Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czara Ognia, czy nigdy się nie myli

Wróżka14
post 30.12.2005 15:54
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 06.12.2005




Może się mylę, ale wydaje mi się, że jeżeli Flur była najgodniejsza reprezentantką swojej szkoły to tam musiały się uczyć same ciapy i sieroty (przepraszam za określenia). Po za pierwszy zadanie żadnego nie wykonała poprawnie, a Harry choć był o wiele młodszy dawał sobie radę (wiem, ze gdyby Berty Crouc jr {nie wiem jak się to pisze} mu nie pomagał to niewiele by z tego wyszło, ale zawsze coś tam umiał). Może Czara nie jest taka nie omylna...

Jeżeli taki temat już jest to bardzo przepraszam z powtórzenia (mam z nimi problem nawet w wypracowaniach biggrin.gif ).


--------------------
wskrzeszam martwe tematy!!!
nie używam 'edytuj'
jestem n00bkiem !!!
sse.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 30.12.2005 16:14
Post #2 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




Jasne, że czara nie była nieomylna, skoro wybrała Harry'ego jako 4 reprezentanta. Można ją było oszukać. No, chyba, że czara do 3 nie umie liczyć...


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominisia888
post 30.12.2005 16:29
Post #3 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 325
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: Trójmiasto

Płeć: Kobieta



nie do trzech to aj mysle ze liczyc umiala, to nawet ja umiem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
a czare mozna bylo oszukac skoro Harry zostal reprezentantem Hogwartu... a co do panny Fleur to czego Ty sie spodziewalas po slodziutki rozpieszczanych francuzeczkach???

Ten post był edytowany przez dominisia888: 30.12.2005 16:41


--------------------
Czlonkini The Marauders fanklubu Huncwotow

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
[ks. Jan Twardowski]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 30.12.2005 16:39
Post #4 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



W tej książce przynajmniej każdy raz się pomylił, więc czara nie jest taka bezbłędna. Poza tym to tylko przedmiot, który można zaczarować. Skąd wiadomo, że ona nie została tak zaczarowana, żeby wybrać największą "ciapę".( Może to trochę naciągane) dry.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 30.12.2005 17:30
Post #5 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Crouch Jr sam powiedział ze dziabnął ją jakims zaklęciem zapomnienia, coby nie pamiętała, ze jest tylko trzech uczestników. Sam Potter został przez niego wpisany jako uczeń czwartej szkoły.

QUOTE
a Harry choć był o wiele młodszy dawał sobie radę
a dlaczego ta książka nazywa się Harry Potter i... ? Jemu po prostu musi wszystko wychodzić. Tak ma w kontrakcie :>


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Venetia
post 30.12.2005 19:38
Post #6 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 30.12.2005




Moim zdaniem, żeczywiście Fleur wyszła na ciamajdowatą lalę. No tak... Ale musiała tam być, boo... bo inaczej było by głupio. Za to jakoś głupio wyszedł film bez Sfinksa. Labirynt był wg. mnie o dużo za duży, bo na meczach Quiddicha nie pokazywali tak wielkiego boiska! dry.gif

Ten post był edytowany przez Venetia: 30.12.2005 19:39


--------------------
Czym różnię się 'mądra' JA od kosmity?
Tym, że kosmitę podobno widziano.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nosferatu
post 30.12.2005 23:11
Post #7 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Skierniewice




Zgadzam się z Childem wink2.gif Harry jest głównym bohaterem i głupio by było gdyby główny bohater nie radził sobie w turnieju jak jakis przedszkolak smile.gif A tak w ogole to głupio by bylo gdyby każdy uczestnik radził sobie ze wszystkim wink2.gif Ktoś musial byc ta ofiara losu wink2.gif I padło na Fleur


--------------------
W każdym można zobaczyć coś dobrego !!! 3ba tylko poszukać !!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 30.12.2005 23:31
Post #8 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



A kto mówi, że Fleur była ofiarą ?? blink.gif ?? Pierwsze zadanie mimo wszystko wykonała, w drugim zachowała się nieostrożnie, ale wiedziała o co w nim chodzi, bo próbowała użyć zaklęcia Bąblogłowy(rozwiązała zagadke jaja, a to też się liczy), a w trzecim zadaniu padła ofiarą planu Bartyego Croucha jr. i nie miała wiele do powiedzenia. Było w książce napisane, że Harry patrzył na nią z podziwem gdy wychodziła do walki ze smokiem dumna i z głową wysoko w górze. Czy to nie oznacza, że jednak dobrze się sprawdziła w Turnieju 3magicznym? Wielu innych czarodziejów na jej miejscu nie wykonała by pierwszego zadania więc nie mówcie, że była turniejową ciamajdą albo ofiarą dry.gif . A co do głównego wątku tego tematu: Czara Ognia została oszukana przez Croucha jr. zaklęciem Confundus i niech to będzie moją odpowiedzią na pytanie czy Czare da się oszukać.

Ten post był edytowany przez Lupek: 30.12.2005 23:31
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 31.12.2005 08:45
Post #9 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




Ale nie zaapomnijmy, że o smokach powiedziała jej Maxime, o drógim zadaniu też wiedziała (o ile sięnie mylę...) a w trzecim dała plamę... blink.gif Ale też nie uważam, by była calkowitom ofiarom... Pewnie coś tam umiała...


