Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zobaczcie To!, ...reklama HP and the Goblet of Fire

Mione
post 30.08.2005 14:54
Post #51 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 141
Dołączył: 17.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE
Pamiętacie Lockhart'a? W książce też był opisywany jako przystojny, a w filmie...


Lockhart jak Lockart...powalająco przystojny w filmie może i nie był, ale i tak miał większe szczęście niż Syriusz i Lupin. Ten pierwszy miał być wysokim, czarnowłosym mężczyzną o arystokratycznych rysach twarzy, a wyszedł jak ostatni dziadyga spod budy z piwem. Ten drugi miał być ujmujący, w filmie kojarzy mi się z pedofilem. Nie wspominając już o tym że w POA obaj mieli mieć po 33 lata a wyglądali, że tak powiem...na ciut więcej wink.gif Wiem że wpływ miał na to casting Rickmana jako Snape'a bo jakby nie było oni byli w tym samym wieku. Tylko że książkowy Snape jawi się jako osobnik bez płci i wieku, więc nie robi to różnicy, podczas gdy uroda/młody wygląd Lupina i Blacka są co jakiś czas podkreślane.

Wiktor...faktycznie w książce wyglądał raczej jak młody Severus Snape, a nie napakowany kibol, ale ujął mnie tym promiennym uśmiechem jakim obdarza Hermioną unosząc ją w ramionach na balu smile.gif Nie wiem co się wam nie podoba w Cedricu...Cho moim zdaniem, okazała się całkiem niebrzydka i chyba w typie jaki podoba się 14 letnim chłopcom a przecież o to chodzi smile.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 30.08.2005 18:12
Post #52 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Mione @ 30.08.2005 14:54)
QUOTE
Pamiętacie Lockhart'a? W książce też był opisywany jako przystojny, a w filmie...


Lockhart jak Lockart...powalająco przystojny w filmie może i nie był, ale i tak miał większe szczęście niż Syriusz i Lupin. Ten pierwszy miał być wysokim, czarnowłosym mężczyzną o arystokratycznych rysach twarzy, a wyszedł jak ostatni dziadyga spod budy z piwem. Ten drugi miał być ujmujący, w filmie kojarzy mi się z pedofilem. Nie wspominając już o tym że w POA obaj mieli mieć po 33 lata a wyglądali, że tak powiem...na ciut więcej wink2.gif Wiem że wpływ miał na to casting Rickmana jako Snape'a bo jakby nie było oni byli w tym samym wieku. Tylko że książkowy Snape jawi się jako osobnik bez płci i wieku, więc nie robi to różnicy, podczas gdy uroda/młody wygląd Lupina i Blacka są co jakiś czas podkreślane.

Wiktor...faktycznie w książce wyglądał raczej jak młody Severus Snape, a nie napakowany kibol, ale ujął mnie tym promiennym uśmiechem jakim obdarza Hermioną unosząc ją w ramionach na balu smile.gif Nie wiem co się wam nie podoba w Cedricu...Cho moim zdaniem, okazała się całkiem niebrzydka i chyba w typie jaki podoba się 14 letnim chłopcom a przecież o to chodzi smile.gif
*


Czy ja mogę się podpisać pod tym rękami i nogami?! No czy ja mogę?!? W życiu się chyba z nikim jeszcze tak nie zgodziłam cheess.gif! A już opis Syriusza i Lupina - no jakbyś mi zza kołnierza wyrwała... Dodatkowo stwierdziłam już dawno, że los to jednak jest okrutny sad.gif. Od zawsze typowałam na Syriusza Ralpha Fiennesa (kto widział Heathcliffa w jego wykonaniu, ten wie dlaczego...), a swojego skądindąd ukochanego Gary'ego Oldmana widziałam idealnie w roli Voldemorta. No to mam wacko.gif.


A tu fotka mojego Syriusza (co prawda nie z Wichrowych Wzgórz, ale też niezła) wub.gif:

user posted image.


http://forum.freeware.info.pl/gry/lego.html

Acha, i co do ich wieku to też masz rację cheess.gif.





