Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony « < 4 5 6 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Książki, Które Kochamy I Przeklinamy

Lilith
post 20.08.2007 18:59
Post #126 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



nie no, chyba w poprzek
w Cambridge była taka siedemnastolatka, która sie upierała, ze ona wie, jak to robić i ze właśnie tak.
akurat do naszej krytyki względem siebie abstrakcjo, powinnaś mieć najmniej dystansu.
przynajmniej do mojej, bo ja nie pisze tego z przymróżeniem oka.


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 20.08.2007 19:00
Post #127 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(PrZeMeK Z. @ 20.08.2007 18:38)
Ej, zaciekawiłaś mnie tą wzmianką o samobójstwie. Napisz o tym ze swojego punktu widzenia. Chciałbym się dowiedzieć, co kryje się za zdaniem "Samobojstwo to sprawa o wiele bardziej powazna i skomplikowana niz Wam sie wydaje".
Naprawdę. To nie jest szyderstwo.
*



Wydaje mi się, że to był temat o książkach..

Katon więc nie nabijajcie się z tego, bo to nie jest ani śmieszne ani na miejscu . Proste. I nie chodzi mi o panienki co to każdego dnia chcą się pociąć innym narzędziem. Przejdzie im. Zastanawia mnie tylko bardzo jak pracuje umysł samobójcy. Nieraz zastanawiałam się nad tym, czy są możliwe sytuacje i zdarzenia, które zmusiłyby mnie do odebrania sobie życia. Zawsze myślę - NIE, no przeciez kocham zycie, nie bylabym w stanie tego zrobic, a z problemami i tak sobie poradzę. Ale miałam kumpla, co to zdawał się być największym twardzielem, a skończył pod pociągiem. Nieraz i mnie udzielał rad i to nie byle jakich. O życiu zdawał się wiedzieć wszystko. Wyjechał do Angli, miał wziąć ślub.. Wrócił i któregoś dnia dowiedziałam się od osoby trzeciej o pogrzebie. Byłam w totalnym szoku.. Nikt nie wiedział i dotąd nie wie dlaczego to zrobił. Przeraza mnie to. Ile jeszcze takich przyszlych samobojcow spotykam na codzien w sklepie, na klatce, na miescie? Ile ludzi własnie teraz wola bezglosnie o pomoc , próbuje na boku utworzyć swój własny świat, a jutro skończy w wannie pełnej krwi? Tacy ludzie nieraz wysyłają sygnały, że coś jest nie tak.. Wiem ze nic nie moglam zrobic, ale i tak dreczy mnie poczucie winy. Nie uwazam jednak, że samobójstwo to egoizm. Nie potrafie sobie wyobrazic takiej sytuacji, ale wierze, że są sprawy, które człowieka do tego zmuszają. Nie twierdze, że to dobre bądź jedyne rozwiązanie. Jestem ciekawa jak czuje sie czlowiek, ktory za chwile ma ze sobą skonczyc. Gdybym miala to zrobic skoczylabym z wysokosci. Hop i baju. Nie moglabym się nad tym zastanawiać w bólu, za bardzo kocham życie i za bardzo boję się śmierci.

QUOTE(Lilith @ 20.08.2007 18:59)
nie no, chyba w poprzek
w Cambridge była taka siedemnastolatka, która sie upierała, ze ona wie, jak to robić i ze właśnie tak.
akurat do naszej krytyki względem siebie abstrakcjo, powinnaś mieć najmniej dystansu.
przynajmniej do mojej, bo ja nie pisze tego z przymróżeniem oka.
*



Lilith.. przejmuje mnie krytyka ludzi, na ktorych mi zależy, ujmijmy to tak. :)

POWYŻSZY POST W SKRÓCIE - nie chce, zeby samobojstwo bylo wlasnie kojarzone z takimi nastoletnimi fochami, bo jest to sprawa o wiele bardziej poważna. Kurde.

Edit: Ej ziom, czy ty sie kurde nie nauczysz nigdy edytowania postow? Takie trudne? Gezzzz. -_-


Ten post był edytowany przez Eva: 20.08.2007 19:13


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 20.08.2007 19:11
Post #128 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Abstrakcjo, edytuj posty, zamiast pisać jednego pod drugim.
Zapraszam do nowego tematu na Talk Show.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Strony « < 4 5 6
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 18.04.2024 06:00