Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Mały Szczegół..., Ale czy ma znaczenie?

HarrOla
post 22.06.2004 21:41
Post #1 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




W V tomie Ron powiedział "Drużyna Gryffindoru ma takie szanse na zdobycie pucharu jak tata na zostanie ministrem magii..." taki mały szczegół. Przeciez Gryffindor wygrał, więc pan Weasley... Biorąc pod uwagę to, że być może Knot poleci ze stołka a każdy będzie chciał na ministra Dumbledore'a a on sam nie będzie tego chciał może wskazać na to stanowisko pana Weasley'a... To przeciez możliwe a zarazem sprawiedliwe no bo: Rodzina Weasley'ów- dobrzy i kochani a zarazem biedni ludzie... Może szczęście się do nich uśmiechnie i dostaną to na co zasłużyli. Co wy na to?


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 22.06.2004 21:50
Post #2 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Była o tym już mowa....
W innym temacie...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 22.06.2004 21:59
Post #3 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



A w jakim?
(wątpię by pan Weasley został ministrem,bo Ron mówił,że lubi swoją pracę więc pewnie by z tego nie zrezygnował nawet dla stołka ministra.)


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 22.06.2004 23:31
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Szczerze pisząc kiedyś się już zastanawiałam nad tym. Na czacie z Rowling pisarka potwierdziła, że będzie nowy minister magii. Może Weasley będzie pełnił dwie funkcje: minister magii i odkrywca kultury mugolskiej? Przecież jedno nie wyklucza drugiego, a Ron wreszczie miałby swoje pięć minut sławy.


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PowerMilk
post 23.06.2004 07:01
Post #5 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Mama mówiła, że to przez bociana :)




Ech, jak ja lubię dopatrzywania się nie wiadomo czego w jakimś zdaniu... To nic nie znaczące zdanie, tylko o tak sobie powiedział Ron i o tak sobie wymyśliła go Rowling...


--------------------
Don't remember when and how.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 23.06.2004 09:55
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
(wątpię by pan Weasley został ministrem,bo Ron mówił,że lubi swoją pracę więc pewnie by z tego nie zrezygnował nawet dla stołka ministra.)


Sorry Nimbuska, za wytknięcie ci tego błędu, ale nie moge się powstrzymać :
Chyba Artur Weasley mówił, ze lubi swoją prace, nie Ron.

Fajnie by było jakby Weasley zasiadł jako minister, ale mógłby sobie z tym zadaniem nie poradzić i rzeczywiście zbyt kocha swoją dotychczasową posadę.


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 23.06.2004 11:06
Post #7 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



e. to tylko takie porównanie. szukacie dziury w całym. my tez przeciez tak mówimy. i wcale to nie oznacza, ze jezeli cos nam sie uda, to to do czego porównujemy ma się zdarzyć. z lekka przesadzacie... z elektroniką http://radio.elektroda.net

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 13:30


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 23.06.2004 11:46
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE (Puszczyk @ 23.06.2004 09:55)
QUOTE
(wątpię by pan Weasley został ministrem,bo Ron mówił,że lubi swoją pracę więc pewnie by z tego nie zrezygnował nawet dla stołka ministra.)


Sorry Nimbuska, za wytknięcie ci tego błędu, ale nie moge się powstrzymać :
Chyba Artur Weasley mówił, ze lubi swoją prace, nie Ron.


Dobrze powiedziałam bo Ron nawet tak mówił w książce więc jeśli komuś chcerz wytknąć błędy to jedynie Rowling biggrin.gif Bo ja to tylko przepisałam wink.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kruk
post 23.06.2004 12:16
Post #9 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 12.03.2004

Płeć: Kobieta



Ron faktycznie mówił że jego ojciec uwielbia swoją pracę, ale z Twojego zdania Nimbuska wynika że to Ron a nie pan Weasley lubił swoją pracę. wink.gif
Uważam że dobrze by było aby urząd ministra przypadł komuś innemu, najlepiej komuś z zakonu.
Chciałabym zobaczyć minę malfoya, gdzyby pan Weasley został ministrem


--------------------
Idę swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą!


user posted image ssssss....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
illusen
post 23.06.2004 12:37
Post #10 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 03.03.2004
Skąd: Wrocław




