Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Skype - warto zajrzeć ^^, http://skype.com

ikar
post 23.01.2004 11:10
Post #1 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



http://skype.com <- pod tym adresikiem znajduje się bardzo fajny programik do głosowej komunikacji w internecie smile.gif. Można powiedzieć, że to jest internetowy telefon... Świetna (i działająca!) rzecz. Na razie program jest całkowicie bezpłatny - a autorzy zarzekają się, że podstawowa funkcja (jedyna obecnie dostępna), to znaczy - rozmowy bezpośrednie dwóch osób - zawsze pozostanie bezpłatna.
Natomiast planowane są między innymi połączenia konferencyjne i być może videotelefonowanie? :>...

Działa na pewno - mam, używałem, dzwoniłem - pare razy, po nawet kilkanaście minut... Jakość dźwięku jest wyśmienita, nie przerywa za bardzo (choć zależy to od rodzaju mikrofonu) <- mówię "za bardzo", bo jedyne przypadki przerywania zaobserwowałem wtedy, gdy wiadomo było, że mikrofon jest trochę popsuty, albo gdy było on umieszczony w "dziwnym" miejscu... smile.gif. Mówię - jakość jest świetna - faktycznie lepsza niż w między dwoma telefonami... no i jest to programik całkowicie bezpłatny...

Wymagania - procesor 400 mhz (u znajomego na 120 chodziło bez problemu... tylko, że miał on nieco opóźnienia w otrzymywaniu mojego głosu - słyszałem w głośnikach to co ja powiedziałem - gdy do mnie wróciło, a dopiero potem jego odpowiedź, ale z innymi miałem kontakt w czasie "rzeczywistym"), i co najmniej modem 36,6 kb/s...

Dla modemowców - programik zajmuje około 6.5 mb, więc, no cóż - średnio się to opłaca... ale gdyby znaleźć go na jakiejś płycie... instalować jak najszybciej ^^.

mój nick na Skype: onlyikar

pozdrawiam... i... do USŁYSZENIA! ^^


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 23.01.2004 12:09
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Kurka to jest zbyt piekne... a jednak trzeba miec znajomego z kompem... ale o czym ja mówie zajefajna rzecz. Dzieki Ikar biggrin.gif user posted image


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 23.01.2004 14:35
Post #3 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Aaaa ...*_*
Zatkało mnie.
teraz musze sobie sprawić mikrofon, bo stary popsułam ...
Super, juz ściagam =D


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 23.01.2004 16:30
Post #4 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



mam ten komunikator...
ale nie uzywam, bo mi sie nie podoba ^__^
i wogole malo ludzi to ma...

ja tam wole stare dobre gadu...
=)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
argh
post 23.01.2004 16:31
Post #5 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 14.12.2003




QUOTE (Mellisa @ 23-01-2004 15:30)
mam ten komunikator...
ale nie uzywam, bo mi sie nie podoba ^__^
i wogole malo ludzi to ma...

ja tam wole stare dobre gadu...
=)

Och tak.. bardzo dobre.. =/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 23.01.2004 16:59
Post #6 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




przez tlen i gg tez chyba mozna rozmawiac głosowo.
hehe, narazie jest bezpłatne, ale za jakis czas, kiedy stanie sie b. popularne, zapewne bedzie juz płatne.
nie mam mikorofonu.
a gg.. jest tragiczne, ciagle sie psuje. ale uzywam go od kilku lat, jestem przyzwyczajona, mam sentyment etc. wink.gif


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 23.01.2004 17:22
Post #7 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Ta możliwość rozmawiania głosowego z gadu-gadu jest... bardzo, bardzo ograniczona... Mogą rozmawiać tylko osoby, z których przynajmniej jedna wogóle nie ma firewalla - w tym zewnętrznego - czyli w praktyce mogą rozmawiać tylko osoby mające modem, albo jedna ze stałym łączem, druga z modemem. I tyle. Co więcej - jeszcze nie udało mi się mieć przez gg dłuższą rozmowę głosową niż minutę. Potem zawsze następowało przerwanie połączenia. Na Skype rozmawiałem kilka razy po ponad 10 minut...

