Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Drzewo · Standardowy · [ Linearny+ ]

> Bush Vs Kerry, wybory prezydenta USA

BlackOmen
post 31.10.2004 18:49
Post #1 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Kto wygra w pogoni do Bialego Domu? Kto wg. was jest lepszy i dlaczego? Kto da wiecej da nietylko Ameryce ale i calemu swiatu. Nie ma sie co oszukiwac, Ameryka ma gigantyczne wplyw na caly swiat. Dlatego wybranie 'malpy' na wazne stanowisko prezydenta USA moglo by byc bardzo niekorzystne nietylko dla samej Ameryki co dla calego swiata.
Temat na czasie bo juz 2giego odbeda sie wybory user 

posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi(50 - 52)
Hagrid
post 20.10.2006 19:43
Post #51 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Może faktycznie temat niezbyt ciekawy( o Bushu) ale widać jednak że jego ocena generalna poszłą na minus raczej. Co do ewolcuji to ja z kolei od 7-mego roku życia uważam ją za coś absolutnie oczywistego z tej przyczyny ze interesowałem się dokładnie rozowjem dinozaurów. Na przestrzeni czasu widziałem jak rozwijały się poszczególne gałęzie od kompletnych knypków i było to dosyć jasne. Właściwie wszystko widać w paleontologii, im dalej w las tym wiecej znajduje się "form przejściowych".

Jaki inny mógł być "cel istnienia" archeopteryxa, małego dino z piórami jak nie ten by dać poczatek ptakom?


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 21.10.2006 10:47
Post #52 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Sztuka, przyjacielu, sztuka! I poczucie absurdu Pana Boga =)

Nie bierz tego do siebie. Ja po prostu nie znam się na przyrodniczych naukach empirycznych. Nie poruszają mnie. Fizyka np. o tyle, o ile stosuje fascynujące aprioryczne założenia. Kiedy pojawia się zbieracz faktów, ziarnko do ziarnka - ja znikam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 21.10.2006 23:34
Post #53 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Ciekawe podejście. Moja teoria co do ewolucji i opiera się na pewnej ważnej przesłance- Naukowcy MUSZĄ mieć naukowe wyjaśnienie większosć zjawisk. Gdyby nie ewolucja to każdy trzeźwo myślący naukowiec zareagowałby na jej brak niczym na okrzyk z niebios "Jestem Bogiem, słuchajcie mnie" plus kilka piorunów dla efektu.

Podobnie ma się sytuacja z potopem, byl a i owszem nawiązaniem do pewnych wydarzeń z okolic Morza Czarnego ale gdyby naprawðę zalał całą ziemię, to nie byłoby miejsca na wiarę. Każdy widziałby że takie wydarzenie jest dziełem Boga i byłoby to zbyt oczywiste.

Ten post był edytowany przez Hagrid: 21.10.2006 23:34


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 17.05.2024 13:15