Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ołówkowy Świat <- Tabletowy Teraz, ...

Croco
post 05.04.2006 14:54
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Tak więc, witam, jestem Croco (osobnik rodzaju żeńskiego, jakby ktoś się pytał). Me wspaniałe prace jakiś czas leżały sobie w teczce, teraz nadszedł ich czas.
Zamieszczam tylko te najnowsze. Starsze spotkały się z krytyką na Dziurawym Kotle, dopiero teraz zauważyłam jakie są kiepskie. No dobra, nie przedłużam i wklejam:
Smok
Mhroook
Nibylandia
Kobieta

Wiem, że straszna jakoś,ć ale nie dysponuję skanerem. Moim jedynym narzędziem pracy jest aparat cyfrowy, a i tego nie było przed jakimiś dwoma miesiącami...
Pozdrawiam, liczę na konstruktywną krytykę ;]

Ten post był edytowany przez Croco: 15.09.2008 13:14


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avalon
post 05.04.2006 15:58
Post #2 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 360
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Gdańsk




no nie jest zle, polepszenie anatomi i tak dalej przyjdzie z czasem wiec tu nie ma co sie rozwodzic, z takich technicznych rzeczy ostrz bardziej olowek (szczegolnie przeszkadza to przy smoku gdzie kontury sa strasznie grube i wyglada to nieestetycznie) do tego te wstepne zarysy moglabys pogumkowac bo widac te niedorobione linie szkicowe, w smoku troche te skrzydla wygladaja jakos nieprzekonywujaco i tylne nogi jakos nie wygladaja winny byc bardziej zaokraglone na gorze (popatrz sobie na tylne nogi czworonoznych zwierzat z podobnym ukladem nog jaki zrobilas tutaj (np. kon czy pies))
przy mhrooku moge powiedziec tyle, ze praca troche nieczytelna, dopiero po jakims czasie sie skumalem, ze to smok (o ile to oczywiscie jest smok smile.gif ) i to samo co do reszty prac, ostrz bardziej ten olowek, wszystko stanie sie czytelniejsze i nie nakladaj tylko grubych cieni, przydalyby sie troche wieksze kontrasty w cieniowaniu.
nibylandia : karta w kratke, pierwszy ogromny zarzut, nie rysuj niczego na kratkach w kratke! biggrin.gif koncepcja spokens (tylko ten balwanek z tylu tak ni z ch. ni z p. smile.gif )
kobieta : o, naostrzylas olowek wink2.gif generalnie lepiej, tylko braki z cieniowaniem: swiatlo jest z gory prawda? wiec skrzydla powinny rzucac cien na reszte ciala, brzuch powinien byc ciemny a nie mega jasny i ten wąż jest strasznie nienaturalnie ulzony.

oczywiscie nie zrazaj sie zbytnio, bo ja ogolnie wypisuje tylko te zle rzeczy, a nie wypisalem ich duzo, co znaczy, ze cos z Ciebie bedzie
pozdr.


--------------------
/pewnie znowu wpadlem na jednego posta/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 05.04.2006 16:57
Post #3 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Ja za to od razu zorientowałem się co przedstawia drugi rysunek. To pół głowy Ciernia nieprawdaż? Pierwsze dzieło jak mniemam miało być wizerunkiem Saphiry, wygląda nieźle ale nogi troche za długie, takie niezbyt smocze. Skrzydła powinny być większe, w końcu to smok a nie ważka. Nibylandia bardzo ładnie wykonana (a gdzie Piotruś Pan? smile.gif ). Kobieta troche przypomina filmowego Czarnego Pana ze skrzydłami extra biggrin.gif . Ogólnie ładnie, rysuj, rysuj i jeszcze raz rysuj a na pewno będzie jeszcze lepiej.


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Amania
post 06.04.2006 10:21
Post #4 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 54
Dołączył: 06.03.2006




Witaj.
Więc na sam początek mała uwaga - nigdy nie rusuj na papierze w kratkę. Wygląda to... eeee... powiedzmy nieprofesjonalnie.

Nie powiem, żeby twoje prace jakoś specjalnie mnie powaliły na łopatki. Ale nie jest tak źle, coś w tobie jest.

Ćwicz dalej, furtka przed tobą otwarta.
Zresztą widzę, że twoje prace są staranne.
Od jak dawna rysujesz?