PS
Lockhart to był w książce bardziej utrefiony niż przystojny, zresztą Branagh wcale nie jest zły wink2.gif.

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 16:04


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kruk
post 30.08.2005 18:29
Post #53 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 12.03.2004

Płeć: Kobieta



Masz rację, ten koleś jest niezły biggrin.gif W sam raz na syriusza. Gary Oldman też mógłby być, gdyby był parę lat młodszy. Teraz z niego jest prawdziwy old man tongue.gif

A co do Lupina to zgadzam się w 200% z Mione, jescze głos z polskiej wersji jeszcze to podkreśla.

Ten post był edytowany przez kruk: 30.08.2005 18:30


--------------------
Idę swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą!


user posted image ssssss....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mione
post 30.08.2005 19:29
Post #54 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 141
Dołączył: 17.07.2005

Płeć: Kobieta



Miło mi że ktoś się ze mną zgadza biggrin.gif
Ja również zgodzę się że Ralph byłby bardzo dobrym kandydatem do roli Syriusza i podobne opinie słyszałam już wcześniej. A w roli Voldemorta to ja zawsze widziałam Johna Malkovicha.

Inni kandydaci do roli Syriusza...

Hugh Jackman...LMRourke narysowała nawet portret Blacka inspirowany twarzą tego aktora.

user posted image

Johny Deep...baaardzo dużo fanów widziałoby go w tej roli

user posted image

Daniel Day-Lewis...podobno był nawet kandydatem, ale nie wyszło

user posted image

Zapomniałam jak nazywa się ten aktor, ale fani prowadzili nawet kampanię, żeby to on grał Blacka.

user posted image

I na Remusa...

Evan McGregor...podobno ubiegał się o rolę, ale uznali że za młodo będzie wyglądał przy Rickmanie.

user posted image

Paul Bettany

user posted image

David Wenham, czyli Faramir z LOTR

user posted image


Acha...czy ja jestem jedyną osobą która uważa że Michael Gambon lepiej nadaje się do roli Dumbledore'a niż Harris- Panie świeć nad jego duszą? Bez urazy, to był znakomity aktor i fizycznie odpowiadał moim wyobrażeniom o Dumbledorze, ale ilekroć pojawiał się na ekranie, albo odzywał, zaczynałam się bać, że lada chwila padnie trupem blush.gif Czy ktoś wyobraża sobie że ten kruchy, z trudem wydobywający z siebie głos staruszek dałby radę skopać Voldemortowi d... w "Zakonie Feniksa"?


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kruk
post 30.08.2005 19:35
Post #55 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 12.03.2004

Płeć: Kobieta



Depp, Depp! to jest coś, co tygryski lubią najbardziej sasasasa

Rickman nie wygląda wcale staro (to znaczy na swój prawdziey wiek) McGregor by pasował na Lupina...


--------------------
Idę swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą!


user posted image ssssss....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.08.2005 19:39
Post #56 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



a może powinni innego - młodszego - aktora do roli Snape'a cheess.gif

<nie bijcie ;p wiem, że kochacie Rickamana>


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 30.08.2005 19:40
Post #57 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Eee, Lupin bardzo mi sie podobal. Natomiast co do Oldmana...rzeczywiscie ^^" Stary Czlowiek z Azkabanu ;P. Chociaz aktor bardzo dobry. Natomiast to co zrobiono z rodzicami Harry'ego (chocby na zdjeciach czy w Lustrze Erised) to tragedia -_-".

A ja sobie Kruma zawsze wyobrazalam jak takiego napakowanego kibola ;P A Diggory, no coz, po trailerze i zdjeciach, jednak bardzo pasuje mi do tej roli.

