Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony « < 2 3 4 5 6 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ufo, Czy wierzycie w zycie poza ziemskie?

Enaj
post 14.10.2004 23:26
Post #76 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




Child of Bodom biggrin.gif

Aronia aż wypływa omalże z monitora kiedy czyta się niektóre posty wink.gif

Po prostu super uwielbiam takie teksty biggrin.gif a ten temat to istna studnia wiedzy, domysłów i cudownych postów wywołujących Aronie wink.gif i tak bez końca smile.gif

A tak na marginesie
najnowsza ekranizacja Solaris była tak dobra że Lem się do niej praktycznie nie chce przyznawać (klunej miał na serio niezły tyłek wink.gif Znaki .. .ee jakie znaki..... Mel chciał tylko uzbierać nimi na Pasje:) wink.gif

za 800 wiosen z kawałkiem walnie w nasza pikną ziemie malutki meteoryt wielkości połowy Florydy :] to nie plota niestety cry.gif NOLe będą miały niezłe fajerwerki czarodziej.gif czarodziej.gif
i tym optymistycznym zakonczeniem pozwólmy sobie na odrobinke fa...............
.
.
.
.
.
.
.scynacji NOlami smile.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 15.10.2004 12:13
Post #77 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



a moze to my jestesmy to ufo? a ci zieloni sie nas bojom na marsie - od czasu do czasu jakas sonde im podrzucimy na planete i sie smietnik robi...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nati
post 15.10.2004 13:34
Post #78 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 09.08.2004
Skąd: Pszów (woj.śląskie)




Ja nie wiem co o tym myśleć.
Może jest... Tak samo może też istnieć czarodziejski świat (byłoby fajnie)
"Wiem, że nic nie wiem" ktoś powiedział i ja się pod tym podpisuje.
Nic nie jest pewne


--------------------
Harry Potter wywrócił moje życie do góry nogami ale w takiej pozycji jest ono o wiele cikawsze :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 15.10.2004 17:07
Post #79 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




to hasełko Sokratesa (fajny koleś, jego żona wylewała mu pomyje na głowę, a on to znosił ze spokojem biggrin.gif heheh...) wspaniałe poglądy (noo może nie te o szcześciu i ciut innych dry.gif , kazali mu wypić trucizne (cykute) bo podobno demoralizował młodzież swoimi tekstami, nauczał za friko biggrin.gif

"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy". - to też Sokraters.

Skoro był taki nad wyraz rozumny, jak na swoje czasy moze był UFOludkiem wink.gif glare.gif


Wszystko jest możliwe czarodziej.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 17.10.2004 20:24
Post #80 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Fajny cytat tongue.gif A tak poza tym to teoretycznie my jestesmy kosmitami bo mieszkamy w kosmosie,prawda ? I moze jakas cywilizacja mysli ze jestesmy zieloni itd...


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 18.10.2004 13:54
Post #81 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



QUOTE(Eowina @ 17.10.2004 20:24)
Fajny cytat  tongue.gif  A tak poza tym to teoretycznie my jestesmy kosmitami bo mieszkamy w kosmosie,prawda ? I moze jakas cywilizacja mysli ze jestesmy zieloni itd...
*



Moze i tak myślą, jeżeli wogóle jest coś tam poza nami... smile.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 18.10.2004 20:55
Post #82 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




przyjmując ze jest,a jezeli jest to ze są na tyle inteligentni ze sie nad tym zastanawiają...


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milka
post 23.10.2004 11:54
Post #83 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 03.01.2004




hm..nie raczej nie, tylko jak ogladam nie dowiary..to taka mysl mnie nachodzi czy rzeczywiście? Ale jakos dotąt tego nieodkryto..i niech tak pozostanie.. tongue.gif


--------------------
PROŚBA!

