Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

129 Strony « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Co Ostatnio Obejrzeliśmy, cd

GrimmY
post 24.04.2005 13:23
Post #151 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



jakby to ujac...wczoraj odpalilem film pt. "ready,teddy, death". film trwa niecale 40 minut i opowiada o...no wlasnie, o czym? przez caly film grupa ludzi masakruje pluszowe miski. nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, w jaki sposob oni to robia. zupelnie jakby ktos pisal ksiazke pt'101 sposobow na zniszczenie miska'. a motywy naprawde niezle - od zrobienia slynnych 'ceglanych butow', podlaczenie pod prad, mikrofalowka...a w tle przygyrwa muzycza rodem z pierwszej czesci simsow, klasyka (gl. 'hail of the mountain king' w wersji klasycznej i metalowej)film mnie urzekl. polecam.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 24.04.2005 20:44
Post #152 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



QUOTE(Elvaralinde @ 23.04.2005 23:58)
Jak mozna Sida przedstawic w 'bajkowym' swietle? XD To sie gryzie estetycznie.
*


Rzeczywiście przymiotnik "bajkowy" nie za bardzo w tym przypadku pasuje (zdecydowanie dzień spędzony z podręcznikiem od biologii nie służy mi w doborze odpowiednich określeń) biggrin.gif
Twórcy filmu opowiedzieli tę historię w dość eufemistyczny sposób.


--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 24.04.2005 21:50
Post #153 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



QUOTE(MeGi_16 @ 23.04.2005 17:26)
a ja nie widziałam
*



no i co nas to obchodzi? nie nabijaj.

btw, vigga-> ja tam rzadko obdarzam ciepłymi uczuciami kontynuacje... a ta napewno na takowe nie zasługiwała. może i kubańskie rytmy są fajne, ale a) Luna ze swoją partnerką nie potrafili zachowywać się tak, jakby ''seks między nimi wirował'', sztucznie to wyszło; b) nie mieli takich umiejętności tanecznych; c) fabuła była nieprzemyślana trochę i wszystko się jakoś nielogicznie toczyło; d) tyłek Luny jest za kiepski, nie zastąpi Patricka ;>
zresztą co ja się będę produkować. popularność jedynki przeszła oczekiwania wszystkich, w dodatku w okresie dominacji rocka, a dwójka przeszła prawie bez echa. ale można ew. uznać, że miło się oglądało.

podobnie jak ''Pacyfikatora'', na którym wczoraj byłam. nie mogę go w żaden sposób dokładnie opisać, bo od takich filmów się po prostu nie powinno wymagać żadnych wartości. powiem tylko, że gdybym miała małe dzieci, tobym z nimi poszła na to do kina :-]


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 24.04.2005 23:14
Post #154 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




polecam Pacyfikator'a świetna komedia z Vin Dieslem, The Ring 2 jest dobrym horrorem ale z brakiem klimatu jednyki.. film dla amatorów kina po prostu.. Tłumaczki narazie nie oglądne bo w sieci za cholere nie ma napisów ;/; Roboty bajka jak na swoj typ oryginalna - opowięść o robocie co chce zostać wynalazcą ;] Be Cool fajna komedia kryminalna z Travoltą (nie nawidze aktora); Planuje się za oglądniecie filmu Sin City (Uwaga w polsce premiera gdzieś w czercu LOL) z Brucem Willisem i Jessica Albą wink.gif . Team America błach na tym filmi? (badz teatrzyku kukiełkowego) mozna sie skończyć ;] zwłasza jak kukiełki "to robią" ... biggrin.gif ; Hostage dobry sensacyjny film z Brucem Willisem.. narazie tyle.. pozdrawiam ;]

btw.
zapraszam do mojej Filmoteki wink.gif
www.filmy.prezes.com biggrin.gif

Ten post był edytowany przez pITe: 24.04.2005 23:17


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 24.04.2005 23:35
Post #155 

Unregistered









o Boże, ale sie gowien naogladales...

a Pacyfikator swietny? zzera konwncje ktore juz byly i przed pojsciem do kina mozna wiedziec co sie wydarzy. a jezeli to ma byc film 'zapoznawsczy', to lepiej obejrzec cos bardziej ambitnego.

nie nawidzisz? coz to znaczy? poza tym jezeli juz nienawidzisz, to nie przypadkiem za mocne slowa?

