Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nie!, Nieee! Ja już nie mogę!

Eva
post 04.11.2004 21:46
Post #51 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ach, Owiec to taki prosty czlowiek, on to tylko pospolite zarciki preferuje ;d

Owiec, ja nie chcialam..! Nie chcialam! Ale przynajmniej wykazalismy wspolnymi silami niesubordynacje muzyczna pracownikow strony. Hy.

Ja moge zaoferowac najwyzej waciki. I konczcie to bo sie mega smietnikowy offtop do jechania po Piotrzyku robi.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 04.11.2004 22:59
Post #52 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ach, Owiec to taki prosty czlowiek, on to tylko pospolite zarciki preferuje ;d

Bo proste jest piekne!

"Z profesorem biologii też miałem przeprawęMówił mi o ewolucji, że niby od białka do coraz wyższych, coraz to bardziej złożonych form. Zapytałem:
- A dlaczego formy skomplikowane mają być wyższe niż nieskomplikowane?
- Ponieważ najpierw są nieskomplikowane, a potem dopiero się komplikują.
- To znaczy wszystko zależy od tego, jak się umówimy. Jeżeli umówimy się, że to, co było najpierw, jest zawsze gorsze od tego, co nastąpiło potem - wtedy zgoda. Ale jeżeli tak się nie umówimy? Co wtedy? Bo niby dlaczego komplikacja jest lepsza od niekomplikacji? Gdzie są na to dowody?
Postawił mi niedostatecznie. Ale moim zdaniem, zamiast wykładać po prostu to, co wiedział o ewolucji, pomieszał ją z ideą postępu, która głosi, że to, co wyniknęło, jest zawsze lepsze od tego, z czego wyniknęło, tylko dlatego, że wyniknęło. W dodatku przyplątał mu się ateizm. "

(to jest fragment nauczycieli Morzka tak btw.)

QUOTE
Owiec, ja nie chcialam..! Nie chcialam! Ale przynajmniej wykazalismy wspolnymi silami niesubordynacje muzyczna pracownikow strony. Hy.

Rzomdzimy user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 05.11.2004 17:32
Post #53 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



No ba! Szamany gurom.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.11.2004 20:02
Post #54 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



A co to te Szamany?


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 06.11.2004 15:25
Post #55 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Szamani - u nas tak sie mowi na 'rozczochrane lby' co przedkladaja np. CoB nad Dode. Albo Pidzame nad Mandaryne. Bardzo ladne okreslenie wg. mnie. Ladniejsze niz szarpidruty czy brudasy ;d

[/offtop]


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 16.11.2004 15:30
Post #56 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



O to ja mam takiego szamana w klasie...(trzeba się pochwalić)


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 21.11.2004 16:37
Post #57 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



O to ja mam takich 10 w klasie. I z 20 poza. (czym sie chwalic? [patrz temat 'oryginalni' ;d])


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 04.01.2005 15:29
Post #58 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



No Pottero - masz teraz szansę się wykazać ...


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 18.04.2005 09:43
Post #59 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Tak, mam uwierzyć że Rowling czytała jakiegoś tam Kleskla, przecież Rowling nie zna polskiego, a wątpie żeby takie bzdury były tłumaczone na angielski. Po za tym JAKI związek może mieć ten cały Kleskl z HP? Przecież to jest tylko bajeczka dla malutkich dzieci, a HP to wkońcu Fantasy! No i Rowling pisała HP w bardzo trudnym dla siebie okresie HP, nie miała pieniędzy ponoć mieszkała na jakimś strychu ze szczurami itd. I KUPIŁA SOBIE KLESKLA! Na pewno! Zresza na początku Rowling nie miała nawet zamiaru wydać tej książki... NIKT nie chciał jej wydać tak naprawdę, bo każdy obawiał się utraty forsy, zresztą tak było w większości przypadków, kiedy ktoś napisał książkę ktora opowiada o mało przyziemnych sprawach i jednocześnie nie jest kierowana do najmłodszych. Powiesić głupców, którzy uważająże HP to plagiat.
Aha, ja czytam czasami Angore, i artykułu nie czytałem o tym, że HP to plagiat, chociaż w tej gazecie jest dużo niekiedy o HP... Na pewno napisałbym im maila!

Ten post był edytowany przez MalGanis: 18.04.2005 09:44
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 18.04.2005 15:48
Post #60 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Po za tym JAKI związek może mieć ten cały Kleskl z HP? Przecież to jest tylko bajeczka dla malutkich dzieci, a HP to wkońcu Fantasy!
khm... yhyhy. Jakbym słyszał wyznawców Lotr'a ;> Tylko zamiast Kleksa wstaw Hp, a miast Hp Lotr'a.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 18.04.2005 17:19
Post #61 

Unregistered









o lol, jako się mówi!

