Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> On juz nie wróci, Harry (...) Nie może wrócić, Po Insygniach Śmierci

Hermiona1900
post 27.01.2008 17:10
Post #51 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



też jestem jednoimienna i także wzięłam sobie na bierzmowanie Anna tongue.gif

Nom, to smutne, już nie będę miała na co czekać. Nawet myślałam o tym, czy by nie wziąć się za "Narnię", ale to mi jakoś nie leży...Nie chodzi o to, że HP z Narnią nie można pogodzić, bo mój kuzyn i to i to ubóstwia, ale po prostu nie lubię tego i już. Wolę film tongue.gif

O, i Zeti - faktycznie, Twoja sygnatura jest nieco przygnębiająca...zaraz nam tu wszystkich zdołujesz.


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannah_Wilson
post 28.01.2008 21:21
Post #52 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 186
Dołączył: 26.10.2007
Skąd: Z Antykwariatu ze starymi mapami.

Płeć: Kobieta



Co tu duzooo gadac ;( Hp - koniec ;(
Wszystko co dobre szybko sie koncy ;(


--------------------
Slytherin.

user posted image
______________________
Bo tak .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 28.01.2008 22:31
Post #53 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Najbardziej chyba płakałam jak przeczytałam ostatnie 2 zdania.
Wtedy dopiero naprawdę zdałam sobie sprawę, że to koniec...
Koniec OPOWIEŚCI. ;(

I nie ma spoilera cheess.gif
Zeti.


Ten post był edytowany przez Zeti: 28.01.2008 22:49


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannah_Wilson
post 28.01.2008 22:51
Post #54 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 186
Dołączył: 26.10.2007
Skąd: Z Antykwariatu ze starymi mapami.

Płeć: Kobieta



Ja czytając książke wciąż miałam wrazenie że jestem coraz biżej konca...


--------------------
Slytherin.

user posted image
______________________
Bo tak .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 28.01.2008 23:01
Post #55 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(abstrakcja @ 28.01.2008 22:31)
Najbardziej chyba płakałam jak przeczytałam ostatnie 2 zdania.
Wtedy dopiero naprawdę zdałam sobie sprawę, że to koniec...
Koniec OPOWIEŚCI. ;(

I nie ma spoilera cheess.gif
Zeti.

*


Sorry , nie wiedziałam, że nie wolno.


Do 10.02 wolno tylko na Tomie VII
Zeti.


No wiem, że nie wolno na Głównym. Ale na tym subforum jestem prawdę mówiąc po raz pierwszy, znalazłam ten temat i myślałam, że służy on dyskusjom nt VII tomu, takim odrębnym i niezależnym od tamtego subforum. wink2.gif Jeszcze raz przepraszam. Mam nadzieję, że nikt, kto nie czytał jeszcze VII, tego nie zdążył przeczytać:/

Ten post był edytowany przez abstrakcja: 28.01.2008 23:01


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 28.01.2008 23:04
Post #56 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Skoro jesteś pierwszy raz na tym subforum zapraszam do Tiary Przydziału.

To jest taki temat w którym piszemy jaka szkoda, że się już HP skończył. W sumie wydzielony z innych tematów.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
QbaNowy
post 28.01.2008 23:06
Post #57 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 458
Dołączył: 15.10.2007
Skąd: Ci to przyszło do głowy???

Płeć: Mężczyzna



najważniejsza [??]szybka prewencja[??] cheess.gif
[edit] tfu... co mi się z tą prewencją wyrwało?? chodziło mi o czujność dementi.gif [/edit]
kurczę, powoli zaczyna do mnie dochodzić, że za jakieś dwa lata nie dowiem się, jaki jest tytuł następnej książki z Harrym Potterem w tytule...

Ten post był edytowany przez QbaNowy: 28.01.2008 23:14


--------------------
user posted imageuser posted image

"Zbyt proste byłoby robić sobie doświadczenia na ubogich,wykorzystać ich dla własnego duchowego
wzbogacenia, a potem odejść; chodzi o to, by pozostać razem z nimi."

Jean Vanier o osobach niepełnosprawnych...

And I don't know where to look
My words just break and melt
Please just save me from this darkness

Zawsze byłem raczej sam...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 29.01.2008 20:59
Post #58 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



jestem przybita - to po pierwsze. najgorzej bylo jak czytalam pierwszy raz. poprostu ryczałam przez kilka dni. teraz też kilka razy mi się zdarzyło, ale staram się trzymać.


