Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony « < 4 5 6 7 8 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> I Believe In A Thing Called Love, lekki, łatwy i przyjemny erotyk:>

Co sądzicie o tym opowiadaniu?
 
Dobre - zostawić [ 31 ] ** [100.00%]
Gniot - wyrzucić [ 0 ] ** [0.00%]
Zakazane - zgłoś do moderatora [ 0 ] ** [0.00%]
Suma głosów: 31
  
martyśka
post 09.01.2005 16:34
Post #126 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 09.01.2005




Co tu pisac?? Najlepszy. Dawno nie czytałam tak fajnego ff. Mam nadzieję, że napiszesz naptępnego ff i będzie tak samo dobry jak ten. Pozdrawiam!! wink.gif


--------------------
[COLOR=green][FONT=Arial]
So what are you doing now?
Me.....nothing!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Serena
post 21.04.2005 23:39
Post #127 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 24.11.2004
Skąd: KCN




Bardzo, bardzo fajny ^^
Lubię paring Draco/Hermi. W ogólę lubię Dracona *~* Jest miodzio ^^
Podobał mi się też romans Serva ('zajedwabisty' XD), fajną postacią jet to jego rozwydzrzone dziecię XD
Ogólnie fic super ^^

Za błędy nie będę ganić - trudno czasem wychwycić.
Twoja wizja niektórych postaci - no rozumiem, że niektórzy inaczej sobie je wyobrażali (Harry'ego, Herm, Draco, Serva, Rona...) Ale to ff! Ty rządzisz ^^
Mnie się podoba.
Już w tytule ostrzegałaś, że to łatwy i lekki fic. Był lekki - lekko się czytało. Taki łatwy nawet nie - jest kilka fajnych, psychologicznch wątlów (np. Lu i Narc *-*)

Podoba mi się (ale się powtarzam XD) Wszystkie twoje fice, które czytałam dotychczas podobały mi się.

Weny życzę i pozdrawiam cieplutko ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Silda
post 07.05.2005 21:56
Post #128 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 05.04.2003




O rany, Kit, musisz mi wybaczyć mój pierwszy komentarz. Weszłam tutaj skierowana bezpośrednio z linka i nie wiedziałam, że fic jest w dziale lotosa. Szczerze mówiąc, nie wiedziałam, że jest taki dział jak 'Kwiat lotosu'. Treść jego opowiadania podziałała na mnie jak terapia szokowa, ponieważ nigdy nie widziałam na tym forum odkąd tu jestem takiej maści opowiadania (no dobra, kiedyś było takie jedno, ale na TS). Taak, winny się tłumaczy i ja poczuwam się do winy (głupi człowiek, ma sumienie unsure.gif )


--------------------
sekai no hatemade
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 08.05.2005 20:44
Post #129 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Nikt nie mógł mnie oderwać od komputera... Przeczytałam całe opowiadanie wciągu dwóch dni robiąc małe przerwy na jedzenie i lekcje. I cóż mogę powiedzieć? CUDO!
To jest najładniejsze, najsubteleniejsze i najlżejsze opowiadanie erotykowe jakie kiedykolwiek czytałam. Sceny erotyczne były tak wyśmienicie napisane, że ani razu się nie zraziłam w przeciwieństwie do jakiś nowicjuszy do których nalezę biggrin.gif
Ładne napisane prostym, ale bardzo pięknie przedstawionym językiem. Mało błędów, poza tym fabuła tak wciągała, że wogle nie zzwracałam sobie tym głowy, tak mnie wciągnęło. Mimo, że temat był oklepany ty zrobiłaś to tak fajnie i stylowo Że wogle tego nie czułam. Nie podoba mi się jedynie to, jak zachował się Ron. On nie mógł być do tego zdolny! A zwłaszcza do tego co zrobił Hermionie która kochał. Być może obsmarowywałby bardziej Draco, ale do takiego czegoś by się nie zniżył.
Ale oprócz tego: super! blush.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kate64100
post 11.05.2005 13:18
Post #130 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 23
Dołączył: 07.05.2005
Skąd: Kocioł numer KP, Piekło Wielkie, Podziemia




