Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Kara śmierci

asiatal
post 03.09.2009 21:59
Post #1 

?


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 03.03.2007
Skąd: pomorze

Płeć: Kobieta



ale jaja, ale jaja!
Piszą o nas tutaj. Tzn o moim mieście, nie o Was, Magiczni tongue.gif W tym Czersku na pom. to ja mieszkam.

Po 4h bez prądu, zaczynam naprawdę go doceniać.

O jezuuuu, ale się jaram.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Nor
post 03.09.2009 22:34
Post #2 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 55
Dołączył: 06.08.2009

Płeć: arbuz



QUOTE
gwałtowna wichura zerwała kilkanaście dachów, w tym sześć na budynkach mieszkalnych.


prawdziwe jajca
wink2.gif

edit:
Chciałam się podzielić taką niezbyt przyjemną sytuacją, która wczoraj miała miejsce. W moim internacie jest nowa dziewczyna - Julia. Sympatyczna niezwykle, miła, pogodna duszyczka. No, po prostu, aż miło popatrzeć. Ja - jako nieco dłużej mieszkająca - poszłam się przywitać polubiłam ją, zaczęłam do niej przychodzić etc. etc. I właśnie wczoraj zebrało się tam parę dziewczyn i rozmowa się zaczęła. Najpierw jakieś nieszkodliwe tematy, lecz stopniowo było coraz gorzej (w takim sensie, że trudniej wink2.gif). Weszłyśmy w kwestie wojny, wiary i doszłyśmy do... kary śmierci. Ja - absolutna przeciwniczka - powoływałam się na Pismo itp. itd. kategorycznie nie zgadzając się z opinią Julii. Dziewczyna powiedziała, żebym wyobraziła sobie moją siostrę, gdy będzie - z trudem mi to przez palce przechodzi - gwałcona. A moja siostrzyczka to jest taki malutki i delikatny człowieczek 2,5 letni. I pomyślałam sobie, że ona jest taka... krucha. Zareagowałam bardzo dziwnie. Poczuł tak straszny niepokój, ręce zaczęły mi się trząść, płytko oddychałam, aż w końcu wybuchłam niekontrolowanym płaczem.

I pomyśleć, że to tylko wyobraźnia, ale cholernie bolało.

I nawet nie wiem, czy to tutaj smile.gif Jak coś, to przenieście.

Ten post był edytowany przez Nor: 04.07.2010 20:15


--------------------
Give my gun away, when it's loaded
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zwodnik
post 08.09.2009 06:12
Post #3 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 341
Dołączył: 05.04.2003




QUOTE(Katon @ 06.09.2009 09:21)
Ale jeszcze raz powtarzam, że plan może być też planem dorozumianym. Plan może powstać w momencie. Nie chodzi mi tu o wielogodzinne planowanie. Jeśli facet zabija kasjerkę, żeby ją uciszyć to zabija ją świadomie i planowo. Nawet jeśli jest w nerwach. Afekt zachodzi w specyficznych sytuacjach i nie są afektem nerwy towarzyszące popełnianiu zbrodni =P
*



Tego się domyśliłem. Ale jednak ci konkretni przestępcy z jakiegoś powodu beknęli tylko po kilka lat. Nie znam szczegółów, więc nie wiem dlaczego. Może skoro "ostrzelali samochód", to nie udało się udowodnić,że chcieli zabić a nie nastraszyć i sterroryzować ? paranoja, ale zgodna z linią prawa smile.gif I, cholera, to nie jest wyjątek, bardzo często tak się takie sprawy kończą.

Ten post był edytowany przez Zwodnik: 08.09.2009 06:14


--------------------
AMOR PATRIAE NOSTRA LEX...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 09.05.2024 17:40