Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Które Sceny Wytną..., ... a które pozostawią ? ? ?

Eden_ka
post 21.07.2004 18:54
Post #26 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




Luna - rzucać (normalnie nie wypominam bledow ortograficznych, bo sama je sadze po 10 na stronie, ale skoro juz chcesz byc taka dokladna biggrin.gif ...) jak juz cos

Rozmowe z Hagridem skroca z pewnoscia (i dobrze, tez tego nie lubie) Graupa tez pewnie z raz pokaza... oby tylko nie zrobili tego co w 3 czesci - pominieto sporo rozmow, w zasadzie malo waznych i ciekawych, a pozniej nie wiadomo o co w filmie chodzi...
nie sadze zeby skracali "sceny walki" bo tego zawsze w kazdym filmie o hp robia najwiecej, nawet czasem dodaja jakies sceny tego typu... np. w trojce to latanie na bijacej wierzbie, hehe

Ten post był edytowany przez Eden_ka: 21.07.2004 18:57


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 21.07.2004 22:40
Post #27 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Sorry, za błąd ale jush go poprawiłam. A ja się w cale nie czepiam tylko mi się tak "przyokazji" zobaczyło.

Tak . W 5 tomie były dwie najnudniejsze rzeczy:
1. Ministerstwo Magi, (opis itd), ale o to nie musimy się martwić bo na ekranie to będzie 5 sek.
2. Rozmowa z Hagridem ( jego opowiastki po podróży). Troszke przy nudzał.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 22.07.2004 13:11
Post #28 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




może wróćmy do tematu..pół książki wytną- to pewne, ale jak znów pominą coś tak istotnego, jak w Więźniu wyprawy huncwotów, ich przemiany w zwierzęta i to, że to oni byli huncwotami,TO WŁASNYMI RĘKAMI UDUSZĘ!!!!!!!!!!!!!!
pewnie skrócą rozmowę Harry'ego z dumblem i wogóle quiditcha nie będzie...

Ten post był edytowany przez Szyszmora: 22.07.2004 13:13


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 22.07.2004 14:05
Post #29 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Heh to i tak pewne, że połowe istotnych rzeczy wytną. To jest normalne, nie mogą wszystkiego zmieścić w jednym filmiku o skromnym budrzecie.
Ale jak coś naprawdę istotnego wytną to pomogę ci Szyszymora udusić ich.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 22.07.2004 14:38
Post #30 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




QUOTE (Luna Lovegood @ 22.07.2004 13:05)
Heh to i tak pewne, że połowe istotnych rzeczy wytną. To jest normalne, nie mogą wszystkiego zmieścić w jednym filmiku o skromnym budrzecie.

skromnym budżecie????? blink.gif
Każdy film zarabia dwa razy więcej niż na niego wyłożono a wykładają niemało. tu chodzi o czas a nie budżet




--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 22.07.2004 14:42
Post #31 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




Ale gdyby iom się chciało, to by zrobili w dwóch częściach - a jak mówisz, że film zarabia dwa razty więcej niż w niego włożono - bardziej by im się to opłacało nawet.


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 22.07.2004 16:17
Post #32 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




QUOTE (Luna Lovegood @ 22.07.2004 14:05)
Heh to i tak pewne, że połowe istotnych rzeczy wytną. To jest normalne, nie mogą wszystkiego zmieścić w jednym filmiku o skromnym budrzecie.
Ale jak coś naprawdę istotnego wytną to pomogę ci Szyszymora udusić ich.

Dzięki, na pewno skorzystam. Ale dwie części? Komu (normalnemu) chciało by się to oglądać? Bilet na pierwszą-17zł, na drugą-17zł razem? Brawo-34zł!!!!! I wy naprawdę myślicie, że ludzie na to pójdą? Pościągają piraty i tyle! I komu co się opłaca?