Czytałam to około czterech dni(ehh, ta szkoła, ehh, ci rodzice, ehh, te wymuszane spacerki) i jestem zachwycona. Niewiem dlaczego niektórzy marudzą na jakieś tam literówki, bo przecierz jak opowiadanie wciąga to nie zwraca się uwagi na to jak jest pisana ale co pisze. Niewiem dlaczego dopiero nie dawno tu wpadłam, ale piszesz, a raczej pisałaś, cudownie i wielka szkoda że skończyłaś. Dobra, to ja lece na inne dzieła spod twej ręki


--------------------
Najgroźniejsi są ci którzy stoją z boku, ci których nigdy nie poznamy
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milina
post 13.05.2005 22:14
Post #131 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 125
Dołączył: 05.05.2005
Skąd: Kraina Marzeń

Płeć: Kobieta



Swoją funkcję lekkiego, łatwego i przyjemnego erotyku opowiadanie bez wątpienia spełnia. Nie przekracza granic dobrego smaku, mile się czyta, ciekawa narracja. Czego potrzeba więcej do pełni szcześcia?..
Ja jakoś nie zauważyłam żadnych wymuszonych dialogów blink.gif wręcz pasowały do postaci, które je wypowiadały. A postać Lilien po prostu kapitalna.
Dobra robota smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Forhir
post 14.05.2005 16:26
Post #132 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 13.04.2005
Skąd: Kielce




SUPER! Wczoraj poszedlem spac o drugiej przez twoj fic a dzis skonczylem:) Bardzo mi sie podoba a ktos mowiacy o tym ze wlazimy w dupe wychwaljac to opowiadanie. Moge powiedziec tylko ze o gustach sie nie dysktuje ale widac ze niektorzy sa zgorzkniali i musza pojechac po calej linii po opowiadaniu. Nie podoba sie nie czytaj zeby pozniej sie pastwic na opowiadaniem i pisac jakie meczarnie sprawialo czytanie go.


--------------------
H/Her shipper!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenebris69
post 18.05.2005 17:24
Post #133 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 228
Dołączył: 05.10.2004




Ja już dawno zaczęłam żałować, że kiedykolwiek przeczytałam ten ff. Dlaczego? Teraz nigdzie nie mogę trafić na równie dobry. =P
Mam do niego straszny sentyment i chyba mi już tak zostanie.

Słód, miód i orzeszki jednym... TRZEMA słowami. ^^

Oczywiście wolałabym parę Harry/Hermiona i na poczatku byłam zdecydowaną przeciwniczką swatania naszego Smoka z Hermioną, ale juz dawno mi to przeszło. wink.gif I to chyba właśnie dzięki temu opowiadaniu.
Chyba głównym plusem opowiadań twoich, Kit, i tych z twoim udziałem jest to, że są orginalne. Każde opisuje oddzielną historię i wplata nowy pomysł chociaż zwykle połaczenia są takie same.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
psychodeliczna
post 20.05.2005 23:58
Post #134 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 20.05.2005
Skąd: Olsztyn




Świetne. Zakochałam się w tym opowiadaniu, nie potrafię dostrzec istotnych błędów. Zdziwiła mnie jednak reakcja Malfoy'a po tym, jak przyłapał Rona na usiłowaniu gwałtu [chyba zareagował zbyt spokojnie]. Szanuję wizję Kitiary, ale to akurat mnie zdziwiło.
Śmiałam się, dialogi są kapitalne, rozśmieszają do łez. Uwielbiam erotyki, a tutaj niezwykle zachwyciła mnie akcja [ta nieerotyczna]. Szczególnie ten humor.
Kit, więcej takich opowiadań.

