Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Mugole, spory z niemagiczną częścią społeczności

Katon
post 15.02.2006 16:46
Post #26 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Mój ojciec się śmieje i lubi sobie poszydzić, ale człowiekiem bez wyobraźni raczej bym go nie nazwał. Wręcz przeciwnie. Tyle, że nie lubi takiej poetyki i uważa, że to dla dzieci. Mama nienawidzi fantastyki. Każdej. Alergicznie.

Czym innym jest krytyka książek, czym innym kpiny z tego wszystkiego czym te książki obrosły. Nocne premiery, poprzebierani ludzie, transmisje, komunikaty, że ukończono drukowanie etc. To śmieszne.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tofik
post 16.02.2006 10:19
Post #27 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 14.02.2006
Skąd: Warszawa




To nie jest śmieszne bynajmniej irytujące, ale nie śmieszne. Media zresztą ze wszystkim przesadzają a ludzie ze zbyt wielkim ogromem fantazji robią dziwne rzeczy, żeby tylko na siebie zwrócić uwagę. Na premierze nie byłam żadnej no, bo i po co wystawać na największym mrozie, aby dostać książkę rano sobie pójdę^^, ale niektórych to rajcuje i lubią wyczekiwać w kilometrowych kolejkach. No dobra wracając do tematu u mnie jest tak trochę różnie, ale to dobrze, bo mam, z kim dyskutować na temat tego czy Harry jest dobrą książką czy nie. Jak jest u mnie w domu? Hmm też różnie nawet mama zabierała się za czytanie, ale jakoś mobilizacja była krucha i chwilowa natomiast tata kategorycznie nie.


--------------------
Jestem nietolerancyjna tylko wobec nietolerancji
user posted image
Cała Prawda O Jóście i Madzi
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Merkus
post 16.02.2006 18:19
Post #28 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 09.02.2006
Skąd: Strumień




Narazie lekki offtop:

Chciałbym przeprosić wszystkich za mojego wcześniejszego posta. Zachowałem się jak debil i było mi wstyd. To, że piszę dopiero teraz a nie wcześniej jest spowodowane tym wstydem. Przepraszam, może jedynym ale i tak nie wystarczającym usprawiedliwieniem bedzie to, że byłem wtedy zły na coś innego i znalazłem w takiej postaci wyżycie się. Jeżeli uraziłem czyjeść wartości religijne to jeszcze bardziej przepraszam.

PS: Katon ten matoł podziałał na mnie zbawiennie, licze na Ciebie w razie innych takich wypadków.

A co do tematu, dlaczego uważacie, że przebieranie sie jest głupie? Ja osobiscie jestem bardziej fanem Star Wars niż HP ale uwazam, że przebieranie się do dobra odskocznia od normalności. Jeżdżę na konwenty fanów SW i tam dopiero byście zobaczyli co się dzieje: ludzie poprzebierani za rycerzy Jedi, walcza na kpomalowane kije, chodza tak po miescie, a nawet do szkoly. Ja uwazam ze takie cos to dobra zabawa, tylko ze u nas w kraju dosc konserwatywnym jak narazie to dopiero sie przyjmuje, bo np. w stanach 90% fanow przyznaje sie do tego(lekarze, prawnicy). Ja mam w szkole 3 fanow, ktorzy sie przyznaja a znam conamniej 30 ktorzy mowia ze nie sa fanami ale znaja wszystkie pojecia z SW.

Moim zdaniem to jest fajne i ja wlasnie uwazam, że dobra zabawa raz na jakis czas nie jest zła. A moi rodzice lubia HP, moj tata jest ogolnie fanem fantsatyki i dzieki niemu ja czytam dużo książek z tego klimatu, a moja mama ostatnio zaczeła czytaćale teraz ma chwilowe załamanie przez koszmar który jej się śnił po przeczytaniu 2 tongue.gif Voldek ja gonił lol


--------------------
Parkour - everything I love:D

Free running jest jak naroktyk - to wolność, której nie chcę przestać czuć.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GMichal
post 16.02.2006 20:40
Post #29 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 14.11.2005




QUOTE(Fall @ 11.02.2006 11:14)
Nie wiem jak wam ale mi dosc czesto zdarza sie rozmawiac o Harrym z ludzmi ktorzy traktuja go jak bajeczke dla dzieciaczkow, przesadzony hit. Strasznie mnie wkurza kiedy dowiaduje sie ze oni nawet nie przeczytali wszystkich czesci albo tylko jedna bo musieli jako lekture. Ostatno wlasnie zdarzylo mi sie prowadzic spor na ten temat z moim przyjacielem, i musze wam powiedziec ze doszlo do tgo ze nie rozmawialismy ze soba caly tydzien .Czy tez spotykacie sie z objawami takiej ignorancji?
*




Dotychczas nie spotkalem takiego ludzia co by mial przeciwne zdanie o Harrym Potterze. Mam kolegow w mojej klasie co uwielbiaja Harry'ego Pottera czy to czytac ksiazki czy ogladac film(bardzo mnie to zdziwilo) . Jest moze jeden delikfent ktory uwazal ,ze Harry to jakas bujda ...tym delikfentem jest moj brat ( smile.gif )
A poza tym to zabardzo mnie nie obchodzi jego zdanie na temat H[]D .

PSSS. A gdyby byla juz taka sytuacja ,ze mialbym jakiegos kolege ,ktory uwaza ,ze harry potter jest debilizmem to napewno bym sie na niego nie obrazal z takiego powodu...rozumiem wysmiac go w pewny sposob ale zeby sie do niego nie odzywac przez kilka dni... (haha)


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

Członek The Marauders - funclub Huncwotów


--------------------
user posted image
user posted image

--------------------
"Scotty Dosen't Know..." =))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 17.02.2006 12:50
Post #30 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



QUOTE(Merkus @ 16.02.2006 19:19)
Narazie lekki offtop:

Chciałbym przeprosić wszystkich za mojego wcześniejszego posta. Zachowałem się jak debil i było mi wstyd. To, że piszę dopiero teraz a nie wcześniej jest spowodowane tym wstydem. Przepraszam, może jedynym ale i tak nie wystarczającym usprawiedliwieniem bedzie to, że byłem wtedy zły na coś innego i znalazłem w takiej postaci wyżycie się. Jeżeli uraziłem czyjeść wartości religijne to jeszcze bardziej przepraszam.

PS: Katon ten matoł podziałał na mnie zbawiennie, licze na Ciebie w razie innych takich wypadków.
*



Nie ma sprawy. Miłe i nieczęsto spotykane, że umiesz przepraszać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 07.06.2024 15:13