Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony « < 3 4 5 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Polska..., czym dla nas jest?

Svenka
post 22.02.2004 15:34
Post #101 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




No cóż, myślę że Unia nie da nic naszym rodzicom, ale już nam być może tak... Właśnie może pracę...


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Black_omen
post 22.02.2004 15:41
Post #102 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




Przez to ze UE nie da nic naszym rodzicom nam tez moce dac niezbyt wiele poniewaz na te wszystkie zmiany i to abysmy je poczuli potrzeba czasu. Dlatego ludzie moga miec duze wachania kiedy beda glosowac poniewaz wszyscy chcieli by natychmiastowych wynikow a czekac to juz gorzej. Miejmy nadzieje ze beda patrzyli w przyszlosc i beda chcieli zapewnic pozniejszym pokoleniom zycie w lepszych warunkach.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 22.02.2004 23:08
Post #103 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



A moze...
Po prostu ojczyzna?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svenka
post 23.02.2004 22:49
Post #104 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




No ojczyzna tak... Ja Polskę kocham, niezalęznie od tego jaka jest, bo jeśli chcemy, potrafimy dostrzec więcej cech dobrych niż złych, choć co do polityki w naszym kraju... "Polityka jest jak w krysztale pomyje"...


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PAN_XXX
post 24.02.2004 18:23
Post #105 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 23.02.2004




KOCHAM POLSKE!
a ci wszycsy dla ktorych Ona jest kawalkiem ziemi polecam wyjazd do korei gdzie wyrzucenie papierka na chodnik jest karane CHŁOSTĄ a wyjazd do innego miasta bez specjalnego pozwolenia jest traktowany jako nielegalna emigracje, wtedy ponarzekajcie jaka ta POLSKA jest zla i jak jest beznadziejnie mad.gif mad.gif mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 24.02.2004 18:58
Post #106 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



I think I see you point there but... Czy ty nie przesadzasz trochę. Porównujesz Polskę [z ustrojem demkratycznym] z Koreą poł [z ustrojem dyktatorskim [?]]???
Aha Polska nie jest zła. To Polacy sa źli.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svenka
post 24.02.2004 19:11
Post #107 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




Tak, szczególnie ci w rządzie... Bo w sumie jak nie patrzeć, gdyby było inne prawo, i tym złodziejom zależałoby na Polsce, a nie na kasie, byłoby nieco inaczej...


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Black_omen
post 24.02.2004 22:08
Post #108 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




No jakos od rzadow pana Balcerowicza mamy dziore budzetowa i same problemy. Teraz wszyscy nasi politycy jeszcze leca na kase heh moze teraz dzieki UE cos sie uda zrobic abysmy nei byli na takim zarabistym koncu juropy :\


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 26.02.2004 15:45
Post #109 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Polska jest do cholery ciężkiej normalna. Mamy złych ludzi, syf i bide. Takie to szokujące? Może i Polska jest do dupy ale to moja Ojczyzna i lepszej nie mam. A Unia nic nam NIE DA. To jest największe nieszczęście tego narodu. Że ktoś coś DA. Skąd ta debilna wiara?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 26.02.2004 16:49
Post #110 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (kubik @ 24-02-2004 17:58)
Aha Polska nie jest zła. To Polacy sa źli.

Jak to mówił wujcio Hipolit od 'Kaktusów' - 'Świat jest piękny , tylko ludzie świnie'.
Polska..ojczyzna , którą kocham niezależnie jaka jest. Polska też jest piękna. Wystarczy wyjść z osiedli czy blokowisk.
UE ? Nie wiem , dlaczego Polacy się tak łudzili..ale gdy wszyscy przejrzą , będzie już za późno. Bo to jest trochę dziwne , że będziemy mogli przekraczać granice europejskie bez problemów..Chyba , że już w krytycznym wypadku nie będziemy mieli granic. A z euro i opłatami to wystarczy spojrzeć co teraz mamy. A UE nie pokryje żadnych podwyżek jakimiś dotacjami czy czymś...no ale mniejsza.
Dziękuję za uwagę. Można gwizdać.


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 27.02.2004 15:45
Post #111 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Polska to moja Ojczyzna , miejsce gdzie żyję . Myślę że chyba bym nie mogła zostawić Polski dla innego państwa za bardzo się przywiązałam , niestety kraj ten schodzi na psy przez polityków . Moim zdaniem najwiekszym nieszczęściem Polski są właśnie on a nie UE . Jeżeli polistycy nie będą widziwiać to moze Unia wyjdzie nam na dobre , ale jak będzie to się przekonamy.


