Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Seksualnie, Czyli Cos O Milosci Cielesnej

nadzieja
post 14.09.2004 17:13
Post #26 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE
W ten sam sposób w odpowiedniej atmosferze kobieta której przejedziesz delikatnie paznokciem po policzku tuż POD okiem także będzie czuła się... hmm... miło. Powiedzcie że nie mam racji, forumowe kobiety

Ja się już zarumieniłam smile.gif . Marnujesz się matoos...

QUOTE
Ja to bym wolał lepiej takowej techniki nie próbować. Jeszcze bym oko wydźgał, albo coś w tym stylu. Lepiej nie krzywdzić ludzi i nawet nie próbować.

Ni kszty romantyzmu...

Ten post był edytowany przez nadzieja: 14.09.2004 17:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 14.09.2004 17:19
Post #27 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ja się już zarumieniłam  . Marnujesz się matoos...


Nie, nie marnuję. Moja dziewczyna jest zadowolona z moich umiejętności w tym względzie. Różnica jest taka że nie zawsze jest okazja żeby stworzyć odpowiednią atmosferę... No i nie mogę się wykazać na maksa... Ale spoko, jestem cierpliwy biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 14.09.2004 17:21
Post #28 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ach, my juz wiemy kiedy ty sie wykazesz na maksa. Po slubie ;P

Ale sie spiesz, bo jak mowilam, spada z ciebie napiecie jak energia z baterii w moim discmenie.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 14.09.2004 17:23
Post #29 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



strefy erogenne wszędzie? to zalezy od partnera a nie od miajsca czy czasu ważne sa relacje miedzyludzkie nie muwie ze uprzednio podane czynniki wogle na to nie wpływają ale napewno w mniejszym stopniu...
temat jest dla ,,perwersów,, ale życie byłoby swoją żałosną imitacją gdyby nie szczypta perwersji... a zboczenia rzecz ludzka.....


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 14.09.2004 17:27
Post #30 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



O cholera, to juz chociazby Przygotowanie do zycia w rodzinie to zebranie perwersow i zboczencow? No zastanowcie sie troche. Prokreacja zboczeniem?!

Ciemno sie tu robi normalnie.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 14.09.2004 17:33
Post #31 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Problem jest w tym, ze większość tu obecnych słyszy SEKS i przyjmując kolory buraczka popada w niepohamowaną głupawkę.
Naprawdę jest to dla was temat tabu? Przecież od dziecka seksualność jest obecna w waszym życiu. Czego tu się na Boga wstydzić???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 14.09.2004 17:33
Post #32 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



QUOTE(Elvaralinde @ 14.09.2004 17:27)
O cholera, to juz chociazby Przygotowanie do zycia w rodzinie to zebranie perwersow i zboczencow? No zastanowcie sie troche. Prokreacja zboczeniem?!

Ciemno sie tu robi normalnie.
*


najciemniej pod latarnią ;P

EDIT: Misiek, z łaski swojej, zejdz ze mnie co? XP

Ten post był edytowany przez Neonai: 14.09.2004 17:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 14.09.2004 17:33
Post #33 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Elva, ja nie mówilem ogolie tylko o Nai XP ona ma tendencje ;C


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vlary
post 14.09.2004 17:37
Post #34 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 129
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katowice

Płeć: Mężczyzna



Jak się nie kocha, nie trzeba być romantycznym. Po co to komu, kiedy nijak tego spożytkować nie można?