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.12.2005 11:33
Post #10 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Nikt nic nie mówił, że rozwiązała zagadke jaja z czyjąś pomocą. A jeśli chodzi o smoka to przecież wszyscy o nich wiedzieli. I jak możesz mówić, że dała plame w trzecim? Przecież zaatakował ją tam Krum pod wpływem zaklęcia Imperius Croucha jr.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 31.12.2005 13:47
Post #11 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Lupek >> zgadzam się z tobą. Fleur nie można nazwać ciamajdą lub ofiarą. Widocznie czara ją wybrała bo byla najlepszą przedstawicielką swojej szkoły.
A czy czara jest nieomylna ? oczywiscie,ze nie. Przeciez wybrala pottera jako czwartą osobe,wiec dalo sie ją oszukać. Poza tym wiadomo bylo ze potter sobie poradzi. Przeciez to ksiazka "Harry Potter i....".

Wracając do Fleur miała pecha w trzecim zadaniu dry.gif ale ofiarą napewno nie była...


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 31.12.2005 13:52
Post #12 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




Według mnie powinna sobie dać radę z Krumem... Muszą ich przecież czegoś uczyć na OPCM no nie? A jakby to był śmierciorzerca?


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominisia888
post 31.12.2005 13:52
Post #13 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 325
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: Trójmiasto

Płeć: Kobieta



Fleur zostala wybrana z przedstawicielek swojej szkoly i za pewne w tej szkole byla najlepsza... ale francuzi nie maja zbyt dobrego systemu szkolnictwa biggrin.gif... i jakos one wszystkie mi sie kojarzyly z takimi panienkaim och ach co to nie ja...


--------------------
Czlonkini The Marauders fanklubu Huncwotow

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
[ks. Jan Twardowski]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.12.2005 13:57
Post #14 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Wrona @ 31.12.2005 14:52)
Według mnie powinna sobie dać radę z Krumem... Muszą ich przecież czegoś uczyć na OPCM no nie? A jakby to był śmierciorzerca?
*



Nie wiem jak ty, ale ja nie spodziewał bym się ataku ze strony Kruma na miejscu Fleur. I tak jak mówiłem, większość osób na jej miejscu już w pierwszym zadaniu zsikała by się w majtki i nie ukończyła by turnieju 3magicznego.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 31.12.2005 13:57
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Właśnie. Znamy przecież poziom zachodniego szkolnictwa tongue.gif Przecież Krum był pod wpływem zaklęcia Imperius i nie każdy czarodziej poradziłby sobie z taką osobą. A i tak dobrze sobie poradzila w I zadaniu,a w II.. echm... wiemy jak było wink2.gif


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 31.12.2005 13:57
Post #16 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




A może nie użyla swojej różdżki przeciw Krumowi żeby jej się przypadkiem paznokieć nie złamał?

A co do reszty panienek z Francji (oczywiście tych w filmie) to wydają mi się zarozumiałe... Ale przynajmniej są kulturalne i zachowją sięz gracją. Wielki plus dla francuskich panienek tongue.gif

A Fleur z tymi druzgokami... ah... huh.gif

Ten post był edytowany przez Wrona: 31.12.2005 14:09


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HUNCWOTKA
post 31.12.2005 15:50
Post #17 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 213
Dołączył: 06.06.2005
Skąd: :]




Ja uważam ,że Fleur nadaje sie do Turnieju Trójmagicznego.W pierwszym zadaniu wykazała sie wiedzą i opanowaniem.A w trzecim :przecież Krum zaatakował ją pod wpływem Imperisa najsprytniejszego sługi Voldemorta.To jeżeli oszukany Moody przechytrzył samego Dumbledora to Fleur miała z nim wygrac?


--------------------
"Członkini The Marauders-fanklubu Huncwotów"
Kociaki:]
user posted image
UWAGA GRYZIE:P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 31.12.2005 16:28
Post #18 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




QUOTE(HUNCWOTKA @ 31.12.2005 15:50)
Ja uważam ,że Fleur nadaje sie do Turnieju Trójmagicznego.W pierwszym zadaniu wykazała sie wiedzą i opanowaniem.
*





Zaraz... A mi się wydawało, że w książce nic nie było jak Fleur pokonał a smoka, więc skąd możesz wiedzieć, że wykazała się wiedzą i opanowaniem? blink.gif

Chyba, że czytam książki bez zrozumienia... huh.gif


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 31.12.2005 16:44
Post #19 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Wrona @ 31.12.2005 17:28)
QUOTE(HUNCWOTKA @ 31.12.2005 15:50)
Ja uważam ,że Fleur nadaje sie do Turnieju Trójmagicznego.W pierwszym zadaniu wykazała sie wiedzą i opanowaniem.
*





Zaraz... A mi się wydawało, że w książce nic nie było jak Fleur pokonał a smoka, więc skąd możesz wiedzieć, że wykazała się wiedzą i opanowaniem? blink.gif

Chyba, że czytam książki bez zrozumienia... huh.gif
*
http://forum.freeware.info.pl/gry/dead-island.html


Po pierwsze gdy wychodziła z namiotu do zagrody dla smoków było napisane w książce o tym, że wyszła dumna z opanowaniem i głową wysoko w górze. Po drugie wykonała to zadanie, a do tego była potrzebna zimna krew więc na zdrowy rozsądek można stwierdzić, że była opanowana i posiadała wiedze.

HUNCWOTKA> Zgadzam się z tobą w 100%

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 15:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.04.2024 20:58