Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony « < 16 17 18 19 20 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak sie zaczela wasza historia z Harrym ?!

Zeti
post 20.08.2007 19:47
Post #426 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Och ja też. Pamiętam, tą ekscytację, przed przeczytaniem każdego kolejnego tomu. Naprawdę chciałbym to przeżyć jeszcze raz. Nigdy ie myślałem, że po przeczytaniu DH będę troszkę niepocieszony.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 20.08.2007 20:28
Post #427 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



hehe, myślę, ze ja sie nie będę tak ekscytować znowu, no ale zobaczymy, może a nóż wink2.gif
nie ukrywam, że miło mi się czytało, a potęgowal to uczucie fakt, że czytałam po angielsku, i bardziej, muszę przyznać jarałam się tym właśnie faktem tongue.gif


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 21.05.2008 13:50
Post #428 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Bardzo mnie to cieszy smile.gif


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
evelin
post 24.05.2008 19:38
Post #429 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 01.04.2008




Pamiętacie jak kiedyś był taki szał na Harry'ego?Plakaty w gazetach,czekoladowe żaby w sklepach,wchodziła też chyba pierwsza część do kina.No więc ja tez poszłam i...sie bardzo zawiodłam.Stwierdziłam,że Hp jest przereklamowany,to tandeta,a za książkę się oczywiście nie zabrałam(proszę nie bić).Chyba po trzech latach byłam w bibliotece ,nie było nic ciekawego do wyboru-kiedy to zobaczyłam na półce Hp i więźnia Azkabanu.Pomyślałam,że fajnie będzie móc wyśmiać tę książkę.Chyba nie muszę pisać co się stało,kiedy zaczęłam czytać smile.gif ?Wciągnęło mnie na maksa-nie jadłam,nie odzywałam się(aż sie rodzinka zaczęła zastanawiać czy w końcu nie oszalałam tongue.gif)dopóki nie doczytałam do końca.Potem już żadna książka nie podobała mi się jak hp.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hermionak
post 24.05.2008 19:42
Post #430 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 175
Dołączył: 04.01.2008
Skąd: z Rudy Śląskiej

Płeć: Kobieta



smile.gif mnie namówił brat do czytania Harrego Pottera

tongue.gif pozdrawiam


--------------------
user posted image

Gryfindor i Slytherin
zgadzali się nawet we snach
i zawsze widziano razem
Ravenclav i Hufflepuff!
Czarodzieje górą a Śmierciożercy dołemXD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bubaaa
post 01.06.2008 17:15
Post #431 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 03.04.2008




Mój brat dostał HPiKF na dzień dziecka,ale doszedł tylko do 18 str. XD
A ja jak kiedyś byłam chora[jak się jest chorym to się przeważnie nie ma co robić XD]
to zaczęłam czytać laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hermionak
post 03.06.2008 14:53
Post #432 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 175
Dołączył: 04.01.2008
Skąd: z Rudy Śląskiej

Płeć: Kobieta



smile.gif siemka buba
a moige sie spytać jeśli mogę mialaś grypę jak bylas chora czy coś innego blush.gif


--------------------
user posted image

Gryfindor i Slytherin
zgadzali się nawet we snach
i zawsze widziano razem
Ravenclav i Hufflepuff!
Czarodzieje górą a Śmierciożercy dołemXD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 03.06.2008 16:12
Post #433 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Hermiono, to jest wypowiedź nie na temat.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hermionak
post 04.06.2008 14:00
Post #434 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 175
Dołączył: 04.01.2008
Skąd: z Rudy Śląskiej

Płeć: Kobieta



QUOTE(owczarnia @ 03.06.2008 16:12)
Hermiono, to jest wypowiedź nie na temat.
*






no dobrze smile.gif

ale dzieki braciszkowi kocham harrego pottera


--------------------
user posted image

Gryfindor i Slytherin
zgadzali się nawet we snach
i zawsze widziano razem
Ravenclav i Hufflepuff!
Czarodzieje górą a Śmierciożercy dołemXD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Madeline
post 17.07.2008 08:47
Post #435 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 24.05.2008




Moja przygoda z Harrym zaczęła się od tego, że babcia kupiła dwa tomy: KT i WA, ale ja na początku nie chciałam tego czytać i książki powędrowały na strych. Później coś się we mnie przełamało i zaczęłam od WA, ponieważ KT nigdzie znaleźć nie mogłam. Harry'ego Pottera pokochałam od razu i teraz każdy tom mam już przeczytany kilka razy. xD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Salamandra
post 17.07.2008 16:39
Post #436 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 17.07.2008
Skąd: Wrocław

Płeć: Kobieta



Rozpoczęcie mojej przygody z Harrym? (drapie się po głowie, usilnie próbując sobie przypomnieć)

Już wiem. Miałam wtedy niespełna 8 latek. (a może 7? Licho wie.) Strasznie nie podobał mi się ten cały szał na HP. Klocki z Harrym, naklejki z Harrym, zeszyty z Harrym, wystarczyło lodówkę otworzyć a tam Harry (no dobra, bez przesady wink2.gif ) Pewnego razu moja kuzynka, kiedy do mnie wpadła, przyniosła film "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Obejrzałyśmy. I wtedy się zaczęło.

