza. Ja osobiscie bardziej bym widzial jako ostatniego Horcruxa - jesli juz mowimy o ludziach, Snape'a. Oczywiscie jest to propozycja na wstepie spalona. Nobo gdyby Snape'a wiedzial o tym to by nie opuscil Czarnego Pana, a nawet gdyby, to nie mial by wymowki (tzn. to co slyszelismy bylo by nieaktualne) chociaz kto JKR wie...


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 17.01.2006 20:45
Post #16 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Słuchajcie, mam taki pytanie: Czy było dokładni powiedziane, kiedy Voldi stworzył tego ostatniego Horcruxa?? Bo jeżeli tak ( ja mogłam tego nie doczytać, z góry przepraszam...), to by nam wiele wyjaśniało... Macie jakieś propozycje?? smile.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 18.01.2006 00:38
Post #17 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Czy nie uważasz, że gdyby była znana data stworzenia ostatniego Horcruxa to gdyby ta data nie pokrywała się z 1981-10-31 to by ta teoria dawno umarła?[żekłbym zostałaby poroniona]

Tylko się teraz spytaj co było 31 paź ><' ;)


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 18.01.2006 01:07
Post #18 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




QUOTE(kubik @ 18.01.2006 01:38)

Tylko się teraz spytaj co było 31 paź ><' ;)
*



Urodziny Marka Saganowskiego XD

Ktory to temat na ten sam temat (bardzo po polskiemu mi to wyszlo)?

Dokladnie, "object" niekoniecznie odwoluje sie wylacznie do przedmiotu jako rzeczy. Zreszta, Dumbledore by nie mowil o zywej istocie jako potencjalnym Horcruxie gdyby nie mial po temu powodow. Ale powiem Wam szczerze, ze rozczarowalabym sie troche gdyby Nagini rzeczywiscie byla Horcruxem. Nie byloby elementu zaskoczenia. Takowy moze by i byl w przypadku blizny Harry'ego jako Horcrux, ale mimo ciekawego rozwiazania, byloby to bardzo naciagane. Powtarzam sie...


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 19.01.2006 21:29
Post #19 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



[quote=kubik,18.01.2006 01:38]
Czy nie uważasz, że gdyby była znana data stworzenia ostatniego Horcruxa to gdyby ta data nie pokrywała się z 1981-10-31 to by ta teoria dawno umarła?[żekłbym zostałaby poroniona]

Tylko się teraz spytaj co było 31 paź ><' wink2.gif

Pytać się nie będęwink2.gif A może masz rację, nie wiem...


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gaba
post 28.01.2006 23:28
Post #20 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 28.01.2006




mi sie wydaje ze podstawowym planem JKR bylo wlasnie to zeby w ciele Harry'ego umiescic Horcruxa ale jakos za duzo osób to odkrylo wiec moze to jednak za proste.jak na na HP biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 29.01.2006 13:15
Post #21 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Harry nie może być horkruksem w HPiKP wszystko jest podane:
1. Dziennik Riddlea (zniszczony)
2. Pierścień Gauntów (zniszczony)
3. Medalion Slytherina (ukryty przez R.A.B.)
4. Czarka Hufflepuff
5. Coś Gryffindora lub Ravenclaw
6. Wąż Voldemorta
7. Dusza w Voldemorcie


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 29.01.2006 21:09
Post #22 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Wydaje mi sie ze horkruksa nie mozna storzyc nie swiadomie, a Voldemort wcale nie spodziwal sie takiego absurdalnego zdarzenia, moglby co prawda zrobic z Harry'ego horkruksa co byloby zagraniem ponizej pasa przeciwko Dumbledore'owi ale gdyby wiedzial ze stanie sie cos takiego. Wydaje sie logiczne ze zostawienie czesci duszy w ciele ktore ma sie zamiar zabic jest szczytem debilizmu. Wiemy ze Czarny Pan przekazal nie chcacy Potterowi czesc swoich umiejetnosci ale nie ma to raczej nic wspolnego z czescia duszy.

PS:(do kolegi wyzej) Napisales ze wszystkie miejsca sa zajete ale na 100% nie wiadomo czy Czarny Pan zdobyl cos co nalezalo do Gryffindora lub Ravenclaw, jak mowil Dumbledore jedyna pamiatka po Gryffindorze to jego miecz lezacy bezpiecznie w Hogwacie.


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Czarny Pan
post 30.01.2006 14:13
Post #23 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 06.01.2006




Ja uwazam, ze Harry moze byc horkruksem choc to debilizm zostawic czesc duszy w ciele osoby, ktora chce sie zabic(jak kolega wyzej)

Ten post był edytowany przez Czarny Pan: 30.01.2006 14:18


--------------------
Ten obrazek jest za duży, lepiej wygląda tak. //Matoos
"W ciemności zagorzały czerwone oczy.Zobaczył, jak usta Voldemorta krzywią się w uśmiechu, zobaczył, jak unosi różdżkę..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 30.01.2006 14:24
Post #24 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
PS:(do kolegi wyzej) Napisales ze wszystkie miejsca sa zajete ale na 100% nie wiadomo czy Czarny Pan zdobyl cos co nalezalo do Gryffindora lub Ravenclaw, jak mowil Dumbledore jedyna pamiatka po Gryffindorze to jego miecz lezacy bezpiecznie w Hogwacie.

Wcale nie jedyna! Horcruxem może być Tiara Przydziału (należała do Gryffindora)


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 31.01.2006 10:57
Post #25 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Wcale nie jedyna! Horcruxem może być Tiara Przydziału (należała do Gryffindora)
huh.gif
A niby jak Czarny Pan mialby sie do niej dorwac, lezala bezpiecznie w gabinecie Dumbledore'a razem z mieczem.


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 08.05.2024 02:56