Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> ?

ArielGobuss
post 12.12.2008 21:02
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 12.12.2008

Płeć: Kobieta



Proszę o skasowanie tego tematu !

Ten post był edytowany przez ArielGobuss: 05.06.2009 12:56


--------------------
Uke ma serce tam gdzie należy, a Seme między nogami.

***

"Desiderium Intimum"

http://arielgobuss.tnb.pl/news.php

***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kolis
post 12.12.2008 23:54
Post #2 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 41
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Z piekła rodem

Płeć: Kobieta



Nie wiem co o tym mysleć.
Dlaczego ty mi to robisz? dry.gif
Styl dobry, słownictwo w miarę urozmaicone, opisy też nienajgorsze.
Sam pomysł nie jest zły. Paring HP/SS.
Byłoby nawet całkiem nieźle, gdyby nie ten dziwny rozwój akcji. Trochę się pogubiłam, szczególnie z tym bieganiem z Wielkiej Sali do wieży i z powrotem.
Trochę to pogmatwane blink.gif
Za szybko rozkręcona akcja, zbyt dużo chaosu.
Ale osobiście chcę zobaczyć co Tobie z tego wyjdzie. Myślę, że jak trochę nad tym popracujesz, to będzie w miarę dobrze.
Jednak zanim wkleisz kolejną część, pozwól jej trochę przeleżeć w szufladzie, a potem przeczytaj kilka razy i wnieś poprawki.
Zobaczysz, że wtedy będzie lepiej.
Życzę weny,
pozdrawiam.


--------------------
''Od grzechu zaczął się Mój świat, a że Bóg Mnie stworzył, a Szatan opętał - Jestem więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna, a raz święta.''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaczalka
post 19.12.2008 23:02
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.12.2008




Dziwię się, dlaczego nikt nie komentuje Waszego opowiadania.
Przeczytałam z przyjemnością, szczególnie dlatego, że w polskiej twórczości fanfikowej nie ma zbyt wiele dobrego slash. Nie przeczę, że mi się podobało. Może nie bez zastrzeżeń, ale tak ogólnie pomysł jest świetny, mogę nawet powiedzieć, że nowatorski. Przeważnie akcja rozwija się powoli, zanim Harry zda sobie sprawę ze swoich uczuć, tutaj wszystko jest wiadome od samego początku. Bardzo jestem ciekawa jak to dalej pociągniecie. Fajnie opisane emocje Harrego, jego wstyd i przerażenie. Te emocje naprawdę są prawdziwe. Mogłabym się postawić na jego miejscu i czuć tak samo. Nie wiem nic na temat tego co myśli i czuje Snape, ale pewnie w końcu się wyjaśni. Wasz styl jest bardzo męski, choć pewnie jesteście kobietami (bardzo, bardzo bym chciała przeczytać slash napisany przez faceta, ale podobno to domena kobiet).
Podsumowując, jest dobrze, nawet bardzo dobrze, ale...
Napisaliście, że to romans z dawką humoru/dramat. Jak coś takiego czytam, to zaraz cała się jeżę. Połączenie humor-dramat kłóci sie ze sobą wzajemnie i trzeba być naprawdę mistrzem pióra (klawiatury), żeby to dobrze połączyć. Czytam dużo i namiętnie, ale nawet bardzo znanym pisarzom czasem to nie wychodzi. Dla mnie Sapkowski jest mistrzem w tym temacie. Zaczęliście śmiesznie, potem było jak najbardziej dramatycznie. W dramacie jesteście dobrzy, w humorze już nie za bardzo. Dobrze radzę, żeby się zdecydować.
Ale piszcie, piszcie dużo i nie zniechęcajcie się brakiem komentarzy. Opublikujcie to na jeszcze jakimś forum, może na yaoi fan, może więcej ludzi się wypowie.
Dlaczego ja cały czas zwracam się do Was, jakbyście byli/były facetami?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaczalka
post 21.12.2008 23:19
Post #4 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.12.2008




Postaram się komentować Waszego fika na bieżąco, ale wiadomo jak to w życiu jest (jeszcze te Święta - czy tylko ja ich nie znoszę?). Z komentowaniem to nie zawsze chodzi o lenistwo. Wiem na własnym przykładzie. Czasami czytam i myślę, a jak mam coś napisać to myśleć przestaję i słowa w ogóle nie chcą przyjść do głowy.
Cieszę się, że jest nowy rozdział i wreszcie coś z punktu widzenia Severusa. Okrutnie wredny i małostkowy ten Wasz Snape. Lubię go takiego, bo lubię kanon mimo wszystko. Chociaż trochę mi brakuje jakiejś głębi w jego osobowości.
Jeszcze trochę pomarudzę. Jestem drarrystką maniakalno-obsesyjną, a Dracusia kocham miłością niesłabnącą już od wielu miesięcy, więc to Wasze podłe stworzenie trochę mnie boli, no ale jako autorki macie prawo tworzyć postacie według własnej woli.
Nie będę sie czepiać literówek czy przecinków, bo to rola bety, życzę dużo natchnienia i wolnego czasu na pisanie.
Acha, jeszcze coś mi się przypomniało. Bardzo lubię, podobnie jak wielu czytelników, jeżeli autor na początku podaje liczbę rozdziałów. To oczywiście nie jest zobowiązujące i z czasem może się zmienić, ale jeżeli macie w głowach ogólny zarys całości, to fajnie byłoby wiedzieć jak długiego fika się spodziewać. Jakoś tak lepiej wtedy mi się czyta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alison
post 22.12.2008 15:17
Post #5 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 23.11.2008