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 22.07.2004 19:06
Post #33 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Kto płaci 17, ten płaci 17...
U mnie bilety są po... 10-12 zeta biggrin.gif

Poza tym oglądanie na kompie to nie ten sam efekt co oglądanie w kinie...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eden_ka
post 22.07.2004 19:20
Post #34 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




Alez oczywiscie ze tlumy na to poleza, nawet jakby to na cztery podzielili to lud by poszedl... pewnie pare procent by zrezygnowalo, ale i tak by to bylo oplacalne...
QUOTE
o skromnym budrzecie.

laugh.gif

Ten post był edytowany przez Eden_ka: 22.07.2004 19:20


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 22.07.2004 23:32
Post #35 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




..17 zł???? W MULTIKINIE są chyba po 14...zreszta nie wiem...w kazdym razie...ja...na pewno bym poszła..i sądze , że chociażby odpało troche , że tak powiem nie wtajemncizonych innymi slowy mugoli ...po prostu ...to i tak film obejrzaloby mnostwo fanow..

Bo ja sobie nie wyobrażam jaka to bedzie kicha jak zmieszcza to w 2,5 h......BUUUUU cry.gif mad.gif .......eh....MOJE marzenie ksizaka=film...wszystkie sceny ...rozmowy ...mmmm....miodzio...ALE TO NIEREALNE..więc..nie komentujcie ... tongue.gif


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 23.07.2004 18:26
Post #36 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




Sorry, w Radomiu bilety a trzecią część kosztowały 17 zł ,na drugą chyba 15, a na pierwszą 13, więc tendencja wzrostowa...Na piątą to wogóle chyba ze 20 zł kosztować będą...


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 25.07.2004 18:01
Post #37 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Co wyciać? Moje propozycje:
- oglądanie wiadomości przez Harry'ego w krzakach,
- większość "wizji" Potter'a, można zostawić tylko tą z p. Weasley'em i Syriuszem,
- wizyta w św. Mungu,
- opowieść Hagrida,
- skrócić "wizytę" w DT.


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 25.07.2004 18:15
Post #38 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




Te wiadomości w krzakach to były fajne ! " Przyjmij do wiadomości, że nie jesteśmy tacy głupi!-O,to jest dla mnie zupełnie nowa wiadomość"


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 25.07.2004 18:38
Post #39 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (skicia @ 25.07.2004 18:01)
Co wyciać? Moje propozycje:
- oglądanie wiadomości przez Harry'ego w krzakach,
- większość "wizji" Potter'a, można zostawić tylko tą z p. Weasley'em i Syriuszem,
- wizyta w św. Mungu,
- opowieść Hagrida,
- skrócić "wizytę" w DT.

te wiadomości to faktycznie moga usunąć a zacząć od np. ataku demetora na Dudleya
a jakie miał jeszcze wizje??? blink.gif jesli chodzi o sny to tylko z tymi Drzwiami w Departamencie Tajemnic. nic więcej.
wizyta była faktycznie nudna. ale tylko tenLochart. bo odwiedziny Weasleya muszą zostawić.
a o tym juz wczesniej też wspominałam
kategorycznie odmawiam! to własnie powinno być na maksa zrobione (bo jest najważniejsze, co nie??) inne mogą se rzeczy powyrzucac, ale tej nie pozwolę!!!!!!!!!1


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 28.07.2004 14:51
Post #40 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE (Szyszmora @ 23.07.2004 17:26)
Sorry, w Radomiu bilety a trzecią część kosztowały 17 zł ,na drugą chyba 15, a na pierwszą 13, więc tendencja wzrostowa...Na piątą to wogóle chyba ze 20 zł kosztować będą...