Ten post był edytowany przez psychodeliczna: 21.05.2005 00:02


--------------------
<get lost>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dorcas Ann Potter
post 22.06.2005 18:16
Post #135 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 309
Dołączył: 14.06.2005




E.... Podobało mi się. Wciągająca akcja dry.gif no i nawet fajne. Gratulacje. Więcej takich opowiadań!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 06.07.2005 17:09
Post #136 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Super ff, zdecydowanie najlepszy jaki kiedykolwiek czytalem TAK TRZYMAJ

Ten post był edytowany przez Avery: 07.07.2005 09:52


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bella
post 08.07.2005 10:44
Post #137 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 07.07.2005




Zdecydowanie nie lubie opowiadan w ktorych Snape ma dzieci bo on nie powinien ich miec JEDNAK to opowiadanie jest jednym z najcudowniejszych jakie czytalam .Moze opiszesz kiedys losy blizniakow Harry'ego i Draco? blush.gif


--------------------
"Mam nadzieję, że kiedy następnym razem zdecyduje się pan bezmyślnie komuś zagrozić, narazi pan na niebezpieczeństwo swoje własne życie, i, dla dobra ludzkiej rasy, mam nadzieję, że je pan straci"TS

"The Dark Arts,are many, varied, ever-changing, and eternal. Fighting them is like fighting a many-headed monster, which, each time a neck is severed, sprouts a head even fiercer and cleverer than before. You are fighting that which is unfixed, mutating, indestructible."

user posted image
THE SNAPERS - Uczeń Alchemika
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 15.07.2005 18:18
Post #138 

Unregistered









Piękne. Najlepszy fick, jaki czytałam blush.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Majka
post 26.07.2005 16:33
Post #139 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 10.06.2004
Skąd: Finlandia (Lahti)




opowiadanie super, przeczytałam za jednym zamachem tongue.gif
błędów nie zauważyłam, tylko kilka literówek, z tym, że ja czytałam na passionate dreams smile.gif życzę weny na kolejne opowiadania smile.gif


--------------------


***

Naprawdę myślałam, że miłość jest tylko w filmach. Dałam się nabrać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Verita
post 29.07.2005 17:49
Post #140 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 90
Dołączył: 27.07.2005

Płeć: Kobieta



Hm.... no dobra, nie dotarlam do konca, ale wstarczajaco duzo przeczytalam aby to skomentowac.

FF rzeczywiscie lekki, nie trzeba nad nim myslec i dosc szybko sie go czyta. Jednak nie wszystko mi sie w nim podobalo:
- snape- jest zwyczajnie za mily jak na moj gust, cos mnie w nim drazni.
- malfoy i hermiona- nie bardzo lubie łaczenie ich w pary, no ale musze przyznac, ze nie wyszlo tu zle.
-ron- szkoda, ze dalas mu role najweszej swini, nie jestem jakas fanka rona, ale sadze, ze by sie nie zachowal tak, chociaz to tylko ff ;p
- przyjazn: lilin, hermiona, draco, harry- to dal mnie nie mozliwe aby harry zaczal sie normalnie odzywac do malfoy i odwrotnie, nie wazne ze to tylko ff, po prpstu to dla mnie nie mozliwe.
- i pomimo tego ze to ff erotyczny, sadze ze powinni rozmawiac o czyms innym niz tylko seks
Za to bardzo mi sie podona opis scen erotycznych, calkiem fajnie sie je czytalo. Rowniez postac Lilien jest fajna. Aaaa i jeszcze Draco Malfoy, ta osoba nic nie straciła ze swojeg charakteru. Swietnie go przedstawilas smile.gif

Ogołnie to co przeczytalam podobalo mi sie, nawet tongue.gif


Aaa zpomnialam o wulgaryzmach. Lepiej by bylo, jakby ich nie bylo wink.gif Razi mnie to troche. Jakby nie bylo jest to opowiadanie, a w opowiadaniach nie powinno scie stosowac przeklenstw.

Ten post był edytowany przez Verita: 29.07.2005 17:52
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lord_Vigunt
post 02.08.2005 00:58
Post #141 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 18.07.2005
Skąd: Znienacka




Powiem tyle, że fajne i mi sie podobało.


