Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

184 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Szkoła, ;( ?

Potti
post 18.09.2005 22:32
Post #1 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



to smutne, że wakacje już się skończyły- choć wiem, że niektórym już się dłużyły i mówili, że chętnie zamkną się w czterech murach swojej placówki edukacyjnej ;p w każdym razie ja żałuję, że już za mną atmosfera i szybkie, energiczne życie Londynu, relaksowanie się nad polskim jeziorkiem ze stadniną w pobliżu no i... brazylijczycy w Grecji. plus w przerwach beztroskie leniuchowanie (or smth like that) ze znajomymi, daje mieszankę idealną.

ofkz, odpoczynek nie może trwać wiecznie, żeby nie stracił smaczku, czas zająć się czymś poważniejszym smile.gif

jak tam Wasz powrót do szkoły? zmieniło się coś- poprawiło, a może pogorszyło? i czy ogólnie lubicie miejsca, w których się uczycie? podejście nauczycieli, budynki, znajomych?
a może właśnie coś ważnego się dla Was skończyło i zaczęliście nowy etap w nowym miejscu? jak tam wrażenia?

tongue.gif

czekam na wszystko co związane z tym jakże ''wdzięcznym'' tematem, także narzekania na wszelkiego rodzaju terminy, decyzje pani minister, itd.

a na koniec złota rada Marka Twaina: Pamiętajcie, żeby szkoła nigdy nie przeszkodziła Wam w kształceniu się.

=)


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 18.09.2005 22:42
Post #2 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Czas wakacji przeminął....zleciały w oka mgnieniu. Wspólne wypady ze znajomymi nad jeziora, a później Swiatowe Dni Młodzieży. Co dobre szybko się kończy....Niby wakacje trwają ponad 2 miesiące a jakoś ja tego nie odczułem.

Powrót do szkoły jest jak Koszmar z Ulicy Wiązów, gdyż nauczyciele wypowiadają nadmiernie często słowo "MATURA" na które jestem wyjątkowo uczulony. Lekcje matematyki z panem dyrektorem przynoszą porządną dawkę stresu i aż miło jest posłuchać że jesteśmy bandą nieuków, które powinny się zabrać do nauki tongue.gif Inni nauczyciele także o nas dbają: z angielskiego sprawdzian na pierwszej lekcji, jedynie sorka od polskiego zamiast omawiać z nami lektury to puszcza nam ciagle ich adaptacje filmówe (już obejrzałem "Wesele" i "Przedwiośnie"). Z innych miłych niespodzianek to warto wspomnieć że jako klasa maturalna kończymy w piątki o godz. 17.10 podczas gdy moi znajomi o 11.30 tongue.gif A podobno w liceum plan układa się pod III klasy.....

Czy coś się skończyło w moim życiu w te wakacje? TAK!! Skończyło się 18 lat....


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anet
post 18.09.2005 22:47
Post #3 

mała księżniczka


Grupa: czysta krew..
Postów: 144
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: raz w lewo, raz w prawo i prosto.

Płeć: Mężczyzna



Ja cały czas jestem w szoku, serio. Nie mogę się przyzwyczaić. Cały czas mam wrażenie, że łi tam, czerwiec już zaraz będzie lipiec, a tu co figa! wrzesień!

10tysięcy kartówek, sprawdzianów, pełno pierdaczków ( cytując pewnego Geografa)
i nauczyciele, którzy mogą wszystko.
Nie lubię mojej szkoły i chyba nigdy nie polubię.

Plan? znośny wink2.gif ale nie ma to tamto, 'wy jesteście moją klasą, a moja klasa i ja zawsze ma przerąbany plan, więc nie martwcie się, zmieni się' moja wych. smile.gif

Żyję od weekendu do weekendu.

A jutro matematyka..


--------------------
Straceni jak Romeo i Julia, bez szansy na lepsze jutro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 19.09.2005 09:30
Post #4 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



rzeźna dopiero ma się zacząć. a jak dla mnie już się zaczęła. polonistka jest ogrem, nowa wychowawczyni lebiodką ;p
szkoła, jak szkoła, chodze bo musze. gorzej z nauką, szczególnie przedmiotów których nie lubie. i wstawaniem na ósmą, bo do szkoły musze łazić 2 kilometry.
że o kursach w soboty nie wspomne. masakra ;p
ale przynajmniej ludzie są znośni.
plan jak narazie przeżyję.