Błagam..czy moze byc tu wszystko po polsku....


user posted image

www.emma-dupson.blog.onet.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Agnessa
post 11.11.2004 11:18
Post #84 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 280
Dołączył: 08.11.2004
Skąd: z wariatka.exe




ja naturalnie wierze.... czytałam sporo książek na ten temat,zeznania świtków są podobne a i czytałam,że było sobie małżeństwo które zajmowało się farmerstwem.
Mieli bydło.Pewnej nocy zobaczyli oslepiający blask,ale stwierdzili że to pewnie reflektory samochodu. Ranem,zobaczyli ze całe bydło zdechło z niewiadomych przyczyn. Weterynarz po sekcjii zwłok oznajmił że każdemu brakuje jakiegoś narządu,mimo,że ciało jest w nienaruszonym stanie. Zaden człowiek nie byłby w stanie to zrobic.
A wracajac do teorii o UFO... dlaczego niektórzy ludzie twierdzą,ze życie pozaziemskie jest niemożliwe z powodu braku tlenu???
Przecież te istoty moga miec kompletnie inna budowe! Może nie potrzebuja tlenu do normalnego funkcjonowania orgnizmu.....


--------------------
user posted image
Mistrzyni Eliksirów
Gliwice sa jak rzut ziemniakiem,a kanarki są pyszne!-by Agnessa.Wymyślone o 01:11 rozmawiając z kolegą,o tym,że Agnes jednak pomoze go uratiwac przed rozpędzoną tirówą ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.11.2004 11:27
Post #85 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Przecież te istoty moga miec kompletnie inna budowe! Może nie potrzebuja tlenu do normalnego funkcjonowania orgnizmu.....

Dlatego tym bardziej nie moge sobie wyobrazic tych istot. Dopuki nie zobacze nie poznam budowy to nie uwierze. Swoja droga skad to sie wzielo znowu jakis magiczny *pop!* ?

QUOTE
ja naturalnie wierze....

Tez wierzylem.... do 4-5 klasy pedalowki.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 29.05.2005 21:46
Post #86 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Oczywiście że wierzymy!
Ze ja wczęsnie jtego tematu nie widziałem.
Bo był ten temat gdzięs na samym końciu w "Talk Show", a ja nie wiedziała, że te "podfora" czy jak to się tam nazywa jeszcze się na strony dzielą. Dopiero teraz to odkryłem XD a ifajne tematy odgrzebuję XD
E... A wracając do tematu - pewnie że wierzę - przecież twierdzenie że jesteśmy sami w takim wielkiem miejscu jakim niewątpliwie jest wszechświat jesty bardzo egoistyczne, prawda?
Czy nie wydaje się wam nadzwyczaj realne, że w pewnym układzie planetarnym mogła zaistnieć planeta zaskakująco podobna do naszej Ziemi i gdzie mogłaby pójść ewolucja taki msamym procesem (bądź podobnym).

Mam nadzieję ze temat się rozkręci, bo jak MalGanis się gdzieś wypowie to od razu burza dyskusji nastaje.
Zresztą ktoś będzie chciał wykazać że jestem szarlatanem a moje poglądy są najgłupsze na świecie - co najgorsze - bedzie myślał że tak jest naprawdę! A to bzdura - bo to ja teraz mam rację. I się założyć mogę, że ktoś z was widział UFO albo coś podobnego. Ja raz cos widziałem dziwnego... Nie będę się zarzekał że to było UFO bo szansa że to był tylko sterowiec/samolot/latający kot jest wyjątkowo duża. Ale mimo to wierzę...

dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 29.05.2005 21:50
Post #87 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



nie odgrzebuj.


wierzę, bo dzisiaj pare spotkałam rolleyes.gif


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldzia
post 29.05.2005 22:17
Post #88 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 20.08.2004
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



zanim wyraze swoja opinie opowiem Wam moja niezwykla historie, od razu mowie, ze to prawda biggrin.gif.

