Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

43 Strony « < 41 42 43 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Filmy, które ostatnio obejrzeliście

BlackOmen
post 26.09.2004 12:05
Post #1051 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Jak zobaczylem kolesia z avarem Hellboya to na samym poczatku myslalem ze to jest jakas zabawka cos al`a kolejne ludziki robione przez lego (Bionicles czy cos takiego?).


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 29.09.2004 16:16
Post #1052 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



wczoraj oglądałam Potwora z Charlize Theron [wiem, mam reflex]. i ten film... po prostu zahipnotyzował mnie, poruszył i dosłownie rzucił mną o ziemię. dawno nie oglądałam czegoś takiego. już dawno żaden film nie wycisnął ze mnie takich emocji. przede wszystkim klimat... czyli coś co ja cenię najbardziej na świecie. niesamowity klimat, takie zagęszczenie emocji... po prostu brak słów, żeby to opisać. ciężko się ogląda, nie jest to film łatwy w odbiorze. jak to gdzieś przeczytałam, szczególnie dla ludzi szukających wszędzie dobra, piękna i sprawiedliwości. zdecydowanie jeden z najlepszych obrazów, jakie oglądałam w przeciągu... kilku ostatnich lat? nie wiem, co więcej napisać. jestem pod olbrzymim wrażeniem. plus oczywiście świetna kreacja Charlize Theron... no ale o tym chyba już nie trzeba wspominać.
niektórzy mowią, ze ten film jest niesmaczny i w ogóle okropny. cóż, dla ludzi, którzy brzydzą się homoseksualizmem, prostytucją i wszystkim tym, co naturalistyczne, czyli po prostu normalne i życiowa... dla takich ludzi Monster będzie obrzydliwy i nie do przełknięcia. dla mnie jednak ten film to wzorzec absolutny. nie pozwala przestać o sobie myśleć. po prostu przytłacza i pochłania cały umysł.
i tyle.
więcej nie trzeba mówić.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

43 Strony « < 41 42 43
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 02:54