Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Lord Voldemort's Request, dlaczego co roku inny nauczyciel DADA

elza
post 05.08.2005 01:44
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




To było bardzo zastanawiające, dlaczego żaden nauczyciel Defence Against the Dark Arts nie piastował tej posady dłużej niż rok gdy Harry uczył się w Hogwarcie przez te wszystkie lata! Najpierw był Quirrell, później Gilderoy Lockheart, Remus Lupin, Alastor "Mad-Eye" Moody, Dolores Umbridge i ostatnio Severus Snape (uczyć w VII na pewno nie będzie). A okazuje się, że zaczęło się to dużo wcześniej. Od momentu, gdy Dumbledore odrzucił prośbę Toma Riddle'a (już wtedy nazywającego siebie Lordem Voldemortem), aby to Tom został nauczycielem Obrony przed Czarna Magią, ta posada zdawała się być przeklęta. Czyżby zrobił to Voldi? Jestem przekonana, że tak. Ale była to tylko jego urażona duma? A może nie chciał, żeby absolwenci Hogwartu wychodzili z niego dobrze wyszkoleni w tym temacie? Bo im mniej mu się będzie umiało przeciwstawić, tym lepiej. A przecież ciągła zmiana nauczyciela w obrębie jednego przedmiotu nie nigdy nie wychodzi na dobre. Jeden styl za drugim, a co drugi to bardziej nieudolny od poprzedniego! A więc, czy tylko zemsta za odmowę? A gdyby jednak został tym nauczycielem od DADA to niezłą miałby władzę nad młodymi umysłami; wtedy to by dopiero narozrabiał wink.gif Istne pranie mózgu w swojej łagodnej postaci wpływania na podświadomość. To już klątwa posady lepsza biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 05.08.2005 09:53
Post #2 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Voldemort miał w tym swój cel. Tak jak napisałaś, co inny nauczyciel, to inny styl nauczania. Jeden lepszy, drugi gorszy. Jeżeli poziom nauki DADA jest niski to wówczas uczniowie nie są w stanie się nauczyć zbyt wiele o obronie przed złymi siłami i są bezradni wobec dementorów, śmierciożerców. Są łatwym kąskiem dla popleczników Czarnego Pana. Klątwa posady - tak to można nazwać. Spójrzmy realnie na świat magii pogrążony w wojnie, ludzie panikują, są bezradni. Tylko garstka osób posiada odpowienie umiejętności by walczyć z czarną magią. Sprytny ruch Voldemorta w przeszłości, pozwolił mu na zebranie obfitych plonów teraz. Jak na to wszystko patrzę to widzę to tak:
Z jednej strony Voldemort, jego śmierciożercy, wilkołaki, dementorzy itd itp
Z drugiej strony ZF i jego członkowie.
A gdzieś pośrodku Ministerstwo Magii i tysiace czarodziejów pogrązonych w panice, zbyt słabych by móc cokolwiek zrobić.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 05.08.2005 10:30
Post #3 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Myśle że nie ma żadnych podtekstów po prostu Tom się wkurzył, że po raz drugi odmówiono mu posady DADA i przeklął tą posadę na zawsze i to nie prawda że inny nauczyciel to inne nauczanie ( tak naprawdę oni się uzupełniają bo jeden uczy o obronie przed zaklęciami a inny o obronie przed magicznymi stworzeniami)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ktostam
post 05.08.2005 11:01
Post #4 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 29.11.2004




no wlasnie, skoro dumbledore doskonale wiedzial ze ta postada jest przekleta, nie sadzicie ze nie bez powodu dal ja wlasnie snape'owi??? czarodziej.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bella
post 05.08.2005 11:15
Post #5 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 07.07.2005




A ja myślę ,że Dumbledore wiedział ,że Snape i tak odejdzie z końcem roku dlatego dał mu posadę której tak zawsze pragnął


--------------------
"Mam nadzieję, że kiedy następnym razem zdecyduje się pan bezmyślnie komuś zagrozić, narazi pan na niebezpieczeństwo swoje własne życie, i, dla dobra ludzkiej rasy, mam nadzieję, że je pan straci"TS

"The Dark Arts,are many, varied, ever-changing, and eternal. Fighting them is like fighting a many-headed monster, which, each time a neck is severed, sprouts a head even fiercer and cleverer than before. You are fighting that which is unfixed, mutating, indestructible."

user posted image
THE SNAPERS - Uczeń Alchemika
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 05.08.2005 13:02
Post #6 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Bella @ 05.08.2005 12:15)
A ja myślę ,że Dumbledore wiedział ,że Snape i tak odejdzie z końcem roku dlatego dał mu posadę której tak zawsze pragnął
*


Jeśli to prawda to tylko potwierdza to teorię że śmierć Dumbledore 'a nie była przypadkiem. Nawet można się skłaniać, że Snape jest wciąż wierny sługą DUmbledore'a...