A co do ilości osób... :] Jak ściągniesz - będzie o jedną więcej ^^. Ja już mam 8 znajomych. Jak ściągniecie - będzie więcej :]. Jak dla mnie w sam raz :>


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
muszka Me
post 23.01.2004 18:55
Post #8 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 268
Dołączył: 25.05.2003
Skąd: z tego nieba, w którym już nie ma aniołów




Ech a ja ściągnęłam i mi coś nie działa =) a właściwie poprosiłam kolegę, żeby też ściągnął i żebyśmy pogadali na próbę, a tu się nie udaje^^ chcociaż próbowaliśmy z pięćdziesiąt razy == ja już nie wiem, co robić.

A co do gg -- nie jest dobre. Ale dobrze, że jest, w ogóle.


--------------------
Poetka, samobójczyni,
Loki rozwiawszy fiołkowe,
Nad wodą stoi...
"Safo, co chcesz uczynić?"
"Chcę morze zarzucić na głowę,
By nikt nie dojrzał łez moich..."
(Pawlikowska-Jasnorzewska)

"Dobrze mi na mojej empirowej równinie. To ona utula mnie do snu jak najczulsza kochanka w rozpiętym między galaktykami hamaku, którego nitki przędzie boży pająk, władca krainy łagodnej melancholii. Kocham ją."
(Łysiak)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
argh
post 23.01.2004 19:14
Post #9 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 14.12.2003




QUOTE (muszka Me @ 23-01-2004 17:55)
Ech a ja ściągnęłam i mi coś nie działa =) a właściwie poprosiłam kolegę, żeby też ściągnął i żebyśmy pogadali na próbę, a tu się nie udaje^^ chcociaż próbowaliśmy z pięćdziesiąt razy == ja już nie wiem, co robić.

A co do gg -- nie jest dobre. Ale dobrze, że jest, w ogóle.

Ja tam się nie cieszę. Gdyby go nie było ludzie już dawno przesiedli by się na lepsze alternatywy... np. jabber.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 23.01.2004 22:39
Post #10 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



timmy_ss


Dajcie swoje nicki bo chce to stestowac.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 24.01.2004 09:14
Post #11 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



alexa666 =>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
muszka Me
post 24.01.2004 15:13
Post #12 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 268
Dołączył: 25.05.2003
Skąd: z tego nieba, w którym już nie ma aniołów




QUOTE (murof)
Ja tam się nie cieszę. Gdyby go nie było ludzie już dawno przesiedli by się na lepsze alternatywy... np. jabber


Albo by w ogóle nic nie mieli. Ja np. nigdy nie słyszałam o tym "jabberze".


--------------------
Poetka, samobójczyni,
Loki rozwiawszy fiołkowe,
Nad wodą stoi...
"Safo, co chcesz uczynić?"
"Chcę morze zarzucić na głowę,
By nikt nie dojrzał łez moich..."
(Pawlikowska-Jasnorzewska)

"Dobrze mi na mojej empirowej równinie. To ona utula mnie do snu jak najczulsza kochanka w rozpiętym między galaktykami hamaku, którego nitki przędzie boży pająk, władca krainy łagodnej melancholii. Kocham ją."
(Łysiak)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
argh
post 24.01.2004 16:02
Post #13 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 14.12.2003




QUOTE (muszka Me @ 24-01-2004 14:13)
QUOTE (murof)
Ja tam się nie cieszę. Gdyby go nie było ludzie już dawno przesiedli by się na lepsze alternatywy... np. jabber


Albo by w ogóle nic nie mieli. Ja np. nigdy nie słyszałam o tym "jabberze".

Nie słyszałaś bo nie potrzebowałaś. Gdyby nie było gg to byś potrzebowała.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 24.01.2004 16:07
Post #14 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Oj - to opisz jabbera ^^ - co to wogóle jest? i ja się chętnie dowiem bez szukania po necie ^^


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
muszka Me
post 24.01.2004 16:07
Post #15 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 268
Dołączył: 25.05.2003
Skąd: z tego nieba, w którym już nie ma aniołów




QUOTE (murof)
Nie słyszałaś bo nie potrzebowałaś. Gdyby nie było gg to byś potrzebowała.

Prawdopodobnie tak. Ale wolałabym nie mieć gg i nie potrzebować nic innego. Wolność.

(Do czego to dochodzi, rozmawiam z Tobą w ten sposób. A obiecałam sobie, że nie będę. Jak dziwnie zaskakuje ten świat.)


