Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czy Jakiś Utwór/wykonawca Wpłynął Na Wasze życie?

Kira
post 01.05.2005 21:42
Post #1 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



więc czy są jakieś płyty, utwory, które odmieniły w jakiś sposób wasze życie, wpłynęły na ukształtowanie gustu muzycznego, skierował wasze myślenie na inne drogi? takie które były niczym rewolucja?


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 01.05.2005 23:50
Post #2 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



tak. metallica. bo byla pierwsza kapela ciezszego rodzaju, ktorej zaczelam sluchac. po niej dopiero przyszly kolejne kapele. docenilam dzwiek gitary i kunszt z jakim mozna na niej grac. moge smialo rzec, ze od niej wszystko sie zaczelo...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 02.05.2005 10:10
Post #3 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Hmmm... jak by tak na to spojrzec to bylo kilka takich wykonawcow bo moje gusta caly czas sie ksztaltuja no ale jak by tak chronologicznie to mniej wiecej cos takiego:
*Kazik -> od malego szczyla go sluchalem. Najpierw wygrzebalem 'Spalam sie' pozniej juz bardziej w radio i TV. Kolejny album Kazika jaki mialem tak na wlasnosc to byl 'Ostateczny krach...' ale muzyka Staszewskiego napewno uksztaltowla moj gust w duzym stopniu. No i cala lista przebojow trojki w ktorej sie zasluchiwalem :}
*podswiadomie by sie znalazl i dezerter bo bylem maly i ta muzyka mi sie spodobala (pamietam jak keidys intensywnie na jakims kanale puszczano teledysk do Besti)
*Oldfield - stary ma duzo kaset i jakos ta muzyka chyba otworzyla mnie na taka normalna muzyke ze sie tak wyraze:] Do dzisiaj kocham sluchac albumu Discovery i 2 pierwszych Turbular Bellsow.
_______________--tyle z muzyki kiedy bylem malym chlopcem...________
Z mroczniakow to chyba Iron Maiden do takiego rokowego (od czegos cza bylo zaczac) bo jak gralo sie w Carmageddona2 to najfajneijsze byly IM i daze wielka sympatia kawalki jakie byly uzyte w tej gierce. A do fakin` brutalnego metalu do Viaderny i Slejer. W Carmageddona fajniej sie gralo kiedy lecial Viaderko \m/.

No i na koncu Jan Garbarek& Miroslav Vitous bo przez nich zaczalem sluchac Jazzu pozniej siegnalem po dorobeg Meoli, Methanego, Hadena itd.



--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 02.05.2005 13:09
Post #4 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Tak.

Jacek Kaczmarski...
Potrafię siąść i przez kilka godzin słuchać jego piosenek. Dlaczego? Pokazują jak żyć, co warto wybrać. Poza tym świetnie grał na gitarze, miał świetny głos.
Piosenki to nie puste słowa i jakaś melodia. One dają do myślenia, pozwalają prawdziwe rozumieć, czuć..


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MeGi_16
post 02.05.2005 16:04
Post #5 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 137
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Poznan




grammatik "światła miasta"...z 13 lat może wtedy miałam i dobrze jeszcze wszystkiego nie pojmowałam,ale od tego wszystko się zaczęło...i mimo,że dzis hip-hop nie jest już dla mnie tak ważny jak kiedyś,to tą płytkę i w ogóle Eldo będę ceniła zawsze


--------------------
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw (1856 - 1950)


---
"Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko
co zechcesz powiedz tylko...
Naprawdę na dużo mnie stać"
Myslovitz

Dla Ciebie warto żyć =*

Hej Kolejorz,hej Kolejorz,heja heja hej Kolejorz!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 02.05.2005 16:07
Post #6 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Nirvana i Kurt... ale tę historię zna już znakomita większość, so... po co się powtarzać.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.05.2005 02:54
Post #7 

Unregistered









"Pretty fly for a white guy" The Offspring. Śmieszne, ale przez to zaczęłam kupować starsze płyty Offspringa i wkręciłam się w muzykę, w której używa się gitar. Kiedy ja słuchałam typowego dla Hollanda "yeah, yeah", to koleżanki z klasy były na etapie Spice Girls.