Przeczytałam wszystkie książki jakie wtedy były (chyba do Czary Ognia). Kiedy wyszedł Zakon Feniksa, miałam już wszystkie przeczytane po kilkanaście razy.

Tak właśnie rozpoczęła się moja historia z Harrym wink2.gif Głupio, że od filmu, ale co poradzę. Ośmioletnie dziecię nie sięga z własnej woli po książkę liczącą czterysta stronic biggrin.gif (skoro film mnie wtedy do tego zachęcił, znaczy, że naprawdę jest dobry)


--------------------
'Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył'


W oczekiwaniu na 6. film.

Obecnie? Wakacjuję.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aGuTeK
post 17.07.2008 21:13
Post #437 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 183
Dołączył: 28.12.2007

Płeć: Kobieta



Moja przygoda z Harrym zaczęła się zupełnie banalnie tongue.gif Byłam u znajomych na jakiejś rodzinnej imprezce :] Strasznie mi się nudziło,więc mama zaproponowała mi,żebym przeczytała sobie jakąś książkę. No i przyniosła mi HPiKF biggrin.gif Spodobał mi się,więc pożyczyłam od znajomych KT. Potem gdzieś w sklepie znalazłam CO. Od razu kupiłam i przeczytałam. Potem jakoś wyszło nie pamiętam już jak,że przeczytałam WA. No i potem z niecierpliwością oczekiwałam ZF smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
`shy.
post 25.07.2008 21:10
Post #438 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 21.07.2008




Więc to było tak. Kiedy jeszcze nie umiałam czytać sama tak super perfekcyjnie (jakieś 6 lat), mama czytała mi 'Harry Potter i kamień filozoficzny' w łóżku, na dobranoc. Jak dziś pamiętam opisaną tam lekcję latania. ; D Jednak lektura mnie nie zaciekawiła mocno i nie wiem nawet, czy ją dokończyłam. Przez następne lata chodziłam regularnie do kina na filmy i oglądałam je z przyjemnością. Traktowałam je jednak, jak zwykłe, najzwyklejsze, fajowe filmy takie jak 'Shrek' czy 'Gdzie jest Nemo?'. Dopiero po jakimś czasie, bodajże w szóstej, czy piątej klasie sięgnęłam raz jeszcze po 1. część przygód Harry'ego i pochłonęłam ją w jeden dzień. Widocznie trzeba było do tego dorosnąć. Byłam totalnie zafascynowana. Nowe części szły jak świeże bułeczki. Dwójka, trójka, czwórka i, wtedy jeszcze nie emitowana piątka, której poświęciłam najwięcej uwagi. Mogłam ją czytać całymi godzinami. Teraz Wam już nie powiem, ILE razy całą 'piątkę' przeczytałam... Pewnie ze 20?! Nie żartuję. Potem szóstka i, oczekiwana przez wszystkich siódemka. O wrażeniach z ostatniej części nie będę opowiadać, nie tutaj. Tu opowiadamy, jak ZACZEłA się nasza przygoda z Potterem. Od tej pory jestem jego zagorzałą wielbicielką! ; ) Pozdrawiam wszystkich potteromaniaków. Piszcie na gg: 9445400.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BonnieLiu
post 28.07.2008 15:59
Post #439 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Wieża Astronomiczna

Płeć: Kobieta



Hmmm...byłam w trzeciej klasie podstawówki! A może zaczynałam czwartą? Sama już nie wiem, ale to było coś między trzecią, a czwartą klasą biggrin.gif
Odkąd nauczyłam się czytać, czytałam wszystko co wpadło mi w ręce no i tak też zaczęła się moja przygoda z Harrym. Mama kupiła mi pierwszą książkę i czytała każdego wieczoru, aż w końcu stwierdziłam, że nie dam rady żyć bez tej książki!


