Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony < 1 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Oto Mój Prywatny Skarb, kto jest dla Was cudem?

MisieK
post 03.09.2004 20:30
Post #51 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Nie ma genu odpowiedzalnego za homoseksualizm, w wiekszosci przypadków hm... nie wiem, wstrzas z dziecinstwa albo cus....


tak Vold, jassne... nie chodzi o to czy sie boje tylko to jest poprostu obrzydliwe jak dla mnie.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 03.09.2004 20:30
Post #52 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




E no nie czepiajcie się chłopaka poprostu woli facetów i tyle.To nie jego wina


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murof
post 03.09.2004 20:34
Post #53 

Uczeń Hogwartu


Grupa: czysta krew..
Postów: 187
Dołączył: 05.07.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 20:23)
Ja NIE CHCĘ się z tego leczyć. To jest naturalne, ale o zawsze było piętnowane. To nie wina człowieka, że ma tak zapisane w genach/nie miał ojca/ojciec go katował itp.

Teraz nie chcesz i zresztą, nawet gdybyś chciał to będzie trudno, bo już późno. Gdybyś miał warunki do leczenie, kiedy zaczynałeś mieć z tym dylemat...


Voldius - W Biblii jest zakaz, jeśli o to ci chodzi.


--------------------
- Oj, nie wolno rzeczy wielu,
Kiedy celem jest - brak celu...
(Zwłaszcza, jeśli duszy nie ma -
I to wszystko na ten temat).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murof
post 03.09.2004 20:37
Post #54 

Uczeń Hogwartu


Grupa: czysta krew..
Postów: 187
Dołączył: 05.07.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (murof @ 03.09.2004 20:34)
QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 20:23)
Ja NIE CHCĘ się z tego leczyć. To jest naturalne, ale o zawsze było piętnowane. To nie wina człowieka, że ma tak zapisane w genach/nie miał ojca/ojciec go katował itp.

Teraz nie chcesz i zresztą, nawet gdybyś chciał to będzie trudno, bo już późno. Gdybyś miał warunki do leczenie, kiedy zaczynałeś mieć z tym dylemat...


Voldius - W Biblii jest zakaz, jeśli o to ci chodzi.

Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

Rz 1; 26-28;"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi."

1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"


--------------------
- Oj, nie wolno rzeczy wielu,
Kiedy celem jest - brak celu...
(Zwłaszcza, jeśli duszy nie ma -
I to wszystko na ten temat).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Buniek
post 03.09.2004 20:42
Post #55 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 40
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: z krainy, gdzie magia jest nawet w najmniejszym ździebełku trawy.




A czepiajcie się mnie. Prosze was bardzo. Jasne, kiedyś będę miał dylemat, bo będę musiał sie ujawnić rodzicom. No ale trudno. Będę też musiał stracić marzenia o dziecku, o posyłaniu go do szkoły itp. Ale wolę wybrać swoje szczęście, niż obudzić się któregoś dnia obok jakiejś kobiety z myślą 'zmarnowałem życie'. Może jeszcze się tak ułoży, że skończę z moim chłopakiem i będę miał laskę. No ale co będzie to będzie. Tak jak jest jest zajefajnie.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.09.2004 20:46
Post #56 

Unregistered









QUOTE (murof @ 03.09.2004 20:37)
QUOTE (murof @ 03.09.2004 20:34)
QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 20:23)
Ja NIE CHCĘ się z tego leczyć. To jest naturalne, ale o zawsze było piętnowane. To nie wina człowieka, że ma tak zapisane w genach/nie miał ojca/ojciec go katował itp.

Teraz nie chcesz i zresztą, nawet gdybyś chciał to będzie trudno, bo już późno. Gdybyś miał warunki do leczenie, kiedy zaczynałeś mieć z tym dylemat...


Voldius - W Biblii jest zakaz, jeśli o to ci chodzi.

Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

Rz 1; 26-28;"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi."

1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"

nie chodziło mi o Biblię. nie lubię takich spraw.




w dupie mam czy ktoś jest homo czy nie. nie obchodzi mnie to, bo po co? czy to moja działka? jak Wam to tak bardzo przeszkadza, to załóżcie jakąś grupę i tępcie. tak też można. murof Twoje porównania homoseksualisty do zoofila są... niezbyt trafne. obyś kiedyś wpadł w ręce tego pierwszego ... ;>
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 03.09.2004 20:47
Post #57 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Boze Buniek ty to na serio piszesz czy juz ci odpierdala od tych wszystkich postow? Moze zrobisz tydzien przerwy od forum dobrze ci to chyba zrobi i pomysl jak bedziesz pisal posty.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fumsek
post 03.09.2004 20:52
Post #58 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 156
Dołączył: 09.05.2004
Skąd: z chlewa