Co jest zlego we wosach Emmy? Normalne sa O_o Ale tak juz poza wszystkim nnym, ta sukienka (pimijajac falbanki i kicz) nie pasuje do jej kolorow. Do karnacji, oczu, wlosow. Nie mogli zostawic juz niebieskiej? Albo chocby zielona -_-" Nawet do czerwieni Kruma by pasowala.
A wlasnie, podoba mi sie pomysl z jednakowymi srojami uczniow Karkaroffa na Balu.

A co do Lockharta, Branagh jest siwetnym aktorem. Nigdy nie zapomne go w "Hamlecie", zreszta przez siebie wyrezyserowanego. No, wtedy byl przystojnieszy ;P. Moze i w Potterze nie powalal uroda, ale zagral bardzo dobrze.

A co do Blacka, no calkiem niezle propozycje *^^*. Co prawda moj Syriusz jest inny, aletakiego aktora chyba dluugo by szukac ;(. Heh, kiedys zastanawialam sie nad odpowiednimi aktorami i pomyslalm o Brosmanie (gdyby byl chociz te 10 lat mlodszy), ale od razu mi to przeszlo. Natomiast wyobrazilam go sobie potem w roli Voldemorta, a z mlodych lat. Szkoda,ze taki stary ;P Natomiast Voldemort po powstaniu, moglby np. wygladac (znowu, to nie do konca moje wyobrazenie) jak Jean Luck Pickard (cholera, nie mam zielonego pojecia jak to sie pisze i jak sie nazywa ten aktor, mimo ze go bardzo lubie i w niejednym filmie go widzialam) ze "Startrecka" ;P. No,ale zobaczymy co wymyslili ci od "Czary Ognia".

A Lupin, jak juz mowilam,mnie bardzo ten aktor odpowiada (moj brat z przerazeniem stwierdzil,ze nie tylko wygladem, ale takze glosem przypomina mu jego nauczyciela od polskiego z liceum ;P Z ta roznica,ze jego belfer chodzil ciagle pijany ;P). I wcale nie jest taki stary ;P. Ale gdyby przyszlo mi wybierac miedzy podanymi przez Mione aktorami, bylby to Faramir ;P.

Ten post był edytowany przez Pszczola: 30.08.2005 19:53


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 30.08.2005 19:46
Post #58 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Depp owszem, czemu nie cheess.gif. A ten, co zapomniałaś jak się nazywa, to jest Colin Farrell smile.gif.

Przy czym moim skromnym zdaniem tylko Fiennes dysponuje wystarczająco dużym szaleństwem w oczach by zagrać prawdziwego Syriusza smile.gif. Deep jest ciut zbyt melancholijny (mówię cały czas o wyrazie oczu właśnie), a Farrellowi niestety ale wygląda z twarzy lekkie prostactwo wink.gif. Jackman? Nieee, lubię go, ale do roli Syriusza jednak za pospolity. Day-Lewis nie do końca wystarczająco przystojny, a już niebieskie oczęta McGregora i Bettany'ego (chociaż niewątpliwie urocze) zupełnie mi tu nie pasują dementi.gif. Nie, Fiennes zdecydowanie wygrywa w przedbiegach....

Malkovich na Voldemorta zgadza się, też by pasował. Jakkolwiek gdybym miała wybierać między nim a Oldmanem to nie wiem, nie wiem...


QUOTE(kruk @ 30.08.2005 19:35)
McGregor by pasował na Lupina...
*


Ooo taak, tak. Na Lupina bardzo bardzo smile.gif. Zgadzam się.


