Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> TSFF 6 (nk), The Great Journey

vampirka
post 18.08.2003 18:03
Post #51 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



nie ma tv, ale mogo byc.. ludozercy ;D


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 18.08.2003 18:19
Post #52 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Ma..Marta dziękuję... ja... koffam Cię! (rzuca się Marcie na szyję)
Ewentualnie, zalozmy ze mam malutki przenosny telewizorek ktory skonstruowal moj wujek wynalazca (ef... chcialabym takeigo wujka biggrin.gif ), bo bez Leppera dlugo nie przezyje! biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 20.08.2003 00:29
Post #53 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



a może przestaniecie ustalać tylko ktoś napisze 4 zdania na początek a gdzie co i jak to się wymyśli po drodze ;-)


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dementorek
post 20.08.2003 00:48
Post #54 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



i chyba nie musze dodawać, ze topic tej rangi należy przyczepić u góry biggrin.gif


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 25.08.2003 00:13
Post #55 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Dobra, nie wiem gdzie pisac, a ze dostalam weny, to pisze tu, najwyzej przeniescie to moje cos na zalozony temat z TSFF6.

Poczatek:

Lecieli specjalnie wynajętym samolotem. Tylko oni, nad jakimś oceanem. Wyprawa w nieznane - to o czym wszyscy marzyli. Napad UFO, wściekłego Voldemorta czy trzęsienie ziemi - dla niektórych coś strasznego. Dla nich? To tylko kolejna przygoda. Tyle razem przeżyli. Nagle pilot oznajmił:
- Uwaga! Awaria! Tam macie spadochrony, pod nami jest jakis ląd. Wyskakujcie!
Wyskoczyli, wszyscy, z samolotu pilot zrzucił ich rzeczy. Wylądowali. Byli na jakiejś wyspie, zdani tylko na siebie.


Dobra, to tylko takie rozpoczęcie, ludzie się dołączą jak przyjdzie czas tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 25.08.2003 00:43
Post #56 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



To miejsce wyglądało na całkiem... wyjątkowe? ;P No, nietypowe bynajmniej. Pokaźna plaża ciągnąca się przez conajmniej dobre kilkanaście metrów, za nią jakiś egzotyczny las i... no i narazie to wszystko, co można było zauważyć. I było morze. Duuuuże morze. Jak wycięte z przeciętnego filmu o rozbitkach na bezludnej wyspie - tyle że jeśli ktokolwiek z forumowiczów oglądał taki film, to nigdy nie przypuszczał, że gdy samemu znajdzie się w takiej sytuacji to.. niewiadomo co robić. Chyba że ktoś ma dość trzeźwy umysł i trochę dobrych pomysłow.
- Ale jazda!! - Emp [no tak.. a od kogóż innego mozna by zaczynac TSFF? ;DDDD ;P] wyglądał na tak podjaranego, jakby ta eee.. dzika? plaża była podniecająca na miarę TIRa wyladowanego Playboyami. ;P
- Ślinisz się. ==' - spostrzegła poirytowana nieco całą sytuacją Rikku. Emp, jak to Emp, i tak nie usłyszał, tylko oglądał z zaciekawieniem jakiś wspaniały wynalazek typu... egzotyczne drzewo.;P
Niektórzy, do których dotarło, co ich czeka przez najbliższe conajmniej (!) kilka[naście?] dni, zaczękli szperać w zrzuconych przez pilota skromnych bagażach - każdy posiadał jeden plecak wielkości takiej.. szkolnej - w celu zorientowania się na czym stoją. Nooo, może widzieli już, że stoją na piasku ale raczej... z czym na nim stoją. ;P
- YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEA! - Vampi wydała z siebie okrzyk radości godny myśliwego, który ustrzelił całą rodzine jeleni za jednym razem.
- CO?? - kilka par oczu podniosło się w jej stronę razem z tym pytaniem.
- No.. eee ten.. - dziewczyna chyba zreflektowała się że podniosła jakiś fałszywy alarm w stylu "znalazłam-komputer" albo "tu-jest-dziesięć-lodówek-z-żarciem". - No... mam olejek do opalania:DDD






noo.. pozwolilam sobie dopisac troche ;DD
[moze w koncu cos sie ruszy? (:]