Heh no tak na tych filmach zarabiają fortune. Ale umnie kosztował od 10 złotych do 12 złotych. Mam nadzieje, że pozostałe części nie będą o wiele więcej kosztować.
Jeśli chodzi o ten budrzet to miała być to taka ironia.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
M.J
post 10.10.2004 18:49
Post #41 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 09.10.2004




QUOTE(Szyszmora @ 23.07.2004 18:26)
Sorry, w Radomiu bilety a trzecią część kosztowały 17 zł ,na drugą chyba 15, a na pierwszą 13, więc tendencja wzrostowa...Na piątą to wogóle chyba ze 20 zł kosztować będą...
*


Mi sie zawsze wydawało, że bilety kosztuja w zależnosci od dnia tygodnia, godziny, wieku itd. ale może u Was jest inaczej...
(tak poza tematem:))


--------------------
Harry milczał, oszołomiony tym, co usłyszał. Dusza wysysana przez usta... A potem pomyślał o Blacku
- Zasługuje na to - powiedział nagle...


Ponownie rozległ sie brzdęk tłuczonej porcelany. Neville rozbił drógą filiżankę. Profesor Trelawney opadła na wolny fotel: oczy miała zamkniete, a połskującą klejnotami dłoń przyciskała do piersi w okolicy serca...
... - Mój drogi - olbrzymie oczy profesor Trelawney otworzyłysię szeroko - masz ponuraka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 10.10.2004 19:46
Post #42 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Ja tak nie na temat, ale...

Szyszmora - to ty z Radomia??? blink.gif

No bo ja też... blush.gif

Osobiście to nie pamiętam, ile u nas bilety były. Ja kupowałam w przedsprzedaży i było troszkę taniej... 14 zł chyba. A normalnie - możliwe, że 17.


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
żaba
post 11.10.2004 13:39
Post #43 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 06.12.2003
Skąd: obsypany różanym kwieciem Olsztyn...(pff jasne =P)




Najlepiej by bylo zeby nic nie skracali ale wiem ze tak sie nie da.Szkoda sad.gif .V czesc jest wazna(chociazby smierc Syriusza i walka w Departamencie).V tom skalada sie pokolei(rozne sytuacje,zdarzenia)i nie mozna omijac czegos bo to tworzy logiczna calos.Nie wiem jak wy,ale ja kiedy ogladalam III czesc,to myslalam,ze nie wyrobie.Chodzi o sceny jak skakali z jednej do drugiej(tak mi sie przynajmniej wydawalo),a to mnie wnerwialo.
Szkoda,ze w V czesci bede musieli(no moze nie bede musieli,ale to zrobia) uciac troche filmu... cry.gif wg.mnie powinni zrobic dobry,dlugi i fajny film,ktory nie konczy sie po 1,5 godzinie.Np. Wladca Pierscieni : dlugi,fajny,logicznie poskladany,ciekawy film...szkoda ze HP nie jest taki.W serduszku mnie boli kiedy ogladam kolejne czesci...


--------------------
„I nagle zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem próżna; jak próżni jesteśmy wszyscy i jak wielką wagę przypisujemy sobie samym, naszemu istnieniu w świecie, które tak naprawdę ma znaczenie jedynie dla paru najbliższych. A może nawet i to znaczenie przeceniamy? A nawet jeśli nie, to czymże ono jest wobec milionów tych, którym nasz los jest obcy i najzupełniej obojętny; którzy o tym, że w ogóle jesteśmy, nawet nigdy się nie dowiedzą? Tysiące, miliony takich jak ja dziewcząt i chłopców – tak samo przecież jak ja ważnych i niepowtarzalnych – mogłoby zniknąć w jednej chwili jak jakiś obłok albo tęcza i czy to by cokolwiek zmieniło? Czy świat by przez to przestał istnieć? Wszystko by nadal biegło już utartym torem, a po zimie, jak zwykle, zakwitłyby kwiaty... Z jaką siłą dotarła do mnie ta brutalna prawda! Ta oczywista prawda, którą tak łatwo jest przeoczyć, przez to, że taka oczywista...”
Helena Saniewska –Mały wielki świat