Przy czym chciałam dodać, że Thewlis, czyli faktyczny Lupin z filmu, to jest tak naprawdę bardzo przystojny i fajny facet. Ja nie wiem, czemu oni go tak przerobili, ale zrobili mu zdecydowaną krzywdę sad.gif. O, tak wygląda David Thewlis normalnie:

user posted image




Ten post był edytowany przez owczarnia: 30.08.2005 20:01


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomak
post 30.08.2005 19:49
Post #59 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 12.07.2005
Skąd: Hogwart




Pierwszy zwiastun był super drugi tez jest cool tylko muzyka podobna cos do władcy pierscieni. Fleur w drugim zwiastunie wygląda lepiej. Bal fajnie wyszedł co prawda Hermiona miała miec Błękitną suknie ale w tej i tak wygląda super. Krum fajnie wygląda Cedrik tez (w tym momecie w labiryncie gdzie indziej to raczej lipnie) Drugi zwiastun lepszy od pierwszego bo nie tracą czasu na pokazywanie bohaterów w poszczególnych częściach. Co do filmu Hp i WA był tez niezły tylko Lupin jakis nie teges Syriusz nawet niezle.


--------------------
user posted image

S.Z.K.O.Ł.A.- Społeczny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów

Kierowanie się logiką przy pracy z komputerem jest nielogiczne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.08.2005 19:53
Post #60 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



ludzie litości

czy w prawie każdym poście musze czytać że Hermiona powinna mieć niebieską/błękitną suknię?

to się robi nudne ;p


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 30.08.2005 20:02
Post #61 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Bo powinna! A jak juz trak bardzo chcieli roz, to inny kroj, inny fason! Inny material _^_ Inny kolor ^^".

Owczarnia, masz racje, Depp jest za...zrownowazony? No,umie grac szalonego, ale zazwyczaj ma za rozmarzony wzrok, a Black powinien miec puste spojrzenie. Chociaz byl taki moment w "Piratach z Karaibow", kiedy Jack Sparrow mial taki wyraz twarzy,ze pasowalby na Syriusza, A mianowicie w momencie zabicia Barbarossy. Ugghh....how cold.Ale ma za bardzo latynoska urode. Dla mnie Syriusz ma badzo blada cere, a nie sniada ^^". Chociaz czego nie naprawia dopry zarost ;P...no dobra, koniec tych dywagacji.


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 30.08.2005 20:30
Post #62 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



McGregor byłby idealny w roli Remusa, jak tą postać kocham, tak sie z Wami zgadzam.
Co do Syriusza... nie widziałam jeszcze żadnego aktora, który by wyglądał tak, jak ja widzę Syriusza w mojej wyobraźni, więc się wypowiadać nie będę.

A co do rzeczonego trailera...
Death Eatersi - koszmar. Jak jakieś laleczki, mnie to za bardzo chyba nie przerażą. Zresztą, od kiedy w pierwszych filmach pojawiły się tiary (mam na myśli te uczniowskie), to zwątpiłam w kostiumologów. Co innego tiara McGonagall - jej jest w niej do twarzy. Natomiast jeśli chodzi o czapki śmierciożerców, to gdybym była dumnym Lucjuszem Malfoyem, nigdy nie włożyłabym czegoś równie ośmieszającego na głowę. Nie mówiąc już o tym, że gdyby była LV, nigdy nie kazałabym moim poplecznikom nosić czegoś równie obciachowego.

Sukienka Hermiony - tra-ge-dia. Kompletnie inaczej sobie ją wyobrażałam. A tak na marginesie - dlaczego ludzie tak strasznie nie lubią Emmy? Specjalnie Hermiony w filmie nie skrzywdziła...

I nie wiem, co Wam się we Fleur nie podoba... Jak będzie rownie wyniosła przez caly film, to bardzo dobrze będzie odpowiadać moim wyobrażeniom, chociaż wydawało mi się, że jest troszkę starsza... Ale do ekranizacji Pottera szóstki jest jeszcze trochę czasu.