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 19.09.2005 15:37
Post #5 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



dzisiaj w mojej szkole próbowałam papryki chili. matma stała się bardzo wzruszająca, dziesięć minut mi łzy leciały. i do tej pory nie czuję się do końca tak jak rano.

=)

a tak pozatym, to chciałam coś więcej powiedzieć, ale doszłam do wniosku, że u mnie w szkole jest tak samo jak wszędzie.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 19.09.2005 16:03
Post #6 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Narazie jest fajnie. Plan zajefajny, jak mam mało lekcji, to zazwyczaj mam najcięższy plecak. Dzisiaj biegałam na 600 metrów i jestem z siebie cholernie dumna, bo dostałam 4, a z moją kondycją do biegania to duże osiągnięcie. Uwielbiam w-f ale nie przeżyję biegów.
Tyle jak narazie.


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 19.09.2005 16:06
Post #7 

Unregistered









haha nowa szkola nowa klasa. clakiem okej, chociaz zapowiada sie duzo nauki wink2.gif
no i dwa razy juz zauroczony bylem. dwa czy trzy? hahaha
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 19.09.2005 17:26
Post #8 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



ee, nie gadaj, tak zmieniasz partnerki?
ja nie mam obiektów tyle ;)

dwa pierwsze tygodnie - rzeźnia totalna, wstawanie o 6 i dni dłużące się niesamowicie, nikomu nie życzę. za to po szkole było bosko, narzekać nie mogę ;) nowe kontakty, nowi chłopcy, wieczorowe odkrywanie miejskich zaułków. teraz mi się nieco chrzani i jesień mnie zmiata, ale jeszcze dam czadu. he he!


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 19.09.2005 17:38
Post #9 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Po dwóch miesiącach cudownego leniuchowania, przyszedł czas by powrócić do szarej, nudnej rzeczywistości...
Nauczyciele od początku się na nas uwzięli... w końcu to już druga klasa i część przedmiotów już kończymy .. (nareszcie... turned.gif).. a poza tym czasu do maturi coraz mniej, więc... ekh.. =/
Jedno co mnie wkurza w tej szkole, to nauczyciele... a zresztą co ja się dzwię... inna szkoła - inni nauczyciele =/ Uwielbiam ten głos mówiący "załóż mundurek", podczas, gdy w pomieszczeniu jest 25 stopni, człowiek nie moze z gorąca, a nauczyciel siedzi w bluzce na ramiączka.. =/


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anita
post 19.09.2005 18:21
Post #10 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 88
Dołączył: 13.05.2004
Skąd: (z)myślona




No, całe szczęście, u nas przynajmniej mundurków nie ma smile.gif

Posiadamy za to cudowną nową nauczycielkę od angielskiego, która po dzisiejszej lekcji z nami dostała chyba rozstroju nerwowego. A myśmy naprawdę nie wiedzieli, "czy tylko ją tak lekceważymy czy wszystkich nauczycieli":D

Ogółem jest klasówkowo, wielozajęciowo, pochłaniająco czasowo i energiowo, koszmarnie wyczerpująco. Także psychicznie.

Ogółem jest tak śmiesznie, że trudno wytrzymać, z przyjaciółką konwersowałam non-stop cztery godziny, otrzęsiny pierwszej klasy dostarczyły rozrywki na cały weekend i czuję się tak normalna, zwyczajnie szczęśliwa, jak to już dawno nie było.

Jednak lubię szkołę. Lubię na nią narzekać.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 19.09.2005 18:27
Post #11 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



A u mnie w LO po wakacjach sproe zmiany, nie ma już naszych kochanych trzecich klas [ cry.gif ] a zamiast nich przyszły pierwszaki, a do tego pozajmowali nam szafki, bo się okazało, ze babka z administracji zapomniała w zeszłym roku zapisac, które po trzeciakach będą wolne, a zamiast tego zapisała nasze i oddała je pierwszym klasom :/ bez sensu, ale juz wypieprzyłyśmy te lalki (dlaczego ten rocznik to same cukierkowe blondyny????) z naszej szafencji biggrin.gif

Przede wszystkim, zmieniła nam się dyra. Ze wszystkich szkół w mieście żaden szef się nie zmienił, tylko naszą odwołali, a do tego wzięli taką dziouchę, co nie powoła sobie wice a do tego w zeszłym tygodniu wpadła na "genialny" pomysł wysłania pierwszaków na pierwszą zmianę - chyba nie musze tłumaczyć, dlaczego kompletnie poroniony??

