Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Hermiona I Jej Sowa??

kostrzew
post 22.09.2005 00:32
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




Mam takie jedno pytanko, moze mi sie tylko cos poprzekrecalo, ale nie przypominam sobie zeby Hermiona posiadala swoja sowe, zazwyczaj korzystala ze szkolnych, raz pozyczyla od Harry'ego.. jak rownierz powszechnie wiadomo jej rodzice to mugole, i z nimi mieszkala..

a wiec pytanie.. w jaki sposob wysylala Ona listy do Harry'ego podczas wakacji? w jego urodziny?!

nie wiem czy to przeoczenie Rowlling.. czy moze ja cos przeoczylem jak probowalem odpowiedziec na to pytanie mojej girlfriend.. w kazdym razie teraz kieruje je do Was smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Doti
post 22.09.2005 07:03
Post #2 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 34
Dołączył: 19.09.2005




No więc zazwyczaj używała do tego sowy Harry'ego -Hedwigi. Poprostu sówka do niej przylatywała np. w wakacje a Hermiona na nóżke jej list przywiazywała, sowa wracała do Harry'ego.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 22.09.2005 08:11
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




czyli jednak jest to troche niedopowiedziane smile.gif bo skad Hedwiga miala wiedziec ze akurat Hermiona chciala napisac list.. telepatja? tongue.gif

a pozatym.. przeciez zazwyczaj musiala siedziec zamknieta.. (na poczatku przynajmniej..)

Ten post był edytowany przez kostrzew: 22.09.2005 08:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 22.09.2005 08:24
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




Nigdy się nad tym nie zastanawiałem smile.gif A bo ja wiem...Nigdy nie było napisane gdzie Hermiona mieszka, ale jeśli mieszka w Londynie to może poprostu na ulicy pokątnej jest poczta podobna do tej w Hogsmeade i Hermiona z niej korzysta.


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 22.09.2005 15:16
Post #5 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Czesto bywało tak, że Hedwiga sama odnajdywała Hermionę. Na przykład leciała do Hermy sprawdzić czy nie ma listu. Mozliwe, że Harry do niej pisał i ona przylatywała z odpowiedziami. Albo tak jak w ZF Harry kazał Hedwidze dzobac ich po głowach tak długo i mocno, aż nie napisza pożadnych długich listów biggrin.gif .


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 22.09.2005 15:25
Post #6 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




Tak to napewno to biggrin.gif
Pewnie Hedwiga miała tak, że siedziała sobie w klatce i nagle "O, po kierunku i sile wiatru, zdaje mi się, że Hermiona chciałaby wyslać list do Harry'ego" i otworzyła sobie klatke i okno dziobem i poleciała biggrin.gif:D


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 22.09.2005 15:38
Post #7 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(potterman @ 22.09.2005 16:25)
Tak to napewno to biggrin.gif
Pewnie Hedwiga miała tak, że siedziała sobie w klatce i nagle "O, po kierunku i sile wiatru,  zdaje mi się, że Hermiona chciałaby wyslać list do Harry'ego" i otworzyła sobie klatke i okno dziobem i poleciała biggrin.gif:D
*


czepiasz się. Było wsponiane przez hermione coś w stylu "Hedwiga sama mnie odnalazła". Poza tym oglądałeś?łaś zbyt częsti film "Czekolada" i stąd chyba twoje pomysły o wietrze.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 22.09.2005 15:52
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




Niby tak pisało, ale Hermiona pare razy do niego pisała i czy zawsze akurat wtedy Hary wysyłał Hedwige czy chcoiażby ona sama jej szukała. Przecież to troche absurdalne.
A o tym filmie nawet nie słyszałem. Samo mi to przyszło do głowy.


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nowa
post 22.09.2005 17:03
Post #9 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 06.08.2005
Skąd: z mamusi oczywiście:P




[quote=Doti,22.09.2005 09:03]
No więc zazwyczaj używała do tego sowy Harry'ego -Hedwigi. Poprostu sówka do niej przylatywała np. w wakacje a Hermiona na nóżke jej list przywiazywała, sowa wracała do Harry'ego.