A moja opinia nt. poprzednich ekranizacji:
HPiKF: do obejrzenia, ale byłam na tym z młodszą siostrą, bo jak kupowałam bilety, to się na mnie kasjerka dziwnie patrzyła...
HPiKT: poszłam w Nowy Rok z koleżanką i, nie wiedzieć czemu, śmiałyśmy się za każdym razem, kiedy zobaczyłyśmy bazyliszka albo, nie daj Boże, Riddle'a (czyli zawsze, kiedy zgromadzone na sali dzieciaki trzęsły się ze strachu)
HPiWA: wrażenia zdecydowanie na plus względem poprzednich dwóch, ale wycięcie kilku fajnych wątków zepsuło efekt, w każdym razie - jak dotąd najlepszy.
HPiCO: mam nadzieję, że film trzyma poziom trailera, bo muzyka i kilka scen zapowiada się całkiem, całkiem smile.gif


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mione
post 30.08.2005 22:27
Post #63 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 141
Dołączył: 17.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE
A ten, co zapomniałaś jak się nazywa, to jest Colin Farrell


Już mi się przypomniało. Nie, to nie Farrell tylko Jason Carter smile.gif nikt znany ale fani go obstawiali z uwagi na szczególnie ich zdaniem, Syriuszowy wygląd.

Deep za bardzo melancholijny? Hm...moim zdaniem on jest idealnie zakręcony (Jack Sparrow się kłania), ale buźkę ma taką trochę za gładką...dlatego raczej nie on, tylko Daniel, Ralph, albo Hugh...co do spojrzenia, to z tego co sobie przypominam w oczach Blacka "płonął ogień", albo coś koło tego smile.gif
Zresztą co tu dużo mówić...i tak już po ptakach sad.gif

Może przy okazji moje kandydatki do ról

Bellatrix Black

Carrie Ann Moss

user posted image

Angelina Jolie

user posted image

Narcyzy Malfoy- Naomi Watts

user posted image

Nimfadory Tonks

Emily Watson- oczywiście z krótkimi włosami

user posted image

Samantha Morton

user posted image

Jane Horrocks

user posted image

PS: A Kenneth jako Lockhart był idealny...jako alternatywę widziałabym tylko Hugh Granta.




--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 30.08.2005 22:51
Post #64 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Mnie Lockhart odpowiadał smile.gif Nie powalił mnie, ale było ok. Co do Syriusza... mojego kochanego... Oldman jest świetnym aktorem, i byłby w porządku, ale trochę lat temu. Z tych co żeście wkleiły... Hugh Jackman może i ma to "coś" w sobie, Johnny Depp jest świetny, ale chyba za łagodny, a Colin Farrell - NIE, NIE i NIE. A Fiennes? Mmm... smile.gif Chociaż ja słyszałam, że ludzie typowali go też na Remusa... a wylądował jako Voldi tongue.gif

Ewan McGregor jako Remus mój jeszcze bardziej kochany tongue.gif? Hm... byłby niezły. Mnie David Thewlis całkiem pasuje, ponieważ widziałam sporo jego innych zdjęć. Zgadzam się z Owcą - charakteryzatorzy zrobili mu krzywdę. Te obleśne wąsy i widoczne z daleka szramy, a do tego wystający brzuszek, wcale nie dodały mu "lupinowatości" dry.gif No ja nie wiem, to szczupły facet jest....

user posted image

... a w filmie wyglądało, jakby miał nadwagę. A to wyżej to nowe zdjęcie raczej.

Jako Tonks? Ta ostatnia wydaje się być nawet niezła. Samantha Morton też, ale Emily Watson? Niee... za bardzo pucata... Nie wiem dlaczego, ale na wielu stronach spotykałam się z Natalie Imbruglia jako Tonks. Czemu? huh.gif

A pamiętajcie że oni i tak raczej Brytyjczyków zatrudniają....


... i że czekają nas w 5 filmie młodzi Huncwoci czarodziej.gif Jak to skopią, to ich normalnie.... ech.

P.S. Gdzie w tym trailerze CO są śmierciożercy?