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 25.08.2003 08:27
Post #57 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Dobra w takim razie, ja dopisuje smile.gif

Klaud tymczasem, jako jedyna nie przebrała się w krótkie spodenki i podkoszulkę, spytana czemu to robi, odparła:
- Ten garniturek ładnie wygląda przy moim krawacie.
Istotnie, dziewczynę tą, maniaczkę Andrzeja Leppera i Samoobrony zdążyli już poznać w zeszłe wakacje. Dobra, ale nie wspominajmy bo fick nie ruszy.
- A w czym będziemy spać? - zapytał zawsze rzeczowy Hagrid.
- Z tego co widziałem na filmach i kreskówkach, to tu buduje się szałasy - odparł Emp.
-DOBRA! WSZYSCY DO BUDOWANIA SZAŁASÓW! - wrzasnął Wielki Admin, a wszyscy byli pewni, że jeśli Wielki (lub Boski, jak kto woli biggrin.gif ) Admin krzyczał to to nie były już żarty, zaczęli szukać drewna.
Podczas budowy, forumki zaczęli się zastanawiać, czy będą spać w jednym szałasie czy dziewczyny osobno, chłopcy osobno. Ich wątpliwości rozwiał Dementorek który rzekł:
- Osobno, wnaszym szałasie nie chcemy zapachów dezodorantów żeńskich ponieważ nas od tego mdli.
Dziewczyny zaczęły myśleć czy się nie obrazić, ale uznały, że tym sposobem złamałyby 9 Dekret Prawa Forumowskiego który mówi:
"Nie podważaj słowa Wielkiego Admina, gdyż to co on mówi jest zawsze prawdą i choćbyś czuł jak korci Cię, by powiedzieć mu co o nim myślisz to powstrzymaj się za wszelką cenę".
W końcu po wielkich trudach - szałas stanął, potem drugi.
Nagle zadzwoniła czyjaś komórka. Okazało się iż jest to telefon Klaud, która odebrała go natychmiast.
- No co Andrzej? Jakie problemy? Gdziesz ty blokujesz? Miałeś blokować w Poznaniu... Wiesz co? Poszczuj tych policjantów moim psem... nie nie mogę przyjechać, jestem na wakacjach z kolegami. Hmmm... to potem blokuj w Poznaniu. No jeszcze zadzwoń, ty masz dużo pieniążków, potem ja płacę, cześć.
Dziewczyna włożyła telefon do torby.
Hagrid postawił jednak drugą kwestię:
- Co będziemy jeść?

Nom dopisuj ktoś, ruszcie siedzenia i rozruszajcie łapy smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rikku
post 25.08.2003 21:48
Post #58 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: a co Cie to?




CO JA ROBIĘ W TYM FICU??

JESTEŚ - dopisek Empa =)


--------------------
Voller Liebe dich erleben
Vertrauensvoll mich dir ganz ergeben
Dieses Herz dir zu Füssen legen
Mein kleines Herzwillst du es nehmen... - Lacrimosa
+++ Tot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 25.08.2003 21:51
Post #59 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



- nie wiem co bedziemy jeść ale... JA CHCĘ KOMPA!!! MAM W PLECAKU JESZCZE NIE OBEJRZANE KOLEJNE ODCINKI MOJEGO UKOFFANEGO ANIME A NIE MAM NA CZYM ICH OBEJRZEĆ!!! - siedzący na ziemi emp wydarł się tak że ptaki w lesie poderwały się do lotu i uciekły
- dobra dobra, spoko cowboyu - Rikku posłała empowi "SPOJRZENIE" na które ten odrazu się wyciszył
- Dobra, koniec tego, są ważniejsze sprawy. Mamy domostwa, czas postawić pomnik! - oświadczył Boski Admin Dementi
- heeeeeee? to ma być ważne? czyi znowu pomnik? - rest of grupa =)
- Andrzeja Leppera - zapytała Klaud z nadzieją
- Nie! Mój! - oświadczył Dementi

Emp buraku, wcioles mi sie=P <nadya>


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 25.08.2003 22:07
Post #60 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Mhm, to juz szósta cześć? TSFF`u? biggrin.gif
Mmm, poczekam na dalszym rozwój akcji, chociaż od razu mówię, że nie piszę żadnych partów.