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katty
post 05.08.2005 13:21
Post #7 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 129
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Lochy Gryffindoru




Bella, Hiob, wasze posty są najlepszą odpowiedzią. Nic dodać nic ująć.


--------------------
- Seviczku! Witaj, moje bóstwo Podziemi!
– Tonks! Moja radości! Moja miłości! Nareszcie jesteś! Tak za tobą tęskniłem! Powinnaś się do mnie wprowadzić. I rzucić tę zwariowaną pracę.
- ... O Merlinie i siedmiu krasnoludków...
– Moja najmilsza. Mój skarbie. Jak się miewasz? Czy już mówiłem, jak strasznie za tobą tęskniłem?
– Kim jesteś, nędzny oszuście, i co zrobiłeś z moim Sevem?!
- ... Wydało się. Jestem Gilderoyem Lockhartem. Uciekłem ze św. Munga i zmusiłem Severusa, żeby zajął moje miejsce. Jeśli szybko tam pobiegniesz, zdołasz go może uratować, zanim lekarze mu wmówią, że jest mną.

Arien Halfelven - "Rozmowy Trumienne VIII: Exegi monumentum"

Fanka pairingu NT/SS - łaskawie proszę o nie wieszanie

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
itachi
post 05.08.2005 13:35
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 100
Dołączył: 16.07.2005




Huh ciekawe, kto będzie nowym nauczycielem DADA....jeżeli Hogwart dalej będzie istniał, może jakaś kobieta....Zastanawia mnie też jak Tom 'przeklął' tą posadę, co powiedział Abra coś tam przeklinam cię, użył jakiegoś zaklęcia czy może zrobił to inaczej...zakładając oczywiście, że wogóle ją przeklął

Ten post był edytowany przez itachi: 05.08.2005 13:36


--------------------
www.animevisions.net
Rivieres pourpres / Oblivion? Bramy otwarte...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 05.08.2005 14:11
Post #9 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




Lupek, nie zgadzam sie, że Voldi się po prostu wkurzył. Fakt, że jak coś nie szło po jego myśli to zaraz się wkurzał, ale jest zbyt wielkim Czarnym magiem, żeby coś zrobić pochopnie, no może oprócz sprawy z przepowiednią (przestraszył się chyba biedaczek). A jak masz co chwilę nauczyciela z jednego przedmiotu to na jedno dobrze a na jedno żle. Zawsze jak się zmienia to jest świeże podejście do sprawy, ale brakuje ciągłości i taki chaos troche panuje, bo każdy belfer oczekuje czego innego, a prawda jest taka, że nawet w magicznym świecie uczniowie wkuwają pod nauczyciela.


QUOTE(ktostam @ 05.08.2005 12:01)
no wlasnie, skoro dumbledore doskonale wiedzial ze ta postada jest przekleta, nie sadzicie ze nie bez powodu dal ja wlasnie snape'owi??? czarodziej.gif
*



To jest świetne pytanie biggrin.gif Bo myślę, że Dumbi żeczywiście wiedział że ta posada jest przekleta. W końcu to było jego wspomnienie rozmowy Z Lordem V. a taki inteligentny się prędzej czy później musiał zorientować, że od tego czasu coś Z posadą DADA teacher było nie tak! Ale dlaczego przez cały ten czas nie dał jej Snape'owi tylko dopiero teraz? Może był w tym jakis cel? Macie jakiś pomysł?
A z drugiej strony to może kłaść nowe światło na śmierć Albusa; bo Snape'owi został w takim razie tylko rok. Czy Albus chciał się go pozbyc? Ale przecież mu ufał nad życie (dosłownie)!! Czyżby nie mógł znaleźć nikogo innego? Bo Slughorn był od eliksirów, a był cenny ze względu na swoje wspomnienie rozmowy z Tomem Riddlem. No i Snape zostałby bez posadki...a więc wymuszona roszada? Wykorzystali sytuację, bo Snape i tak musiał odejść, i sfingowali śmierć Albusa, żeby niby dlatego nie miał drogi powrotu do Hogwartu a Czarny Pan mu jeszcze bardziej zaufał? Bo Snape i Dumbi wiedzieli że Malfoy nie da rady zabić i obaj wiedzieli, że Drako knuje spisek. Ciekawe jak bardzo Lord V. się wkurzy, że to nie Malfoy użył Adava Kedavra cry.gif