Płeć: Kobieta



tak zaszczujmy wszystkich, jakby ich ładnie nazwać "kochających inaczej"...
przytaczanie takich fragmentów jest czymś absurdalnym, zaraz zasięgniemy siedmiu grzechów głównych...
nie uważam tego za naturalne, nie jestem broń boże obrońcą uciśnionych... ale ludzie żyjemy w XXI wieku, a takie dziwactwa nie istnieją od dziś więc po cholerę się nad tym rozwodzić :/ to było, jest i będzie, możemy wsadzic to do kategorii choroby, zboczenia i ch... wie czego jeszcze ale nie zmieni to faktu, że dla pewnych grup jest to poprostu szara rzeczywistość momentami cięższa dzięki naszej cholernej "tolerancji"...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 03.09.2004 20:57
Post #59 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Wkurza mnie to, ze wszyscy naokolo gadaja, jacy to oni sa tolerancyjni, a gdy przyjdzie co do czego, nie potrafia sie zastosowac do swoich slow.

Nie wiem czy chlopak zartuje, czy zeczywiscie woli wlasna plec, ale to nie jest nasza sprawa tylko jego. Osobista. Jak to, czy uzywam podpasek always czy iinnych.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murof
post 03.09.2004 20:58
Post #60 

Uczeń Hogwartu


Grupa: czysta krew..
Postów: 187
Dołączył: 05.07.2004

Płeć: Mężczyzna



Anorektyczka ma wstręt do jedzenia. Czy to znaczy, że jest zdrowa, tylko inna? Nie.
Homoseksualista ma wstręt do seksu z kobietami. Czy to znaczy, że jest zdrowy tylko inny?

Voldius - twoje zdanie, że moje porównanie jest nietrafne, jest nietrafne.


--------------------
- Oj, nie wolno rzeczy wielu,
Kiedy celem jest - brak celu...
(Zwłaszcza, jeśli duszy nie ma -
I to wszystko na ten temat).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fumsek
post 03.09.2004 20:58
Post #61 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 156
Dołączył: 09.05.2004
Skąd: z chlewa

Płeć: Kobieta



QUOTE (Elvaralinde @ 03.09.2004 20:57)
Jak to, czy uzywam podpasek always czy iinnych.

a co do tego to ja nie używam XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Buniek
post 03.09.2004 21:08
Post #62 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 40
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: z krainy, gdzie magia jest nawet w najmniejszym ździebełku trawy.




BlachOmen, piszę to na serio. Miałem już ze 3-4 miesiące odpoczynku od forum. smile.gif

Voldius, a Ty nadal tkwisz w założeniu, że każdy gej by tylko dymał i dymał. Facet, który tak robi to tzw. pedał. A co powiesz o facecie, który ciagle uprawia seks, ale z kobietami? Na to nie ma okreslenia, bo to jest normalne, prawda? A na kobietę, która ma (przepraszam za wyrażenie) chcicę? To już nimfomanka. Ehhh... chyba łapiesz o co chodzi?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 03.09.2004 21:10
Post #63 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 21:08)
A co powiesz o facecie, który ciagle uprawia seks, ale z kobietami?

Seksoholik? Ale do kobiety chyba tez mozna to odniesc.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Buniek
post 03.09.2004 21:13
Post #64 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 40
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: z krainy, gdzie magia jest nawet w najmniejszym ździebełku trawy.




No jasne, ale normalnie takiego faceta określa się mianem 'zarywacza' (w starszej wersji nazywa się 'podrywaczem'). Ale nieczęsto używa sie zwrotu 'seksoholik'. Prawie nigdzie sie z nim nie spotyka.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fumsek
post 03.09.2004 21:13
Post #65 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 156
Dołączył: 09.05.2004
Skąd: z chlewa

Płeć: Kobieta



QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 21:08)
A co powiesz o facecie, który ciagle uprawia seks, ale z kobietami? Na to nie ma okreslenia, bo to jest normalne, prawda? A na kobietę, która ma (przepraszam za wyrażenie) chcicę? To już nimfomanka. Ehhh... chyba łapiesz o co chodzi?

jakieś ziarnko prawdy w tym siedzi...
no ale cóż nasz cudowny pełen "tolerancji" świat jest również pełen pieprzonej dyskryminacji biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 03.09.2004 21:16
Post #66 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



QUOTE (MisieK @ 03.09.2004 20:30)
Nie ma genu odpowiedzalnego za homoseksualizm, w wiekszosci przypadków hm... nie wiem, wstrzas z dziecinstwa albo cus....


tak Vold, jassne... nie chodzi o to czy sie boje tylko to jest poprostu obrzydliwe jak dla mnie.

Skąd ja znam ten tekst MisieK...

A swoją drogą... ten temat jest już męczący ... ile można o tym gadać..