--------------------
Poetka, samobójczyni,
Loki rozwiawszy fiołkowe,
Nad wodą stoi...
"Safo, co chcesz uczynić?"
"Chcę morze zarzucić na głowę,
By nikt nie dojrzał łez moich..."
(Pawlikowska-Jasnorzewska)

"Dobrze mi na mojej empirowej równinie. To ona utula mnie do snu jak najczulsza kochanka w rozpiętym między galaktykami hamaku, którego nitki przędzie boży pająk, władca krainy łagodnej melancholii. Kocham ją."
(Łysiak)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
argh
post 24.01.2004 16:32
Post #16 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 14.12.2003




QUOTE (ikar @ 24-01-2004 15:07)
Oj - to opisz jabbera ^^ - co to wogóle jest? i ja się chętnie dowiem bez szukania po necie ^^

Jabber to protokół dla nowoczesnych komunikatorów. Jabber zrywa z typowymi dla komunikatorów ograniczeniami - nie narzuca Ci jednego programu, lecz daje możliwość wyboru dowolnego klienta. Niezależnie od tego co lubisz, masz ciągle kontakt ze swoimi znajomymi - również z tymi którzy są podłączeni do zamkniętych sieci (GG, MSN, ICQ itd).

Dlaczego właśnie Jabber?

*
*

Ponieważ jest:

otwarty
Protokół jest darmowy, otwarty, publiczny, dobrze udokumentowany i łatwy do wykorzystania. Dzięki temu łatwo jest tworzyć oprogramowanie i zapewnić jego zgodność.
standardowy
IETF, organizacja zatwierdzająca standardy internetowe kończy właśnie pracę nad protokołem XMPP, który stanowi serce Jabbera.
sprawdzony
Tysiące programistów od wielu lat pracuje nad jego rozwojem, powstała ogromna ilość oprogramowania,a wiele firm jest zaangażowanych w rozwijanie produktów bazujących na tej technologii.
zdecentralizowany
Każdy może postawić swój serwer. W internecie znajduje się tysiące połączonych ze sobą serwerów. Awaria kilku z nich nie destabilizuje całej sieci!
bezpieczny
Można w łatwy sposób wydzielić zamkniętą sieć lub skorzystać z wielu zaawansowanych rozwiązań zapewniających najwyższy poziom bezpieczeńśtwa.
rozszerzalny
Protokół nie jest ograniczony do komunikatorów, w łatwy sposób można rozszerzyć spektrum jego możliwości. Może się przydać wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji w czasie rzeczywistym.

różnorodny

# A nie możecie używac po prostu gadu-gadu? Co jest z nim nie tak? Przecież używa go cała Polska.

* Regulamin zabrania użytkownikom innych komunikatorów i systemów opracyjnych dostępu do usługi. (http://www.gadu-gadu.pl/regulamin.htm)
* Niepewna przyszłość -- W przypadku bankructwa firmy sieć automatycznie przestaje funkcjonować. Właściciel może również zmienić warunki korzystania z usługi (np. zrobić ją płatną) a my musimy się przystosować lub stracić kontakty.
* Niepełna funkcjonalność -- Gadu-Gadu nie oferuje możliwości swobodnej komunikacji z ludźmi na całym świecie, trzeba korzystać z dodatkowych usług/programów.
* Narzucanie się -- Oryginalny komunikator nie wszystkim się podoba, ale są oni zmuszeni do korzystania z niego, bo regulamin zabrania używania innych programów.
* Pozorna darmowość -- GG nie jest bezpłatne, płacimy wpatrując się w reklamy. Nie wolno nam się ich pozbyć.
* Awaryjność -- GG jest scentralizowane, wystarczy uszkodzić jeden punkt sieci (serwer, łącze do serwera) aby całość przestała funkcjonować. Zostajemy bez żadnego awaryjnego rozwiązania.
http://beta.jabberpl.org/ <- stąd.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
argh
post 24.01.2004 16:38
Post #17 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 14.12.2003




QUOTE (argh @ 24-01-2004 15:32)
QUOTE (ikar @ 24-01-2004 15:07)
Oj - to opisz jabbera ^^ - co to wogóle jest? i ja się chętnie dowiem bez szukania po necie ^^

Jabber to protokół dla nowoczesnych komunikatorów. Jabber zrywa z typowymi dla komunikatorów ograniczeniami - nie narzuca Ci jednego programu, lecz daje możliwość wyboru dowolnego klienta. Niezależnie od tego co lubisz, masz ciągle kontakt ze swoimi znajomymi - również z tymi którzy są podłączeni do zamkniętych sieci (GG, MSN, ICQ itd).

