Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

13 Strony « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czy Hp Uzależnia?, Czy Harry Potter uzależnia?

Berta Griphook
post 31.07.2005 13:26
Post #101 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Też miałam plaktów pełno , zawiesiłam chyba tylko jeden z nich , ale i tak na jakiś tydzie , potem się zerwał. Ja kiedyś czytaam książkę pod kołdrą ... nie polecam, na drugi dzień cholernie bolą oczy i głowa biggrin.gif Ale jeśli chodzi o gadżety , to chyba każdy coś tam miał z HP, w szególnośći na samym początku. Pozdrawiam. biggrin.gif


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
grlouiee
post 31.07.2005 15:21
Post #102 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 393
Dołączył: 06.07.2005

Płeć: Kobieta



Ja kiedys z kolezanka (tez fanka HP) w 5 kalsie SP, czyli pare ładnych lat temu tongue.gif, zbierałysmy wszystkie wycinki prasowe, w których była choćby najmniejsza wzmianka o Harrym biggrin.gif. W ten sposób uzbierałysmy spory segregator, który chyba gdzieś się po mojej piwnicy poniewiera smile.gif.
A jeśli chodzi o gadzety...to miałam kiedyś ołówek z Hermiona, który naprawde przynosił mi szczescie, ale sie złamał (pewnie w moim biurku gdzies lezy wink.gif ). A jak kupowałam HPiZF to dostałam jakiś notatnik z HP smile.gif


--------------------
' proszę pożycz mi swój grzebień. '
***

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 16:42
Post #103 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




grlouiee, czy twój nick nie był inspirowany jakąś ksiażką Meg Cabot ??? Jesli chodzi o wycinanie wycinków prasowych, to rzeczywiscie sporo tego musiało być .Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Fletcher
post 31.07.2005 18:27
Post #104 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 86
Dołączył: 24.07.2005




Ja wycinki gazetowe zbieram ale odnośnie innych rzeczy. Mianowicie osób, takich jakby moich idoli. Nigdy na myśl by mi nie przyszło by wkładac do segregatora wiadomości odnośnie HP. Chyba nie jest ze mną tak źle ... Wracając do mojego plakatu na ścianie to cały się podarł bo za mocno uderzałam o ścianę piłkami tenisowymi. Dlatego teraz jestem ogółem niezauważalną fanką (jesli jeszcze moge to tak nazwać) dzieł Rowling. Oprócz samych ksiażek nie mam niczego. Miejsce na ścianie zajęło już co innego. czarodziej.gif No ale sam fakt, że tu pisuję o czymś świadczy.


--------------------
QUOTE( Bohdan Tomaszewski )
Majstruje coś Hewitt przy swoim pantoflu. Ale cóż to są za pantofle... To niemalże tenisowe dzieła sztuki...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
grlouiee
post 31.07.2005 19:32
Post #105 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 393
Dołączył: 06.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE
grlouiee, czy twój nick nie był inspirowany jakąś ksiażką Meg Cabot ???
Tak, jest inspirowany tylko dodałam jeszcze jedno "e" na końcu biggrin.gif.
Człowiek był zwariowany, mając 12 lat smile.gif

Ten post był edytowany przez grlouiee: 31.07.2005 19:33


--------------------
' proszę pożycz mi swój grzebień. '
***

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.07.2005 20:01
Post #106 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Luna Fletcher @ 31.07.2005 19:27)
Ja wycinki gazetowe zbieram ale odnośnie innych rzeczy. Mianowicie osób, takich jakby moich idoli. Nigdy na myśl by mi nie przyszło by wkładac do segregatora wiadomości odnośnie HP. Chyba nie jest ze mną tak źle ... Wracając do mojego plakatu na ścianie to cały się podarł bo za mocno uderzałam o ścianę piłkami tenisowymi. Dlatego teraz jestem ogółem niezauważalną fanką (jesli jeszcze moge to tak nazwać) dzieł Rowling. Oprócz samych ksiażek nie mam niczego. Miejsce na ścianie zajęło już co innego.  czarodziej.gif No ale sam fakt, że tu pisuję o czymś świadczy.
*