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 03.09.2004 21:18
Post #67 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



właśnie, elva, seksoholik. bo to tez choroba, przez ktora mozna wiele rzeczy zniszczyc. wedlug niektorych homoseksualizm jest chorobą, ale ci ludzie są szczęśliwi i nie doznają uszczerbku na zdrowiu, jak to zwykle ludzie chorzy, prawda? a seksoholik może komuś, za przeproszeniem, spie*dolić życie. i sobie przy okazji. kogoś takiego nie powinno się tolerować.

przepraszam za uogólnienie, oczywiście powyzszy przyklad moze wsytepowac takze u osob homo*.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Buniek
post 03.09.2004 21:18
Post #68 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 40
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: z krainy, gdzie magia jest nawet w najmniejszym ździebełku trawy.




Taaak! Tolerancja żondzi! <błędy są zamierzone>

A teraz mały tekścik napisany gdzieś przez mojego chłopaka:

QUOTE
'Autentyk. Idziemy sobie z misiakiem przez Starówkę, trzymamy się za łapki[bo się wściekaliśmy tzn. bicie się itp. ale na żarty], a jakiś koleś (trzy paski, gold na szyi, typowy ABS) krzyczy za nami: ?Ej, pocałuj go! No kurwa, to po chuja z nim chodzisz??!?. My: Brak reakcji (bo dopiero potem zorientowaliśmy się że on w ogóle do nas coś krzyczał, najpierw myśleliśmy że to do kogoś innego). Tak, społeczeństwo jest pełne tolerancji smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 03.09.2004 21:19
Post #69 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 21:08)
BlachOmen, piszę to na serio. Miałem już ze 3-4 miesiące odpoczynku od forum. smile.gif


To widac ze byla za krotka przerwa i dalej nie myslisz. Zacznij uzywac mozgu.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 03.09.2004 21:22
Post #70 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



QUOTE (BlackOmen @ 03.09.2004 21:19)
QUOTE (Buniek @ 03.09.2004 21:08)
BlachOmen, piszę to na serio. Miałem już ze 3-4 miesiące odpoczynku od forum. smile.gif


To widac ze byla za krotka przerwa i dalej nie myslisz. Zacznij uzywac mozgu.

Szczerze powiedziawszy nie widze powodu, zeby mu kazac uzywac muzgu, bo nie dosc, ze go uzywa, to jeszcze nie rozumiem dlaczego uwazasz ze tego nie robi.

*przepraszam za 2 posty pod rzad. Poprawiam.

Wg mojej teorii JFKennedy byl seksoholikiem, ale to z innej beczki, pomijajac fakt, jak tym spartolil zycie swojej biednej zony.

Ten post był edytowany przez Elvaralinde: 03.09.2004 21:22


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 03.09.2004 21:22
Post #71 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (matoos @ 03.09.2004 18:07)
Buniek, takie rzeczy można leczyć, naprawdę.

matoos, a jeśli ktoś jest szczęśliwy będąc takim jakim jest to dlaczego mu to szczęście odbierać ?

poza tym... jeśli uważacie że homoseksualizm jest chory, niezdrowy itd., to bądźcie sobie hetero, ale odczepcie się od innych. to ich życie, ich prywatna sprawa. to chyba oczywiste.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fumsek
post 03.09.2004 21:27
Post #72 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 156
Dołączył: 09.05.2004
Skąd: z chlewa

Płeć: Kobieta



widzę, że zaczynając niewinnie od "prywatnego skarbu" przeszliśmy badanie tajników życia homoseksualistów skąd nagle wyłonili sie seksoholicy po czym zozgożała dyskusją na temat operowania bądź nie operowania pewnym narządem pewnego pana... biggrin.gif
muszę zgodzic sie z syriuszem temat już zaczyna męczyć biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Buniek
post 03.09.2004 21:30
Post #73 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 40
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: z krainy, gdzie magia jest nawet w najmniejszym ździebełku trawy.




No w końcu ktos mnie popiea. Miło smile.gif. BlackOmen, na jakiej podstawie sądzisz, ze nie mam mózgu? Dlatego, że jak jakaś bylepanna chce się (za przeproszeniem dla damskich uszu) dymać, to nie idę od razu, tylko czekam na jakieś szczere uczucie, którego choć namiastki nie otrzymałem? Taak, moze jestem młody, ale wolę być z facetem niż chodzić z byle dupą (chodzić, a być, to dwa różne zagadnienia. mam nadzieję, ze wiecie czym sięóżnią)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 03.09.2004 21:31
Post #74 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



masz racje, fumsek, ale jak widze posty niektorych, to az mnie korci zeby odpowiedziec, niestety.dyskusja nie zakonczy sie tak sama przez sie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 03.09.2004 21:35
Post #75 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Buniek, wiecej szacunku dla plci zenskiej. Moze nie interesuja cie (nie wiesz co tracisz XD) piekne kobiece ksztalty i delikatne charaktery ale troche respektu ;D


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 06.05.2024 14:55