Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Świąteczne Życzenia

Syriusz_Black
post 23.12.2009 14:55
Post #1 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Zbliżają się kolejne Święta Bożego Narodzenia. Dla jednych są one szczególne, dla innych mniej, ale myślę, że dla wszystkich są one okazją do spotkania się w gronie najbliższych, bez względu na wyznanie. Przy stole jednoczy nas opłatek Boży - symbol pokoju i pojednania nie tylko w świątecznym okresie, ale i na cały Nowy Rok.

W tym właśnie czasie życzę Wam jak najwięcej radości pachnącej choinką, wszystkiego co najlepsze, otuchy i ciepła na lepsze dni. By Bóg szedł z Wami jedną drogą, a światło Pana oświetlało każdy ciemny kąt. Abyście nigdy nie zapomnieli, że są wokół Was przyjaciele, którzy ochronią Was i będą blisko, gdy będziecie ich potrzebować… Zdrowia, pomyślności, aby spełniło się choć jedno z Waszych najpiękniejszych marzeń.

Dzielę się z Wami opłatkiem, który przesyłam przez te życzenia, błogosławiąc dalsze dni, aby skrócił drogę która nas dzieli. Żebyśmy mogli wspólnie cieszyć się ze świątecznych chwil!



--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
vold
post 25.12.2010 16:06
Post #2 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



zdrówka mordeczki, jeżeli jeszcze jakieś mordeczki tu zaglądają.

bo zdrowie najważniejsze jest, pamiętajcie, reszta jest do popchnięcia samemu. taką mam przynajmniej nadzieję, bo jak nie, to już przegrałem wink2.gif

Ten post był edytowany przez vold: 25.12.2010 16:06


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 07.05.2024 06:07