I do wszystkich: pamiętajcie że talent to 10%, a praca, trening to 90%.
Ciężką pracą można osiągnąć wszystko.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 06.04.2006 13:30
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



No więc, tak. Za kartkę w kratkę bardzo przepraszam, ale po prostu naszła mnie w szkole Wena, a tylko to miałam pod ręką (biedny zeszyt od geografii ^^).
Następnie. Tak, to jest głowa Ciernia, choć ciutkę przerobiona, ale ten drugi smok Saphirą nie jest. Tak po prostu przyszedł do głowy. Co do skrzydeł to się zgadzam, nie dość że małe to wyszły jak firanki.
Od jak dawna rysuję? Hm, nie pamiętam. Mam nagrane na kamerze jak w wieku 6 lat prezentowałam wspaniałego, zielonego Prosiaczka. Ale naprawdę nałogowo rysuję od jakichś 2 - 3 lat. Do niedawna traktowałam to jako zabawę, ale teraz naprawdę często i dość ostro ćwiczę - bo moim marzeniem jest dostanie się do liceum plastycznego ;]
Pozdrawiam, liczę na jeszcze więcej komentarzy. A następne prace dodam być może jeszcze dzisiaj.


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emka^
post 16.04.2006 16:16
Post #6 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 16.04.2006
Skąd: StW

Płeć: Kobieta



no zaprosiłąs wiec jestem wink2.gif
jak piomysle ze masz 14 lat to az mi sie nie chce wierzyc ;p ja mam prawie 16 a mnaluje uzo gorzej od ciebie i ja chcialam isc do plastyka.. dobrze chyba ze nie poszlam..
rysunki sa naprawde bardzo dobre ja nie moge ci nic zarzucioc bo nie znam sie tak dobrze jak ty jestem Samukiem ? no wlasnie..
podoba mi sie ten smok.. ladny jest.. wink2.gif popracuje nad bledami ale wlansie mam problem w tym zeby moje posatcie oddawaly jakies emocje.. trudno mi to zmienic.. ;f
na forum jestem nowa wiec nie za bardzo znam sie na tym wszystkim tu..
bede czekac na nastepne twoje rysunki mam nadzieje ze bedziesz dawala znac.. o sa no po prostu szkoda slow .! ;p

estiej: pisanie bezwzrokowe nie jest mile widziane na tym forum.

Ten post był edytowany przez estiej: 16.04.2006 16:38


--------------------
"Kiedy z serca płyną słowa
uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
dając chętnym Szczere Złoto.."

Nobody Wins .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 16.04.2006 21:04
Post #7 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Nalezy Ci sie opierdziel za jakosc skanów... i nie tlumaczyc mi sie "słabym skanerem", moj jest totalnie rozwalony a sobie radze, grunt to chciec, a jak masz klopoty z samodzielnym "przerobieniem i przeskanowaniem" prac to zawsze mozna u kogos pomoc znalezc. A co do samych rysunków to w zasadzie to zdecydowanie ten "Mhrook: nalepszy, szkoda ze nie ma do tego tła, w sumie fajnie by bylo to dokończyc, dopracowac itp...
w "Kobiecie" podoba mi sie koncept, ale dało sie lepiej to wycieniowac i dodac tło.
No i chciałabym zobaczyc cos w kolorze


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 17.04.2006 09:43
Post #8 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



QUOTE(Psychopatka @ 16.04.2006 21:04)
Nalezy Ci sie opierdziel za jakosc skanów... i nie tlumaczyc mi sie "słabym skanerem", moj jest totalnie rozwalony a sobie radze, grunt to chciec, a jak masz klopoty z samodzielnym "przerobieniem i przeskanowaniem" prac to zawsze mozna u kogos pomoc znalezc.

Kocham nabijać posty, hehe.
Ekhm, Psychopatko, ja napisałam, że SKANERA NIE POSIADAM. Jedynie aparat cyfrowy.
Najpierw przeczytaj a potem opierdzielaj ;]

Ten post był edytowany przez Croco: 17.04.2006 09:43


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 17.04.2006 15:59
Post #9 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Co z tego ze nie masz, popros kogos znajomego zeby przeskanowal, albo zaplac 5 zł w kafejce interentowej. I ja Cie nie opierdzielam, napisalam ze denerwuja mnie zle przeskanowane prace... a zdjecie cyfrówka mozna zrobic bardzo ładnie i profesionalnie... sama z tego korzystam czasami bo jest mniej zawodna niz skaner


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 20.04.2006 18:20
Post #10 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Założyłam własny deviantart (sukces, bo z angielskiego mam trzy), mam już tam 5 artów, ale chyba tylko ten jest godny uwagi:
*Hermiona
Rysowane węglem.
Wiem, wyszła strasznie nienaturalnie i zupełnie nie jak Hermiona (czyt. zbyt ładna ^^). Ale trudno, węgla zmazać się nie da, nie mogłam dodać oszpecających szczególików.


