Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Kara śmierci

Nor
post 03.09.2009 22:34
Post #26 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 55
Dołączył: 06.08.2009

Płeć: arbuz



QUOTE
gwałtowna wichura zerwała kilkanaście dachów, w tym sześć na budynkach mieszkalnych.


prawdziwe jajca
wink2.gif

edit:
Chciałam się podzielić taką niezbyt przyjemną sytuacją, która wczoraj miała miejsce. W moim internacie jest nowa dziewczyna - Julia. Sympatyczna niezwykle, miła, pogodna duszyczka. No, po prostu, aż miło popatrzeć. Ja - jako nieco dłużej mieszkająca - poszłam się przywitać polubiłam ją, zaczęłam do niej przychodzić etc. etc. I właśnie wczoraj zebrało się tam parę dziewczyn i rozmowa się zaczęła. Najpierw jakieś nieszkodliwe tematy, lecz stopniowo było coraz gorzej (w takim sensie, że trudniej wink2.gif). Weszłyśmy w kwestie wojny, wiary i doszłyśmy do... kary śmierci. Ja - absolutna przeciwniczka - powoływałam się na Pismo itp. itd. kategorycznie nie zgadzając się z opinią Julii. Dziewczyna powiedziała, żebym wyobraziła sobie moją siostrę, gdy będzie - z trudem mi to przez palce przechodzi - gwałcona. A moja siostrzyczka to jest taki malutki i delikatny człowieczek 2,5 letni. I pomyślałam sobie, że ona jest taka... krucha. Zareagowałam bardzo dziwnie. Poczuł tak straszny niepokój, ręce zaczęły mi się trząść, płytko oddychałam, aż w końcu wybuchłam niekontrolowanym płaczem.

I pomyśleć, że to tylko wyobraźnia, ale cholernie bolało.

I nawet nie wiem, czy to tutaj smile.gif Jak coś, to przenieście.

Ten post był edytowany przez Nor: 04.07.2010 20:15


--------------------
Give my gun away, when it's loaded
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 11.05.2024 07:12