vlary (16:15)
porozmawiajmy o sferach erogennych...
Neonai (16:15)
ty nie bondz taki mondry! XD
Neonai (16:16)
jeszcze mnie nie zobaczysz, a juz sie podniecisz! XD
Neonai (16:17)
bo twoje ciało jest jedną wielką strefą erogennnooooooooo
Neonai (16:20)
ni czepiaj sie ramion
Neonai (16:20)
moje so bardzo erogenne!
vlary (16:20)
ja mam podatne kolanka.
Neonai (16:21)
weź! nie dotykać moich kolan bo tam so łaskotki XD
Neonai (17:15)
vlary, przejedź mi paznokciem pod okiem, mnie to podnieca!!
Neonai (17:15)
XD
vlary (17:16)
a ja przeżywam uniesienie, kiedy dłubię sobie patyczkiem do uszu tam w dziurce.
vlary (17:16)
no, usznej oczywiście.
vlary (17:17)
i wiesz, wtedy mi ślina cieknie, i w gaciach śluz i galareta.
Neonai (17:17)
XDDDDDDD
vlary (17:18)
a Ty myślisz, że powietrze może pobudzać nasze sfery erogenne?
vlary (17:18)
przecież do majtek też dochodzi.
vlary (17:18)
o ile ktoś nie ubiera się w lateksy...
vlary (17:19)
albo inne nylony.
Neonai (17:19)
mnie to podnieca jak mi świszcze w zębach
Neonai (17:19)
XD
vlary (17:19)
a jak np. puszczam gaz odbytem?
vlary (17:19)
też orgazmu można dostać.
Neonai (17:19)
ej
Neonai (17:19)
ja jem pomidorówke !
Neonai (17:19)
i też się podniecam
Neonai (17:19)
XP
vlary (17:20)
wiesz co? ŻYCIE JEST TAKIE PODNIECAJĄCE...
Neonai (17:20)
tak. życie to nieustający orgazm.

...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 14.09.2004 17:42
Post #35 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




XD leże pod krzesłem i kwiczę...smile.gif


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 14.09.2004 17:43
Post #36 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



no a nie mówile, a nie mowilem. Koleny dowód XD


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 14.09.2004 17:49
Post #37 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Pozwól że pozostawię to bez komentarza.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 14.09.2004 17:51
Post #38 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Nie robic sobie jaj (z mojego, ku.wa, tematu!) to jest powazny temat przy ktorym niesmiale dzieci splywaja rumiencem.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 14.09.2004 18:04
Post #39 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




A ja się uprę i was zmuszę do myślenia.

Dziecięca seksualność. Proszę bez perwersji, skojarzeń z pedofilią i innych bzdur. Odwieczny temat tabu, narzucony przez niedouczonych rodziców, pruderyjnych nauczycieli, wiecznie oburzonego na cały swiat o.Rydzyka i kumpli z LPR-u. Dlaczego nie umiemy o tym rozmawiać? Takie chowanie dziecka pod kloszem może się skończyć tylko źle. Przerażająca większość rodziców nie wyobraża sobie dyskusji o seksie ze swą latoroślą. I vice versa. Ale to tylko jeden aspekt. Naprawdę, mnie ciekawi kiedy wy zdaliście sobie sprawę ze swojej seksualność. Sam kontakt płciowy zostawiamy na razie na boku. Faktem jest, ze nawet 2-3 letnie dzieci interesują się swymi organami płciowymi i wyładowują napięcie za pomocą masturbacji. Co na to Kościół, matoos? Jak wy to widzicie? Kolejne tabu. Wszyscy to robią, nikt o tym nie mówi.
Kiedyś zaczęłam wspominać ze sporą garstką znajomych czasy przedszkolne. Wyszło na to, ze wszyscy najlepiej pamiętamy porę leżakowania. A właściwie to do czego dochodziło gdy wychowawczynie piły herbatki w pokoju obok. Chłopcy dotykali dziewczynek; wszyscy siebie pod kołderką, bo jakieś dziecko mówiło, ze to jest fajne; zdejmowanie piżamek i inne ekscesy. Podobne historie, w kilku od siebie niezależnych przedszkolach w różnych miastach. I najdziwniejsze, ze tak naprawdę to mnie to nawet nie szokuje. Mieliście z czymś takim do czynienia? Jeśli nie, to chociaż wasze pierwsze sytuacje o podtekście seksualnym.

Proszę bardzo. Macie pole do popisu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 14.09.2004 18:12
Post #40 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Nadzieja, z masturbacją to przesadziłaś... Zabawy w doktora i tym podobne ja także uważam za naturalne, bo dziecko nie ma wrodzonego poczucia wstydu. Ale dziecko w wieku 2-3 lat nie może się masturbować... To fizycznie niemożliwe. Pierwszy wzwód u chłopca pojawia się około 10-13 roku życia, a bez tego raczej ciężko. Nie wiem jak jest u dziewczynek...

