Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> [impreza Komiksowa] Emefka Czyli, przyjeżdża buc do buca

voldius
post 17.10.2004 20:43
Post #1 

Unregistered









muah upojny łódzki łikend owiany nutką [no dobra zalany] komiskową. jako, że jestem łodziakiem nie mogło mnie tam zabraknąć [poza tym co by tu nie mówić, fanem komiksu jestem] i przyjechał do mnie ten niefajny buc, czyt. TimmY. przyjechał no do mnie i mieliśmy frajdę. w piątek było ok, lajtowo nawet nie poszliśmy tego dnia. jakieś nauki rysowania dl dzieci itp. no ale sobota to dzień święty i święcić trza. pojechaliśmy około 1130:, chociaż mieliśmy ze 2 godzinki wcześniej pojechać. pojechaliśmy i sdobyliśmy. zdobyliśmy wilq'a 6kę, który szczerze powiedziawszy jest tkai sobie, glinno [jacka frąsia], zajebiste, już obowiązkowe, ja wilqa 2, asterixy stare, produkt, samo i twitch po angielsku [ polecam ]. no i cośtam jeszcze, sranie nie ważne. byliśmy na rozmowach z panem Skarżyckim i Lwem-Leśniakiem, Jackiem Frąsiem i Krysztofem Ostrowskim, z dinozaurami poslkeigo komiksu i kimśtam jescze. był również Stan Sakai, na którego nie poszliśmy, czegoż teraz bardzo żałuję, nie bylśmy na KRLu nie byliśmy na Marvano, na Myszkowskim i Gawronkiweiczu [muaa polecam Mikropolis] oraz Rosińskim [Krystianie]. a poza tym nie byliśmy na Papcio Chmielu czego żałuję również, bo mam do niego wielki szacunek. kocham TRiA. nie byliśmy również na autografach od panów Adlera i Piątkowskiego, których twórczość uwielbiam. nie widziałem też Truścińskiego i Kowalskiego, których podziwiam. poza tym byliśmy na giełdzie długo, zaczepiał nas bardzo miły pijany pan, który chciał nam sprzedać pierwszego daredevila za 15 słociszy. ogólnie się obłowiliśmy. no i najważniejsze, podaliśmy rękę twórcy największego buca, czyli Wilqa. był tylko Tomasz Minkiewicz i w ogóle jestem zajarany tym, że podał mi rękę ;] jakoś w międzyczasie byliśmy na pizzy w pizzeria, do której nie chcialiśmy dojść ;p kolejnego dnia pojechaliśmy sobie na 12:30 i była zajebista akcja. koleś sprzedawał polskie wydania komiksów po złociszu. spider many x-meny punishery itp. a kupiłem sobie chyba ze 26 spider manów i mam całą serię już, teraz będę kompletował. a TimmY kupił sobie od zajebania [ czyt. bardzo dużo] Punisherów. w ogóle byliśmy strasznie podnieceni i fajnie było. później poszliśmy na Samuraia Jacka, jakąś mangę itp. były teog dnia jakieś zloty Witch i mangowców, ale głownie dzieci w wieku 10 lat. pomińmy naszą kompromitację[ moją większą ] przy konkursie rysownictwa ;p a hasłem przewodnim naszego spotkania jest: Kot Voldiusa Lepszy Od Dziewczyny J...... ;ddd fajnie było. zajarałem się, jakoby Tymon powiedział. aha bawiliśmy się moim modem na forum ;p
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 12.05.2024 13:40