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 29.01.2008 22:33
Post #59 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



Nom, straszna rzeczywistość - do mnie jeszcze to tak na prawdę nie dotarło, że nie będzie już więcej tego wyczekiwania i czytania z niecierpliwością aż do ostatniej kartki... ehh...pewnie za parę dni to do mnie dotrze, i dopiero będzie załamka...


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 29.01.2008 22:39
Post #60 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



A ja się pocieszam tym, że czekają nas jeszcze przynajmniej dwie premiery filmów o HP. Ciekawe jak sfilmują DH. Bardzo ciekawe. Ja jestem w pełni za tym, żeby to były dwa filmy.

Bardzo się cieszę z tego, że pisząc tego posta mogę patrzyć na komplecik książek i plakat DH, bo ten z KP jest obok drzwi.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 29.01.2008 23:35
Post #61 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



wiecie co, zadziwiające jest to, jak kilka kartek potrafi człowieka wzruszyć, zmienić, uwrażliwić itd.
Szkoda, że się skończyło, ale show must go on...

wiecie, co mnie najbardziej rozśmieszyło w tej książce? napis na drugiej kartce, że papier do tej książki nie pochodzi z wyrębu drzew tylko z czegoś tam (tych przewalonych drzew i odzyskany z czegoś - nie pamiętam dokładnie, a nie mam przy sobie książki)


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 29.01.2008 23:49
Post #62 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Czemu rozśmieszyło?
To chyba dobrze, prawda?


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zakohana w książkach
post 30.01.2008 00:03
Post #63 

Szukający


Grupa: Prefekci
Postów: 473
Dołączył: 27.03.2007
Skąd: Kraków

Płeć: Kobieta



Wczoraj o północy się w końcu poryczałam
Jak postanowiłam w końcu zakłócić spokój katechecie i polonistce z podstawówki (ciekawa godzina wysyłania maili do nauczycieli, prawda?)

Teraz jestem trochę przybita. Jeszcze się pokłóciłam z koleżanką (uważającą, że HP jest złą książką. Broniłam swojej[naszej?] racji jak lwica, że się tak wyrażę)...

Śpię z HPiIŚ pod poduszką. Trchę mnie szyja boli, ale zasypia się luksusowo (chyba, że ktoś lubi spać "nisko").

Wylożyłam wszystkie tomy HP na łóżko...
Merlinie, jak ja zniszczyłam okładkę ZF!! A co czwarta strona KF jest ubabrana czymć, co wygląda jak krew! Kurcze, przydałby się w końcu wyjąć CO z tego białego papieru...
Jakoś tak... żal mi tych książek. Długo ich nie czytałam. Cóż, mam przed sobą całe ferie...
Że pozwolę sobie zacytować sygnę Aylet "Harry i tak na zawsze pozostanie w naszych sercach".
A jego przygoda z naszą rzeczywistością (a może naszej rzeczywistości z nim?) będzie trwała tak długo, jak długo choćby jedna osoba będzie o nim pamiętała.


--------------------
Sunny Support Group!

user posted image

I was raised by this town
To believe the words they put inside me...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramzes
post 30.01.2008 00:23
Post #64 

Mistrz Różdżki


Grupa: Prefekci
Postów: 1237
Dołączył: 06.08.2007
Skąd: Cz-wa/Krk

Płeć: Mężczyzna



Wczoraj był wywiad z Polkowskim w "Metrze". Powiedział, że nie sądzi, żeby w przyszłości HP był popularny. Ten szał się zaczął i skończy się na naszym pokoleniu, które jednakże swoim dzieciom opowie o takiej literaturze. Ale wg niego to już nie będzie to samo. I w sumie ma rację. To, co przeżyliśmy już nie wróci. Ale dzięki temu jeszcze mocniej czuję, że uczestniczyłem w czymś wyjątkowym.

(Wiem, mało składny, poprawny stylistycznie itd. post, ale w zasadzie piszę to bez większego zastanawiania się - taki strumień świadomości można powiedzieć wink2.gif)


--------------------
As the philosopher Jagger once said - "You can't always get what you want"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zakohana w książkach
post 30.01.2008 14:32
Post #65 

Szukający


Grupa: Prefekci
Postów: 473
Dołączył: 27.03.2007
Skąd: Kraków

Płeć: Kobieta



Też wątpię, żeby w najblizszej przyszłości (za dziesięć, piętnaście lat) była jakaś Potteromania...
Już teraz czytanie książek uznaje się za jakąś "Czarną Magię", że się tak wyrażę. Ja przez moją klasę jestem uznawana za dziwoląga/wybryk natury/osobę chorą psychicznie. I nie, nie przesadzam. Większość osób, którym zadaję pytanie "Lubisz Pottera?" odpowiada "Tak, ale tylko filmy, bo książki są do niczego."
W ostatni piątek, jak robiłam odliczanie na GG do HPiIŚ, co jakieś pół godziny dostawałam pytanie, czy wiem, kiedy będzie film dry.gif