[QUOTE] zakładając oczywiście, że wogóle ją przeklął

Na pewno ją przeklnął. Dumbledore rozmawiał z Harrym:
"He was afetr the Defence Against the Dark Arts job again, sir? He didn't say..."
"Oh, he definitely wanted the Defence Against the Dark Artsjob," said Dumbledore. "The aftermath of our little meeting proved that. You see, we have never been able to keep a Defence Against the Dark Arts teacher for longer than a year since I refused the post to Lord Voldemort." (p. 418)

Ahmed, dzieki za wsparcie.

Ten post był edytowany przez elza: 05.08.2005 14:13
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 05.08.2005 17:51
Post #10 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Właśnie ta pochopność doprowadziła go do stanu w jakim jest. Był wiecznie zły na ojca że go opuscił (potem go zabił). Voldmeort przestał być pochopny dopiero jak doszedł do swojej mocy, zaczął ją zabezpieczać! i tyle ! z pilotem: http://piloty.wroclaw.pl

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 14:09
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 05.08.2005 18:39
Post #11 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE(Lupek @ 05.08.2005 18:51)
Właśnie ta pochopność doprowadziła go do stanu w jakim jest. Był wiecznie zły na ojca że go opuscił (potem go zabił). Voldmeort przestał być pochopny dopiero jak doszedł do swojej mocy, zaczął ją zabezpieczać! i tyle !
*


Nie zgadzam się Lupek. Voldemort nigdy nie działał pochopnie. Ja uważam, że wszystko, co robił było przemyślane. Od początku dał się poznać jako „niegrzeczny chłopiec”. Śmierć jego ojca wcale nie była pochopna. Zauważ, że chłopak miał wtedy naście lat, ale zadbał o wszystkie szczegóły: nikt nie był w stanie powiedzieć jak wyglądał, podejrzenia spadły na Franca Bryca, MM się nie czepiało, itd. Myślisz, że tego nie przemyślał, że poszedł „na żywioł”? A kiedy pozbył się Hagrida i otworzył Komnatę tajemnic?

Ten post był edytowany przez BeBe: 05.08.2005 18:40


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 05.08.2005 18:45
Post #12 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Ale jednak bez tej iskry nie stał by się tym kim się stał ( i rzeczywiście kilka rzeczy przemyśał ale jednak w wielu rzeczach działał pochopnie naprzykład zabijał ludzi dla zabawy)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
itachi
post 05.08.2005 19:14
Post #13 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 100
Dołączył: 16.07.2005




QUOTE(Lupek @ 05.08.2005 19:45)
( i rzeczywiście kilka rzeczy przemyśał ale jednak w wielu rzeczach działał pochopnie naprzykład zabijał ludzi dla zabawy)
*



A może zabijał ludzi po to by rozdzielic swą duszę i schować ją w jakiś sobie upodobanych przedmiotach....


--------------------
www.animevisions.net
Rivieres pourpres / Oblivion? Bramy otwarte...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 05.08.2005 19:22
Post #14 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE(Lupek @ 05.08.2005 19:45)
rzeczy przemyśał ale jednak w wielu rzeczach działał pochopnie naprzykład zabijał ludzi dla zabawy)
*


Kogo zabił dla zabawy? Ja nikogo takiego nie pamiętam. Owszem zabijał, ale ludzi którzy byli dla niego niebezpieczni, za dużo wiedzieli, byli zdrajcami, byli niepotrzebni lub byli przydatni tylko martwi . Dla zabawy to raczej DE zabijali, a to przeciaż nie to samo.


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Forhir
post 05.08.2005 20:08
Post #15 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 13.04.2005
Skąd: Kielce




Uwazam, ze Dumbledore byl zbyt poteznym czarodziejem aby dac sie zabic w ten sposob, bez walki. Zaczal prosic Snape a to tez do niego raczej podobne nie jest. Coz - wszystko wyjasni sie w 7 tomie.