--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.08.2005 23:00
Post #65 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE
... i że czekają nas w 5 filmie młodzi Huncwoci czarodziej.gif Jak to skopią, to ich normalnie.... ech.


przesuń się. ja im dokopie mocniej jak sknocą biggrin.gif

QUOTE
P.S. Gdzie w tym trailerze CO są śmierciożercy?


takie karakany na początku jak sie pali to pojawiają sie z czyms na glowie przypomionającym opakowanie do popcornu ;pp

a co do Tonks. oczywiście że idealna jest ta pierwsza. oczy - to co mnie przekonalo. i kurczę no. cała jest tonksowata. mi by pasowała. już ją widzę w krótkich włosach XD


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mione
post 30.08.2005 23:37
Post #66 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 141
Dołączył: 17.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE
Colin Farrell - NIE, NIE i NIE.


No pewnie że nie wink.gif moje kumpele mają fioła na jego punkcie, przyznaję że z trudem to rozumiem. Ani to to szczególnie przystojne, ani charyzmatyczne, klasy zero totalne, talent przeciętny a aparycja godna kierowcy aotobusu w Dublinie.

QUOTE
i że czekają nas w 5 filmie młodzi Huncwoci  Jak to skopią, to ich normalnie.... ech.


Wiesz co, na twoim miejscy bym się nie napalała wink.gif . Idę o zakład że ta scena wogóle nie wejdzie do filmu, a jak nawet, to maksymalnie ucięta i wystąpią w niej tylko Snape i James, może Lily.

QUOTE
takie karakany na początku jak sie pali to pojawiają sie z czyms na glowie przypomionającym opakowanie do popcornu ;pp


Opis perfect biggrin.gif Osobiście nie wyobrażam sobie Lucjusza Malfoya łażącego po okolicy w papierowej torbie na głowie. Chyba nawet Belatrix miałaby dość poczucia humoru żeby zaprotestować dry.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kruk
post 31.08.2005 14:05
Post #67 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 12.03.2004

Płeć: Kobieta



Huncwoci w V pewnie będa, mogą pominąć inne fragmenty, ale ich nie...
A co do roli Bellatrix...najbardziej pasuje mi ta pierwsza. Chociaż Angelina też może być. Też taki typ hetery biggrin.gif


--------------------
Idę swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą!


user posted image ssssss....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomak
post 31.08.2005 20:06
Post #68 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 12.07.2005
Skąd: Hogwart




QUOTE(emoticonka @ 30.08.2005 22:30)
Natomiast jeśli chodzi o czapki śmierciożerców, to gdybym była dumnym Lucjuszem Malfoyem, nigdy nie włożyłabym czegoś równie ośmieszającego na głowę. Nie mówiąc już o tym, że gdyby była LV, nigdy nie kazałabym moim poplecznikom nosić czegoś równie obciachowego.
Hehe masz racje

Sukienka Hermiony - tra-ge-dia. Kompletnie inaczej sobie ją wyobrażałam. A tak na marginesie - dlaczego ludzie tak strasznie nie lubią Emmy? Specjalnie Hermiony w filmie nie skrzywdziła...
Eee, mi sie nawet podoba ta sukienka w porównaniu z szatą wyjsciową Rona jest nawet nawet

A tak na marginesie - dlaczego ludzie tak strasznie nie lubią Emmy? Specjalnie Hermiony w filmie nie skrzywdziła...
Dziewczyny (przynajmniej większość) to jej pewnie zazdroszczą i jak znajda jakąś fotke na której Emma nie wygląda najlepiej to odrazu jest koment ze ona jest taka i taka a chłopaki to nie wiem ja nie mam do niej zadnych uprzedzeń. Jak dotąd najlepiej wyglądała w 3 części bo w wcześniejszych starali się ją w 100% upodobnic do Hermiony w 3 czesci dali aktorom trochę więcej luzu.

I nie wiem, co Wam się we Fleur nie podoba... Jak będzie rownie wyniosła przez caly film, to bardzo dobrze będzie odpowiadać moim wyobrażeniom, chociaż wydawało mi się, że jest troszkę starsza... Ale do ekranizacji Pottera szóstki jest jeszcze trochę czasu.
W drugim zwiastunie wygląda nieźle. W pierwszym jakoś tak dziwnie według mnie.