--------------------
"We are only as strong, as we are united, as weak as we are divided..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Reika
post 02.08.2005 18:27
Post #142 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 31.07.2005




Funkcję lekkiego opowiadania to ff spełniło i względnie mi się podobało, jednak mam pare "ale"

- zgadzam się z Veritą co do faktu, że Snape jest nienaturalnie miły. Jednak to Twój ff i możesz robić z bohaterami co chcesz...
- jakoś mi też nie pasują te święta u Malfoy'ów... To, że Harry się tam znalazł, ta cała przyjaźń z Malfoy'em... nie wiem, jakoś mi to nie pasuje
- no i najważniejsze: opisy scen erotycznych. Wszystkie wydają się podobne do siebie, to jest wręcz zbyt schematyczne. Bardzo mnie także raziły te łzy w czasie stosunków... Za dużo tego. Poza tym znalazłam bardzo duże podobieństwo tych scen z innymi Twoimi powiadaniami. pod koniec tego ff po prostu zaczęłam już opuszczać opisy stosunków, to się stawało już nudne... Widać, że starałaś to urozmaicić, jednak to tak czy siak było na jedną nutę.

Mimo tych minusów Twoje opowiadania są bardzo dobre i uważam, że masz talent. Gratuluję wytrwałości w pisaniu. Mi jej zawsze brakowało =)


--------------------
I wish I was a messenger and all the news was good
I wish I was the full moon shining off your Camaro's hood
I wish I was an alien at home behind the sun
I wish I was the souvenir you kept your house key on
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dolohov
post 25.08.2005 14:22
Post #143 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 08.07.2005
Skąd: Oberschlesien

Płeć: Mężczyzna



Faktycznie lekki, łatwy i przyjemny erotyk. Najlepszy wg. mnie na tym forum. Nawet Bachus sie chowa smile.gif


--------------------
VIDE CUI FIDE

user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tasha13
post 29.08.2005 17:24
Post #144 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 30
Dołączył: 25.08.2005
Skąd: Z Otchłani Ciemności

Płeć: Kobieta



bardzo fajny fan fick ......
ty w ogóle piszesz dobre opowiadanka :> biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alynn
post 20.09.2005 17:45
Post #145 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 19.09.2005




Z tych o parze HG/DM pisanych przez Ciebie, ten jest moim skromnym zdaniem najlepszy.
Lilien Snape - fajna kobitka, taka by się córka Severusowi przydała.
Bohaterowie niekanoniczni zdecydowanie mi nie przeszkadzają. To twoja decyzja, bardzo dobra nawiasem mówiąc.
Sytuacje niemożliwe w tym ficku wyglądają na możliwe ;] i to jest coś.
Chyba najlepszy lekki erotyk, jaki czytałam.
Zarzuty mam w sumie tylko dwa. Hermiona za dużo coś płakała, a Ron jakiś taki niepodobny do siebie. Co zbytnio odbioru całości mi nie psuło (hmm, dla tego ficka oderwałam się od HoM&M IV i mojego 17-levelowego bohatera).
Gratulacje i życzę natchnienia.


PS. O. Byłabym zapomniała. Witam wszystkich serdecznie, mam nadzieję się tu zadomowić wink2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
blaire
post 04.10.2005 15:40
Post #146 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 03.09.2005
Skąd: Łódź




Całkiem dobry fick. Lubie parę DM/HG, więc bardzo mi się pod tym wzgledem podobało. Nie przypadł mi do gustu za to Potter, zbyt nieśmiały. Chociaż
" - Eeee" - wypowiedź w stylu Pottera zapamiętam na długo. I bardzo fajny pomysł, aby przerabiać jakies smieszne cytaty z ksiazek i wstawiać je do ff. Tak jak z tym z Wiedźmina biggrin.gif
pzdr


--------------------
Tylko w dżemie siła drzemie.
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Joan
post 04.10.2005 19:46
Post #147 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 03.08.2005
Skąd: Ze Slytherinu




Fic po prostu boski.
Najlepsza, moim zdaniem jest postać Lilien.
'Po co mi teoria, jak znam praktykę?!'
To mnie po prostu rozwaliło.
A najlepsiejszy, thebeściarski [etc.] fragment to opis meczu Harry vs. Draco. 'Złapałem znicza?'
Jak to przeczytałam, to przez kilka minut walczyłam z atakiem rechotu.
No i oczywiście /teraz- dzięki Tobie/ mój ulubiony parring DM-HG wub.gif
P.S. Będzie może fic o przygodach Draco i Harry'ego [ kiss.gif ] Snape?
/ja ich kocham laugh.gif /