Team America jest starych, skurczysynskich prowokatorowk, - T.P. i M.S. kto chce wiedziec o co chodzi, ten bedzie wiedzial. South Park...

Sin City jest bazowane na podstawie swietnego komiksu, mam zamiar isc na premiere.
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 24.04.2005 23:42
Post #156 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




QUOTE(voldius @ 24.04.2005 23:35)
o Boże, ale sie gowien naogladales...

a Pacyfikator swietny? zzera konwncje ktore juz byly i przed pojsciem do kina mozna wiedziec co sie wydarzy. a jezeli to ma byc film 'zapoznawsczy', to lepiej obejrzec cos bardziej ambitnego.

nie nawidzisz? coz to znaczy? poza tym jezeli juz nienawidzisz, to nie przypadkiem za mocne slowa?

Team America jest starych, skurczysynskich prowokatorowk, - T.P. i M.S. kto chce wiedziec o co chodzi, ten bedzie wiedzial. South Park...

Sin City jest bazowane na podstawie swietnego komiksu, mam zamiar isc na premiere.
*


bueahahahah to widze, że ciebie nic nie zadowoli i nie masz poczucia humoru - no bo skoro ci się nie podobałPacyfikator to jesteś jakimś zamkniętym w sobie osobnikiem odizolowanym od innych ludzi.. LOL :/ ten film przeciez nie moze sie nie podobać.. mam pomysł oglądzin sobie "Upiora w Operze" moze ci sie spodoba.. piękne śpiewy itd.....


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 24.04.2005 23:46
Post #157 

Unregistered









o Boże.

jak po jednym poscie mozesz stwierdzic ze jestem odizolowanym czlowiekiem? mowie tylko ze ten film jest gowno wart. to juz lepiej obejrzec Gliniarza w przedszkolu, w ktorym chodzi dokladnie o to samo, a jest przynajmniej pierwszy i smieszniejszy. a vin diesel, chociaz jakos go lubie, mial dobra role /bardzo krotka, moze dlatego/ w 'Ryanie', no moze pitch black nie bylo takie zle.

a takie podejscie, zeby zaliczyc jak najwiecej filmow, jest conajmniej bezsensowne. chociaz sam obejrzalem wiele bezwartosciowych wywtorow.
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 24.04.2005 23:47
Post #158 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




a co powiesz nt. filmu "Święci z Bostonu" ? zaje**** film! stary ale ma klimat i wciaga .. ma byc czesc II ale.. watpie, zeby cos dobrego z tego wyszlo (z restza jak prawie kazda kontynuacja filmu)


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 24.04.2005 23:48
Post #159 

Unregistered









Swieci? tak, zajawkowy ale nic poza tym. no moze jeszcze gra Dafoe.
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 24.04.2005 23:51
Post #160 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




QUOTE(voldius @ 24.04.2005 23:46)
o Boże.

jak po jednym poscie mozesz stwierdzic ze jestem odizolowanym czlowiekiem? mowie tylko ze ten film jest gowno wart. to juz lepiej obejrzec Gliniarza w przedszkolu, w ktorym chodzi dokladnie o to samo, a jest przynajmniej pierwszy i smieszniejszy. a vin diesel, chociaz jakos go lubie, mial dobra role /bardzo krotka, moze dlatego/ w 'Ryanie', no moze pitch black nie bylo takie zle.

a takie podejscie, zeby zaliczyc jak najwiecej filmow, jest conajmniej bezsensowne. chociaz sam obejrzalem wiele bezwartosciowych wywtorow.
*


i co bede tego gliniarza w przedszkolu oglądał miliony razy bo w pacyfikatorze chodzi prawie o to samo :/ lol (btw. ogladalem 2x gliniarza)
co do tego podejscia z zaliczaniem to ja ciebie teraz nie rozumiem ;/ mam film wiec ogladam no nie?