szlam sobie z psem przed blokiem, bylo juz ciemno. nikogo nie bylo wokol, i nagle uslyszalam jakis dziwny, niski, moze troche falujacy dziwiek. odruchowo spojrzalam na niebo, a tam byly cztery swiatelka, ulozone jakby w krzyz, dwa czerowne, dwa zielone. to cos poruszalo sie toerche wolniej, niz mozna byloby sobie wyobrazac, i nagle wlecialo prosto nad moja glowe... nie, nie pochlonal mnie promien swiatla i nie przywlekli mniena swoj poklad, zeby zrobic mi badania, po prostu dostrzeglam, ze to zwyczajny samolot, ktory leci doyc nisko biggrin.gif.

i takie sa wlasnie te historie z UFO, moi drodzy :]. ludzie cos tam zobacza, a reszte sobie dopowiedza sami. z przeotu samolotu zaraz zrobia masowe porwanie i badania :].

a co do mojej opini - ja uwazam ze istnieja gdzies we wszechsiwecie jakies inteligentne istoty, co nie znacyz ze wygladaja podobnie do nas. watpie, ze bede miala okazje porownac ich wyglad z ludzkim, no ale moze kiedys dojzie do jakiegos spotkania. ale to za tysiace lat, nie sadze, ze wczesniej :]. ale mozliwe ze nie dojdzie, w koncu juz z nasza Ziemia nie jest najlepiej, co dopiero za tysiac lat :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 01.06.2005 20:36
Post #89 

Unregistered









smiesza mnie historie o ufo.
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 01.06.2005 21:43
Post #90 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



ten pan z tyłu widział ufo, teraz nikomu nie ufo i się nachlał ;p

Ten post był edytowany przez Child of Bodom: 01.06.2005 21:44


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 02.06.2005 12:38
Post #91 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Voldzia - światła ułożone w jakiś krzyż? To to nie było UFO, tylko flota powietrzna Watykanu na VIII Krucjatę do Stanów Zjednoczonych wyruszyła!

A co z tym programem Seti@Home? Ta strona podajże coś takiego promuje ale nie tylko. Poważny program naukowców którzy spodziewają się coś tam namierzyć i zlokalizować. A gigantyczne anteny które nasłuchują sygnałów z kosmosu? A kosztujące więcej niż maybach Rydzyka satelity są wysyłane w kosmos w podróż w jedną stronę tylko po to, żeby natknęli się na nie jacyś przedstawiciele obcych cywilizacji... tongue.gif

Ten post był edytowany przez MalGanis: 02.06.2005 12:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 02.06.2005 15:45
Post #92 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



edit:
QUOTE
Voldzia - światła ułożone w jakiś krzyż? To to nie było UFO, tylko flota powietrzna Watykanu na VIII Krucjatę do Stanów Zjednoczonych wyruszyła!

Kazdy twoj post jest glupi, ale ostatnio twierdze ze ci sie pogorszylo, przestalem widziec glupie Posty puszczyka to ty musiales sie pojawic.


QUOTE
A co z tym programem Seti@Home? Ta strona podajże coś takiego promuje ale nie tylko. Poważny program naukowców którzy spodziewają się coś tam namierzyć i zlokalizować. A gigantyczne anteny które nasłuchują sygnałów z kosmosu? A kosztujące więcej niż maybach Rydzyka satelity są wysyłane w kosmos w podróż w jedną stronę tylko po to, żeby natknęli się na nie jacyś przedstawiciele obcych cywilizacji...

Seti w pyte wyglada jako wygaszacz ekranu, a juz najlepsze wrazenie daje kiedy jeszcze leca stare kawalki J.M. Jarre @_@. Co do tych anten, to wiesz kiedys nawet wysylano satelity ktore mialy odbierac sygnaly i promieniowanie aby dowiedziec sie czy przypadkiem ruskie nie prowadza testow jadrowych po ciemnej stronie ksiezyca. \m/

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 02.06.2005 15:58


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 02.06.2005 16:13
Post #93 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