Ah, jakby ktoś miał TSFF1 i/lub TSFF2 to prosiłabym o przesłanie go mi
(the-lilly@wp.pl lub ania@kielce.com.pl) ... Z góry dziękuję =)


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadya
post 25.08.2003 22:18
Post #61 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 53
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



-E tam hagrid...histeryzujesz, jestesmy nad morzem, napewno sa ryby. Dobrze bioro na wlosy lalek barbie(co jest faktem dop. nadya) i na empa wezmo...

Kwestia pozywienia zostala w taki sposob rozwiozana.

Nikt z rozbitkow nie byl specjalnie biegly w sztuce budowy szalasow, tak wiec pierwszo noc przespali jak to na polsko mlodzierz przystalo, przy litrze zytniej(nie dokonca przekonani czy nie jest to przypadkiem benzyna, kanister bowiem won mial podejrzano) wprost na piasku, a ze noc byla ciepla to sie specjalnie nie pochorowali. Oczywiscie nie obylo sie bez prob gwaltu, na slynocej z pieknego ciala vampi ale ta dala po pysku i obylo sie bez specjalnych strat na duszy i ciele zainteresowanej.
Klaud cos majaczyla o nowych krojach krawata, o bydle, oborze i Andrzeju(czyli o tym co jej sercu najblizsze) ale prawdopodobnie bylo to wynikiem ciezkiego i meczocego snu ktoremu nie sprzyjalo feng shui tropicalnej plazy.
Sielanka trwala by jeszcze troche, jednak na dluzszo mete byloby to nudne...:

AaaaaOooooIiiiii - Wydarlo sie z piersi mlodej damy, ktora w dosc prymitywnym odruchu wyskoczyla z lasu z dzido, odziana w skory i listki figowe.
Nie...! nie...! nie przestawiaj... - jeknol przez sen Emp co wzbudzilo pewno konsternacje wsrod zebranych, ale obylo sie bez komentarza bowiem sprawa byla powazniejsza.
Ktos ewidentnie ich atakowal:
Aik aku au uuuu... - Dziewoja wyla dalej niczym zarzynane ciele. - Ahim,...au tu tu - To jak machala dzido stalo sie dosc niepokojoce.

Dobrze dziecko, a teraz sie przedstaw... - sytuacje opanowal oczywiscie stoicki spokuj Hagrida
...Nadya... - odpowiedziala zgodnie z prawdo, a dzida ku uciesze przerazonej dziatwy wypadla nieokrzesanej amazonce z reki.


--------------------
"Kiedy patrze na ciebie, mowisz nie ma lekko, nie ma lekko-zalatwie to ucieczka"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 26.08.2003 00:46
Post #62 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



krczę, chcę coś dopisać ale jush chyba <ziew> o tej porze nie dam rady (za 14 minut pierwsza w nocy)
dajcie mi jutro to napisać...


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 26.08.2003 12:04
Post #63 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Dobra, Emp ja zamawiam po Tobie kolejke do pisania biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 26.08.2003 23:50
Post #64 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



- ahaaaa... to teraz ja mam pytanie: Czy macie jakieg... - zaczął Emp ale nie dokończył bo przerwał mu Dementi.
- Nie, ja mam ważniejszą sprawę! Widzicie, trzeba mi post... - któremu przerwała Klaud.
- Ej, tutaj jeszcze nie było chyba żadnej blokady! Słuchaj Nadyu, trzeba zrobić blokadę!
- Eeej! Ja pierwszy! - oburzył się Emp
- A to z jakiej racji?! - oburzył się Dementi
- Bo jestem najładniejszy! - odparł w/w
- Ty?! TY?! TYYYYYYY?!
- No więc żeby zrobić blokadę po pierwsze potrzebujemy rolników. Dużo. Najlepiej dużych i silnych. - kontynouwała swoje Klaud...
Do tego dołożyła się Vampi pytając czy mają jakiś mocniejszy krem do opalania bo ten jest za słaby, ktoś tam jeszcze pytając o coś jeszcze, Vilka narzekając że nie ma Arki...