Chociaż Spice Girls też swoje zrobiły :D girl power i takie tam.

Ten post był edytowany przez Cat: 03.05.2005 02:54
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 03.05.2005 13:43
Post #8 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



kaliber - od tego sie zaczela sie znajomosc z hh.
the prodigy - za rial-oldsku, ktorego do dzis slucham.
rage against the machine i dezerter- za okres "mlodego buntownika" :>
j.s.bach - bo od jego kompozycji klasyki zaczalem sluchac.

Ten post był edytowany przez GrimmY: 03.05.2005 13:45


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 03.05.2005 16:55
Post #9 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Gary Moore.

Mala Ewa majac lat moze 6 czy 7 podkradala tacie discmana i cala noc mogla sluchac Blues&Ballads.
QUOTE
docenilam dzwiek gitary i kunszt z jakim mozna na niej grac

O to to. Dokladnie. Wyksztalcil sie we mnie wysublimowany gust muzyczny i milosc do subtelnego dzwieku gitary ;]


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 03.05.2005 19:13
Post #10 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



więc (bo ktoś powiedział, że nieładnie jest zaczynać zdanie od więc) u mnie jest tego troszku... Wiadomo, że każdy zespół pozostawia po sobie jakiś ślad, ale do takich prawdziwie przełomowych zaliczam cztery. reszta miała na mnie większy lub mniejszy wpływ, ale rewolucja w tym przypadku, to zbyt duże słow. tak więc:

REM. od tego zespołu zaczęła się moja miłość do rocka i w ogóle do muzyki jako takiej. można powiedzieć, że to oni otworzyli mi oczy na inną rzeczywistość, jaką jest prawdziwa muzyka. najważniejsza piosenka, bo i pierwsza, jaką w ogóle usłyszałam i które dosłownie powaliła mnie na kolana – At my most beautiful. to jest piękne... – pomyślałam ; ) najważniejsza płyta – Up. z której to właśnie pochodzi wyżej wspomniany utwór. ma wartość sentymentalną, ale nie tylko, bo uważam, że to naprawdę świetny album. zresztą, jak każda płyta REM, no ale Up była tą pierwszą, więc stąd mój wybór... no i REM to taki mój pierwszy prawdziwie ulubiony zespół.

Children of Bodom. obłęd ; ] kolejny krok milowy w muzycznej przygodzie, który w zasadzie wprowadził mnie w świat cięższego brzmienia i rozbudził we mnie metalowe zapędy ; ] całkowicie zmieniły się moje poglądy na temat muzyki .. powalili mnie płytą Follow the Reaper i dlatego właśnie ją zawsze będę wynosiła pod niebiosa. mimo, że nie uważam, że jest najlepszą ich płytą. [najlepsza jest czerwona płyta : ] nie potrafię powiedzieć, dlaczego tak ich uwielbiam... po prostu ten zespół zawsze działa na mnie w niesamowity sposób i potrafi wyzwolić ze mnie wszystkie złe emocje, które w sobie tłumię... uwielbiam ich za całokształt... za wszystko... za dźwięki, za teksty, no i za ten wynaturzony wokal... ; ) nie raz potrafiłam spędzać całe dni przy tych pięknych bodomowskich dźwiękach... smile.gif

Kult. jak już parokrotnie wspominałam ten zespół ogromny wpływ na mnie, jako osobę... nie tylko jeśli chodzi o kształtowanie się moich gustów muzycznych... Kultowe utwory stawiam ponad wszystko inne, co kiedykolwiek usłyszałam. nie potrafię wymienić jednej płyty, bo cała twórczość Kultu była dla mnie totalnym przełomem, ale.... wszystko zaczęło się od utworu Lewe lewe loff z płyty muj wydafca. Wtedy zaczął się prawdziwy kult ; ) teraz mój umysł jest całkowicie uzależniony od tej muzyki i tekstów Staszewskiego. jedna z największych moich miłości.
po prostu Kult to podstawa - jak chleb w kanapce ;-) a Kazik będzie wiecznie żywy jak Lenin ; ) o.