A do tego teraz, już w drugiej klasie, mamy mnóstwo lektur, sprawdzianów i kartkówek już od pierwszych lekcji, nie wyrabiam z nauką, że o udziale w przeglądzie małych form teatralnych, wystawianiu znanej ze Światowych Dni Młodzieży w Kolonii "Edyty Stein" i nauce na olimpiadę z polaka nie wspomnę... No ale cóż, każda lekcja zbliża mnie do matury i końca szkoły!! Więc nie ma się co łamać wink2.gif


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 19.09.2005 19:41
Post #12 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




a u nas.. qrde no jestem zmuszona stwierdzić że o dziwo spokojnie. Trochę pytają ale pierwsza kartkówka dopiero jutro.. Słowo "egzaminy" jest ZDECYDOWANIE nadużywane dry.gif ale jakoś da się z tym żyć. Ten rok BĘDZIE zawalony, jestem tego pewna, i chodzi nie tyle o egzaminy (do których nie wyobrażam sobie uczenia po nocach.. w końcu to nie matura no nie?) co o te wszystkie dziwne większe i mniejsze i ważniejsze i mniej ważne konkursy, w których trzeba wziąć udział i to nie na odwal. Nerwy, nauka.. e niech mnie, jakoś mi to nie przeszkadza. Przyjęłam styl że olewam to co mnie nie obchodzi i nie liczy się do punktów ze świadectwa.. Nie zawalam sobie głowy smieciami. Będzie dobrze. Qrde to naprawdę będzie niezły rok.

A z ważniejszych spraw szkolnych to tylko to że nauczycielka od niemca próbuje mnie wysłać do psychologa, a już na pewno do pedagoga szkolnego, gdyż uważa że jestem stuknięta. (A to wszystko za udawanie na lekcji słonia-altruisty..)
hehe i posmarowałyśmy pasztetem schody do auli bo nam resztki zostały po biwaku w weekend biggrin.gif


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 19.09.2005 20:13
Post #13 

Unregistered









haha, zmieniac partnerki to ja dopiero zaczne wink2.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 19.09.2005 21:47
Post #14 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



a ja mam nowego pana od histori, facet ma na oko 55 lat, wygląda jak muminek i generalnie przypomina mi mojego dziadka, a dzis powiedział do moich kolegów, którzy 'przeszkadzali' cytuje:"zamknąc ryje, a jak coś się nie podoba to wypierdalać"
nie ma jak OLPI ^^


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 19.09.2005 23:01
Post #15 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Hej Sumiko, myślałem ze od tego roku zaczyansz studia;> U mnie studiowanie oprawa zapowiada sieraczej lekko i przyjemnie mimo że dostałem sie na UW, w sumie to jest zdecydowanie samodzielny program, tutaj wszystko co dodatkowe trzeba brac na zasadzie wolnego słuchacza a obowiazkowych zajęć jest po 6-7 godzin tygodniowo, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ale jestem pełen optymizmu, moze będę mieć "czterodniowy" weekend=)


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 19.09.2005 23:13
Post #16 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



ja mogę miec nawet też 4 dniowy. jak mi dobrze podzelą. w co szczerze wątpię, no ale trzeba mieć nadzieję....

Ten post był edytowany przez MisieK: 19.09.2005 23:17


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 20.09.2005 15:02
Post #17 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Ej wy studenciki!
Do tematu o wakacjach iść ->
http://www.magiczne.pl/index.php?showtopic...00&#entry238263
czarodziej.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 20.09.2005 16:14
Post #18 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Fakt faktem że jest sporo nauki w szkole, ale radości też nie brakuje. Kumpel dzisiaj przyniósł kamerkę do szkoły więc było sporo nagrywania. Najlepszych elementem był skok kumpla przez okno z I piętra XD Uwiecznione to zostało na taśmie...później okazało się że jeden z nauczycieli to widział i wziął nas za ludzi z innej klasy. Tak więc udało się uniknąć kary...kumpel co skakał ma się dobrze chociaż trochę utyka tongue.gif