A że dziecko ciekawe jest czy dziewczynki pod ubraniem wyglądają tak samo to całkowicie normalne i chyba mało czytałaś jeśli twierdzisz że o tym się nie mówi. Kościelne źródła także mówią o tym wyraźnie. Masturbacja także jest naturalna w pewnym okresie, ale to nie zmienia faktu że powinno się od niej powstrzymywać. Co jeszcze... Dziecku nakrytemu na zabawie w doktora także powinno się wyjaśnić że nie jest to najlepsza rzecz do robienia w wolnym czasie i są fajniejsze zabawy biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 14.09.2004 18:12
Post #41 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ja nawet nie pamietam, kiedy sobie zdalam sprawe, ze dzieci nie przynosi bocian albo nie znajduje sie ich w kapuscie. Wiedzialam i juz, nie zasypywalam rodzicow pytaniami "skad ja sie wzielam". Ostatnio przy okazji jakiegos filmu rozmawialam z mama o sadomasochizmie.

W przedszkolu bylam calkowicie niewinna. Moze dlatego ze nie mielismy lezakowania.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vlary
post 14.09.2004 18:36
Post #42 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 129
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katowice

Płeć: Mężczyzna



Przedszkole? Oho. No to rzeczywiście mam bardzo... bogate (XD) wspomnienia. W mojej grupie "wyświetlało się filmy". Jak się nam nudziło, to chodziliśmy do łazienki i kazaliśmy się komuś rozebrać. Takie molestowanie psychiczne i zmuszanie kogoś do czegoś, o czym nie miał pojęcia, że jest złe. Pani mówiliśmy, że idziemy się bawić w film (XD)... Potem były małe siusiaki i kaśki i wszyscy nawzajem się chwalili. Kiedyś jakaś dziewczynka krzyknęła: "A Jacek ma małego puloczka!" i przybiegła Pani. Wszyscy zaczęli krzyczeć i płakać ze strachu. Jednak wiedzieliśmy, że tak robić się nie powinno. Ciekawe czemu...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 14.09.2004 19:00
Post #43 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




Heh u mnie w przedszkolu też tak było:)Ach..To były czasy tongue.gif


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 14.09.2004 21:39
Post #44 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



A ja dostałem w pupe cry.gif cry.gif [od pani przedszkolanki] za takie ekscesy i juz wtedy wiedziałem ze takie zabawy sa brzydkie i ze z kobietami to same kłopoty są. czarodziej.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avalon
post 14.09.2004 21:48
Post #45 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 360
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Gdańsk




ja takich bogatych przezyc przedszkolnych nie mialem ;P normalnie pozazdroscic XD


--------------------
/pewnie znowu wpadlem na jednego posta/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 14.09.2004 22:40
Post #46 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