Mój blog
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 11.10.2004 16:08
Post #44 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




to czego sie pozbędą a co zostawią dowiemy sie na własnych skórach mad.gif

A co do emisji nowych HP w tv wszyscy zapomnieli o HBO polska? Pewenie to Tam najwczesniej w polskim tv zobaczymy czarę ognia dry.gif Tam nie dalej jak tydzień temu widziałam: "HP i kamień filozoficzny", puszczali tam też 2gą cześć hatrrego i to już w styczniu!!!!! w takim tępie wiezień Azkabanu zagości może na Gwiazgkę w polskeij tv huh.gif dry.gif wink.gif mam nadzieje smile.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatriks
post 20.10.2004 20:41
Post #45 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: stąd

Płeć: Kobieta



ehh... a jak ktoś nie ma HBO?
To może liczyć na znajomości ze strony kochanego tatusia tongue.gif i załatwić sobie na dvd... LoL :-)


QUOTE
Co wyciać? Moje propozycje:
- oglądanie wiadomości przez Harry'ego w krzakach,
- większość "wizji" Potter'a, można zostawić tylko tą z p. Weasley'em i Syriuszem,
- wizyta w św. Mungu,
- opowieść Hagrida,
- skrócić "wizytę" w DT.


Wizyte w św. Mungu nie powinni wycinać, bo harry musi się dowiedzieć o rodzicach Neville'a, a poza tym tam jest moment z kwiatkiem-dusicielem, chociaż baaardzo prawdopodobne że ten fragment obetną, a zresztą, chciałabym zobaczyć Lokcharta... AAAAAHHHHHHH tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 21.10.2004 00:28
Post #46 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




No jasne Bellatriks biggrin.gif każdy sposób jest dobry biggrin.gif

aa co do Lokcharta, wydaje mi se że go nie będzie, sad.gif "buddziet" nie pozwoli, bedą płacili milionyy na te efekty specjane dry.gif Ha ha ha biggrin.gif

Pewnie wkleją jakąs głupią scenkę z odwiedzinami u Wesleya ale nie bedzie specjalnych wycieczek po szpitalu tylko odrazu Wesleya wcisną razem z rodzicami Nevilla i Lockchartem :/ znając tych niedobrych i złych filmowców..... afee niedobrym i złym "fimoffffcom" tongue.gif a fee wink.gif wink.gif czarodziej.gif czarodziej.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 21.10.2004 14:51
Post #47 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



hm....myslałam zeby napisac o tym ze moze w ogóle odwiedzin nie bedzie, ale przecież musza pokazać jak harry słyszy ze jest "opętany" przez voldzia, nie?? a może to gdzie indziej wkleją... dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 21.10.2004 14:57
Post #48 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Możliwe, że to ,,opętanie" własnie wkleją gdzie indziej, byle by było... tak samo jak zrobili w III cz z Błyskawicą...


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Wilczyca
post 06.11.2004 14:44
Post #49 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 43
Dołączył: 08.05.2004
Skąd: Z Biedronki ;)




Kurcze, tak bym chciała, żeby nie wycięli żadnej fajnej sceny...Pod żadnym pozorem nie chcę, aby wycięli rodział "Porady zawodowe" biggrin.gif .Wspaniale zagrała by to Maggie Smith....Hieh, już sobie wyobrażam laugh.gif ...Mogą wyciąć sny Harry'ego oraz historię Hagrida. Nie wiem sama.


--------------------
Ugryźć Cię?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
David_Arch
post 06.11.2004 16:41
Post #50 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 228
Dołączył: 28.10.2004
Skąd: Kraków




Co będzie a czego nie w HP i CO

"Odkąd ostatecznie przesądzono iż "Czara Ognia" nie zostanie zeekraniznowana jako dwa filmy wiadomo były, że wiele scen z ksiażki w filmie się nie pojawi. I tak wedle mugglenetu w dziele Mike'a Newella nie zobaczymy:

