Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ukraina, czyli sytuacja w owym państwie

Katon
post 14.12.2004 14:53
Post #51 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



A mi na wpływach po części też zależy. I wcale bym nie krzyczał gdybyśmy sobie potórzyli 1569 tyle że z Ukrainą. Ale to raczej nierealne. Opozycja popełniła błąd idąc na aktualny kompromis. Juszczenko powinien konsekwentnie mówić: JA WYGRAŁEM, JESTEM PREZYDENTEM, KONIEC DYSKUSJI. A tak Bóg wie co sie jeszcze może zdrzyć....

Hefaj, po co odgrzewasz stare kotlety. UPA istniało i mordowało Polaków. Jansa sprawa, wszyscy się zgadzamy, ale jesteśmy skazani na przyjaźń z Ukrainą, więc zakopmy topory.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 15.12.2004 00:01
Post #52 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Hefaj zwrócił po prostu uwagę, że Ukraińcy wcale nie zamierzają się szczególnie "jednoczyć" z Polakami, stare rany jeszcze nie wygasły a akcentowanie elementu nardowego powoduje że jesteśmy krytykowani...
Reasumując- jedyny dobry model w tej sytuacji to Ukraina całkowicie niezalezna nawet gdyby to wymagało "kompromisu" z Rosją...
Niepotrzeba nam słaboszczka złożonego z podzielonej Ukrainy w której wschód zajmą Ruscy a zachód ze swymi nacjonalistami tak się zaperzy że będzie zarówno przeciw Polakom jak i Ruskim ( taka sytuacja miała miejsce w czasie wojny)


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 01.05.2024 16:06