Zgadzam się z tym. smile.gif Mam na te temat identyczne zdanie. Jak można było czegoś takiego się nie domyślić?! dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 22.09.2005 17:37
Post #10 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



nowa jak zwykle twoja wypowiedź jest bardzo przemyślana i konstruktywna. Poważnie dry.gif
http://bieszczad.strefa.pl/fauna.html
Myślę, że Haermiona miała jakąś sowę. Musiała mieć. Zresztą, jeżeli korespondowali z Harrym poprzez Hedwigę, to po co miałaby wysyłać swoją sowę? Chociaż nie wiem czy nie miała sowy z powodu Krzywołapa. Dozwolone jest przecież jedno zwierzę. Chyba wink2.gif

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 13:44


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 22.09.2005 18:38
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




czy dozwolone nie wiem.. w kazdym razie kazdy mial jedno "magiczne" badz czasami, nie, zwierze

i zgadzam sie z pottermanem.. ze to troche absurdalne... widac autorka troche zawalila sprawe smile.gif

a moze Hermiona telepatycznie przesylala wiadomosc Hedwidze, ze chce napisac do Harry'ego.. albo Śwince czy Erolowi ze musi akurat napisac do Rona! tak to na pewno to!

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 22.09.2005 19:42
Post #12 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE(kostrzew @ 22.09.2005 18:38)

a moze Hermiona telepatycznie przesylala wiadomosc Hedwidze, ze chce napisac do Harry'ego.. albo Śwince czy Erolowi ze musi akurat napisac do Rona! tak to na pewno to!

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
*



a świstak siedzi zawija... dry.gif


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 22.09.2005 19:49
Post #13 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




chyba musze Ci cos wyjasnic... to byl zart.. wiesz to bylo powiedziane ironicznie.. rozumisz? czy nie za bardzo?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 22.09.2005 20:02
Post #14 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



och, rozumiem bardzo dobrze, ale to był kiepski żart dry.gif
[/offtop]


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 22.09.2005 21:07
Post #15 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



LUDZIE ZACZNIJCIE WIERZYĆ W INTELIGENCJE ZWIERZĄT(TYM BARDZIEJ MAGICZNYCH)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hermcia nie musiała wysyłac, żadnych telepatycznych sygnałów ni nic. Hedwiga/Errol/Świnka mogły same przylatywac i sprawdzac czy nie che czegoś wysłac. Poza tym mogła zawsze skorzystac z magicznej sowiej poczty .

potteroman ten film opowiada o kobiecie której matka pochodziła z plemienia azteków. wraz z corka udała sie do miasteczka w którym otworzyły czekoladerie. za kazdym razem gdy wiał zimny jesienny północny wiatr zbierały sie i udawały sie do nastepnego miasteczka.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 22.09.2005 21:11
Post #16 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




dziwne jakos ze nigdy sie ta "inteligencja" nie ujawniala.. jakos do Harry'ego zadne sowy z "zapytaniem" czy chce wyslac list nie przylatywaly... teraz oczywiscie powiesz ze inteligentne sowy wiedzialy ze Hermiona nie ma sowy i same do Niej lecialy... to wszystko to sa tylko i wylacznie Twoje domysly.. jezeli nie, poprzyj cyctatem z ksiazki..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Xel
post 22.09.2005 22:23
Post #17 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 15.08.2005




Masz szczescie ze nie mam w domu teraz wszystkich ksiazek ale mam 4 tom po ang. prosze bardzo cytacik:
"(...)Harry send Hedwig to his freinds with pleas for help and they had risen to the occasion magnificently. Hedwighad returned from Hermione's house with a large stuffed full of sugar-free snacks (...)" Harry Potter and the Goblet of Fire str. 30. Mysle ze po prostu wysylala listy jak Hedwiga do niej przyleciala, jak Harry jej przyslal list, albo Ron wtedy procz odp. do niego zalaczala list do Harry'ego i prosila zeby Ron go wyslal jak tylko bedzie mogl. A na Ulicy Pokątnej tez raczej sa jakies sowy do wynajecia. Na pewno sa bo nawet w ksiazkach pisali (bodajze w I tomie)
Strasznie mnie denerwuje jak ktos zamiast logicznie poszukac rozwiazania odrazu mowi ze JO popelnila blad. Czesc sie zastanawia a czesc odrazu osad ze blad pomylka i wogole spalic HP. (ironia jakby sie ktos pytal) I tak jest za kazdym razie jak ktos poda cos w watpliwosc. Czy Wy na sile chcecie cos znalezc. Naprawde JO nie tak zle to wszystko przemyslala.