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emka^
post 21.04.2006 15:03
Post #11 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 16.04.2006
Skąd: StW

Płeć: Kobieta



no w sumie nie jest zle bcy samoukiem.. ;p
a ty myslisz o szkole platycznej czy moze juz jestes ? ;>

deviantart - teraz weszlam i musze przyznac ze twoje prace sa naprawde swietne, nie wiem jak ty to robisz.. ;] 14 lat .. no pozazdroscic.. smile.gif
ja mam inna kreske przyzwyczailam sie do "bazgrania" tzn.. kilkadziesiat kresek (to blad) musze sie oduczyc..

jeszcze raz pozdrawiam ;d*



Ten post był edytowany przez emka^: 21.04.2006 15:54


--------------------
"Kiedy z serca płyną słowa
uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
dając chętnym Szczere Złoto.."

Nobody Wins .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 21.04.2006 21:35
Post #12 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Nie, w szkole plastycznej jeszcze nie jestem - chodzę do pierwszej gimnazjum, zamierzam przez następne dwa lata ciężko pracować i dostać się do liceum plastycznego (oooch, przedwczoraj o tym śniłam, nawiasem mówiąc tongue.gif).
Co do świetności moich prac, to raczej się nie zgadzam, ale to kwestia gustu ^^
W najbliższym czasie coś wstawię, przygotować się!
Pozdrawiam wszystkich!


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emka^
post 22.04.2006 07:51
Post #13 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 16.04.2006
Skąd: StW

Płeć: Kobieta



aha wink2.gif
Ja przez cała podstawówke wiedziałam ze chce isc do plastyka.. w 1 gim w sumie tez a w 2 i 3 pomyslalam ze nie bo co mi z tego rysowania przyjdzie ? :f i teraz wlasnie 4 dni temu postanowilam probowac ;p obudzilam sie nie ma co.. egzaminy sa 2 czerwca a ja jeszcze nic nie zrobilam ani nie zaczelam sie uczyc no nic .. trudno bedzie ale zawsze mozna sprobowac.. ;>
A ty gdzie do plastyka chcez pojsc ? < ciekawska >


To czekam na nowe prace..
U mnie jest cos nowego, moze nie zachwycajacego, ale jest .! ;]

No tyle bo sie rozpisalam wink2.gif Pa


--------------------
"Kiedy z serca płyną słowa
uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
dając chętnym Szczere Złoto.."

Nobody Wins .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 30.04.2006 23:11
Post #14 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



No to w końcu coś dodaję.
Zaczęło się od szkicu, przez poprawianie konturów ołówkiem B2, skończyło się na majstrawaniu w Photoshopie.
*Severus Snape
No, Sev mój ukochany. Nieco odmłodzony, ale trudno.


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 01.05.2006 11:41
Post #15 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




rysunki łaaaadne, ale nie rozpływałabym się zbytnio. Może i się nie znam ale tym bardziej powinno się mnie słuchać jako przeciętnego ekhm widza wink2.gif
Więc mówię że są średnie, jakoś nie mają w sobie głębi, jakieś odtworzenie czegos na papierze.. Jakoś bez sensu.


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ewelka
post 01.05.2006 15:44
Post #16 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 15.05.2004
Skąd: ??




Wedlug mojego skromnego zdania twoje prace są bardzo dobre. Chyba najbardziej podobała mi sie praca 'smok' i 'nibylandia'. Smok mi sie podoba moze dlatego że bardzo lubie smoki a ten wydaje sie taki 'magiczny'? biggrin.gif A ta nibylandia to taka warjacja i też mi sie podoba smile.gif Tak więc rysuj dalej bo naprawde fajnei ci to wychodzi smile.gif Pozdrawiam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emka^
post 02.05.2006 10:14
Post #17 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 16.04.2006
Skąd: StW

Płeć: Kobieta



No severus naprawde fajny ;d
heh i mozna sie zakochac bez watpienia ;p

Zapraszam na moj stary temat ..ale niezbyt stare prace.. ;]


--------------------
"Kiedy z serca płyną słowa
uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
dając chętnym Szczere Złoto.."