no i oczywiście Coma. maksymalna rewolucja. poznanie ich to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mnie w życiu spotkały. do tej pory nie mogę się otrząsnąć, dla mnie ten zespół to fenomen, mistrzostwo. zakochałam się w nich od pierwszych dźwięków. nikt nie pisze tak jak Piotrek... to jest po prostu geniusz. nigdy nie identyfikowałam się tak bardzo z czyjąś muzyką, twórczością. ten zespół ma w sobie niewiarygodną moc, ma misję, jest niesamowity... cięzko mi wyróżnić jakiś jeden utwór, bo wszystko co cokolwiek zrobią, to jest totalny odlot, ale jeśli ktoś mnie stawia pod murem, to powiem 'zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętnych znaków'. Bo zawiera wszystko co najlepsze w tym fenomenalnym zespole. nie, wiem, czy czlowiek jest w stanie zrobić coś, co byłoby bardziej doskonałe... po prostu Coma to sa moi bogowie, tak jest i to się już nie zmieni. no a Roguć to najprzystojniejszy facet na świecie i kocham go. [no i Kazika równiez rzecz jasna]

z milczenia, którego nie ogarnie
żadna z planet
w najdalszym z krańców rzeczy
i z ciszy tak wielkiej, że
nie znajdziesz w niej
najmniejszej kropli zatopionej w ustach...

w poświacie stu niemych księżyców...


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 04.05.2005 10:23
Post #11 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Jacek Kaczmarski. I do pewnego stopnia Kult. Wiele zespołów wpłynęło jeszcze na moje "muzyczne życie" czy gust, ale tylko Kaczmarski i Kazik kaształtowali mnie też pozamuzycznie. I poniekąd dalej kształtują.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 04.05.2005 15:44
Post #12 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Mornariel @ 03.05.2005 19:17)
sluchany przez ojca Jimi Hendrix, bo moj poczatek starej dobrej muzyki ktorej mozna sluchac, the smiths tez.
i wszystkie piwnice pod baranami, osieckie itp przez mamusie. bo na krakowskiej klasyce nie wypada sie nie znac
*


Heh,a cosik mi sie nasunelo, bo to taka smiieszna sprawa z tym Heńkiem [Hendrixem], bo jezeli chodzi o techniki, to on specjalnie nie stworzyl wielu - bo jazzmani i bluesmani ich uzywali juz przed nim, ale on sie zaczal popisywac. no bo to byl Hendrix :D. tak samo z utworem 'hey joe'.polowa populacji na ziemi pewnie powie, ze to jego utwor, a to kouwer jest :> ach zbaczam z tematu, o gitarystach gdzie indziej...

Ten post był edytowany przez GrimmY: 04.05.2005 15:45


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nookielb
post 04.05.2005 17:33
Post #13 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 04.05.2005
Skąd: z Klimzowca




Limp Bizkit - ten zespół 5 lat temu odmienił moje życie. Z głupiego fana hip hop'u przerodziłem się w lb fana tongue.gif i zaczęło siesłuchanie ciężkiej muzyki, począwszy od klasyków rocka po wręcz brutalne kapelie typu Cannibal Corpse, Satyricon itd.
Wracajac do LB to byli ze mna przez całe moje dorastanie i myślę że pozostana do końca nawet jeśli nie daj Boże sie rozpadną. Limp Bizkit Forever!!!