BO HP TO WKOŃCU FANTAZY!
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 18.04.2005 17:41
Post #62 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Aha, Pottero... przecież ty zdaje się jesteś w redakcji strony. Nie mozesz sam dodawać newsów? tongue.gif Mi też się dawniej zdawało, że ta strona jest jakby martwa...
Ze newsy są raz w tygodniu dodawane itd. Ale myliłem się. Weszłem na forum a tam ożywienie, dyskusja. Właściwie to nie ma minuty, żebym był na forum jako jedyny - zawsze ktoś inny oprócz mnie jest... Ale...
Owszem, newsy powinny być dodawane częsciej i na bieżąco. Np na obornikach potrafią dodać pare newsów dziennie NA BIEŻĄCO.
Oczywiście każdy może swoją opinię wyrazić, Pottero. Chyba ci nie grozili za to, ze się czepiasz?

Ten post był edytowany przez MalGanis: 18.04.2005 17:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 18.04.2005 17:57
Post #63 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



ja mu groziłam biggrin.gif

[tylko mi nie wysyłaj meila! biggrin.gif mam już trochę reklam w skrzynce...]

;>


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 18.04.2005 18:41
Post #64 

Unregistered









tongue.gif Nie spodziewałam się, że odzew przeciw mnie tak się rozrośnie tongue.gif Ale ja jestem juz doświadczona biggrin.gif I to nieaktualne
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 02.09.2005 03:27
Post #65 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Eee, ja może nie do końca w temacie... A może i nie. No w każdym razie właśnie przed sekundą wlazłam na stronę i czytam tam, że zdjęcia się pojawiły nowe, w tym jedno z ceremonii sprawdzania różdżek... No i chciałam zapytać które to z tej ceremonii, bo ja tak raczej mocno na bieżąco jestem ze sprawami dotyczącymi najnowszego filmu HP i jako żywo żadnego takiego zdjęcia jeszcze nie widziałam... Kliknęłam na link, tam owszem znane mi foty, ale ceremonii jak nie było tak nie ma...

-------------------------------

QUOTE(MalGanis @ 18.04.2005 09:43)
Tak, mam uwierzyć że Rowling czytała jakiegoś tam Kleskla, przecież Rowling nie zna polskiego, a wątpie żeby takie bzdury były tłumaczone na angielski. Po za tym JAKI związek może mieć ten cały Kleskl z HP? Przecież to jest tylko bajeczka dla malutkich dzieci, a HP to wkońcu Fantasy! No i Rowling pisała HP w bardzo trudnym dla siebie okresie HP, nie miała pieniędzy ponoć mieszkała na jakimś strychu ze szczurami itd. I KUPIŁA SOBIE KLESKLA! Na pewno! Zresza na początku Rowling nie miała nawet zamiaru wydać tej książki... NIKT nie chciał jej wydać tak naprawdę, bo każdy obawiał się utraty forsy, zresztą tak było w większości przypadków, kiedy ktoś napisał książkę ktora opowiada o mało przyziemnych sprawach i jednocześnie nie jest kierowana do najmłodszych. Powiesić głupców, którzy uważająże HP to plagiat.
Aha, ja czytam czasami Angore, i artykułu nie czytałem o tym, że HP to plagiat, chociaż w tej gazecie jest dużo niekiedy o HP... Na pewno napisałbym im maila!
*


No wszystko wszystkim, ale przeciwko nazywaniu klasyki polskiej literatury dziecięcej "jakimiś tam bzdurami", to ja stanowczo protestuję mad.gif!!! Pomysł z plagiatem jest oczywiście niedorzeczny, ale co to ma do genialnego skądindąd Pana Kleksa?!??

Ten post był edytowany przez owczarnia: 02.09.2005 03:35


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 11.09.2005 15:40
Post #66 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(owczarnia @ 02.09.2005 04:27)
Eee, ja może nie do końca w temacie... A może i nie. No w każdym razie właśnie przed sekundą wlazłam na stronę i czytam tam, że zdjęcia się pojawiły nowe, w tym jedno z ceremonii sprawdzania różdżek... No i chciałam zapytać które to z tej ceremonii, bo ja tak raczej mocno na bieżąco jestem ze sprawami dotyczącymi najnowszego filmu HP i jako żywo żadnego takiego zdjęcia jeszcze nie widziałam... Kliknęłam na link, tam owszem znane mi foty, ale ceremonii jak nie było tak nie ma...


Jest, jest, tylko poszukaj.

A ja zamykam.

Ten post był edytowany przez kkate: 12.09.2005 14:29
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 21:37