Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Habemus Papam!, Benedykt XVI

Magya
post 19.04.2005 20:31
Post #26 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Ja jeszcze myślałam, że może to być Scola, ale Ratzinger był faworytem smile.gif

QUOTE
wszystkich traktował jednakowo, ale tylko Polske kochał naprawde wyjątkowo ;] w koncu to była Jego ojczyzna...


ojczyznę zawsze się wyjątkowo kocha smile.gif

Ten post był edytowany przez Magya: 19.04.2005 20:34


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 19.04.2005 20:31
Post #27 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



do tych wszystkich 'a bo jak był Pa;pież Polak to my mieliośmy chody w Watykanie , ONZ itd.'

szczerze - też żałuję , że 'Nie' , 'Fuckty i mity' i inne pismakowe ścierwa będą sobie wygodnie jechały po Kościele...


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ciri
post 19.04.2005 20:37
Post #28 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 14.04.2005
Skąd: taka wioska nad strumyczkiem :)




QUOTE(Magya @ 19.04.2005 19:31)

QUOTE
wszystkich traktował jednakowo, ale tylko Polske kochał naprawde wyjątkowo ;] w koncu to była Jego ojczyzna...


ojczyznę zawsze się wyjątkowo kocha smile.gif
*



a dla mnie Jan Paweł Wielki kochał Polskę bardziej wyjątkowo niz wszyscy inni Polacy
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 19.04.2005 20:38
Post #29 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Rozumiem twoją wypowiedź, ale mi chodzi o to, że on nas nie wyróżniał bardzo specjalnie


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 19.04.2005 21:22
Post #30 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



a teraz coś co mnie totalnie wk...wiło

nie warte gó*no { tu był link do pewnej 'gry' na normach UE zapewne , kto chce - niech szuka na akuku.pl }

Najśmieszniejsze linki w sieci jego mać..

Ten post był edytowany przez Hefaj: 19.04.2005 21:26


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 19.04.2005 21:25
Post #31 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Po co sie przejmowac Hefajciu? Wiadomo, że na świecie są ludzie i taborety.

aha akuku.pl ma u mnie od dzisiaj bana dry.gif

Ten post był edytowany przez kubik: 19.04.2005 21:26


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 19.04.2005 21:49
Post #32 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



Typowałem ratzingera i cieszę się że został nowym papieżem.
Benedykt XVI, szkoda że nie Karol I -> tak typowali Włosi tongue.gif
Ale wydaje mi się że jedną z ważniejszych przyczyn wyboru Niemca był jego podeszły wiek :/
Jedyna rzecz jaka mi się nie podobała to nastawienie ojczyzny retzingera :/
To było żałosne-> chcieli wystwić jakichś kontrkandytaów aby ratzingerowi spadły szanse a wszystko dlatego że nie jest liberałem : blink.gif
Wstyd! A jeszcze wypowiedź brata Retzingera też pozostawia wiele do życzenia, dobrze że przynajmniej my polacy jesteśmy inni smile.gif


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 19.04.2005 22:46
Post #33 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



Wiecie?

Ta jego przemowa... jakaś dziwna była. Nie to, że zła. Ale on ma takie.. szklane oczy. Jakby nie patrzył na ludzi. Tylko gdzieś do środka. Jakby coś ukrywał. Głęboko. I tylko szkło na wierzchu zostało.

Ale może ja się po prostu czepiam.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 19.04.2005 22:51
Post #34 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Może te szklane oczy to po prostu ze wzruszenia?


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 19.04.2005 23:44
Post #35 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



Nie chodzi mi o stopień w jakim one błyszczą (jakkolwiek to brzmi). Ale sposób w jaki patrzą. Taki... dziwny. Jakby żyły we własnym świecie.
Jeśli ten świat jest dobry - to i my będziemy szczęśliwi. A jeżeli nie...

Ja nie wiem.

Ale jego oczy są dziwne. Są osobne. Nie z nami. Hmmm...

Ten post był edytowany przez Sihaja: 19.04.2005 23:45


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yavanna
post 19.04.2005 23:49
Post #36 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 95
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Lubaczów/Kraków

Płeć: Kobieta



Można powiedzieć, że jestem zadowolona. Zresztą nie było to dla mnie wielkim zaskoczeniem. Ratzinger był typowany już od kilku miesięcy na następcę Jana Pawła II. Kiedy się dowiedziałam, nie wiedziałam czy cieszyć się czy płakać. Ot taka moja huśtawka nastrojów. Po prostu z jednej strony nadal smutno, że w Watykanie nie ma już Jana Pawła Wielkiego, a z drugiej cieszę się, bo szybkim wyborem, i to jeszcze jakim trafnym wyborem, Kościół dowiódł, że jest spójny wewnętrznie i umie wspólnie podejmować decyzje. A poza tym Benedykt XVI trafia w moje konserwatywne gusta ;> Jakby wybrali liberała, to raczej nie byłabym zbytnio zadowolona. Jak powiedział mój ojciec: "Świetny wybór. To tak jakbyśmy dalej mieli "naszego" Ojca Świętego".