Może później jeszcze wróci. Jak na ten przykład zbieranie karteczek, czy wyplatanie breloków z "kabelków". Trzy lata temu jak się przeszło korytarzami w szkole, to wszędzie latały kolorowe karteczki a dzieciaki siedzące pod ścianami pletły coś zawzięcie (o stanach plecaków i toreb już nie wspomnę). Teraz jakiś filofun czy segregator to rzadkość. A przecież nasze mamy też zbierały karteczki i robiły breloczki z izolacji ściągniętych z kabli wink2.gif

Ten post był edytowany przez em: 30.01.2008 14:36


--------------------
Sunny Support Group!

user posted image

I was raised by this town
To believe the words they put inside me...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannah_Wilson
post 30.01.2008 15:53
Post #66 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 186
Dołączył: 26.10.2007
Skąd: Z Antykwariatu ze starymi mapami.

Płeć: Kobieta



Większosc z was to na pewno wie, że Hp pojawił sie wtedy gdy krytycy uznali koniec książek dla młodziezy... teraz gdy Hp skonczył juz swoja przygode to znów nastanie ten koniec? ;\ Mi chyba nic juz nie zastapi Pottera ;\

Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 30.01.2008 18:53


--------------------
Slytherin.

user posted image
______________________
Bo tak .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 30.01.2008 17:12
Post #67 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Przemku, to nie jest śmieszne. Wiem, że to dobrze, że oszczędzają drzewa. To był raczej uśmiech zadowolenia, żę ktoś wpadł na taki pomysł. No i sam fakt zamieszczenia o tym napisu...

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, Ramzesie, poczułam się tak jakoś strasznie... staro. Dojrzale. Jakbym już bardzo wiele w życiu przeżyła (no, choć to chwilami z prawdą się nie mija) i była tak super-hiper-ekstra-doświadczona-och-och.
I mam nadzieję, że moje dzieci kiedyś przeczytają Pottera!


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannah_Wilson
post 30.01.2008 21:59
Post #68 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 186
Dołączył: 26.10.2007
Skąd: Z Antykwariatu ze starymi mapami.

Płeć: Kobieta



Ja tam bym, nie chciała żeby moje dzieci czytały Pottera... ja czytając ta wspaniałą książkę, zostałam wiele razy wysmiwewana.. Uważana za dziwaka. W dzien premiery, miałam opisy związane z premierą a wciąż dostawałam złosliwe wiadomosci... A przeciez ten swiat jest taki wspaniały.. Nie ma tam ani wandalizmu, żadnego ograniczenia, ludzi ulicy i ścian pomalowanych Grafitti.... czyż ci wszyscy mugole otaczający mnie nie widza jaki błąd popełniaja... A teraz nasza magiczna ptrzygoda sie skonczyła... W połowie wracamy do świata mugoli ;/


--------------------
Slytherin.

user posted image
______________________
Bo tak .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 30.01.2008 22:02
Post #69 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



to szczerze mówiąc dziwne co mówisz. Mimo że Ty zosyałaś wyśmiewana przez osoby o dość niskim IQ nie oznacza że Twoje dziecko miało by nie przeczytać największego arcydzieła jakie kiedykolwiek miałam w ręku.


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 30.01.2008 22:03
Post #70 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



Właśnie to mnie zawsze zaskakuje - dlaczego częśc ludzi, którzy nie czytają HP, oceniają Go i Tych, którzy się interesują i czytają tą książkę. To tak, jakby ktoś potępiał drugą osobę, bo lubi oglądać serial "Przyjaciele". No według mnie to bez sensu...


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 30.01.2008 22:04
Post #71 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Ja raczej nie byłam wyśmiewana. Prędzej patrzono na mnie z politowaniem i uśmiecham na ustach, mówiącym: 'A ta znowu swoje... A niech sobie pogada, to przecież nie jest szkodliwe' Częstokroć też śmiano się ze mnie, tak serdecznie, widząc moje szaleństwa. Np, w sobotę po premierze miałam próbę teatru, przed którą dopiero poszłam odebrać HP7, więc jak juz doszłam do teatru, usiadłam na podłodze i zaczęłam grzebieniem (!) rozrywać pudełko. Z zapałem małego dziecka, które chce się dostać do prezentu. A jak już wreszcie dostałam ta moją książkę, to znajomi widząc mnie powiedzieli : "no to teraz przytul i pocałują ją!" I tak też zrobiłam. Dla powszechnie znanej zwały XD I nikt mnie nie wyśmiał! Spróbowałby tylko ... dementi.gif