A posty Puszczyka też są głupie? Chyba się z nim zaprzyjaźnię tongue.gif
A po za tym już pożartować nie można?
A tak w ogóle to testy Rosjan wydają się całkiem realne, jak się czyta o szpiegach psychotronicznych czy o Strefie 51. A Seti odbiera wszystkie sygnały, ale może kiedyś odbierze coś naprawdę ciekawego... dry.gif

Ten post był edytowany przez MalGanis: 02.06.2005 16:14
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 02.06.2005 20:25
Post #94 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



malganis - nigdy nie uwazalem sie za obytego w tych sprawach...ale prosze wytlumacz mi stwierdzenie "szpiedzy psychotroniczni". wtf? jacys hax0rzy?


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 02.06.2005 20:35
Post #95 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



to tacy mili panowie, co zrobią ci bajzel w mózgu, wypiorą go z informacji, a ty nawet się nie zdenerwujesz. a wszystko to zza siedmiu gór i siedmiu dolin.

m3n74l hax0r ;p


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 03.06.2005 15:35
Post #96 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Szpiedzy psychotroniczni? Zdalne widzenie, pozazmysłowe spostrzeganie i tym podobne sprawy...
Np. kolesia zamknęli w odizolowanym pomieszczeniu i kazali mu zlokalizować agenta, który znajdował się ileś tam mil od niego. I facet wziął kartkę i zaczął coś pisać. Na początku jakies głupoty, ale później udało mu się zlokalizować agenta na jakimś lotnisku. A później okazało się jeszcze, że te bzdury co facet pisał na poczatku, to były teksty wyświetlane na tablicach informacyjnych na lotnisku dry.gif I jeszcze napisał coś z pozoru głupiuego "Jedna czarna - druga białą" - dopiero po długim czasie się okazało, że to były kryptonimy operacji w której uczestniczył agent.
Była też agentka psychotroniczna, która potrafiła zabijać żaby zaczymując pracę ich serca (na odległość siłą umysłu)
A... I wywiad USA ma powody by sądzić, że rosyjskim agentom psychotronicznym udało się złamać ludzki kręgosłup.

Ciekawe, prawda? W czasach zimnej wojny wydawano miliony, jesli nie miliardy na badanie takich zjawisk, a ludzie którzy posiadali niezwykłe zdolności mieli wszystko co chcieli. Więc ściema to raczej nie była, bo nikt nie wydawałby nie wiadomo ile kasy na zwykłych oszustów - rząd miał całkowitą pewnosć co do lojalności swoich agnetów psychotropowych...

Faaaajne, co?
A - nie uważałeś mnie za obytego w jakich sprawach, hm?
Możesz sprecyzować?

Ten post był edytowany przez MalGanis: 03.06.2005 15:37
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 03.06.2005 16:42
Post #97 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



te - egocentryk. on pisze o sobie ;] zwróć uwagę na to mało rzucające się w oczy "się".


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 03.06.2005 17:15
Post #98 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Child - ja cie po prostu nie rozumiem.
O kim ty teraz mówisz?
Albo jestem wyjątkowo tępy, albo nie potrafisz sklecić zdania...
Powiedz o co ci chodzi blink.gif

Black... Twój post zniknął smile.gif
I bardzo dobrze tongue.gif

Ten post był edytowany przez MalGanis: 03.06.2005 17:32
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 03.06.2005 20:19
Post #99 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Weź się nie kompromituj i naucz czytać ze zrozumieniem - tego już ponoć w podstawówce uczą ;]

QUOTE(GrimmY)
malganis - nigdy nie uwazalem sie za obytego w tych sprawach

QUOTE
nie uważałeś mnie za obytego w jakich sprawach, hm?

błyska coś w główce, czy mam tłumaczyć literka po literce?


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 03.06.2005 20:36
Post #100 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Tak, teraz błyska tongue.gif
Dzięki za wytłumaczenie tongue.gif
Ale tak jakoś... mi się przeczytało tongue.gif
tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Strony « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 22:08