No nie, czy ja zawszę musże słuchać tej bajki o o. Rydzyku, pedofili i mafii z LPR-u?
No i ten odwieczny temat tabu - Kościół...brrr, ciarki mi przeszły po plecach. Masturbacja w wieku 2 -3 lat? To zwykłe miszanie pojęć. Boćmy szczerzy i bezpruderyjni- bez tabu. Dotykanie się w miejscach intymnych u takich dzieci to odruch nie inni nie dłubanie w nosie i zjadanie gili. i to i to przyjemne...
A my tacy cholernie pruderyjni...no prawie tak jak w stanach. W s. Karolina masturbacja jest zakazana, biedne dzieci są zagrożone.....w innych stanach bywa że za seks 18 latka z siedemnastolatką ten pierwszy idzie siedzieć...no...już widże o. Dyktatora Rydzyka z jego mafią Cu Clux Clanem...
Miało być bez skojarzeń a ja wszędzie dookoła widżę "czarnych"....boję saię pisać.... Jak poznałem swoją płciowość? Normalnie. Już w wieku 3-4 lat widziało się nagiego tatę i mamę więc różnice w budowie były jasne. Róznice w zachowaniu ponzawało się już w przedszkolu a potem...no cóż. Zwykłą burza hormonalna. Przypadkowe wzwody, pociąg i fascynacja koleżankami, głupie uzaleznienie od masturbacji która niczego nie wyładowuje, jest po prostu zwykłym uzależnieniem, no ten tego....u mnie takie rodzice niekumate beli to mnie nie uświadomeli, kuna....
Indoktrynacja kościelna postępowała. Wyprali mi mózg, klika jedna. Tak mnie skołowali ,że aż ja, takie zero wobec sług panskich, starałem się porzucić złe nałogi masturbacyjne, ku swej wielkiej uldze...ale nie....to pewnie oszustwo...to napewno spisek żeby mnie odciągnąć od tego co ja naprawę chcę....no i mi jeszcze wmówili że przed ślubem są wazniejsze rzeczy niż seks....ajaj.....co się zemną stało?! Nawet nie mam wyrzutów sumienia ,że jestem prawiczkiem. Nieparwidłowa rekcja. Powinienem zmyślać ile wlezie tak jak robi to większośc klasy....źle ze mną....muszę kończyć Nadziejo....mo biedny móżdżek tego nie wytrzyma...ONI słuchają ,ich zdanie jest prawem.... dementi.gif


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 14.09.2004 22:55
Post #47 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Cholera moje pytanie z masazem stop zostalo olane a mi naprawde na tym zalezy:P
QUOTE
W ten sam sposób w odpowiedniej atmosferze kobieta której przejedziesz delikatnie paznokciem po policzku tuż POD okiem także będzie czuła się...

O_O cholera az boje sie probowac i jakos pod okiem? Dobra policzki, glowe (skore na glowie), szyja, kark, uszy i okolice zrozumiem no ale pod okiem? ? ?

QUOTE
Ale sie spiesz, bo jak mowilam, spada z ciebie napiecie jak energia z baterii w moim discmenie.

To jest twoje 5 minut

QUOTE
temat jest dla ,,perwersów,, ale życie byłoby swoją żałosną imitacją gdyby nie szczypta perwersji... a zboczenia rzecz ludzka.....

Perwers z ciebie bo sie wypowiedzialas. A ja sie swoja droga nei czuje jako perwers.

QUOTE
Ciemno sie tu robi normalnie.

22:37 i swierszcze grajace za oknem

QUOTE
ja sie nie podniecam jak sie mnie drapie po twarzy ;p

To powiedz co cie podnieca. Juz wiemy co nie ;]

QUOTE
Problem jest w tym, ze większość tu obecnych słyszy SEKS i przyjmując kolory buraczka popada w niepohamowaną głupawkę.

Dlatego balem sie troche co to bedzie jak coniektorzy dorwa sie do tego tematu.

Co do pasjonujacej rozmowy V i N "Oj dzieci dzieci"

QUOTE
A ja się uprę i was zmuszę do myślenia.

Hura

QUOTE
Faktem jest, ze nawet 2-3 letnie dzieci interesują się swymi organami płciowymi i wyładowują napięcie za pomocą masturbacji.

Pier*** o chopinie

QUOTE
Chłopcy dotykali dziewczynek; wszyscy siebie pod kołderką, bo jakieś dziecko mówiło, ze to jest fajne; zdejmowanie piżamek i inne ekscesy.

A u mnie w przedszkolu czegos takiego nie bylo. Jakos odziwo nie kojarze aby takie sytuacje jak ty opisujesz wystepowaly czesto.

QUOTE
Mieliście z czymś takim do czynienia? Jeśli nie, to chociaż wasze pierwsze sytuacje o podtekście seksualnym.

Nie mielismy z czyms takim doczynienia. Za cholere nie pamietam pierwszej takiej sytuacji. Nigdy nie zwracalem na takie podtekstowe sytuacje uwagi.