Dlaczego właśnie Jabber?

*
*

Ponieważ jest:

otwarty
Protokół jest darmowy, otwarty, publiczny, dobrze udokumentowany i łatwy do wykorzystania. Dzięki temu łatwo jest tworzyć oprogramowanie i zapewnić jego zgodność.
standardowy
IETF, organizacja zatwierdzająca standardy internetowe kończy właśnie pracę nad protokołem XMPP, który stanowi serce Jabbera.
sprawdzony
Tysiące programistów od wielu lat pracuje nad jego rozwojem, powstała ogromna ilość oprogramowania,a wiele firm jest zaangażowanych w rozwijanie produktów bazujących na tej technologii.
zdecentralizowany
Każdy może postawić swój serwer. W internecie znajduje się tysiące połączonych ze sobą serwerów. Awaria kilku z nich nie destabilizuje całej sieci!
bezpieczny
Można w łatwy sposób wydzielić zamkniętą sieć lub skorzystać z wielu zaawansowanych rozwiązań zapewniających najwyższy poziom bezpieczeńśtwa.
rozszerzalny
Protokół nie jest ograniczony do komunikatorów, w łatwy sposób można rozszerzyć spektrum jego możliwości. Może się przydać wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji w czasie rzeczywistym.

różnorodny

# A nie możecie używac po prostu gadu-gadu? Co jest z nim nie tak? Przecież używa go cała Polska.

* Regulamin zabrania użytkownikom innych komunikatorów i systemów opracyjnych dostępu do usługi. (http://www.gadu-gadu.pl/regulamin.htm)
* Niepewna przyszłość -- W przypadku bankructwa firmy sieć automatycznie przestaje funkcjonować. Właściciel może również zmienić warunki korzystania z usługi (np. zrobić ją płatną) a my musimy się przystosować lub stracić kontakty.
* Niepełna funkcjonalność -- Gadu-Gadu nie oferuje możliwości swobodnej komunikacji z ludźmi na całym świecie, trzeba korzystać z dodatkowych usług/programów.
* Narzucanie się -- Oryginalny komunikator nie wszystkim się podoba, ale są oni zmuszeni do korzystania z niego, bo regulamin zabrania używania innych programów.
* Pozorna darmowość -- GG nie jest bezpłatne, płacimy wpatrując się w reklamy. Nie wolno nam się ich pozbyć.
* Awaryjność -- GG jest scentralizowane, wystarczy uszkodzić jeden punkt sieci (serwer, łącze do serwera) aby całość przestała funkcjonować. Zostajemy bez żadnego awaryjnego rozwiązania.
http://beta.jabberpl.org/ <- stąd.

Staramy się tu zgromadzić listę argumentów przemawiających za Jabberem.

Często zdarza się nam (ewangelizatorom Jabbera) usłyszeć pytanie: "No dobrze, ale tak właściwie to w czym Jabber jest lepszy od [tu wstaw IM używany przez pytającego]?"

Myślę, że poniższa lista pomoże w wykazaniu "Wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy"...