- AEIOOOOOOOOO!!!!!! - wydarła się amazonka
- Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? - odpowiedziała niezbyt inteligentnie reszta
- To znaczyć "spokój". "Cisza". Wy sie nie wydzierać jeden przez dróga! Ja być nie rozumieć nic! Mnie głowa boleć od Wasz jazgot gorzej niż po dwa najtańsze winiacz! Porządek zaprowadzić trzeba! Wy iść za mną! Ja was zaprowadzić do wódz wioska! Wielki Radek Wielki! I do jego szaman którego moderatorska moc znana wszędzie! Potężny Dracon Wielki! Wy iść i nie gadać! - oświadczyła tonem nie znoszącym sprzeciwu Nadya
- Jej, zanosi się na niezłą rozróbę... - szepnął Emp do Dementiego
- Yep... ale może chociarz mi pomnik postawią... - odparł ten


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 27.08.2003 11:09
Post #65 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Hyh^^ Dobre Emp smile.gif

Znowu zadzwoniła czyjaś komórka.
- Yyy to moja! - powiedziała Klaud.
- Masz dwie komórki? - zdziwił się Emp.
- Taaa - odpowiedziała dziewczyna po czym odebrała.
- Co gdzie jak? - spytała - że co? O której? 19? Taaa mam mam. Opłaciło się mieć wujka wynalazcę. Wyszła blokada? (po tych słowach forumowicze poznali, że dzwoni Pan Lepper Andrzejem zwany) Że co że się dowiem? Dobra dobra... To cześć, pilnuj blokady.
Klaud spojrzała na słońce i zaczęła coś mruczeć.
Po chwili wyciągnęła coś z plecaka, co okazało się małym przenośmym telewizorem którego nie trzeba było podłączać i odpaliła kanał 6, TVN.
Z telewizora rozległ się głos:
"W mieście Poznań trwa blokada, Andrzej Lepper i rolnicy blokują policjantom dostęp do kopalni. Wśród ludzi blokujących brakuje 11-letniej dziewczyny. Jej poszukiwania trwają. Andrzej Lepper mówi:
"Nie damy zamknąć kopalni, czy to, że Państwu się tak zachciewa ludzie którzy mają dzieci, żony. Potem tracą mieszkanie bo nie płacą. Tak ma być?! Tak ma być w Państwie Polskim?! Otóż nie! Gdzie tu sprawiedliwość?! Tak być nie może - my na to nie pozwolimy".
- A Jędrek jak zwykle dobrze gada - rzekła Klaud wyłączając telewizor.
- Co z tym kremem do opalania?! - wrzasnęła Vampi niecierpliwie.
- Nie ma kremu - odpowiedział Emp, patrząc na telewizorek.
- Co się tak gapicie? Telewizorka nie widzieliście?


To był part typowo Lepperowy tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 27.08.2003 20:06
Post #66 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Szli jeden za drugim, przedzierając się przez gęstwinę. Na czele Nadya, dzielnie torująca nowe drogi, które dla niej najzwyczajniej nie były nowe. Za nią charakterystyczny już, Boski Admin, za Adminem ciągle wypatrujący czegoś Empire, a za Empem reszta hołoty. Dziewczyny piszczały co jakiś czas widząc tamtejsze robactwo. Vampi po drodze zawzięcie szukała w okolicznych krzakach olejku do opalania. Klaud, co jakiś czas potykając się o wystające korzenie, przeklinała pod nosem.
- Aouutakii! - zdało się słyszeć okrzyk Nadyi. Forumowicze zbiegli się w małą grupkę tuż przed dziewczynę by zobaczyć coż takiego wzbudziło jej emocje. Im oczom ukazała się mała, osadzona w dolinie wioska.

----
Sorry, że tak mało, ale musze lecieć.. moze jeszcze później coś dopiszę;]


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rikku
post 27.08.2003 21:53
Post #67 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: a co Cie to?




Rikku zniecierpliwiona przewrocila oczami i szybkim ruchem wyciagnela buszujaca w krzakach Vampi.
- Maleńka, ty się tak zawziecie nie opalaj, bo ci zmarszczki wyjda =P A tak na powaznie, to po co ci krem? Natura rlz =D
- Tak myslisz? - chlipnela Vampi i popatrzyla sie na Rikku
- No, jasne! Spojrz na mnie. - dziewczyna triumfalnym gestem wskazala na liczne oparzenia slonecze...