Płeć: Kobieta



Wyrażę swą skromną opinię: opowiadanie bardzo obiecujące. Nie przepadam za historiami, których fabuła opiera się na miłości dwóch mężczyzn. Szczególnie, jeśli są to bohaterowie stworzeni przez panią Rowling. Ale w tym przypadku czuję się naprawdę zobowiązana śledzić to opowiadanie. Jeśli chodzi o treść, to wywołała u mnie skrajne emocje, najpierw było mi przykro z powodu upokorzenia, jakiego doznał Harry, a potem cała sytuacja stała się dla mnie zabawna. Wiem, że nie powinno się śmiać z cudzego nieszczęścia, ale scena w której Harry podąża w klasie w stronę Severusa... dla biernego czytelnika była komiczna. Potem jednak gdy bohater doświadcza wielu kolejnych okrutnych upokorzeń i walczy ze swymi głęboko ukrytymi pragnieniami, zrobiło mi się go naprawdę żal. Wraz z nowymi rozdziałami pojawia się ciekawość jak owe podświadome uczucie Harr`ego do Severusa będzie się rozwijać. Mam nadzieję, że w miarę szybko pojawi się nowy rozdział.


--------------------
"Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń."
Salvador Dali
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kolis
post 22.12.2008 21:31
Post #6 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 41
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Z piekła rodem

Płeć: Kobieta



Noo, teraz co do treści, to nie mam zastrzeżeń:]
Jest dobrze, wciąga:>


--------------------
''Od grzechu zaczął się Mój świat, a że Bóg Mnie stworzył, a Szatan opętał - Jestem więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna, a raz święta.''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kolis
post 28.12.2008 12:09
Post #7 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 41
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Z piekła rodem

Płeć: Kobieta



Nooo, teraz było rewelacyjnie biggrin.gif Nie zwracałam większej uwagi na błędy, ale jeśli nawet i są, to nie takie rażące;]
Naprawdę zaskakujące. Dobry humor, postaci kanoniczne - w szczególności Ron i Hermiona.
Styl dobry, ciekawe opisy.Teraz jestem na tak;>
smile.gif


--------------------
''Od grzechu zaczął się Mój świat, a że Bóg Mnie stworzył, a Szatan opętał - Jestem więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna, a raz święta.''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dreamy
post 02.01.2009 20:56
Post #8 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 02.01.2009
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



Wow, zapowiada się interesująco. I przede wszystkim nie ma błędów. Przynajmniej moje oczy żadnego nie wychwyciły.
Fic trzyma w napięciu. Macie dobry styl. Czyta się łatwo i przyjemnie. Poza tym, co tu dużo mówić, uwielbiam snarry w jakiejkolwiek postaci! smile.gif

Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy i weny życzę,
D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lo.
post 10.01.2009 22:23
Post #9 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 19
Dołączył: 23.05.2008

Płeć: Kobieta



muszę przyznać, że nie czytałam zbyt wielu ff o podobnej tematyce. byłam zdania, że raczej do mnie nie przemówią biggrin.gif
ten bardzo mi się podoba smile.gif kiedy dojechałam do końca strony, poczułam ukłucie żalu, że nie ma następnego rozdziału closedeyes.gif
szanowne Autorki, Wasz ff bardzo mnie wciągnął smile.gif jest napisany ładnym, spójnym językiem; błędy nie rzucają się w oczy - jest ich naprawdę niewiele. czytanie sprawiło mi przyjemność smile.gif ale nie tego rodzaju, co Harry'emu sny z Nietoperzem w roli głównej evil.gif
na pewno przeczytam ciąg dalszy wink2.gif
baa, ja będę na niego czekać!

Ten post był edytowany przez Lo.: 10.01.2009 22:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rockaga
post 05.03.2009 22:32
Post #10 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 05.03.2009




O Boże! To było ostre!!! No ale Snape nie robił tego dla przyjemności....chyba.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szukająca
post 21.05.2009 00:01
Post #11 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 18.05.2009
Skąd: z Nory :P

Płeć: Kobieta



Czekamy na kolejną część biggrin.gif


--------------------
Gryfonka. Członkini GD.
Posiadaczka Nimbusa 2001.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.04.2024 23:55