Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> F.a.q.

kkate
post 05.09.2005 18:08
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Mam nadzieję, że to coś da.... dry.gif

1. Dodawanie własnych newsów nie działa.

W chwili obecnej skrypt został naprawiony i teraz wszystkie wysyłane przez Was newsy przychodzą do mnie. Jeżeli będą one w porządku, wkrótce znajdą się na stronie - pamiętajcie jednak o tym, że ja mam szkołę i inne prywatne sprawy, więc czasem może mieć miejsce małe opóźnienie...
Mam do Was jednak małą prośbę tego dotyczącą - pamiętajcie o polskich znakach, poprawności gramatycznej oraz sprawdźcie dobrze źródło i wiarygodność newsa. Dobrze byłoby też, gdyby miały one jakąś rozsądną długość, bo czasami naprawdę nie ma co w nich czytać :]

2. Nie dostaję Sowiej Poczty.

Ja Sowią Pocztą się nie zajmuję. Za wysyłanie do Was listów odpowiada Guardian, czyli techniczne zaplecze strony smile.gif Nie zasypujcie go jednak mailami, bo uwierzcie mi, naprawdę ma dużo innych rzeczy do roboty. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to teraz Sowia Poczta może być nieco częściej, a jeśli nie... no cóż, to może być niezależna od nas awaria serwera lub "wysyłacza" poczty.

3. Strona i/lub forum nie działają/przez jakiś czas nie działały.

Akurat na to mam najmniejszy wpływ. To wszystko spowodowane jest kompletnie niezależnymi od redakcji awariami serwera. Chyba nie oczekujecie ode mnie, że jako redaktorka zajmująca się wyłącznie treścią strony nagle cudownym sposobem sprawię, by forum czy strona zawsze się bez problemu uruchamiały... blink.gif

4. Wysłałam(em) fan ficka Tobie/Asi/komuś i nie ukazał się on na stronie!

Dział Fan Fiction chwilowo jest w zawieszeniu. Ja mam wystarczająco dużo innych spraw, a Asia zrezygnowała z pracy w redakcji. Mam jednak nadzieję, że znajdę osoby, które chciałyby się tym zająć smile.gif Póki co, bardzo serdecznie zapraszam do rejestrowania się na naszym forum i zamieszczania swoich tworów tutaj. Radzę jednak ocenić, czy wasz twór nadaje się do publikacji GDZIEKOLWIEK. Pięć błędów ortograficznych w jednym zdaniu, Harry darzący ogromną miłością Voldemorta, Severus Snape jako gwiazda piosenki, nieziemskiej urody nowa uczennica Hogwartu (która pojawia się na siódmym roku zupełnie znikąd) czy "wzruszające" miłosne wyznanie Harry'ego do Hermiony (który nagle zorientował się, że jest ona miłością jego życia) - na coś takiego jest miejsce ostatecznie na dnie szuflady... albo dysku twardego ;]

5. Co z kontynuacją Księgi Huncwotów?

Z wielką przykrością muszę oznajmić, że Melodii, jak i inne Huncwotki, zawiesiły swoją pracę na stronie z powodu prostej przyczyny braku czasu. Prośbą Melodii jest, by jej dzieło nie było zmieniane ani kontynuowane przez innego autora. Proszę więc o uszanowanie tej decyzji.

6. Dlaczego mój artykuł nie został umieszczony w "Pulsie Hogwartu"?

Niestety, nie każdy z nadesłanych artykułów nadaje się, by go umieścić z gazetce. Zastanówmy się, czemu? Hm, może po prostu jak w FF-ach (zobacz pkt 4 ), nie jest najlepszym pomysłem publiczne zamieszczanie tworów niepoprawnych językowo i merytorycznie... Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś próbuje coś pisać. Ale na miłość boską... bądźcie trochę bardziej krytyczni wobec siebie. dry.gif

7. Dlaczego nie odpisałaś na mój e-mail?

Dostaję bardzo dużo e-maili i często nie na wszystkie odpisuję, ponieważ albo nie mam czasu, albo list zagubi się gdzieś pośród spamu, albo zostawię go na później, a później po prostu najzwyczajniej w świecie zapomnę... Naprawdę, nie spędzam całego życia przy komputerze, a już na pewno nie na odpisywaniu na maile, po których przeczytaniu nie wiem za bardzo, czy mam się śmiać, czy płakać.

8. Chcę zostać redaktorem/redaktorką.

Jeżeli chciał(a)byś zostać redaktorem, spraw, by Twoja osoba od razu wzbudziła zainteresowanie. Napisz, jak się nazywasz, ile masz lat, dlaczego chcesz nam pomóc i co chcesz zrobić na stronie. Po prostu - umiejętnie zareklamuj siebie. I przede wszystkim pomyśl, czy w ogóle się do tego nadajesz - postaw się np. na moim miejscu i zastanów, czy na pewno przyjąłbyś(przyjęłabyś) taką osobę?

I na sam koniec ogromna prośba z mojej strony - dobrze się zastanówcie, zanim cokolwiek napiszecie i wyślecie - news, artykuł, ff, e-mail. Dziękuję.

Ten post był edytowany przez kkate: 25.09.2005 16:03


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
neomi
post 04.10.2005 15:30
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 04.10.2005




Powiem tyle dostalam przetlumaczana VI cz. ksiazki pani Rowling i ja przeczytalam ale nie jestem na tyle wredna by pisac wiadomosci o tym kto jest ksieciem polkrwi albo kto zginie. LUDZIE NIE ODBIERAJCIE TEJ PRZYJEMNOSCI INNYM!!! ja sama i tak jeszcze czekam na orginalne tlumaczenie bo moze jest cos jeszcze w nim zawarte ale mowie trzeba byc wrednym ba BEZCZELNYM by dawac takie wiadomosci
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 06:25