--------------------
Członek "The Marauders" - fanklubu Huncwotów
user posted image
Jacy są ludzie takie są ich marzenia...
Only solution is a mental revolution...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 22.09.2005 22:42
Post #18 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




po pierwsze to sie zapytalem... nikt nie udzielil sensownej odpowiedzi.. to dopiero stwierdzilem ze blad.. a po drugie to niby jak mialem logicznie poszukac odpowiedzi? zapytalem sie na forum, bo wydaje mi sie ze od tego sa fora..

a do tego, to ze cos przeoczyla.. (bo mi dalej sie wydaja niktore sytuacje z tymi listami nie jasne..) to nie stwierdze ze cos spartolila.. szanuje Ją, i uwazam ze odwalila kawal swietnej roboty.. wiec nie oceniaj ludzi po okladce tongue.gif

Ten post był edytowany przez kostrzew: 22.09.2005 22:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 23.09.2005 18:33
Post #19 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Jestes bardzo inteligenty kostrzew. Powinienes zostać jasnowidzem. Tak inteligente sowy same wiedziały, że Hermiona nie ma sowy, i że Harry ja ma. Nie mam ochoty i czasu szukać cytatu(pozatym Xel juz przedstawił). Jeden podałem(z 5 tomu), a jesli masz skerozę albo niedokładnie czytasz książkę to nie moja wina. xel zgadzam się z Toba w 100%.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 23.09.2005 18:45
Post #20 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




boze gosciu... masz regulamin forum to czytaj go uwaznie.. nie obrazaj innych forumowiczow.. to jest forum... zapytalem sie i czekalem na inteligentna odpowiedz.. ciezko dzisiaj taka otrzymac.. a jak piszesz ze nie masz ochoty i bla bla to w ogole nic nie pisz i wszyscy beda zadowoleni...

co do tego cytatu.. tak prawda, sa przypadki, ze sam Ja wysylal, ale nie zawsze to robil..

jednego nie moge zrozumiec, czemu zamiast mnie przekonac ze za kazdym razem Hedwiga miala powod zeby leciec po list.. poprzec to czyms, to wolicie mnie atakowac... nie mozna juz normalnie dyskutowac?

Ten post był edytowany przez kostrzew: 23.09.2005 18:52
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 23.09.2005 19:39
Post #21 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kostrzew @ 23.09.2005 19:45)
boze gosciu... masz regulamin forum to czytaj go uwaznie.. nie obrazaj innych forumowiczow.. to jest forum... zapytalem sie i czekalem na inteligentna odpowiedz.. ciezko dzisiaj taka otrzymac.. a jak piszesz ze nie masz ochoty i bla bla to w ogole nic nie pisz i wszyscy beda zadowoleni...

co do tego cytatu.. tak prawda, sa przypadki, ze sam Ja wysylal, ale nie zawsze to robil..

jednego nie moge zrozumiec, czemu zamiast mnie przekonac ze za kazdym razem Hedwiga miala powod zeby leciec po list.. poprzec to czyms, to wolicie mnie atakowac... nie mozna juz normalnie dyskutowac?
*



Po pierwsze to ja Bogiem nie jestem, a Bóg nie jest gościem.
Po drugie szczerze mówiąc regulaminu nie czytałem.
Po trzecie jezeli powiedzenie, ze jestes inteligentny i powinienes zostac jasnowidzem to jest dla ciebie obraza, to boje się zapytać czym dla ciebie jest powód do zerwania zajomosci.
Po czwarte to na forum ma ochote pisac, ale nie musze siedziec przed ksiązkami, żeby specjalnie dla ciebie wyszukiwać cytaty(jakbys sam sobie tego zrobić nie mógł).
Po piąte jedyny kto bedzie zadowolony to ty, bo nie bedziesz musiałs ie wysilacna zrozumienie tego co piszę.
Po szóste inteligenta odpoiwedz łatwo otrzymac tylko trudno przez niektórych zrozumiec.
Po siódme nikt cie nie atakuje tylko ty piszesz cos takiego co w ogóle trudno zrzumiec i dlatego posty skierowane do ciebie są podszyte iritacja.
Po ósme mozna normalnie dyskutowac.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kostrzew
post 23.09.2005 19:53
Post #22 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.09.2005




jezeli chcesz pisac na forum to pisz w tematach w ktorych Twoje wypowiedzi cos wniosa.. bo jakos od Ciebie niczego inteligentnego i godnego uwagi jak narazie sie nie dowiedzialem
pozatym sam sobie zaprzeczyles, najpierw piszac, ze nie powinno byc dla mnie obraza ze napisales ze jestem inteligentny, a pozniej ze podszyte to bylo irytacja.. wiec sie zastanow zanim cos napiszesz. na tym koncze ta bezcelowa dyskusje.. dobranoc