--------------------
user posted image user posted image

Członkini The Maradeuders- fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iluzja
post 16.10.2005 16:32
Post #148 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 10.09.2005
Skąd: tam, gdzie słońce nie dochodzi




Zakochałam się w Draco. W tym Draco, którego tu stworzyłaś, naturalnie:P On jest taki... idealny. Idealny oczywiście dla mnie. Bo na szczęście nie tworzysz bohaterów doskonałych (a śledzę Twoje opowiadania zażarcie biggrin.gif ).
FF lekko się czyta, bardzo miły, przyjemny...
Przy tych akcjach (po grze w prawdę czy zadanie) myślałam, że padnę...
Mam nadzieję, że znowu napiszesz tak świetnego ff z Draco i Hermioną w roli głównej wink2.gif
Pozdrawiam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tajemnicza
post 31.10.2005 01:02
Post #149 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 385
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Tureeeek/Poznań

Płeć: Kobieta



Witaj Kitiaro! Rzadko bywam na tym forum, ale teraz chciałabym ci powiedziec, ze za kazdym razem jak wracam do tego opowiadania jest ono fantastyczne! Mimo ze wiem co sie zdarze chce je czytac po raz kolejny. Wczoraj sie znowu wzielam i to preczytałam. No poprostu miodzio =) Tworz dalej =) Jestem twoja zagoz(rz)ala fanka! Trzymaj sie cieplutko =*
Ps. Gail, nie to zebym sie czepiała, ale chyba te 4 komentarze szlo zmiescic w jednym... Bez urazy...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gail
post 31.10.2005 13:09
Post #150 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 28.10.2005




QUOTE(Tajemnicza @ 31.10.2005 02:02)
Ps. Gail, nie to zebym sie czepiała, ale chyba te 4 komentarze szlo zmiescic w jednym... Bez urazy...
*



Postanowiłam zgodzić się z Tajemniczą i pokasować tamte posty tongue.gif. Dodałam ich tyle bo poprostu po każdym przeczytanym 'parcie' pisałam komentarz smile.gif.
Ale postanowiłam napisać jeden dłuższy tongue.gif

Do Kitiary:

Chyba najgenialniejsze opowiadanie Potterowskie jakie przeczytałam!
Genialne!
Podoba mi sie postać Lilien - dobrze wpływa na Snape'a (na jego prezencje )
oraz postać pani de Lincourt [przepraszam jeżeli przekręciłam] (ona też ma dobry wpływ na Snape'a w wiadomy sposób )
Dobrze przedstawiłaś Harry'ego i jego niesmiałość.
Czyta się łatwo, lekko i przyjemnie.
Ktoś tam przedtem dał komentarz że według niego dialogi są bardzo sztuczne, jakby bohaterowie układali je tygodniami....
Nie zgadzam się z tym!
Dialogi są fantastyczne - humorystyczne, ironiczne, wyraziste.

Naprawdę piszesz dobrze.

Pozdrawiam, Gail


PS. Co do wpisu Verity i do użytych wulgaryzmów.
Według mnie niemożliwe jest żeby grono siedemnastolatków było grzeczne jak aniołki i nie przeklinało...

PS2. Rzuca mi się w oczy tylko jeden błąd tongue.gif - piszesz "Levander" zamiast "Lavender" smile.gif

PS3. Wiesz...To opowiadanie naprawdę nie mogło się lepiej skończyć smile.gif. Fantastycznie. naprawdę. Aż się popłakałam przy końcu...
A, słuchaj. Czy nie obrazisz się jak skopiuje to wszystko i zapisze sobie w Wordzie i będe od czasu do czasu czytać hurtowo? Wiesz, takie coś się przydaje kiedy odłączą internet tongue.gif
Proszę o odpowiedź smile.gif

Ten post był edytowany przez gail: 31.10.2005 22:21


--------------------
Każdy pisać może, troche lepiej, troche gorzej :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony « < 4 5 6 7 8 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 08.05.2024 06:14