Hermiona - to już tylko ludzka głupota i ułomność naszego gatunku. Niestety znam takie przypadki, kiedy ludzie wyśmiewali się z kogoś, bo on robił coś innego. Mnie samej zdarzało się oceniać ludzi po pozorach i ich przyzwyczajemniach

Ten post był edytowany przez harolcia: 30.01.2008 22:06


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zakohana w książkach
post 30.01.2008 22:22
Post #72 

Szukający


Grupa: Prefekci
Postów: 473
Dołączył: 27.03.2007
Skąd: Kraków

Płeć: Kobieta



Ja już jestem nazywana przez jednego (z tych mniej inteligentnych) kolegę "Harry Potter". Zazwyczaj odpowiadam "Wiesz, nie wydaje mi się, żebym miała czarne włosy, zielone oczy i bliznę w kształcie blyskawicy na czole. Nie przypominam sibie też, żebym była chłopakiem..."
Zaraziłam Potterem już dwie koleżanki ("Ala, ty to okropna jesteś... nie dość, że ty o tym caly czas gadasz, to jeszcze inni przez ciebie zaczynają...") i jakimś dziwnym trafem jak ktoś o HP mówi to na mnie wskazuje dry.gif

Co do wygłaszania opini na temat Harry'ego nie przeczytawszy go... to się zwie Aversus Fundamentalicus
Mam niestety koleżankę cierpiącą na to paskudne schorzenie...
QUOTE
Xxx. (28-01-2008 21:51)
ale zobacz co dzieje się w tym cholernym Hogwarcie!!!!!!
Ja (28-01-2008 21:51)
co się tam dzieje?
Xxx. (28-01-2008 21:52)
przemoc, uroki, opentania!!!!!
Ja (28-01-2008 21:52)
przemoc jest wszędzie
Ja (28-01-2008 21:53)
Uroki to częśc magii. też BIAŁEJ magii, kopeto. BIAŁEJ!
XXX (28-01-2008 21:53)
i co z tego że jest BIAŁA???? to magia!!!!


I weź tu coś wytłumacz człowiekowi z taki podejściem...
Który zamiast serii pani Rowling przeczytał książkę "Harry Potter - dobry czy zły?" dry.gif

Ten post był edytowany przez Zakohana w książkach: 30.01.2008 22:22


--------------------
Sunny Support Group!

user posted image

I was raised by this town
To believe the words they put inside me...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 30.01.2008 22:24
Post #73 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



tacy są ludzie :}


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 30.01.2008 22:35
Post #74 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Walka z wiatrakami. Dajcie sobie spokój i po prostu cieszcie się, że macie coś, co omija innych.
Swoją drogą wielu moich znajomych (a zwłaszcza dziewczyn) ma niczym nie umotywowany, lekceważący stosunek do fantastyki w ogólności. "Bo ja wolę takie życiowe historie". Cóż, ich wybór, ale nieumiejętność dostrzeżenia treści życiowych pod fantastyczną przykrywką to brak wyobraźni. Żal mi troszkę tych osób, bo sporo tracą. My możemy cieszyć się i fantastyką, i literaturą niefantastyczną. Oni mają tylko jedną możliwość.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zakohana w książkach
post 30.01.2008 22:36
Post #75 

Szukający


Grupa: Prefekci
Postów: 473
Dołączył: 27.03.2007
Skąd: Kraków

Płeć: Kobieta



Wiem, że tacy są...
Ale tłumaczenie komus takiemu, o co naprawdę chodzi w HP przez dwie godziny, podczas gdy ten ktoś nadużywa przekleństw i wykrzykników a ty się starasz zachować spokój to naprawdę masakra.
A jak my się pięknie na lekcjach kłócimy! Ha!
Raz panu od histori zrobiłam wykład (po komentarzu, że nie lubi HP gdyż "nazwali potomka Cerbera 'Puszkiem'") na temat stosunku Hagrida do magicznych bestii XD
Potem mnie obwołali "Szkolnym Obrońcą Pottera" (SOP, w końcu wyszedł z tego "SZOP").
Ehh... ciekawe, czy nauczyciele uwierzą, że nie mogłam zrobić zadań na ferie z powodu żałoby i następującej po niej depresji...
Jak myślicie?


--------------------
Sunny Support Group!

user posted image

I was raised by this town
To believe the words they put inside me...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 16:05