Mi sie wydaje to malo prawdopodobne... Artur nie ma zbytniego zaufania do ministerstwa, ponadto pracowałby z Percym... chyba ze sie pogodza to moze... ale sadze ze raczej nie


--------------------
Do you know about his strength of convictions??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 23.06.2004 13:47
Post #11 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE (kruk @ 23.06.2004 12:16)
Ron faktycznie mówił że jego ojciec uwielbia swoją pracę, ale z Twojego zdania Nimbuska wynika że to Ron a nie pan Weasley lubił swoją pracę.  wink.gif

Uważam,że jest dobrze napisane tyle,że trzeba się doszukiwać prawdy smile.gif no ale nie kłućmy się smile.gif Tak czy siak ten temat jest(przynajmiej dla mnie!)zamknięty.
Przyznaje tam komuś rację kto powiedział,że Ron jedynie sobie tak powiedział i,że pewnie się tak nie stanie czy coś takiego wink.gif No ale by było fajnie jednak gdyby tak się stało laugh.gif

Ten post był edytowany przez Nimbuska2000: 23.06.2004 16:00


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaola
post 23.06.2004 14:08
Post #12 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 50
Dołączył: 17.06.2004
Skąd: warszawa




a ja jeszcze powiem swoje zdanie! tongue.gif uważam, że A. Weasley, ma raczej małe szanse na zostanie ministrem, ale pewnie bedzie to ktos z zakonu. bo mam nadzieje, ze nie Malfoy! albo Umbrige... ale, to chyba niemozliwe. blink.gif na szczescie. i ciekawa jestem, co bedzie porabial Percy... dry.gif


--------------------
...i już mnie tu nie ma!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 23.06.2004 14:20
Post #13 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



QUOTE (illusen @ 23.06.2004 11:37)
Mi sie wydaje to malo prawdopodobne... Artur nie ma zbytniego zaufania do ministerstwa, ponadto pracowałby z Percym... chyba ze sie pogodza to moze... ale sadze ze raczej nie

Chyba że Arutr wyrzuciłby Percy'ego z pracy za niewierność tongue.gif Śmiesznie by było -podobnie jak z Crouchem..


Uważam też, że jeśli A.W zostałby ministrem magii świat zacząłby zmieniać się na lepsze. Śmierciożercy nie mieli by już władzy nad ministerstwem, wprowadzonoby nowe ustawy walczące ze złem.. Może też jakiś auror zostanie ministrem? Przecież jest tyle wyjątkowo uzdolnionych osób.. Sama nie wiem.


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CAPTAIN_SIRIUS
post 23.06.2004 14:22
Post #14 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 20.02.2004
Skąd: -------------




A co sądzicie o pani Bones, to chyba prawdopodobne ,co nie?
Ona jest dosyć ważną postacią w ministerstwie i tym samym nie jest taką wiedźmą jak ta Umbridge... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif


QUOTE
Grinngots, wizards bank. No place safer Harry, Not one. 'Cept perhaps Hogwarts
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 23.06.2004 16:13
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Może trochę zbocze z tematu ale uważam,że Percy ożeni się z Penelopą i dopiero jak rodzice przyjadą to dopiero wtedy się pogodzą smile.gif A moje zdanie znacie
(NIE będzie ministrem!)


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martucha_Granger
post 23.06.2004 16:14
Post #16 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 18.02.2004
Skąd: z Gliwic




Rzeczywiście, świetnie by bylo gdyby pan Weasley zostałby ministrem magii. Wreszcie Weasley'owie dostaliby tyle kasy na ile zasługują, a nowy minister (pan Weasley)pewnie kazałby Lucjuszowi Malfoy;'owi zrobić dużą krzywde(och co za rozkosz czuję pisząć te słowa...;P ). Pani Bones też mogłaby zostać ministrem, ale wolę żeby nim był Artur.