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 24.04.2005 23:53
Post #161 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




QUOTE(voldius @ 24.04.2005 23:48)
Swieci? tak, zajawkowy ale nic poza tym. no moze jeszcze gra Dafoe.
*


wiec podaj mi tytuł wg. ciebie, ktore sa bardzo dobre? (sensacyjne mi chodzi) bo juz nei wiem czy ty wogole wiadziłeś jakiś BArdzo dobry film ;/


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 24.04.2005 23:55
Post #162 

Unregistered









mowimy o kinie rozrywkowym?

jezeli tak to Swieci moga byc bardzo dobrzy.

hm chociaz moze Przekret, Porachunku, Rezerwowe Psy, Kill Bill, Pulp Fiction.
wystarczy?
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 25.04.2005 00:00
Post #163 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




QUOTE(voldius @ 24.04.2005 23:55)
mowimy o kinie rozrywkowym?

jezeli tak to Swieci moga byc bardzo dobrzy.

hm chociaz moze Przekret, Porachunku, Rezerwowe Psy, Kill Bill, Pulp Fiction.
wystarczy?
*


Przekret lepszy od Świętych? eee LOL no a w Kill Bill vol.1 to w 70% filmu widziałem krew, krew i krew.. duzo lepszy jest Pitch Black bądź jego kontynuacja..


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 25.04.2005 00:03
Post #164 

Unregistered









QUOTE(pITe @ 25.04.2005 00:00)
QUOTE(voldius @ 24.04.2005 23:55)
mowimy o kinie rozrywkowym?

jezeli tak to Swieci moga byc bardzo dobrzy.

hm chociaz moze Przekret, Porachunku, Rezerwowe Psy, Kill Bill, Pulp Fiction.
wystarczy?
*


Przekret lepszy od Świętych? eee LOL no a w Kill Bill vol.1 to w 70% filmu widziałem krew, krew i krew.. duzo lepszy jest Pitch Black bądź jego kontynuacja..
*




to chyba ani Przekretu ani Kill Billa nie skumales. troche podstaw kina, troche wyczucia, a pogadamy.

Kill Bill to przede wszystkim zabawa konwencja. ale chyba nie porozmawiamy na poziomie.

bez odbioru, przynajmniej dzisiejszego.
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 25.04.2005 00:03
Post #165 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




zauwaz, tez ze wszystkie te "b.dobre" film maja w sobie kilak historii, które to lacza sie w calosc (pf,snitch etc.) czyzby zloty srodek na sukces?


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 25.04.2005 00:09
Post #166 

Unregistered









nie. po prostu, oprocz tego sa swietnie zrobione.

bardzo dobry film sensacyjny? terminator / cholera mozna za taki uznac? /.

ale w kill billu nie o to chodzi.
Go to the top of the page
+Quote Post
Janiska
post 25.04.2005 19:43
Post #167 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: posen.




wczoraj 'dzień świra'. mocne bardzo, polskie realia i frustracje pana miauczyńskiego

tak, godne polecenia.


--------------------
i'm not here
this isn't happening
i'm not here
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milva
post 25.04.2005 19:49
Post #168 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 22.04.2005
Skąd: Z daleka