--------------------
"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej, wielkiej przygody..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sarenka14
post 01.08.2008 12:38
Post #440 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 31.07.2008
Skąd: z choinki :D

Płeć: Kobieta



Wiele razy podchodziłam do książki HPiKF - nie udawało się. Oglądałam wszystkie nakręcone filmy, ale do książek mnie nie ciągnęło. Wkońcu w 6 klasie (ide do I gimnazjum biggrin.gif ) pani Iwona (od j.polskiego) zadała nam HPiKF jako lekturkę. Pomyślałam: - Eeee znowu to nudziarstwo czytać? Ale potem gdy doszłam już do połowy książki zrozumiałam że ona jest wspaniała. Wszystkie tomy przeczytałam w 2 miechy. Teraz rozumiem że nie mogę bez niej żyć. blush.gif

To wspaniale. Przydałoby się więcej czytać, przydało.
Przemek


Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 01.08.2008 13:04


--------------------
user posted imageuser posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reachel_riddle
post 19.11.2008 19:24
Post #441 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 03.04.2008
Skąd: Z końca świata

Płeć: Kobieta



No więc tak... Był taki kolego i on mi się strasznie podobał (3 kl. podstawówki;P), on miał Harry'ego i poprosiłam żeby mama mi go kupiła. Ale kiedy zaczęłam to czytać stwierdziłam, że to dno i odłożyłam. Ale ja mam tak - mam książkę i prędzej czy później ją przeczytam, i... przeczytałam = zakochałam się w niej. I wtedy nie mogłam się doczekać na każdą kolejną część biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 25.11.2008 23:30
Post #442 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



skończyłam! epilogu mogłoby nie być...


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
magic_boy
post 26.11.2008 11:32
Post #443 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Warszawa

Płeć: Mężczyzna



Ja jeszcze wszystkich tomów nie przeczytałem. A na pierwszy trafiłem przypadkiem, uważałem, że to książka dla dzieci, ale mam znajomego "dziadka", który ma ponad 90 lat i jest niewidomy. Jako, że sam czytać nie może kupuje książki i zatrudnia osoby, które mu czytają. Kiedy dowiedziałem się, że obecnie czyta właśnie Pottera, to stwierdziłem, że może to jednak nie tylko dla dzieci i sam spróbuję... Obecnie przeczytałem 3 pierwsze tomy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mademoiselle
post 11.12.2008 22:18
Post #444 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 11.12.2008




ja osobiście pierwszą książkę dostałam na komunię biggrin.gif był to bodajże drugi tom. bardzo się wciągnęłam w Harry'ego Pottera i zostałam Potteromaniaczką smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ewuuu
post 24.12.2008 18:17
Post #445 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 15.12.2008




ja zaczęłam czytać od 4 części, Czary Ognia. Bo to było jakoś tak, że wtedy czwarta część miała do kin wejść to żeby wiedzieć co będzie przeczytałam. Film mi się już wcześniej bardzo podobał no ale jakoś tak wyszło. Potem przeczytałam ZF, a dopiero później pierwszą część, drugą etc. i znowu dojechałam do piątej, a później szósta. A gdy 7 część wyszła po angielsku, to znalazłam u siebie na serwerze już przetłumaczone. ; )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 24.12.2008 18:23
Post #446 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Choroba, wlasnie sobie zdalam sprawe z tego, ile juz lat minelo od czasu, kiedy wzielam w lapy pierwsza czesc. Mialam, jak Harry w jedynce, 11 lat. Borze Tucholski O_o


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 24.12.2008 18:26
Post #447 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Mnie też to zawsze i zadziwia, i wzrusza smile.gif Też miałem jedenaście lat.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asiatal
post 24.12.2008 23:39
Post #448 

?


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 03.03.2007
Skąd: pomorze

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eva @ 24.12.2008 17:23)
Borze Tucholski O_o
*


moge go pozdrowić, jak chcesz.

A ja nie, ja miałam 9 lat, jak zobaczyłam I część - wtedy to nie wiedziałam co to jest. Ale zaraz po obejrzeniu zabrałam się za czytanie. Możecie się śmiać ale 7 lat w moim życiu to jest kupa czasu. Zastanawiam się, jakby wyglądało moje życie bez HP. Na pewno byłoby nudniejsze. Ciekawe, czy zainteresowałabym się fantastyką. No i z internetem nie miałabym takiego stażu smile.gif. I nie wiem, jak bym się dowiedziała o seksie (fanfiki), chyba dopiero na wdżecie w gimnazjum, bo lekcje przyrody w 4 klasie dla mnie nie były zrozumiałe i wyjaśniające.

Kurde, ale to było super uczucie, kiedy się czytało te tomy, i nie wiedziało się, co będzie dalej. Miałam tak jedynie w tomach 2-4. No bo potem był już internet smile.gif. I moja silna wola nie okazała się taka silna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 25.12.2008 02:41
Post #449 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Wiedzę o seksie czerpałaś z fanfików? Ależ musisz być teraz spaczona smile.gif


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asiatal
post 25.12.2008 12:42
Post #450 

?


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 03.03.2007
Skąd: pomorze

Płeć: Kobieta



nie poczuwam się smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Strony « < 16 17 18 19 20 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 06.05.2024 12:48