--------------------
limpbizkit.pl
forum limp bizkit
moja lista bootlegów
-----------------------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 04.05.2005 17:41
Post #14 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



ach , kiedyś nie lubiłem muzyki. jednak było to tak , że chyba na moje zainteresowanie wieki temu muzyką i 'zasłyszenie' to było słynne "Ameno".

kilka lat później sięgnęłem po Gregorian. I już bez tego 'nie mogłem żyć' , choć do muzyki jako takiej się nie przekonałem. Jedno tylko wiedziałem - Chóry Gregoriańskie i nie tylko rządzą.

jednak nadal nie cierpiałem ani disko polo , ani metalu , ani hiphopu , popu , rocka , a co dopiero reggae.

aż pewnego dnia usłyszałem na jakimś blogu kawałek Owala i Meza 'Pełen Pokus' o dziwo , nawet nie wiedziałem że to jest hiphop. ( dziś reszta powiedziała by 'hiphopolo' ) jednak później kupiłem pierwszą taką płytę i tak to się toczy do diś.

jednak reszta była u mnuie skreślona , pókui nie pamiętam kiedy usłyszałem 'The Offspring'. I no cóż -znowu się zaczęło. Poluję w tym momencie na płytę.

i może będzie jeszcze kilkatakich kiedyś.


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldzia
post 15.05.2005 19:33
Post #15 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 20.08.2004
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



duzo tego, ale najbardziej wplynely na mnie dwa zespoly:

HEY: nie wiem dlaczego, po prostu cos sie we mnie zmienialo, gdy sluchalam ich plyt z przed 10 (czy nawet wiecej) lat... teraz juz raczej nie slucham, ale sentyment jest.

Massive Attack: od niego wlasciwie zaczelo sie moje zafascynowanie trip-hopem, ale nei tylko to im zawdzieczam. czasami puszczam ich plyte "Mezzanine" dosyc glosno, siadam i placze, i mysle. czasem natomiast ta sama plyta dodaje mi energii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milina
post 15.05.2005 20:38
Post #16 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 125
Dołączył: 05.05.2005
Skąd: Kraina Marzeń

Płeć: Kobieta



Pare lat temu moją osobowość zmieniła fascynacja mocniejszym brzmiem m.in. Nirvany.
Ostatnio mięknę pod całą masą instrumentalnych, także filmowych kawałków... Mmm. Fartepian i skrzypce wpływają teraz na moje życie wink.gif
Edit:
Matko jedyna, zmieniła mnie oczywiście jeszcze Coma...

Ten post był edytowany przez Milina: 15.05.2005 20:52
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miwako
post 15.05.2005 23:22
Post #17 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 07.05.2005
Skąd: =.=




Hmm..pare lat temu zaczęłam słuchać Nine Inch Nails i od tej pory, mój charakter bardzo się zmienił.

Ostatnio,żeby się uspokoić słucham Gackt'a closedeyes.gif Polecam!


--------------------
Kobiety zdają się mieć więcej odsłoniętych punktów słabych w obronie, jednak nieprzewidywalność ich ataków i drobne manipulacje zawsze stawiają wynik walki pod znakiem zapytania;)




user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 16.05.2005 11:35
Post #18 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Byłem w sobotę na koncercie Hey'a. Grali głównie nowsze rzeczy ale doszedłem do wniosku że te noesze rzeczy są niesamowite!!!!!! Wspaniały zespół.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 16.05.2005 17:08
Post #19 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



sorry ze dopiero teraz ale cholerka przejrzalem na nowo topik i znalazlem cos comi umknelo^^"
QUOTE
'hey joe'.polowa populacji na ziemi pewnie powie, ze to jego utwor, a to kouwer jest :> ach zbaczam z tematu, o gitarystach gdzie indziej...

Dip perpel? :]

Katon -> A jak oceniasz koncert porownujac starsze kawalki do nowych? (chcial bym abys sie wiecej wypowiedzial bo mnie zacheciles do nazwijmy to 'nowego Heya')


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Galia
post 16.05.2005 20:42
Post #20 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 249
Dołączył: 28.05.2004
Skąd: *From the land of stars *




Jaromir Nohavica - piosenki absolutnie ukochane, na nich uczyłam się czeskiego i do tej pory w pewnych sytuacjach na ust cisną mi się jego teksty...
DKA - niektórzy mówią hip-hop niektórzy hiphopolo, ale dla mnie to pozostanie wspaniała muzyka, przy ktorym zbierałam swoje życie z kawałków z powrotem w jedną całość. Ich teksty można ode mnie usłyszeć na każdej przerwie. Idę korytarzem i zarażam innych tą atmosferą. "Już wiem, za to , jak to się skończy... " blush.gif
Metallica, Acid Drinkers - coś na złe nastroje. Nie raz powstrzymywałopo mnie to od zrobienia ze sobą złych rzecyz. Szczególnie mogę powiedzieć, ze jeden wieczór spędzony na słuchaniu w kółko Acidofili i Nothing Else Matters zmienił moje życie.