--------------------
H/Her shipper!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 05.08.2005 20:08
Post #16 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




QUOTE(BeBe @ 05.08.2005 19:39)
QUOTE(Lupek @ 05.08.2005 18:51)
Właśnie ta pochopność doprowadziła go do stanu w jakim jest. Był wiecznie zły na ojca że go opuscił (potem go zabił). Voldmeort przestał być pochopny dopiero jak doszedł do swojej mocy, zaczął ją zabezpieczać! i tyle !
*


Nie zgadzam się Lupek. Voldemort nigdy nie działał pochopnie. Ja uważam, że wszystko, co robił było przemyślane. Od początku dał się poznać jako „niegrzeczny chłopiec”. Śmierć jego ojca wcale nie była pochopna. Zauważ, że chłopak miał wtedy naście lat, ale zadbał o wszystkie szczegóły: nikt nie był w stanie powiedzieć jak wyglądał, podejrzenia spadły na Franca Bryca, MM się nie czepiało, itd. Myślisz, że tego nie przemyślał, że poszedł „na żywioł”? A kiedy pozbył się Hagrida i otworzył Komnatę tajemnic?
*


Podobaja mi sie te argumenty smile.gif Racja. Voldi zawsze wyglądał na opanowanego. A z tego co zdążylismy zauważyć we wspomniniach pokazanych Harry'emu to od początku działał wybitnie przebiegle. I nawet umiał wykorzystywać magię zanim dowiedział się, że jest czarodziejem.

DE zabijali ale na jego rozkaz. A zabawę to na pewno miał, czuł że ma absolutna władzę bo wystarczyło machnięcie i Adava Kedavra. Nie miał żadnych skrupułów jesli o to chodzi bo Cedrica kazał zabić w momencie. A gdześ w VII cz mówią, że Lord zabił tylu ludzi (może nie bezpośrednio, ąle z jego polecenia), że mógłby stworzyć wielką armię Inferni. Ludzkie życie nie miało dla niego znaczenia, oprócz sprawy jego niesmiertelności.

A macie jakies pomysły dlaczego Snape jednak dostał tę wymarzoną przez siebie posadę DADA ?

Ten post był edytowany przez elza: 05.08.2005 20:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 05.08.2005 20:26
Post #17 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Voldemort od zawsze działał przemyślanie, nie dawał się ponieść emocjom. Był wyrafinowany, nie podejmował pochopnych decyzji. Rowling nie chce nam go pokazać jako postać do końca złą. Tom był dzieckiem pokrzywdzonym przez los, wychowywał się w sierocińcu. Owszem był "niespokojnym duchem" ale to przecież ta gorąca slytherińska krew tongue.gif Przede wszystkim był jednak ambitny i żądny wiedzy. Był najlepszy we wszystkim to co robił, łaknął wiedzy. No i zafascynował się czarną magią, tym co dla innych było niedozwolone. Kusił go "zakazany owoc" i temu nie mógł się oprzeć. Chicał być zawsze najlepszy, najpotężniejszy i dlatego z czasem postanowił poznać to co nie dane było innym. Znalazł w księgach najbardziej strzeżone tajemnice i podjął kroki, które miały mu dac nieśmiertelnośc, dlatego stworzył Horcruxy. Zrobił to przezornie, ostrożnie, zapewne z nikim nie podzielił się tą informacją. Slughorn jest dla niego zagrożeniem, bo on jeden wie o tym że Tom od dawna się interesował Horcruxami i dlatego podjął się "podziału swojej duszy". Sprawa nieśmiertelności była dla Riddle'a zawsze najwyższym celem, była dla niego skarbem tak drogocennym, że gotów był zabić kazdego kto stanie na jego drodze. Przeczuwał że Albus wie zbyt wiele na jego temat i jest zbyt niewygodną przeszkodą na jego drodze. Musiał więc go zlikwidować, nie wiedział jednak że wiedza została przekazana kolejnej osobie, Harry'emu. Być może własnie w tym tkwi największa siła Harry'ego, w jego wiedzy o "podziale duszy" Voldemorta. Ależ Voldi będzie miał niespodziankę gdy Harry powie mu:
"przyszedłem teraz cię zniszczyć!"
V: "Nie zniszczysz mnie, dawno podjąłem kroki, które zapewnią mi nieśmiertelność"
H:"Hahaha...głupcze!! Twoje Horcruxy obróciłem w proch' Teraz giń!!!"

tongue.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 05.08.2005 20:36
Post #18 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