Co zajęło miejsce na ścianie? tongue.gif xD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
angela^^
post 31.07.2005 20:33
Post #107 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 76
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: spod Warszawy




a ja plakatów żadnych nigdy nie miałam, w przeciwieństwie - jak widzę - do większosci z was. a te plakaty raczej nawiązują do ksiązek czy filmu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dracon
post 31.07.2005 20:44
Post #108 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 23
Dołączył: 14.12.2004
Skąd: Jelenia Góra




a ja sobie jeszcze przypomniałem że jak kupowałem HPiZF to dostałem zakładke do książki z Harrym I Draco smile.gif to by było na tyle... pozdrawiam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
angela^^
post 31.07.2005 20:48
Post #109 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 76
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: spod Warszawy




dostałeś? hah, co z aniesprawiedliwość. w empiku pamietam były tylko do kupienia. ale zreszta w empiku zawsze pojawiają sie zakładki z harrym kiedy wychodzi kolejny tom sagi xD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Fletcher
post 31.07.2005 21:04
Post #110 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 86
Dołączył: 24.07.2005




QUOTE(Lupek @ 31.07.2005 21:01)
Co zajęło miejsce na ścianie? tongue.gif xD


Plakaty ale nieco innej kategori smile.gif Wystarczy spojrzeć w zainteresowania i przyjrzeć się bannerowi.


--------------------
QUOTE( Bohdan Tomaszewski )
Majstruje coś Hewitt przy swoim pantoflu. Ale cóż to są za pantofle... To niemalże tenisowe dzieła sztuki...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:16
Post #111 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Przypomniało mi się, a'propos zakładki, że kupując pewnego dnia (przed wydaniem V tomu) jakis dziennik dostałam taką kartkę , zakładke , nie wiem jak to nazwać , na drzwi z napisaem : Nie przeszkadzać - Czytam ,a tłem jest okładka V tomu. To jedyna rzecz w całym domu (oprócz ksiażek na półce), która wskazuje facynację HP.
A co do tego , czy owe plakaty nawiązują do filmu, czy do książki , to mi wpadały w łapy tylko te związane z filmem, niestety.
Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
angela^^
post 31.07.2005 22:25
Post #112 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 76
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: spod Warszawy




no, moje oczy widziały także tylko te z filmów, których posiadaczką nie chciałabym się stać za nic w świecie. nie lubie filmów, heh po prostu ich nie lubię. i nie pociaga mnie daniel radcliffe czy jak mu tam ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.07.2005 22:28
Post #113 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Luna Fletcher @ 31.07.2005 22:04)
QUOTE(Lupek @ 31.07.2005 21:01)
Co zajęło miejsce na ścianie? tongue.gif xD


Plakaty ale nieco innej kategori smile.gif Wystarczy spojrzeć w zainteresowania i przyjrzeć się bannerowi.
*



No tak kiedyś chodziłem na nauke tenisa ale potem okazało się że brak forsy nastał no i musiałe przystopować tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:29
Post #114 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




No co ty, nie pociąga Cie Daniel ? Jak to możliwe ? biggrin.gif biggrin.gif A co do samych plakatów z filmu, to zwykle nie są nalepszej jakości , oprócz tych oficlanych , kinowych. Pozdrawiam biggrin.gif


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:32
Post #115 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




QUOTE(Lupek @ 31.07.2005 23:28)
No tak kiedyś chodziłem na nauke tenisa ale potem okazało się że brak forsy nastał no i musiałe przystopować tongue.gif


A taki talent się nam zmaruje ... biggrin.gif Pozdrawiam

(Proszę sobie tego nie brać do siebie, jako jakąś ironię, bądź sarkazm)


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.07.2005 22:34
Post #116 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Berta Griphook @ 31.07.2005 23:32)

A taki talent się nam zmaruje ...  biggrin.gif Pozdrawiam

(Proszę sobie tego nie brać do siebie, jako jakąś ironię, bądź sarkazm)
*



hehe talent na miare światową tongue.gif no ale to drogi sport niestety dry.gif książki o Harrym są tańsze xD laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:41
Post #117 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Lupek złotko, znajdź sobie jakiś tańszy , np. carling (miotła i czajniki) biggrin.gif A co do książek , to są coraz droższe, ale i tak benzyny nie przebiją. Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Fletcher
post 31.07.2005 22:42
Post #118 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 86
Dołączył: 24.07.2005




Ja akurat bardziej interesuję się rozgrywkami niż własnym szkoleniem, choć dosyć często zdarza mi się grać smile.gif

Żeby nie zbaczać z tematu przyznam, iż oficjalne plakaty filmowe (bo taki miałam przed zniszczeniem, przypadkowym) są dobrej jakości ale nadają się tylko do łatania dziur w murze lub braków tynku. Nie lubię Dana ... Dżizys