- Jak juz Prorok Sieciowy informował nie zobaczymy Dursleyów, ani żadnej sceny z ich udziałem
- Zabraknie Expressu do Hogwartu (jak w każdej części filmowej zobaczymy jadący pociąg z góry, ale nie zostaną pokazane wydarzenia jakie miały w nim wiejce)
- Bal Bożonarodzeniowy nie pojawi się wcale (a szkoda)
- Stres Harry'ego spowodowany zagadką tajemniczego jaja (prawdopodobnie nie zobaczymy też jego kąpieli w łazience prefektów, również bardzo szkoda)
- Nie będziemy mieć przyjemność oglądania finału Mistrzostw Świata w Quidditchu
- Wszystko wskazuje na to, że wątek z WESZ nie będzie w ogóle obecny

W dość okrojonym stopniu widoczne będą:

- Rita Skeeter i jej teksty (na otarcie łez poczytajcie sobie Prorokowego Quibblera
- Sceny ze Snapem (kochanego Snape zawsze za mało)
- Romans Hagrida z madam Maxime pojawi się tylko epizodycznie, raczej dla rozśmieszenia podstarzałych tatusiów którzy przyjdą z dziećmi niż dla jakiegokolwiek sensu
- Wypowiedzi Dumbledora zostaną powyinaczane tak jak w "Więźniu Azkabanu"
- Scena sprawdzania różdzek obecna będzie tylko jako migawka

A żebyście nie odnieśli wrażenia, że w tym filmie nic juz nie zapewniam, że zobaczymy:

- Scene z Mrocznym Znakiem (będzie bardzo kosztowna)
- Pierwszą scenę z Voldemortem, Glizdogonem i Nagini
- Fragment z "Potter cuchnie",
- Sklątki
- Zadanie z trytonami (ma być niezwykle widowiskowe)
- Zadanie z rogogonem
- Trzecie zadanie (choć nie wszystkie jego elementy się pojawią, nie będzie pająka, ale bedzie sfinks)
- Śmierć Cerika
- Mrużke i szaleństwo Croucha
- Będzie scena gdy Karakoff rozmawia ze Snapem, i pokazuje mu mroczny znak
- Zgredek ukradnie skrzeloziele ale Snape nie będzie podejrzewał Harry'ego
- Scena z mapą różni się od książki. W książce Harry upuszcza ją a Moody zabiera chroniąc ją przed Snapem. W filmie Moody poprosi o mapę.
- Scena z Myślodsiewnią jest już nakręcona
- Pojawi się romans Hermiony-niny z Krumem

Film ma być w ukazanych scenach wierny książce i pełen grozy.

[LL] Dołożyłem do tego tekstu kilka słów. Oby jego autor - Dementor - mnie nie skrzywdził. Radze wam chronić Lacigama )"

źródło - www.prorok.pl

I co o tym myślicie ?? Znowu będzie tak jak z HP i WA, wolałbym by rozłożyli to na dwa filmy

*Przekopiowałem swój post tutaj, bo to bardziej odpowiednie miejsce


--------------------
"Podzielam zdanie amerykańskiego publicysty, który widać zirytowany namolną agresją antypornografów, napisał, iż jeszcze żaden typowo pornograficzny tekst czy obraz nie przyprowadził nikogo o śmierć ani do morderstwa nie nakłonił, natomiast bardzo wyraźnie do aktów przemocy i zbrodni nakłania 90 procent światowej emisji telewizyjnej. Dzięki telewizji powszechnie już wiadomo, jak należy (można) ludzi (najlepiej dzieci, kobiety) porywać, wiązać, korzystać na tym finansowo, bić, torturować, ciskać ludzi w straszliwe katastrofy ognia, mór wody, zastawiać na nich pułapki, demonstrować w widowiskach, że zbrodniarzami i porywaczami bywają też sędziowie, policjanci, szeryfowie, piękne i niby to niewinne dziewczęta, nauczać posługiwania się bronią, kajdankami, kuloodpornymi kamizelkami; ja też uważam to wszystko za prawdziwą pornografię i nie ma na nią żadnej ustawy ani rady"

Stanisław Lem "Bomba megabitowa"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 07:00