Wybaczcie, ale nie moglam z tym kremem turned.gif


--------------------
Voller Liebe dich erleben
Vertrauensvoll mich dir ganz ergeben
Dieses Herz dir zu Füssen legen
Mein kleines Herzwillst du es nehmen... - Lacrimosa
+++ Tot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 27.08.2003 21:56
Post #68 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



a czyz to pierwotnie nie byl olejek?
wiecie co czuje sie taka spelniona.. od zawsze chcialam przez pol zycia szukac olejku do opalania


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rikku
post 27.08.2003 22:01
Post #69 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: a co Cie to?




Pardon mon cheri! Ale mi się zmieniać nie chce a pozatym: kto się bedzie czapiać takich szczegółów?


--------------------
Voller Liebe dich erleben
Vertrauensvoll mich dir ganz ergeben
Dieses Herz dir zu Füssen legen
Mein kleines Herzwillst du es nehmen... - Lacrimosa
+++ Tot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 27.08.2003 22:28
Post #70 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



-cichooo! - Marta zwrocila sie w strone Rikku i Vampi kłócących się o krem, bo przecież Vampi za wszelka cene musiała go znaleźć (był to bowiem jej cel życiowy). - Patrzcie tam!!
Dziewczyny spojrzały na siebie i kazda z nich, ujrzawszy te iskierki milosci [siostrzanej!!;D] w oczach drugiej usmiechneła sie porozumiewawczo. Udaly się więc kilka metrów od krzaków, podążając za Martą i spojrzały w dolinkę, chcąc dowiedzieć się na co ci forumowicze tak się gapią. A był to widok zaiste ciekawy, znów taki typowy filmowo-bajeczny. Malownicza wioska położona w dole zarysowywala się mniej więcej w taki sposób: było tam około 20 chatek (takich dziwnych.. drewnianych? ;D), a poza tym dosc spory plac mieszczący się pośrodku całej tej 'krainy'. Służyl on zapewne do spotkań wszystkich mieszkańców wiochy i do wszyastkich ważniejszych, publicznych wydarzeń.
- Isc! Umgaouuui! Do Wielka Wódz! Ja prowadzić! - Nadya zwrociła sie swoim władczym tonem do grupy, która spojrzala po sobie niepewnie. Dzikuska jednak, nawołując ich ponownie, zbiegiwała po dość stromej gorce, więc chyba nie mieli już wyboru...


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Marta
post 28.08.2003 16:11
Post #71 

XXX


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 03.04.2003




kiedy nadia zaczela meznie przedzieraz sie przez chaszcze zapomniala ze reszta holoty nie ma zdolnosci poruszania sie w buszu. w konczu zaczol sie bieg do wioski za w/w. bieg z gorki. jeden potykal sie o drugiego. klaudia biegla z okrzyciem zwyciestwa na ustach 'leppej dotrze i tu!'. marta wywrucila sie o kamien, o marte wywrucila sie vampi o vampi wywrucil sie emp. z kieszeni marty wypadl.. OLEJEK DO OPALANIA z filtrem 30!! vampi to zauwazyla: 'ło zgrozo!! ja widze olejek 30!!'. zucila sie na niego niczym kocica ządna modru.



sorry musze juz isc
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rikku
post 31.08.2003 16:01
Post #72 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: a co Cie to?




Hej, robaczki przebrzydle i okropne.
Koniec tej hibernacji, czas do roboty. Popatrzcie tylko, jak biedne dziewczeta (nie obrazaj sie Emp,to zmyla przez te dlugie wlosy turned.gif ) siem nameczyly...

>>w skrocie: niech ktos cos napisze, bo mi sie aktualnie nie chce tongue.gif


--------------------
Voller Liebe dich erleben
Vertrauensvoll mich dir ganz ergeben
Dieses Herz dir zu Füssen legen
Mein kleines Herzwillst du es nehmen... - Lacrimosa
+++ Tot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 31.08.2003 16:40
Post #73 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Dobra, widze ze nikomu sie nie chce, teraz pisze ja!