To by było na tyle, jak mi się przypomnę, to dopiszę.

Pozdrawiam
Gall


--------------------
Jestem myślicielką niezależną, wolną poszukiwaczką oazy nieskrępowanych istnień. Przemierzam pustynie w poszukiwaniu sensu... Czy odważysz się pójść za mną?

Myśli, marzenia, złudzenia. Moje życie...

Nie można dostać czegoś, nie tracąc czegoś w zamian.
Żeby coś otrzymać musisz poświęcić coś o podobnej wartości.
To zasada równoważnej wymiany.
To prawda o świecie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
korniszonek
post 17.05.2005 22:53
Post #21 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 16.03.2004
Skąd: W krainie błazna ....

Płeć: Kobieta



Paktofonika. Pierwsze kawałki hip-hopu, które słyszałam.
Dziękuję za uwage.


--------------------
"Kiedy spłonęła pustka, zazieleniły się pola"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 18.05.2005 20:44
Post #22 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



:]
Dawno temu w sumie bylem sobie takim zwyklym, jak to mawiaja szarym czlowiekiem. I przypadkiem wielkim (teraz twierdzę że to opatrzność ;]) zassałem kawałek o tytule "You" zespołu Bad Religion :]
I sie zaczelo... uzależniłem się i mówie to z pełna konsekwencją i przekonaniem :] Po You przyszło Come join us, a potem jedyny wielki i nieprzemijajacy Generator i w sumie jesmu zawdzięczam sporo ;]
polecam zespół, bo takich nie ma wiele na tym świecie
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly Lill
post 21.05.2005 23:15
Post #23 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Gliwice city

Płeć: Kobieta



Hmm, chyba Led Zeppelin sprawił, że przerzuciłam się na muzykę w stronę rocka, chociaż pierwsze kroki w tą stronę czyniłam słuchając Offspringa, ale to jeszcze nie było to. Potem pod wpływem Farben Lehre i Sex Pistols wzięło mnie na punk. A później wielką miłością obdarzyłam Post Regiment za płytę pod tym samym tytułem.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arwen
post 23.05.2005 13:01
Post #24 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Lothlorien/Rivendell




HIM. Smiejcie sie ile chcecie ale tak bylo. ;] Dzieki nim zaczelam sie interesowac muzyka ostrzejsza niz wspomniane gdzies tu wczesniej Spice Girls, a chociaz nie, przedtem byly Wilki jeszcze, ale w sumie od HIMa sie wszystko zaczelo i zaczelam wchodzic w klimaty muzyki ciezszej niz pop ;]

Zapomnialam dodac ze nadal ich lubie i mam do nich sentyment. ;]

Ten post był edytowany przez Arwen: 23.05.2005 13:02


--------------------
"Nie każde złoto blask okrywa,
ani wędrowiec myli drogi,
starość dojrzała siłą bywa,
korzeni mróz nie sięga srogi..."

Remembering Sirius
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nati
post 10.06.2005 09:23
Post #25 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 09.08.2004
Skąd: Pszów (woj.śląskie)




ŁZY

Slucham już ich od pięciu lat. "Ich teksty są bardzo życiowe, a sam zespół jest exstra.

Jutro własnie idę na koncert, mam nadzieję, że znów uda mi się z nimi porozmawiać.

No i jest jeszcze Fan Club... super goście. Oni zabarwili moje życie, przy nich jestem wyluzowana i w ogóle

Ten post był edytowany przez Nati: 10.06.2005 09:24


--------------------
Harry Potter wywrócił moje życie do góry nogami ale w takiej pozycji jest ono o wiele cikawsze :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 10:22