Sih - mi tam wydał się miły i radosny. I tak jak to napisała Ava, może miał oczy "szklane" ze wzruszenia? A poza tym wiele osób, które znają go osobiście twierdzi, że to skromny i miły człowiek. Zobaczymy, jak potoczy się jego pontyfikat. Jak na razie mam duże nadzieje.


--------------------
"(...) Proszę tylko, żebyście raczyli uważnie przeczytać to, co piszę, zamiast, jak to jest w Polsce we zwyczaju, wydawać opinię nie skażoną znajomością rzeczy".
Rafał A. Ziemkiewicz - "Polactwo"

Ot co.

'What this country really needs... right now... is a Doctor' (;
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 20.04.2005 02:36
Post #37 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




QUOTE(hiob27 @ 19.04.2005 20:49)
Ale wydaje mi się że jedną z ważniejszych przyczyn wyboru Niemca był jego podeszły wiek :/
Jedyna rzecz jaka mi się nie podobała to nastawienie ojczyzny retzingera :/

Wstyd! A jeszcze wypowiedź brata Retzingera też pozostawia wiele do życzenia, dobrze że przynajmniej my polacy jesteśmy inni  smile.gif
*



Podeszlay wiek chyba raczej nie jest atutem przy kandydowaniu na papieza.
A jakie bylo nastawienie jego ojczyzny? Wiem tylko ze chyba 2/3 Niemcow deklarowalo ze nie ma dal nich znaczenia czy Ratzinger zostanie papiezem.
hm jego brat powiedzial chyba ze jest juz za stary na bycie papiezem? tongue.gif
ma juz 78 lat tak? sluszny wiek, moze rzeczywiscie byloby lepiej wybrac kogos mlodszego?

czy to tak dobrze ze nowy papiez jest konserwatysta? nie wiem, osobiscie wolalbym zeby wybrano wlasnie 'liberala'.

heh, ja tam nie zauwazylem zadnych szklanych oczu tongue.gif
bowiedzialbym raczej ze ma 'spokojne spojrzenie'.

Ten post był edytowany przez Nes: 20.04.2005 02:37


--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yaten
post 20.04.2005 08:09
Post #38 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 16.04.2003




Nie wiem czy czytaliście, ale na wp było o ankiecie przeprowadzonej w Niemczech- i tam większość ludzi chciała, by nowy Papież zalegalizował aborcję, eutanazję, antykoncepcję i związki homoseksualne. A Ratzinger dzięki Bogu tego nie zrobi.

Nie mogli lepiej wybrać.


--------------------
Glod, Zaraza, Wojna i ... Smierc.

Czterej jezdzcy podlegli mi...Tylko mi...I wiesz, ze Cie kocham
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yavanna
post 20.04.2005 12:22
Post #39 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 95
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Lubaczów/Kraków

Płeć: Kobieta



QUOTE(Yaten @ 20.04.2005 08:09)
Nie wiem czy czytaliście, ale na wp było o ankiecie przeprowadzonej w Niemczech- i tam większość ludzi chciała, by nowy Papież zalegalizował aborcję, eutanazję, antykoncepcję i związki homoseksualne. A Ratzinger dzięki Bogu tego nie zrobi.

Nie mogli lepiej wybrać.
*



Dokładnie. Co niektórym "katolikom" to już się w głowie poprzewracało - zalegalizować to, co faktycznie jest morderstwem dla Kościoła katolickiego? To co to za wiara by była - praktycznie niezgodna z tym, czego nauczał Jezus i doktorowie Kościoła, w tym Jan Paweł II, który (autentyczne wypowiedzi na pewnym forum) "był wielkim człowiekiem, kochaliśmy go, ale nie zgadzaliśmy się z Jego poglądami". No to po co tyle lat wysilał się, podróżował, napisał tyle encyklik i książek? By trafiło to w pustkę, mam wrażenie. Ale zbaczam z tematu.
Mam nadzieję, że Ratzinger otrzeźwi tych, którzy chcieliby aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych i kapłaństwa kobiet - spraw, które dla Kościoła katolickiego są praktycznie nie do przyjęcia i zapewne zniszczyłyby tą wiarę.