W sobotę jadymy na Jasną Górę i coś czuję że też będzie wesoło biggrin.gif


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 21.09.2005 08:17
Post #19 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



uh, pierwsze przeziębienie- zaliczone. właśnie, podobnie jak jakaś 1/4 mojej klasy, siedzę w domu otoczona chusteczkami higienicznymi. prawdę mówiąc, to nienawidzę tego. nosi mnie w łóżku i dobrze, że narazie jestem sama, bo nie narzekają, żebym się ubrała, żebym się położyła itd. itp.
ale to nie jedyna zła wiadomość. w mojej parafii bieżmowanie będę miała już w tym roku, co oznacza, że perspektywa spokojnego roku będzie zakłócona przez nieustanną bieganinę do kościoła. nie. nie jestem niewierząca, nie idę, bo rodzice mnie zmuszają. po prostu nienawidzę tutejszych księży, nienawidzę ich sposobu mówienia i bycia, nienawidzę pielgrzymek, które ciągle wymyślają. ale jakoś przeżyję ;p
a moja przyjaciółka pojechała na 2 tyg. do Turcji.

to by było tyle z wrześniowych narzekań (:


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 21.09.2005 12:25
Post #20 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



jakas epidemia.
ostatnimi czasy siedzę na gygy i coś podejrzanie dużo ludzi. Okazuje się ze na 30 osób dostępnych jakieś 25 jest chora. Ptasia grypa czy jaka inna cholera?(najprędzej uczulenie na naukę;p).
UCZYĆ SIĘ A NIE!;>

Kubik, tych wakacji to nam troche mało zostało;p wczoraj się już hucznie z nimi pożegnałem wypijając ostatnią flaszkę tych długich wakacji:)//Chociaż nie mówię hop, jeszcze tydzień zostałsmile.gif

Ten post był edytowany przez MisieK: 21.09.2005 12:26


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kruk
post 22.09.2005 19:40
Post #21 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 12.03.2004

Płeć: Kobieta



Teraz w szkole zaczyna się rzeźnia. Na 5 dni 6 sprawdzianów (statut swoje, belfry swoje) ale ostatni tydzień był super luźny! Wycieczka. Fajowa. W takim zadupiu jeszcze nie byłam. (nie powiem gdzie to było bo ktoś jeszcze by się obraził). Dzisiaj nas poscili szybciej bo frekfencja spadła do jakiś 10% heh...smile.gif

i jeszczcze pytanko do tegorocznych maturzystów: macie już wybrane tematy z polaka??


--------------------
Idę swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą!


user posted image ssssss....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 22.09.2005 19:43
Post #22 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



miesiac ochronny rlz (;


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anita
post 22.09.2005 19:59
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 88
Dołączył: 13.05.2004
Skąd: (z)myślona




Z tymi przeziębieniami to prawda. W zasadzie przez całą lekcję można podziwiać uczniów przechadzających się przez całą klasę do kosza na śmieci z chusteczkami do nosa. Zawsze jakaś rozrywka;)
ale właściwie wszyscy przychodzą do szkoły. pracusie cholerne wink2.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 22.09.2005 20:02
Post #24 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE(kruk @ 22.09.2005 20:40)
i jeszczcze pytanko do tegorocznych maturzystów: macie już wybrane tematy z polaka??
*


"Sposoby kreowania postaci zbrodniarzy w literaturze. Analiza porównawcza wybranych utworów"

A swoją drogą, co wyscie robili na tej wycieczce, że wam tak frekwencja spadła? biggrin.gif Albo lepiej nie mów, bo się zgorszę tongue.gif


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kruk
post 22.09.2005 20:44
Post #25 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 12.03.2004

Płeć: Kobieta



ale macie ekstra temat! własnie taki chciałam wziąść, ale u mnie takiego nie ma gryyy.
Ja wybrałam fynkcje motywu podróży, wędrówki, tułaczki. Omów różne jej ujęcia na wybranych przykładach.

QUOTE
A swoją drogą, co wyscie robili na tej wycieczce, że wam tak frekwencja spadła?

my...nic było kulturalnie:D Ale muszę przyznac że to była najlepsza wycieczka klasowa w życiu. Nigdy się tak świetnie nie bawiłam. Szkoda że już ostatnia (no ale może się kulig 2dniowy załatwi:P)

Ten post był edytowany przez kruk: 22.09.2005 20:45


--------------------
Idę swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą!


user posted image ssssss....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

184 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 16:59