A moja opinia nt. poprzednich ekranizacji:
HPiKF: do obejrzenia, ale byłam na tym z młodszą siostrą, bo jak kupowałam bilety, to się na mnie kasjerka dziwnie patrzyła...
Pierwszy film był największą porażka według mnie. Dan mówił ze przchodził wtedy mutacje i mozliwe bo w porównani do WA to w KF poprostu piszczał.

HPiKT: poszłam w Nowy Rok z koleżanką i, nie wiedzieć czemu, śmiałyśmy się za każdym razem, kiedy zobaczyłyśmy bazyliszka albo, nie daj Boże, Riddle'a (czyli zawsze, kiedy zgromadzone na sali dzieciaki trzęsły się ze strachu)
Bazyliszek o ile się nie myle na kartce którą wyrwała Hermiona miał skrzydła a tak ogólnie to i tak był lipny.
HPiWA: wrażenia zdecydowanie na plus względem poprzednich dwóch, ale wycięcie kilku fajnych wątków zepsuło efekt, w każdym razie - jak dotąd najlepszy.
Z dotychczasowych to był najlepszy bez dwóch zdań. Tam były efekty a w poprzednich prawie nic nie było.
HPiCO: mam nadzieję, że film trzyma poziom trailera, bo muzyka i kilka scen zapowiada się całkiem, całkiem smile.gif
Popieram
*




--------------------
user posted image

S.Z.K.O.Ł.A.- Społeczny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów

Kierowanie się logiką przy pracy z komputerem jest nielogiczne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 31.08.2005 21:58
Post #69 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Hmm...jako Bella ta pierwsza by sie nadaala, chociaz przyznam,zena poczatku myslalm tylko o Jolie. Ale to powinna byc kobieta po przejsciach ;P A nie wiem czy pod to ona podpada... nawet na tym zdjeciu ;P.

Ja swoja idealna Tonks widzialam kiedys na ulicy w Warszawie ;P Ale z tych wszystkich aktorek najbardziej podoba mi sie Samntha Morton. Ale to i tak nie to ;P.

Mojej Narcyzy to ja tu nie widze.

Gdzie Lupin wygladal na nadwage w flmie? O_o Wygladal tylko jak na nieustannym kacu ;P. Ale mnie sie podobal ;).


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 15.09.2005 13:32
Post #70 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Dobra, nie będę świnia tongue.gif. Macie - najnowszy full trailer Czary Ognia smile.gif. Co prawda oficjalna premiera internetowa tegoż ma być dopiero za półtorej godziny, ale oczywiście ktoś go wykopał spod ziemi i zwiastunik krąży sobie po sieci już od wczesnego poranka wink2.gif...

W razie by tamten link nie działał, można spróbować pobrać jeszcze stąd smile.gif.


Edit: ruszył już też oficjalny link trailerowy smile.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 15.09.2005 15:18


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 15.09.2005 17:31
Post #71 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Iiiiii-ha! tongue.gif A na stronie też już jest, jakieś inne linki, ale może wkleję jeszcze te od Owcy smile.gif

A nowy trailer świetny. Przyznaję, że przydałyby się dokładnie napisy, żebym mogła przetłumaczyć sobie i tym którzy anglika nie znają. Beatko, ty rozumiesz tam wszystko co do słowa...? biggrin.gif