QUOTE
Wiedzialam i juz, nie zasypywalam rodzicow pytaniami "skad ja sie wzielam"

Ja zawsze sie bardziej przejmowalem smiercia a nie tym jak powstalem. swoja droga ja tam wiedzialem skad sie wzialem bardzo szybko. Kiedys byl film rysunkowy "Bylo sobie zycie" no i kiedys byl taki jeden odcinek widzialem skojarzylem i jakos nie mialem wew. potrzeby o pytanie. Chociarz i tak nie kumalem dokladnie o co chodzi ale kto sie tym przejmowal w wieku.... b mlodym

QUOTE
W przedszkolu bylam calkowicie niewinna. Moze dlatego ze nie mielismy lezakowania.

Co to za przedszkole :roll:

QUOTE
a w przedszkolu to rozne rzeczy sie dzialy pod kolderka. ale to raczej z ciekawosci, nie pożądania.

Dlatego tym bardziej dziwne wydaje mi sie powolywanie sie na cos takiego.

Ej jedynie co tak kojarze z ekscesow przedszkolnych to byla prezentacja bielizny XD No ale nie wiem dokladnie w jakiom to bylo kontekscie ale bylo cos w ten desen (a juz myslalem ze nic takiego nie mialem hehehe)




--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 14.09.2004 23:34
Post #48 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Moje 3 grosze tongue.gif

Strefy erogenne są wszędzie ^^. Zaręczam to wam ^^. Hehehe - inna kwestia, że uno - trzeba je faktycznie umieć pobudzić, duo - trzeba je chcieć pobudzić, tertio - nie wszystkie da się pobudzić u konkretnych osób. Co do dłoni... ekhm - z moich osobistych doświadczeń - 99% kontaktów z płcią przeciwną jest przez podanie sobie ręki, czy też dotyk reką jakiegoś fragmentu skóry drugiej osoby - i jak tu mówić, że ręka nie jest wrażliwa? o.O

Indoktrynacja kościelna itp - uhh... ja osobiście byłem wychowany NIESAMOWICIE pruderyjnie i, hehe, uświadamiałem się poprzez głupotę i kolegów - to, co mam do powiedzenia w tej sprawie: umieścić w planie lekcji normalne lekcje wychowania seksualnego/do życia w rodzinie, i nie dawać tej fuchy katechetce/katechecie/pani psycholog, które zaczną bajdurzyć o pierdołach (za przeproszeniem), tylko normalnego nauczyciela dać i nie pozwalać na "śmichy-chichy" na lekcjach. Nie chce ktoś chodzić i się uświadamiać - to wynocha za drzwi, a zainteresowani sie dowiedzą czegoś sensownego, a nie potem muszą walczyć z jakimiś przesądami (że dam przykład - "jądra mi wypłyną od onanizowania się", albo że "umieram - krew mi leci z pupy, aaa, ja się wykrwawię!").

Grr - wojna domowa o wyłączenie komputera, hehee, dobranoc - może i faktycznie popojawiam się częściej tongue.gif.


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 15.09.2004 18:29
Post #49 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ku mojej wielkiej uciesze mam zajecia PDZwR z biologiem, a nie np. polonista po kursie, ktory pusci ci jakis filmik i ma zlew na wszystko.

No przeciez mowie ze dlonie tez sa wrazliwe, stopy rowniez, Owiec. Przyjemnie jest byc poglaskanym po policzku. Jedna sprawa, nie mylmy przyjemnosci z dotyku ukochanego/nej (pf, jak by sie uprzec to kazdy taki czuly dotyk jest mily [mrrrr]) ze strefa ciala, ktora po umiejetnym pobudzeniu.. hmm... no coz, wywoluje podniecenie.


Walcz Ikar, walcz!


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 15.09.2004 21:59
Post #50 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



QUOTE
QUOTE
temat jest dla ,,perwersów,, ale życie byłoby swoją żałosną imitacją gdyby nie szczypta perwersji... a zboczenia rzecz ludzka.....

Perwers z ciebie bo sie wypowiedzialas. A ja sie swoja droga nei czuje jako perwers.

>> black omen tam jak sie nie myle jest cudzysłów i chyba nie zrozumiełeś sensu mojej wypowiedzi ja po prostu stwerdziłam że zycie było by nudne bez przynajmniej odrobiny perwersji...


powinnam pisać jasniej...


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 26.04.2024 10:30