- Moj olejek! Moj! Zostaw go!
- Nie bo mój!
- Mój!
- Nie! Mój!
Taka kłótnia toczyła się od kilkunastu minut. Jeszcze dalej Emp i Dementi w biegu spierali się o coś na tematy informatyczne. 10 metrow dalej Klaud z pomocą Hagrida (który zgodził się dla świętego spokoju) robiła blokadę.
- CISZA! - ryknęła Nadya - BEZ BLOKAD! KREMEM SIĘ PODZIELCIE NA PÓŁ! O INFORMATYCE POGADACIE SOBIE POTEM!
- Jak to bez blokad?! - warknęła Klaud.
- Jak to bez kłótni o olejek?! - warknęły dziewczyny.
- Jak to, mamy nie rozmawiać?! - warknęli Dementi i Emp.
- NIE WARCZCIE! GŁOWA MNIE BOLI! - ryknęła Nadya.
W końcu doszli do wioski i cała zgraja forumowiczów stanęła przed władczynią tubylców. Chłopcy udawali dzielnych, aczkolwiek tak jak dziewczyny szczękali zębami.

Krótko i ruszcie siedzenia bo ten fick skończy w Labiryncie jeszcze szybciej niz TSFF 5
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rikku
post 31.08.2003 17:08
Post #74 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: a co Cie to?




(dzielna Klaudusia, dzielna turned.gif to teraz sie Ancuś popisze <buehehehe>)

Wódz był zaiste człowiekiem wielkiej wagi. Dosłownie i w przenośni. Ze swojego tronu z ekologicznego Lucky Bambusa patrzył inteligętnie na nowo-przybyłych, ubranych jakoś tak... dziwnie? Nie po ichniemu. W zamyśleniu zmarszczył brwi, co sprawiło, że jego czoy zniknęły. Po jego prawicy stał wysoooooki i lekko przekrzywiony Szaman a po lewicy ustawiła się dobrze już naszym znajomym znana Nadya. Nagle promienie słońca zaświeciły na cała tą trójkę.
Z ust wszystkich zgromadzonych wydarło się westchnienie podziwu. Czas się jakby zatrzymał...
- Zaiste, oto 'wielka trójca' - Emp szepnął zapatrzony
Vampi przystępowała z nogi na nogę, szeptem dopominając się o swój olejek kupiony za ciężko wytańczone pieniądze. Reszta dziewczyn jak zaczarowane patrzyła się w ten boski obrazek: Klaudia potajemnie pisała sesemesa wielkiej wagi, Rikku znalazła w kieszeni pilnik i poprawiała długość szponów. A promienie dalej świeciły i wszystkim zaczynało braknąć tchu. Nagle sielską atmosferę przerwało głośne beknięcie.




--------------------
Voller Liebe dich erleben
Vertrauensvoll mich dir ganz ergeben
Dieses Herz dir zu Füssen legen
Mein kleines Herzwillst du es nehmen... - Lacrimosa
+++ Tot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 31.08.2003 17:17
Post #75 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Błagam, nazywajcie mnie jakkolwiek byle nie Klauduś, Klaudusia, Klaudek i Klaudenciuszek i Klaudiusz tongue.gif


Dobra dopisuję.


- Kto to zrobił?! - wrzasnął Szaman - To wbrew obyczajom!
- J..ja... przepraszam - zaczerwienił się Emp - odbija mi się ogórkami, mama mi napakowała.
- Musimy się naradzić - oznajmił wódz - narazie czas spędzicie w celi, gdzie będziecie czekać na naszą decyzję.
Tak i oto forumowicze zostali doprowadzeni do celi (ogromnego tunelu, wejscie zakrywaly kamienie), gdzie robili najprzeróżniejsze rzeczy. Klaud gadała z Wiadomo - Kim. Z tej rozmowy zrobiła się narada gdzie zrobić następną blokadę. Emp i Rikku kłócili się o to co oglądać w telewizorku Klaudii, Vampi z Martą spierały się o to kto ma użyć pierwsze olejku a reszta się nudziła.
- PORADNIK INFORMATYKA - rozległ się głos Empa
- NIE! DOBRANOCKĘ! LECĄ SMERFY! - wrzasnęła Rikku.
Pogodził ich Dementorek który przez wrzaski nie mógł się skupić na książce, włączył - wiadomości gdzie pokazywali największe jajo na świecie. Klaud tymczasem kontynuowała rozmowę. Hagrid dorwał się do książki Boskiego Admina i zaczął czytać. Admin odwrócił się i zaczął wydzieranie typu: NIE WIEM NA JAKIEJ STRONIE SKOŃCZYŁEM!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 05.05.2024 21:59