No a w ogole to mi się teraz bardziej Cho podoba. Naprawdę ładna jest, szkoda tylko że taka głupia się okazuje tongue.gif
Fleur również w porządku, powinna nosić rozpuszczone włosy, no ale skoro już uparli się na te kucyki.... dry.gif
Moody - to oko jest dziwne, nie takie powinno być, ale poza tym dobrze. Tylko lekko za gruby.
Cedrik i Krum - ujdą w tłoku, dobry jest moment jak Krum całuje Hermionę w rączkę ;]
Hermiona - ehhh, pomijając jej ohydną sukienkę to może być, z tym że i tak wolałam ją w trójce wink2.gif Ciekawy jest ten kawałek co ściska Harry'ego i wtedy... zobaczcie sami tongue.gif
Rita - perfekcyjna moim zdaniem.
Amos Diggory - zabawny facet tongue.gif
Dumbledore jakoś tak za bardzo krzyczy, szczególnie to "Harry Potter!". Tak aż wrzeszczy, to mi się nie podoba :/ W książce to było zdanie oznajmujące.
Harry - słodki biggrin.gif
Ron - fuuuuuuuuuj. Rupert był słodki w 3 filmie, ale teraz te włosy powodują, że wygląda jak ostatni obwieś. Nie no, ja nie rozumiem jak on się teraz komuś może podobać.
Syriusz (?) w kominku - nieporozumienie! Od kiedy to czarodzieje komunikują się w TAKI sposób?!
Smok - super smile.gif
Voldemort - widać go niewyraźnie, ale... hm... jakoś tak smutno tu wygląda....

Ten wąż i ten facet obok... to kto? Młody Crouch? blink.gif I kim jest ta postać, która zbliża się w tym deszczu do Hogwartu?



--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mione
post 15.09.2005 18:20
Post #72 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 141
Dołączył: 17.07.2005

Płeć: Kobieta



Dzięki owczarnia smile.gif

O matko. Zdecydowanie najbardziej podobał mi się plujący Harry dry.gif i Harry tonący w namiętnym uścisku Hermiony...ciekawe czy osłodzi to trochę życie sfrustrowanym fanom tej pary, czy też to tylko sól na rany dry.gif

Cho jest śliczna moim zdaniem i nie rozumiem ludzi którzy się jej czepiają. Wiktor podoba mi się coraz bardziej...coś co tam błysnęło z Voldemorta wygląda całkiem obiecująco.

Największy koszmarek? Syriusz w kominku. Urgh urgh po trzykroć urgh mad.gif
To by było na tyle jeśli chodzi o pięknego mężczyznę objawiającego się Harry'emu w kominku dry.gif to by było na tyle jeśli chodzi o człowieka który sprawił że Potter po raz pierwszy od kilku tygodni poczuł że ktoś go rozumie i że może się przed kimś wygadać.
Zamiast tego mamy bełkoczącą lawę.
Oh well.
Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego oni zrobili z niego i Lupina- dwóch z najbardziej lubianych postaci w książce- takie karykatury?!


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 15.09.2005 19:13
Post #73 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Cho okazała się ładniejsza niż myślałam. Krum jest słodki cheess.gif
Zgadzam się, żę Syriusz w kominku to porażka. Zero wyobraźni tongue.gif Ron jest ochydny w tych długich włosach. Bleee ;P Cedrik jest niczego sobie evil.gif Fajne było zdziwienie dziewczyn na widok Hermiony ;p

Ten post był edytowany przez Magya: 15.09.2005 19:15


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 15.09.2005 20:44
Post #74 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(kkate @ 15.09.2005 17:31)
Beatko, ty rozumiesz tam wszystko co do słowa...? biggrin.gif
*


Rozumiesz cheess.gif. Aluzju poniała, siądę wieczorkiem i zapiszę wink2.gif. Słowo smile.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 15.09.2005 21:27
Post #75 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



ludzie ludzie


QUOTE
Zamiast tego mamy bełkoczącą lawę.


b.trafne ;>

wszystko to takie ckliwe. snif snif. nie wiem jak dopracują np. takiego juniora Croucha. mnie np interesuje czy pokażą scenę z jego przesłuchaniem i potem "zroślinkowatego". niaaa.

voldzio mnie zaniepokoił. niby słuszny wygląd, ale jakiś taki zmęczony. zamiast pokazać trochę bardziej obłędnego to dziadyge dali do trailera XD

z tego towarzycha to stawiam że najlepiej wyjdzie rita skeeter ;>



--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 22.05.2024 00:03