Nobody Wins .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
s.a.m.a.r.o.
post 02.05.2006 11:11
Post #18 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 47
Dołączył: 23.03.2006
Skąd: ...z głębi nieprzemierzonej, zwanej wyobraźnią...

Płeć: Kobieta



Mnie się najbardziej podobał z tych rysunków Mhroook i ewentualnie kobieta... Co do Severusa to całkiem szczerze nie lubię takich postaci smile.gif No ale co tam moje zdanie wink2.gif Twórz dalej wink2.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatrix Black
post 02.05.2006 11:19
Post #19 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 06.10.2005




Masz 14 lat!?

Respect!

<bije pokłony :D >


--------------------
'The Dark Lord will rise again! Throw us into Azkaban, we will wait! He wil rise again and will come for us, he will reward us beyond any of his other supporters! We alone were faithful! We alone tired to find him!'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 02.05.2006 15:48
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Dzięki za oddany hołd biggrin.gif


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anavrith
post 02.05.2006 15:48
Post #21 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 01.05.2006
Skąd: Nowhere




Jedziemy z tym koksem.

Smok - cóż, nie jest źle. Moznaby sie czepiać paru szczegółów, np. szyi i pyska smoka, ale za to łapy smoczysko ma przednie.

Mhrook - zaiste, mhrooooczne i złe to pół smoczego łba. B. dopracowany rysunek, podoba mi się. Zwłaszcza oko - typowe, dragoniaste spojrzenie.

Nibylandia - kartka w kratkę *arghhh!*... Cóż, przeżyję, choć masz za to minus już na wstępie. Sam rysunek zaś - bajkowy. Ręka nie wyszła, ten koń (jednorożec?) też. Dwóch takich, co kradną księzyc w lewym dolnym rogu podoba mi się, nie wiedzieć czemu, najbardziej.

Kobieta - eh... Powiem tak - mogles to wykonac lepiej. Niby rysunek jest bez jakiś większych "ale", jednak... Brakuje mi tutaj czegoś. Przy okazji - cholernie długa ta jej szyja. Szalenie podobają mi się skrzydła.

A jakość skanów pozostawię bez komentarza.


--------------------
Nie ma chyba większego wysiłku, niż usiłować ładnie wyglądać od rana do północy.
Brigitte Bardot
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 02.05.2006 15:54
Post #22 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Anavrith, to nie są skany, to są zdjęcie robione aparatem cyfrowym tongue.gif Niestety, nikt z przyjaciół skanera nie ma, do kafejki mam diabelnie daleko więc na razie jakoś sobie radzę.
No i - dziękuję wszystkim na konstruktywną krytykę. W najbliższym czasie zrobię świeżą dostawę.


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 14.05.2006 14:24
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Dłoń
Jakby co, to moja rączka i naprawdę jej (prawej także) nie znoszę. Na palcu serdecznym pierścionek a'la Władca Pierścieni, kupiony w sobotę rano.


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anavrith
post 17.05.2006 17:49
Post #24 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 01.05.2006
Skąd: Nowhere




Ta reka jest jakaś taka niezręczna, powiedziałabym.

Nie podoba mi się. Palce wyglądają jak powyginane patyki, paznokcie jak kawałki kamieni, a w żyłkach zero żyłkowatości.

Nie podoba mi się.


--------------------
Nie ma chyba większego wysiłku, niż usiłować ładnie wyglądać od rana do północy.
Brigitte Bardot
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Croco
post 17.05.2006 17:56
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 04.04.2006
Skąd: tam gdzie diabły z czekolady

Płeć: Kobieta



Anavrith - mi też nie.
Dark light
Na wstępie: przepraszamzakartkęwkratkę. No po prostu ja w szkolnym sklepiku nie mam artykułów papierniczych, nie mogę w przypływie weny kupić białej kartki no, i przy okazji, jakiegoś dobrego ołówka.
Dziękuję za wszystkie komentarze, te mniej i bardziej konstruktywne ^^


--------------------

"Snape zawsze słucha przez zamknięte drzwi odgłosów chlapania, gdy Potter się kąpie. Młody czarodziej robi niesamowitą ilość hałasu podczas czynności tak fundamentalnej jak zwykła kąpiel.
- Potter - kaczor - mówi do siebie cicho Severus i zanurza się nieco głębiej."
Tak samotny beze mnie, Calligraphy

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 16:40