Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Pomożecie? Pomożemy!, czyli Magiczni Magicznym

harolcia
post 27.10.2012 11:01
Post #1 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Pomocy! Poszukuję słuchawek, nausznych. Chciałabym się Was poradzić, na co powinnam zwrócić uwagę albo - jeszcze lepiej- jakieś konkretne modele. Dodam, że ma to być model głównie do użytku domowego - ale też żeby na mieście z mp3 dawał radę wink2.gif Taki maksymalnie do 100zł, dość dobrze wyciszający. Może ktoś coś mi polecić?


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 28.10.2012 17:03
Post #2 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Nauszne czyli takie z pałąkiem przez głowę? Z mikrofonem czy bez?
W tym zakresie cenowym żadnego superszału nie kupisz, ale jak nie masz jakiś wymagan z kosmosu, to już spoko rzecz znajdziesz.

Na przykład w robocie używam takich:
http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkt...1281/index.html

Kosztowały coś z 80zł i w tej kasie jestem z nich bardzo zadowolona. Mają długi kabel, więc nie musisz zdejmować słuchawek, jak wstajesz po coś od biurka (pod warunkiem, że nie idziesz za daleko tongue.gif), przydatne to jest pewnie też do oglądania rzeczy z kompa czy telewizora bez robienia hałasu w nocy, bo sięgną od kompa do łóżka. Brzmią całkiem ok, basy może nie są jakieś mega zajebiste, ale przynajmniej nie trzeszczą na wysokich głośnościach jak moje poprzednie słuchawki (budżetowe Creative'a. które i tak kosztowały więcej niż te Panasoniki).

Jak szukasz z mikrofonem, to w tej kasie idzie coś Modecoma albo Logitecha kupić całkiem porządnego. W ogóle polecam Modecoma, jeżeli chodzi o akcesoria ze średnio-niskiej półki cenowej, stosunek cena/jakość jest naprawdę w porządku przy ich produktach.

Polecam tez trzymać się z daleka od budżetowych modeli droższych marek, lepiej kupić no-name'a w tej samej cenie, nie zapłacisz dodatkowych 40% za samą nazwę.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 28.10.2012 18:25
Post #3 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Właśnie o ten typ mi chodzi, bez mikrofonu. Wiem, że supersprzętu to ja za taką kasę nie dostanę, a też i nie potrzebuję.
Jednak kilkakrotnie przekonałam się o tym, że jakość dźwięku jest znacznie lepsza w takich nausznych.
A z tymi miałaś styczność? http://www.electro.pl/produkt-Sluchawki_SE..._-47844,51.html


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 28.10.2012 19:10
Post #4 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



to jest przypadek B z mojego postu wyżej: budżetowy model dobrej firmy. Akurat z tym konkretnie modelem styczności nie miałam, ale kupiłam sobie kiedyś słuchawki do telefonu Sennheisera za jakieś 50zł, bo to dobra firma i w ogóle wszyscy się spuszczają. I były słabsze niż słuchawki creative'a za 25zł. Jest szansa spora, że tu będzie podobnie.
Owszem, mój kumpel ma słuchawki tej firmy i są zajebiste, ale kosztowały bliżej 800zł, nie 80.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 28.10.2012 19:18
Post #5 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Ok, rozumiem wink2.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 29.10.2012 20:30
Post #6 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(harolcia @ 27.10.2012 11:01)
Pomocy! Poszukuję słuchawek, nausznych. Chciałabym się Was poradzić, na co powinnam zwrócić uwagę albo - jeszcze lepiej- jakieś konkretne modele. Dodam, że ma to być model głównie do użytku domowego - ale też żeby na mieście z mp3 dawał radę ;) Taki maksymalnie do 100zł, dość dobrze wyciszający. Może ktoś coś mi polecić?
*




do wyboru do koloru http://www.wykop.pl/ramka/1183141/ogromne-...-sluchawek-eng/


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.03.2024 13:47