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 23.09.2005 22:32
Post #23 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Zastanawiam sie nad tym co piszę by moje wypowiedzi nie były za trudne dla ludzi takich jak Ty. Ale widze, że niestety do Ciebie trzeba posty literowac i pisac wyjasnienia. Nie zaprzeczyłem sam sobie ponieważ to było ogólnie o postach a nie o tym konkretnym. A skoro nieczego sie ode mnie nie dowiedziałes to Twoja strata, poniewaz odpowiadałem dokładnie na Twoje pytanie. Powinieneś zacząc czytac ze zrozumieniem, bo jest to bardzo ważne przy egzaminach po gim, maturze itp. Ja Tobie terz zycze dobrej nocy.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 23.09.2005 22:37
Post #24 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




to może ja powiem jasno. W skrócie. Moim zdaniem.
HERMIONA NIE MA SOWY. Nie ma bo:
a) ma Krzywołapa a może mieć tylko JEDNO zwierzę magiczne
b) Rowling NA PEWNO by o tym wspomniała

Hermiona nie ma czarodziejskiej rodziny by pożyczać sówkę np. od taty.

Wczujcie się teraz w sytuację takiej magicznej sowy.. Żyjecie, polujecie na myszy, wsuwacie myszy, od czasu do czasu lecicie z listem. I tyle. No i wydalanie, spanie itp. Nie sądzicie że to nudne? Dlatego taka sobie np. Hedwiga latała tu i tam, od czasu do czasu wpadając do znajomych Harry'ego żeby ich odwiedzić bądź przy okazji sprawdzić czy nie mają jakiegoś listu. Jestem skłonna twierdzić że robiła to dość często.
Do Harry'ego inne sowy ot tak nie przylatywały bo to dość jasne że Potter ma własne zwierze pocztowe. Zwierzaki (szczególnie magiczne) potrafią być do tego stopnia inteligentne.
W książce było coś o tym ale szukać nie będę a i dosłownie nie było ale ludzie bystrzy są w stanie się domyślić. I to łatwo.

Popieram że trochę bez sensu jest to co tu robicie. O każde gówno się kłócić, spekulować, wierzyć że to właśnie JKR się pomyliła.. Wiem, że od tego jest forum (przynjamniej po części). Ale juz o takie błahostki... dry.gif

Czy jeszcze coś jest niejasne?? (!)

QUOTE
są podszyte iritacja

aaa.. no tak, bo przecież nie ma różnicy między ironią a irytacją prawda? huh.gif


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Xel
post 23.09.2005 22:53
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 15.08.2005




Kosodrzew to nie bylo konkretnie do Ciebie bo nawet nie patrzylem kto to napisal chodzilo mi ogolem bo w wielu tematach tak jest i mnie to irytuje.
Odp. konkretna dalem i wysunalem swoje pomysly.
Hermiona mogla prawdopodobnie bez problemu wynajac sowe lub korzystac z ktorejs nalezacej do Rona jesli bardzo potrzebowala. Wydaje mi sie jednak ze Hedwiga wracajac skads na pewno zachaczala o dom Hermiony.
EDIT:
Grunt jak sie "pisze" posta 20 min i za ten czas pojawiaja sie nowe odp. smile.gif
No wlasnie Daga powiedziala to jeszcze bardziej dosadnie niz ja teraz i wczesniej. Czy ktos ma jeszcze jakies watpliwosci ? Np. jak Hedwiga lapala kierunek albo znajdywala Syriusza np. ? eh....

Ten post był edytowany przez Xel: 23.09.2005 22:54


--------------------
Członek "The Marauders" - fanklubu Huncwotów
user posted image
Jacy są ludzie takie są ich marzenia...
Only solution is a mental revolution...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.04.2024 00:42