Mnie się "Dzień Świra" bardzo ale to bardzo nie podobał. No nic różne są gusta. Dla mnie te cudzysłowowe "polskie" realia były lekko przesadzone. W końcu nie każdy z nas ma takie problemy z psychiką jak główny bohater. Poza tym nie podoba mi się środek przekazu prawd moralnych przez tą produkcję. Można to było zrobić w inny sposób... smile.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 25.04.2005 20:45
Post #169 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



nie widzisz ze film byl przerysowany? ;]
I to bardzo i w dobrych momentach. Dla mnie bomba, cala ta życiowa złość się kumuluje i człowieka dusi od środka, prubuje znaleźć spokój i nie może - coś jak układanie się do snu i ciagle coś jest nie tak - a to cos nas swedzi, a to w noge uwiera.
Film ten to jeden z tych nielicznych dobrych polskich filmow :]
Tego filmu nie nalezy brac zbyt doslownie - troche dystansu, troche popatrzec na siebvie i ludzi dookola - cos w tym jest... ta scena kiedy wszyscy zmieniaja miejsca w autobusie, albo teksty przy odbieraniu wynagordzenia, mamusia (szczegolnie majaki na plaży)
Dobre, zaiste dobre, k.... ja pierdole... ;]

edit - bue, badword mi skasowalo ;p
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 25.04.2005 20:46


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 25.04.2005 20:59
Post #170 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Cale kino Koterskiego opiera sie na tym przerysowaniu pewnych rzeczy. Ostatnie filmy Koterskiego byly nawet normalne trzeba powiedziec a 'Ajlawju' mialo nawet takjakby happy end. Porownujac to z poprzednimi filmami Koterskiego to naprawde szczyt normalki turned.gif. Jednakze boje sie ze kiedys podziele los glownego bohatera filmu 'Dzien Swira'


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 26.04.2005 15:45
Post #171 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



puscilem ten film mamusi, tez nauczycielka, tyle ze fizyki (dziwnym nie jest ze nie ogladala), po obejrzeniu stwierdzila "no tak, film niezly, nawet sie posmialam, tyle ze nie powinno w nim byc nic w tym smiesznego, to raczej tragedia, bo to sama prawda".
QUOTE
bardzo dobry film sensacyjny? terminator / cholera mozna za taki uznac? /.

mozna.

Ten post był edytowany przez GrimmY: 26.04.2005 15:49


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 28.04.2005 15:04
Post #172 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Kupilem se wczoraj Przekroj okazalo sie ze dodaja do niego DVDka. Zapytalem sie pani w kiosku jaki to film i ile kosztuje gazetka. Za w zasadzie 12zl mam dobry tygodnik i naprawde w pyte dokument 'Super Size Me'. Mialem wczoraj obejzec tylko kawalek a obejzalem caly. Bardzo fajnie zrobiony i co najwazniejsze wciagajacy. Wszyscy wiemy ze Mc Donaldy nie sa zdrowe ale takiego przykladu 'z zycia wzietego' to nie bylo. Polecam wszystkim aby sobie obejrzeli. Kupujac 'Przekroj' macie w pytke film i porzadny dobry do poczytania tygodnik. swoja droga napis na opakowaniu ">>Przekroj<< prezentuje najlepsze swiatowe dokumenty" nastraja b optymistycznie. Moze znajdzie si wiecej jakis fajnych dokumentow =)


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 02.05.2005 13:36
Post #173 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Syriusz_Black @ 01.05.2005 09:50)
Ja widziałem wczoraj Hannibala.. nie umywa się do "milczenia owiec"...
Ale w sumie obejrzeć się dało...
Podobało mi się jak koleś zjadał własny mózg :]
*


podobne odczucia, aczkolwiek zapadl mi w pamieci koniec filmu, ktoren to wprawil mnie w wisielczy humor (przypominam:scena w samolocie z dzieciakiem:>)


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.05.2005 02:49
Post #174 

Unregistered









A weźcie panowie! Jak w ogóle można mówić o filmie, w którym Clarice nie gra Jodie Foster XP
Zmiana aktorów, rezysera i w ogóle kontynuacja były w przypadku tego filmu niczym innym jak profanacją.

Tak, jestem fanatycznie zakochana w "Milczeniu owiec".
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 03.05.2005 13:48
Post #175 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



ale muzyke mieli dobra mimo wszystko. o!
przypominam , ze dzis o 15:30 (lub cos kolo tego) na tvp2 leci obowiazkowa pozycja - 'mis' barei. ^_____^


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

129 Strony « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 18.04.2024 08:37