Ten post był edytowany przez Martucha_Granger: 23.06.2004 16:16


--------------------
"The one with the power to vanquish the Dark Lord approaches... born to those who have thrice defied him, born as the seventh month dies... and the Dark Lord will mark him as his equal, but he will have power the Dark Lord knows not.. and either must die at the hand of the other for neither can live while the other survives.. the one with the power to vanquish the Dark Lord will be born as the seventh month dies..."

user posted image
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shona
post 23.06.2004 16:19
Post #17 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 23.05.2003
Skąd: Parafia Św. WC Kaczki




Pan Weasley - całkowicie niemożliwe i nieprawdopodobne. A zdanie Ron palnął, bo nie wymyślił innego godnego wypowiedzenia porównania.
Pani Bones - ma u mnie duże szanse.

Nimbuska - nie wydaje mi się, żeby Percy ożenił się z Penelopą. Jakoś mi oni do siebie nie pasują, mimo, że o Penelopie mało wiemy, i mimo, że chodzili ze sobą w Hogwarcie. A nuż Penelopka sie obraziła?

Percy na 1000000000000000000% nie będzie Panem Ministrem. On się do tego nei nadaje.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HarrOla
post 23.06.2004 17:09
Post #18 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




QUOTE (kaola @ 23.06.2004 14:08)
pewnie bedzie to ktos z zakonu. bo mam nadzieje, ze nie Malfoy! albo Umbrige... ale, to chyba niemozliwe. dry.gif

eeee... Malfoy jest w Azkabanie jeśli nie czytałaś uważnie...


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaola
post 23.06.2004 18:50
Post #19 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 50
Dołączył: 17.06.2004
Skąd: warszawa




fakt, nie czytałam uważnie (a zakończenie to już w ogóle tylko 1 raz). sorry.


--------------------
...i już mnie tu nie ma!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
malfoyek
post 23.06.2004 19:13
Post #20 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 07.06.2004
Skąd: Legionowo




wykluczam Umbirdge, bo sfiksowała po spotkaniu z centaurami ;D Malfoy, tak jak już powiedziano, siedzi w Azkabanie, więc nawet jego wtyki nic nie dadzą. Artur Weasley ma wiele znajomości w Ministerstwie i sądzę, że gdyby brał udział w wyborach, miałby nawet spore szanse. Jednak pewniakiem (dla mnie) jest pani Bones, która ma chyba najzdrowsze poglądy na świat czarodziejów (wynika to z przesłuchania oraz rozmowy Syriusza i Lupina z Harrym).


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 23.06.2004 22:35
Post #21 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




Jakos nie chce mi sie wierzyc że A.W. bedzie ministrem - zbyt piękne by było prawdziwe... myslę że rowling wprowdzi jakas zupełnie nową postac albo jakiegoś ziomka dumbledora- to tez jest zbyt piękne. Wieć jest jescze opcja ze nowy minister bedzie znacznie gorszy od knotka.


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 24.06.2004 07:11
Post #22 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Może byc poplecznikiem Volda, ale w to nie wierze. Tom VI ma byc "odprężeniem" przed tomem VII wiec raczej wszystko bedzie w miare sielankowe. [I bedzie czas na romanse jeeeee XPPP].
Syriusz - jezeli taki temat był to czemu go nie zamkniesz? laugh.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HarrOla
post 24.06.2004 11:26
Post #23 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




QUOTE (czadowa_ @ 23.06.2004 22:35)
Wieć jest jescze opcja ze nowy minister bedzie znacznie gorszy od knotka.

Napewno nie, bo teraz oczy wszystkich czarodziejów świata będą zwrócone na Dumbledore'a i jak nie on to niech se sam wybierze odpowiedniego kandydata... To będzie ktoś zdrowy na umyśle, ktoś kto zdecydowanie opowie się za zwalczaniem Volda i jego ziomali... tongue.gif


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 24.06.2004 11:33
Post #24 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



a po cichu bedzie eliminował członków zakonu...


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
krevetka
post 24.06.2004 12:04
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 68
Dołączył: 19.11.2003
Skąd: wolne miasto, Gdańsk, gdzie korona w herbie jest




no to możliwe że pan Wesley może zostać ministrem skoro Ron tak mówił. no bo gryfoni wygrali tongue.gif

ale Ron nie mówił tego na poważnie i nie jest prorokiem. nie przepowiedział przyszłości
i Syriusz ma rację. była o tym mowa w innym temacie


--------------------
Gdy przyjdą lepsze czasy Gdańska Lechia powróci w szeregi ekstraklasy...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 03.05.2024 18:29