* Można używać dowolnego, nie narzuconego klienta. Również napisanego/zmodyfikowanego przez siebie, do własnych potrzeb.
* Dostępność klientów na dowolną, obojętnie jak egzotyczną, platformę przętowo programową. Windows, GNU/Linux, *BSD, MacOS, Amiga, Java MIDP, WAP to tylko przykłady możliwości.
* Otwarty i wolny standard gwarantuje nam, że nikt nie będzie nam dyktował jak i do czego mamy używać swojego komunikatora. Zawsze możemy zmienić serwer, albo postawić sobie własny. Gwarantuje nam również, że nie zostanie nagle zmieniony przez właściciela sieci (jak Yahoo czy MSN) wymuszając na nas porzucenie aktualnego komunikatora i upgrade do nowonarzuconego, lub odcięcie od naszych znajomych.
* Bezpieczeństwo. Protokół gwarantuje nam, że nikt nie będzie się pod nas podszywał. Dodatkowo szyfrowanie połączenia i/lub wiadomości gwarantuje nam, że nikt nie będzie nas podsłuchiwał.
* Możliwość łączenia się z innymi sieciami IM i rozmawiania ze znajomymi nieużywającymi Jabbera (ICQ, AIM, Gadu-Gadu, itp.).
* Brak problemów kodowania znaków narodowych. Wszystkie wiadomości przesyłane są przy użyciu UniCode, pozwalającego zapisać znaki wszystkich języków świata (i więcej)
* Możliwość łączenia się z kilku miejsc jednocześnie przy pomocy tego samego konta i wyboru w które miejsce mają napływać komunikaty wysyłane do nas.
* Trzymanie listy kontaktów na serwerze. Niezależnie skąd się łączysz, z domu, z pracy, z kafejki internetowej, zawsze masz swoich przyjaciół od razu pod ręką.
* Swoich znajomych możemy grupować w grupy, które mogą mieć podgrupy, które mogą mieć podgrupy, które... Jeden kontakt może należeć do kilku grup.
* Użytkownicy zostawiają swoje VCard'y (elektroniczne wizytówki) na serwerze, które można potem przeglądać.
* Możemy przesyłać pliki. Nawet do osób które są offline, oraz w przypadku gdy obie osoby są za NAT.
* Możemy otrzymywać powiadomienia o nowych "niusach" na naszych ulubionych serwisach internetowych.
* Możemy wysyłać SMSy.
* Możemy wysyłać i odbierać e-maile.
* Możemy dostawać powiadomienia o nowych e-mailach w naszych skrzynkach pocztowych.
* Możemy blogować (jogować).
* Możemy wyszukiwać znajomych w katalogu.
* Nasze identyfikatory wyglądają "ładnie". Np. franek@jabber.org. Nie są jakimiś bezsensownymi i trudnymi do zapamiętania numerkami.
* Awaria jednego serwera nie wyłącza całej sieci.
* Możemy mieć kilka, zupełnie różnych kont i używać ich jednocześnie.
* Możemy prowadzić rozmowy grupowe w pokojach konferencyjnych, które umożliwiają kontrolowanie dostępu (zamykanie, ukrywanie, wyrzucanie nieporządanych użytkowników, ukrywanie swojego prawdziwego identyfikatora (występujemy pod pseudonimem), ustawianie tematów).
* Możemy w łatwy sposób sprawdzać jakie usługi oferuje nam konkretny serwer, za pomocą prostej przeglądarki sieci Jabber.
* Bedąc użytkownikiem jednego serwera możemy korzystać z usług innego serwera.
* Możemy umieszczać ikonki naszego statusu na stronach WWW, a nawet mapkach itp.
* Mamy w sieci różnego rodzaju roboty wykonujące dla nas różne usługi. (Odpowiadanie na pytania, słowniki, wyszukiwarki, strony powiadamiające nas o zdarzeniach)
* Dostępność bibliotek wspomagających pisanie aplikacji wykorzystujących platformę XMPP/Jabber dla wielu języków programowania

Całkiem nieźle, nie?

http://beta.jabberpl.org/dlaczego/argumenty/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 24.01.2004 21:08
Post #18 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Ten skype jest niesamowity!!! Gadałam już z Ikarem 5 minutek i z Timmy`m 2 minutki i po prostu jak przez tela!!! =D Amejzing! =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 24.01.2004 22:04
Post #19 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



Jako że dzisiaj , z racji wczorajszych ( LOL ) urodzinek dostałem zestaw słuchawkowy z micrem - ściągam XD
Tylko że jakość pewnie będzie 'pilotowa' =)

hefaj-khemot =D

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 24.01.2004 22:09


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 24.01.2004 22:18
Post #20 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



argh: Pewnie Jabber jest fajny, sam bym go z chęcią używał gdyby nie jeden mały szczególik - nie każdy jest programistą. To że mi i prawdopodobnie tobie nie sprawia problemu uzywanie go to nie znaczy że z każdym tak będzie. A gg jest proste w obsłudze i wcale nie jest aż tak awaryjne biggrin.gif

A swoją drogą - z tym zakazem używania innych programów to totalna bzdura - przecież np. tlen czy każdy inny porządny komunikator daje możliwość kontaktu z użytkownikami gg... Zresztą sam Jabber też...