Ten post był edytowany przez Yavanna: 20.04.2005 14:31


--------------------
"(...) Proszę tylko, żebyście raczyli uważnie przeczytać to, co piszę, zamiast, jak to jest w Polsce we zwyczaju, wydawać opinię nie skażoną znajomością rzeczy".
Rafał A. Ziemkiewicz - "Polactwo"

Ot co.

'What this country really needs... right now... is a Doctor' (;
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 20.04.2005 14:20
Post #40 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Alexa666 @ 19.04.2005 18:18)
no to dupa a nie koniec świata ;P
*


Jeszcze nie wszystko "stracone". Czarny nie koniecznie musial byc dokladnie po polaku. Poza tym wiele Polakow moze jeszcze zostac papiezem choc raczej nie za naszego zycia, wiec 1000 lat w te czy wewte(jak to mowia w szpitalu)...


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 20.04.2005 15:22
Post #41 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



No właśnie! Przepowiednie jakos ostatnio się nie spełniają wink.gif Wielu Polaków może być papieżem. Tylko czy w tym stuleciu?


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ciri
post 20.04.2005 15:46
Post #42 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 14.04.2005
Skąd: taka wioska nad strumyczkiem :)




niedawno sie zastanawiałam, czy to lepiej, że papież jest konserwatystą. Moze Kościołowi potrzebne są zmiany? Zalegalizowanie aborcji i eutanazji to moze nie jest dobry pomysł, ale związki homoseksualne i antykoncepcja... No i dla mnie bzdurą jest zniesienie celibatu o czym sie mowi ostatnio...
Oby było dobrze ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yaten
post 20.04.2005 15:50
Post #43 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 16.04.2003




Wiesz Ciri, gdyby w myśl tych liberałów Kościół uznałby związki homoseksualne, to byłoby to wbrew Biblii, prawda?

Bóg stworzył ludzi, by wydawali swoje dzieci. No i miał w tym jakiś cel, że stworzył Adama i Ewę, a nie Ewę i Annę, prawda?

Ludzie po prostu są coraz wygodniejsi- nie chcą dostosowywać się do nauk Kościoła, ale nauki Kościoła chcą dostosować do siebie samych.


--------------------
Glod, Zaraza, Wojna i ... Smierc.

Czterej jezdzcy podlegli mi...Tylko mi...I wiesz, ze Cie kocham
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 20.04.2005 15:54
Post #44 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




hm, to ze szanowalem papieza nie oznacza np. ze sie z nim zgadzalem w kazdej kwestii.

nie mam nic przeciwko antykoncepcji i kaplanstwu kobiet. natomiast celibat uwazem za niepotrzebny. Yavanna nie sadze zebyt te rzeczy bylyby 'nie do przyjecia i zniszczylyby wiare'. :/


--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 20.04.2005 16:09
Post #45 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



wiecie co?
wszyscy się oburzają, że jest Benedykt XVI a nie np. Jan Paweł III albo Karol I. a mój xiądz powiedział dziś coś bardzo mądrego, za co go chwalę.

papież wybiera sobie SWOJEGO patrona.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 20.04.2005 16:09
Post #46 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



QUOTE(Yaten @ 20.04.2005 15:50)
Wiesz Ciri, gdyby w myśl tych liberałów Kościół uznałby związki homoseksualne, to byłoby to wbrew Biblii, prawda?

Bóg stworzył ludzi, by wydawali swoje dzieci. No i miał w tym jakiś cel, że stworzył Adama i Ewę, a nie Ewę i Annę, prawda?

*



Trochę naciągane, nie uważasz? Bóg nie stwożył także technologii. Więc ona też zapewne jest zła... :]


Może i się mylę co do Ratzingera. Ale ja nie wiem... Mam wrażenie, że on nie widzi, nie patrzy nawet na ludzi, spogląda tylko na Boga. A przecież Jan Paweł II udowodnił nam, że aby ujrzeć Boga, trzeba patrzeć na ludzi.

Mam wrażenie, że on jest kukiełką. Nie, że ktoś nim steruje, nie, absolutnie. Tylko taki... mechaniczny... No nie wiem. Nie wiem jak to przekażać. Nie patrzycie przecież moim oczami.