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 27.02.2004 15:56
Post #112 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



A ja nie lubie Polski, mimo, ze jest moja ojczyzna. Tu jest wiecej prostakow, bandytow i pijakow niz tych porzadnych ludzi i w ogole mozliwosci niewiele. Wolalabym mieszkac gdzie indziej. Ale niestety nie moglam se wybrac ojczyzny, wiec albo zostane gornikiem albo zamieszkam pod mostem.
*Powialo pesymizmem... Ale niech nikt nie bierze sobie tego do serca*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KaRoLiNa
post 27.02.2004 16:21
Post #113 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 60
Dołączył: 24.05.2003
Skąd: Łódź




Ja kocham Polske bez względu na wszystko. Nie za coś tylko mimo coś. Mimo iż mamy nizbyt ciekawą sytuacje w kraju i że mamy debilnych polityków i ... długo by jeszcze wymieniać. Może się kiedyś zmieni na lepsze ? Przynajmniej jak dorosne będę się starała żeby coś się zmieniło. Przynajmniej w miare moich możliwości. I nie zamierzam nigdzie wyjeżdzać.
Obserwuje coś na tym forum coś jak zanik patriotyzmu i to mnie troche przeraża.


--------------------
T.Love - Marzyciele
Życie jest tak wspaniałe, że trzeba przez nie przejść
Czasami w to nie wierzę i myślę, że lepsza jest śmierć
Babilon-System swoją bronią pragnie zniszczyć mnie
Lecz życie jest wspaniałe - kolory czarno-białe
My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko
Ja wtedy właśnie żyję, gdy idziesz obok mnie
Dla mojej i dla twojej satysfakcji wszystko dzieje się
Życie jest tak wspaniałe, naprawdę to wiem
A ci, którzy chcą mnie zniszczyć, faszerują nas złem
My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko
Na całe ziemi piekło - napompowany świat
Zatruty, zepsuty balon - nienawiść i gwałt
A nasze życie jest, nasze życie trwa
Dla mojej i twojej satysfakcji - dla naszego ja
My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 27.02.2004 16:28
Post #114 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Alexa666 @ 27-02-2004 15:56)
Tu jest wiecej prostakow, bandytow i pijakow niz tych porzadnych ludzi

Nieprawda. Tych dobrych ludzi, a nawet tych szarych jest dużo, dużo więcej. Po prostu tych "nieciekawych" (bo złymi ich nie nazwę) bardziej widać.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 28.02.2004 18:16
Post #115 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Dla ludzi , którzy z natury są dobrzy , osoby , które zachowują się źle rzucają się w oczy . Nie można jednoznacznie powiedzieć że Polska to kraj bandytów lub Polska to kraj ludzi czyniących dobro . Jak w każdym narodzie są ludzie tacy i tacy , tylko niestety tych , którzy prowokują bójki widać na pierwszy rzzut oka , a ludzi którym jest to obce pozostają niezauważeni.


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svenka
post 28.02.2004 21:38
Post #116 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




Więcej złych ludzi ? Mówisz, a nic nie robisz... Zacznij zmieniać świat od swojej osoby... Jeśli nic nie możesz zrobić, to nie krytykuj... Oceniać innych każdy potrafi, może czas spojrzeć na siebie...


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Czternasta
post 12.04.2006 22:35
Post #117 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.04.2006

Płeć: Kobieta



eee.. chciałabym coś powiedzieć.
wiem, że temat zdechł już dawno, ale to ważny temat dla Avady, więc pozwólcie, że się chłopak wypowie, zanim se konto odzyska:


[avadakedaver'spassionmode]
Polska jest dla mnie zecza swieta. moi rodzice smieja sie ze mnie, kiedy mowie im, ze jestem patriota. "co ty mozesz o tym wiedziec?" pytaja sie mnie i traktuja niepowaznie.
ale ja po prostu to kocham. kocham Polakow, za ich wytrwałosc, zawzietosc; fakt ze przez ta zawzietosc bylo liberum veto i teraz mamy tutaj taki burdel ze nikt do koalicji nie chce i w ogóle, ale i tak - to jest moja ojczyzna.
Polska - tyle lat wieziona. tyle lat pod zaborami.
Ciarki mnie przechodza, kiedy czytam o powstaniu warszawskim, o tych roznych zdarzeniach ktore nigdy nie mialy prawa zaistniec, o tych desperackich aktach buntu, ktore z gory byly przegrane.
na pytanie - czy oddalbym zycie dla ojczyzny? odpowiadam: tak.
[/avadakedaver'spassionmode]


--------------------
Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy,
a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony « < 3 4 5
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 05.05.2024 08:12