Ahmed, no boskie wytłumaczenie, a to short story...może zostaniesz asysentem Pani R? Zajefajne, naprawdę. I wydaje mi się, że to iż Albus znał Toma od Dziecinstwa i wiedział o nim zbyt wiele czyniło go jedyną osoba, której Lord się bał. Był świadomy że jak już ktoś ma wpaść na slad Horcruxów to Właśnie Dumbledore. I się nie pomylił!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 05.08.2005 20:46
Post #19 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Jak dobrze pójdzie to Voldi dostanie jedno zaklęcie w plecy, nie będzie nawet czasu na "Why??????????" tongue.gif
Harry posiada wiedzę o tym jak zniszcyzć Voldka i w dodatku ma jeszcze sobie moc której Czarny Pan nie ma. Jest tylko jeden problem Voldi zna trochę "fajniejsze" zaklęcia i nie tak łatwo jest z nim stanąć twarzą w twarz i krzyknąć "Stawaj do walki podła kanalio!". Ale przecież to ma być książka z happy endem (ehh...miejmy nadzieję).


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elza
post 05.08.2005 21:17
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Galaxy Cauldron




Działanie z zaskoczenia zawsze daje przewage! Siła miłości może się okazać najpotężniejszym zaklęciem. No jednak Harry to zanim zmierzy sie z Lordem to musi prace domową odrobic i sie jeszcze dużo trików nauczyć. Ale pojedynku na różdżki to sie nie powinniśmy spodziewać bo przecież ich dwie nie moga przeciwko sobie. Musi być jakieś inne wyjście! Potrzebny jest ktos trzeci.

Ten post był edytowany przez elza: 05.08.2005 21:19
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 06.08.2005 13:38
Post #21 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(elza @ 05.08.2005 22:17)
Potrzebny jest ktos trzeci.
*


ja widzę tylko takie możliwości:
-Severus SNape
-Peter Pettigrew
-Ronald Weasley
-Hermiona Granger
-nie widzę innych możliwości smile.gif


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
itachi
post 06.08.2005 13:55
Post #22 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 100
Dołączył: 16.07.2005




QUOTE(hiob27 @ 06.08.2005 14:38)
QUOTE(elza @ 05.08.2005 22:17)
Potrzebny jest ktos trzeci.
*


ja widzę tylko takie możliwości:
-Severus SNape
-Peter Pettigrew
-Ronald Weasley
-Hermiona Granger
-nie widzę innych możliwości smile.gif
*



Może jeszcze R.A.B. Pani Rowling nas zaskoczy i okaże się, że żyje...


--------------------
www.animevisions.net
Rivieres pourpres / Oblivion? Bramy otwarte...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 06.08.2005 14:00
Post #23 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(itachi @ 06.08.2005 14:55)
QUOTE(hiob27 @ 06.08.2005 14:38)
QUOTE(elza @ 05.08.2005 22:17)
Potrzebny jest ktos trzeci.
*


ja widzę tylko takie możliwości:
-Severus SNape
-Peter Pettigrew
-Ronald Weasley
-Hermiona Granger
-nie widzę innych możliwości smile.gif
*



Może jeszcze R.A.B. Pani Rowling nas zaskoczy i okaże się, że żyje...
*


Raczej nie sądzę...
Wtakim razie wzmianka R.A.B. w liściku do Czarnego Pana na temat śmierci autora byłą by zupełnie zbędna...


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
itachi
post 06.08.2005 14:14
Post #24 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 100
Dołączył: 16.07.2005




QUOTE(hiob27 @ 06.08.2005 15:00)
Raczej nie sądzę...
Wtakim razie wzmianka R.A.B. w liściku do Czarnego Pana na temat śmierci autora byłą by zupełnie zbędna...
*




Ja jednak uważam, że coś w tym jest, może chodzi o to byśmy myśleli że on juz dawno nie żyje.....tongue.gif

Ten post był edytowany przez itachi: 06.08.2005 14:15


--------------------
www.animevisions.net
Rivieres pourpres / Oblivion? Bramy otwarte...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 06.08.2005 15:47
Post #25 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE(itachi @ 06.08.2005 15:14)
Ja jednak uważam, że coś w tym jest, może chodzi o to byśmy myśleli że on juz dawno nie żyje.....tongue.gif
*


R.A.B. wiedział(a), że zginie, bo Czarny Pan depcze mu po piętach. Voledemort nigdy nie puścił nikogo żywego, jeśli ten był dla niego niebezpieczny.


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 06:00