A co do jego wieku - kardynałowie liczą zapewne na krótki pontyfikat :-]


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yavanna
post 20.04.2005 16:23
Post #47 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 95
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Lubaczów/Kraków

Płeć: Kobieta



QUOTE(Nes @ 20.04.2005 15:54)
hm, to ze szanowalem papieza nie oznacza np. ze sie z nim zgadzalem w kazdej kwestii.

nie mam nic przeciwko antykoncepcji i kaplanstwu kobiet. natomiast celibat uwazem za niepotrzebny. Yavanna nie sadze zebyt te rzeczy bylyby 'nie do przyjecia i zniszczylyby wiare'. :/
*



Kościół głównie opiera się na Biblii, naukach w niej zawartych. Gdyby od nich odszedł, jaki sens miała by ta wiara, na czym by się opierała? Według jakich kryteriów rządzący Kościołem określaliby co jest zgodne z wiarą, a co nie? Na podstawie woli ludzi, którym niejednokrotnie nie w smak obecna nauka Kościoła, bo jest niewygodna w dzisiejszym "nowoczesnym" życiu? A aborcja, eutanazja, związki homoseksualne, antykoncepcja, kapłaństwo kobiet czy zniesienie celibatu jest zaprzeczeniem tego, co jest napisane w Biblii, a tym samym tego, czego nauczał Jezus.

Alex - i Twój ksiądz utrafił w sedno. Papież nie ma się też kierować widzimisię ludzi, tylko tym, co uważa za słuszne dla niego i dla wszystkich wierzących. W tym także w wyborze imienia - uważa, że ten patron najlepiej pomoże mu sprawować włądzę w Kościele, to niech nazywa się Benedykt.

Ten post był edytowany przez Yavanna: 20.04.2005 16:25


--------------------
"(...) Proszę tylko, żebyście raczyli uważnie przeczytać to, co piszę, zamiast, jak to jest w Polsce we zwyczaju, wydawać opinię nie skażoną znajomością rzeczy".
Rafał A. Ziemkiewicz - "Polactwo"

Ot co.

'What this country really needs... right now... is a Doctor' (;
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 20.04.2005 16:25
Post #48 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



O , Katolicy!

Kultura rozumu i mechanizm dzisiejszej ( jakkże 'mądrej' i jakże 'inteligentnej' ) ludzkości powoli wyniszcza wiarę.

To że Bóg dał nam ograny rozrodcze , a w Księdze Rodzaju , Rozdział 1 Werset 28 jest CZARNO NA BIAŁYM wypisane 'Błogosławieństwo Boże' do Adama i Ewy to chyba coś znaczy ( pytanie nie dla Ateistów , wielce tolerancyjnych i 'Innych' )

btw , tak wogóle zauważyłem jakże postępowe jest środowisko i 'political correct' , i tak oto:

Homoseksualizm: nie zboczenie , nie dewiacja tylko normalność
Pedofilia: nie zboczenie , CHOROBA!

zobaczycie , wasi potomkowie będą wytykani palcami bo nie zaakceptowali zoofili (roll..)

no ale cóż 'wielki zły nietolerancyjny homofob ( a i pewnie Giertych! )' się wypowiedział , teraz czeka na 'odsiecz wielce tolerancyjnych wybawców ludzkości od homofobii'

no cóż , panowie i panie 'tolerancyjni' , szable i lance w dłoń i chodźcie mnie zniszczyć!

Ps. co do wieku Ratzingera - aby nam żył długo.

Ten post był edytowany przez Hefaj: 20.04.2005 16:26


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 20.04.2005 16:26
Post #49 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




Sih - słyszałam gdzieś, ze teraz mają być starsi papieże żeby się do nich nie przywiązywać.
I sio mi z ,,Janem Pawłem III" i ,,Karolem I", bo to nie jest hołd wg mnie.


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 20.04.2005 16:38
Post #50 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



Ech, nie chce mi się przerabiać po raz setny dyskusji na temat homofobii. Bo chyba znacie moje zdanie.

Powiem tylko, że skoro miłość w najczystszym tego słowa znaczeniu jest grzechem, to jakoś mi dziwnie. Bo ja nie bronię tych setek ludzi, którzy myślą, że homo jest "trendi" i warto spróbować (bo to moim zdaniem jest równie upadlające i niezdrowe, co wulgarność seksualna u hetero), tylko tych, co naprawdę obdarzają miłością. I wolę sto razy parę homoseksualną, która się naprawde kocha, niż hetero, w której jest przemoc i ból. A mam wiele takich przykładów wokół siebie.
Heh, patrzcie, a zobaczycie. Tez kiedyś byłam przeciwna "ludziom kochającym inaczej". A potem takich poznałam i porozmawiałam z nimi.

Co do Ratzingeram - może macie rację. Może się przekonam. Mam taką nadzieję. Mówiłam tylko o wrażeniu jakie na mnie wywarł, nie o moim stosunku do niego.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 01.05.2024 20:54