--------------------
QUOTE( Bohdan Tomaszewski )
Majstruje coś Hewitt przy swoim pantoflu. Ale cóż to są za pantofle... To niemalże tenisowe dzieła sztuki...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.07.2005 22:47
Post #119 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Berta Griphook @ 31.07.2005 23:41)
Lupek złotko, znajdź sobie jakiś tańszy , np. carling (miotła i czajniki)  biggrin.gif  A co do książek , to są coraz droższe, ale i tak benzyny nie przebiją.  Pozdrawiam
*



Książki są tańsze od tenisa a co do carlingu laugh.gif to to jest chyba najnudniejszy sport jaki widziałem tongue.gif .Ja sam nie miałem nigdy żadnych plakatów na ścianie(oprócz takich xxx wink.gif )bo na przykład po co lampić się w twarz Harry'ego laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:47
Post #120 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Nastepna co nie lubi Dana, jego fanki na nas zaraz naskoczą i sie nie pozbieramy dziewczęta. Ale w końcu czym się tu przejmować, Mandaryna by się nie poddała biggrin.gif Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
angela^^
post 31.07.2005 22:50
Post #121 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 76
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: spod Warszawy




no normalnie mi sie go zaraz żal zrobi.. nikt go nie lubi... 8popada w histeryczny płacz* xD

taa książki coraz droższe - zaczynało się od 25 zł, a 5 tom 49 :/ ale 6 powinien być niby tanszy bo mneij stron - powinien kosztować mniej więcej tyle co HP&CO czyli 39zł..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:50
Post #122 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




QUOTE(Lupek @ 31.07.2005 23:47)
]
Książki są tańsze od tenisa a co do carlingu laugh.gif to to jest chyba najnudniejszy sport jaki widziałem tongue.gif .Ja sam nie miałem nigdy żadnych plakatów na ścianie(oprócz takich xxx wink.gif )bo na przykład po co lampić się w twarz Harry'ego laugh.gif



Plakaty XXX , tak ??? biggrin.gif Mam nadzieję ,że chodzi Ci o plakaty z tego filmu , z Vin'em Diesel'em. biggrin.gif Ja tam wolę carling niż rozgrywki w golfa . Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Fletcher
post 31.07.2005 22:52
Post #123 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 86
Dołączył: 24.07.2005




Carling to świetny sport. Już cie nie lubię Lupek ... Mówię poważnie. dry.gif

Co do Daniela, to by przekonać się, ze jego fanki istnieją wystarczy odwiedzić filmweb. A czy ten chłopak, przepraszam was bardzo, ma choć krztynę talentu ?! dry.gif

Ten post był edytowany przez Luna Fletcher: 31.07.2005 22:53


--------------------
QUOTE( Bohdan Tomaszewski )
Majstruje coś Hewitt przy swoim pantoflu. Ale cóż to są za pantofle... To niemalże tenisowe dzieła sztuki...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 31.07.2005 22:54
Post #124 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Ma talent w psuciu filmów biggrin.gif swoją marną aktorszczyzną biggrin.gif A jego fanek jest jak psów, mnożą się , czy co ??? Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.07.2005 22:55
Post #125 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Berta Griphook @ 31.07.2005 23:50)
QUOTE(Lupek @ 31.07.2005 23:47)
]
Książki są tańsze od tenisa a co do carlingu laugh.gif to to jest chyba najnudniejszy sport jaki widziałem tongue.gif .Ja sam nie miałem nigdy żadnych plakatów na ścianie(oprócz takich xxx wink.gif )bo na przykład po co lampić się w twarz Harry'ego laugh.gif



Plakaty XXX , tak ??? biggrin.gif Mam nadzieję ,że chodzi Ci o plakaty z tego filmu , z Vin'em Diesel'em. biggrin.gif Ja tam wolę carling niż rozgrywki w golfa . Pozdrawiam
*



hehe no jasne wink.gif a tak na poważnie to pamiętam jak mój ojczym kazał przeczytać mi I tom Pottera i nie chciałem go czytać za Chiny a potem wziąłem do ręki drugi tom, przeczytałem,a potem wróciłem do I tomu i dalej zacząłem już czytać po kolei tongue.gif i to pokazuje jak Harry potrafi uzależnić (nie mogłem potem uwierzyć że nie chciałem czytać tej wspaniałej książki)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 20.04.2024 07:25