Tak więc - pewnie Jabber jest fajny. Ale Linux też jest fajny (co najmniej biggrin.gif) a i tak używa go mniejszość...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Glinda z Jamajki
post 24.01.2004 22:22
Post #21 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: z brzuszka mamusi, z samolotu, lot nr???? nad Jamajką.




Alexa - gadałaś z TimmYm? no to ja chyba sobie kupie mikrofon (zaraz po karcie do tel dla wub.gif ) i z Nim będę gadac... Hih, TimmY przygotuj się na mój Aksamitny Głos biggrin.gif


--------------------
Jestem kobietą która potrafi zdominować. I chyba zbyt często tego używam.
Poznałam kogoś. Ale Jego nie zdominuję. Bo...go kocham?
to do Ciebie. Tak. Do Ciebie.
Wiem o Tobie tylko tyle, że jesteś fajnym chłopakiem, że jesteś Kawalerem do wzięcia...i...że Cię kocham.
ja.
Dla Ciebie.
"mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i chcą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny"
Oscar Wilde.
A W WALENTYNKI IDĘ NA "NIGDY W ŻYCIU" do KINA. SAMA!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
argh
post 24.01.2004 22:46
Post #22 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 14.12.2003




QUOTE
argh: Pewnie Jabber jest fajny, sam bym go z chęcią używał gdyby nie jeden mały szczególik - nie każdy jest programistą.

I?
QUOTE
To że mi i prawdopodobnie tobie nie sprawia problemu uzywanie go to nie znaczy że z każdym tak będzie.

Co masz na myśli? W czym jest takie "Psi" trudniejsze?
QUOTE
A gg jest proste w obsłudze i wcale nie jest aż tak awaryjne biggrin.gif

O nieee.. tylko psuje się wtedy, kiedy akurat jest potrzebne..
QUOTE

A swoją drogą - z tym zakazem używania innych programów to totalna bzdura - przecież np. tlen czy każdy inny porządny komunikator daje możliwość kontaktu z użytkownikami gg... Zresztą sam Jabber też...

I co z tego? Tak samo możesz powiedzieć, że bzdurą jest mówienie, że piractwo jest zakazane, bo przecież kupa ludzi używa piratów. Przeczytaj regulamin serwera gg. Poszukaj też w internecie informacji na temat prób blokowania dostępu innych komunikatorów do serwerów gg.
QUOTE

Tak więc - pewnie Jabber jest fajny. Ale Linux też jest fajny (co najmniej biggrin.gif) a i tak używa go mniejszość...

Bo i Microsoft i SmsExpress mają większość, więc użytkowników mają gdzieś.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 24.01.2004 23:02
Post #23 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Sluchajcie, dajcie nicki bo brat chce dzwonic do wszyskich i fristajlowac pod bity biggrin.gif

yo ikar biggrin.gif


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Glinda z Jamajki
post 24.01.2004 23:17
Post #24 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: z brzuszka mamusi, z samolotu, lot nr???? nad Jamajką.




QUOTE (TimmY @ 24-01-2004 22:02)
Sluchajcie, dajcie nicki bo brat chce dzwonic do wszyskich i fristajlowac pod bity biggrin.gif

yo ikar biggrin.gif

Więc chyba sobie ściągne ku uciesze brata...
ile zajmuje miejsca na dysku?


--------------------
Jestem kobietą która potrafi zdominować. I chyba zbyt często tego używam.
Poznałam kogoś. Ale Jego nie zdominuję. Bo...go kocham?
to do Ciebie. Tak. Do Ciebie.
Wiem o Tobie tylko tyle, że jesteś fajnym chłopakiem, że jesteś Kawalerem do wzięcia...i...że Cię kocham.
ja.
Dla Ciebie.
"mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i chcą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny"
Oscar Wilde.
A W WALENTYNKI IDĘ NA "NIGDY W ŻYCIU" do KINA. SAMA!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 24.01.2004 23:19
Post #25 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



A ja zrobię komuś radio Maryja =D (taką anegdotkę opowiem =D) Albo puszczę jakoś muzyczkę (szczególnie fanów metalu zapraszam =D)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.04.2024 18:04