Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Odpowiedzialni Za Harrypotter.org.pl Przeczytajcie, przeczytajcie to.

kObra.
post 11.09.2006 18:24
Post #26 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



Amen ; ]


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 15.09.2006 19:30
Post #27 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



allach akbar! [dobijam do 100k ;]]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 22.09.2006 10:23
Post #28 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Patix, ale to chodzi już nawet nie o zalew ani dobór, bo to by się dało wytrzymać. Najbardziej chodzi o to, że newsy wyglądają jakby były przygotowywane w dzikim pośpiechu, bez ładu i składu wręcz czasem, bez żadnej koncepcji, ot, byle więcej. Nie piszę tego aby sprawić Ci przykrość - wręcz przeciwnie - mam nadzieję, że odbierzesz tę krytykę jako konstruktywną smile.gif. Na tym pośpiechu cierpi forma, czasem nawet ortografia, cierpi rzetelność. Pamiętasz newsa o autografie Daniela? Napisałam wtedy do Guardiana, że tytuł "Paulina zdobyła autograf Daniela!!!" jest przekłamaniem, bo po pierwsze nie autograf, a tak zwany print, czyli drukowaną odbitkę, której wcale nie trzeba "zdobywać", bo wystarczy napisać do fanklubu czy agenta i przysyłają wraz z listem, też rzecz jasna drukowanym. Wiem, bo sama mam dokładnie identyczny "autograf". Jednak nigdzie w newsie nie pojawiło się wyjaśnienie, cały utrzymany był w tonie sugerującym, iż jest to autograf autentyczny, rzeczywiście "zdobyty" jakimś super dojściem. A po co? Jakby nie można było zwyczajnie podać adresu agenta Daniela, który nie jest żadną tajemnicą, bo na każdej stronie potterowej można go znaleźć, niech inni też mają. Guardian odpisał że "poprawi jak mu się będzie chciało", nie poprawił do dziś, zresztą nie wiem, bo po kilkunastu dniach przestałam sprawdzać (bo i jaki sens). Więcej się nie wtrącałam, bo i po co. A takich przypadków jest więcej, co jakiś czas się coś takiego trafia. Ja rozumiem, że drugiego MuggleNetu tu mieć nie będziemy, bo i możliwości techniczne nie te, i zespół mniejszy, i w ogóle. Ale czy to oznacza, że nasz serwis nie może być dobry, rzetelny, na poziomie?

Obiecałam sobie, że się już nie będę odzywać, przestałam zaglądać na stronę z newsami żeby się nie podkręcać, ale zobaczywszy tutaj posty Patix i Guardiana skusiłam się na jeszcze ten jeden, ostatni raz. Jeśli kogoś uraziłam - przepraszam, nie było to moim zamiarem. Chciałam tylko pomóc, to wszystko.


PS
Guardian - to nie jest kwestia przeprosin. Poruszyłam tamtą sprawę nie dlatego, że czuję się w swej wybujałej godności osobistej urażona, ale dlatego, że chodziło mi o przykład, ilustrację tego, co się zdarza, a zdarzać nie powinno. Nigdy.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 22.09.2006 10:27


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 22.09.2006 22:25
Post #29 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



Ano, z tym autografem to racja.
Bodajże do każdego z aktorów jak się napisze to się dostaje takie ksero.
Owczarnia i się nie denerwuj piękności, bo złość wiesz czemu szkodzi ;].


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 22.09.2006 22:32
Post #30 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



Rzeczywiście - weszłam na stronę, rozglądnęłam się - zwłaszcza w newsach z lipca i stwierdziłam, że masz 100% racji. Jeden z moich newsów - linijka długości - informuje o jakichś-tam zdjęciach czy fotomontażach. Następny z kolei - długi, że zajmuje całą stronę. dementi.gif Tylko schować się w mysiej dziurze i nie wychodzić, aż będę stara i pomarszczona i nikt mnie nie pozna. Postaram się troszkę bardziej to wyważyć. Tylko mam prośbę - powiedz... znaczy się napisz... lub ktokolwiek inny... bez ładu i składu - no, nie do końca rozumiem. Mogłabyś tak szerzej to ująć? Z góry dzięki i będę się... dostosowywać.
A jeśli chodzi o tego newsa w Danielem - to nie jestem pewna, ale... zdaje mi się, że edytować można tylko 10. najnowszych newsów. No, nie jestem do końca pewna. Pozdrowienia, patix


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 22.09.2006 22:37
Post #31 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



Tak przeczytałam to co napisałaś patix, i odniosłam jedno wrażenie jakie przeszło mnie momentalnie - zbyt to wszystko bierzesz do siebie. Tą całą stronę, dodawanie newsów itp., itd., etc.
Niedobrze ;]
Nie masz się chować w mysiej dziurze, tylko wyjść i pokazać się ;]
I nie jak będziesz pomarszczona wink2.gif
Czytaj to co piszemy/piszą do Ciebie, a wierzę że na pewno wyciągniesz odpowiednie wnioski z tego wszystkiego : )))


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 23.09.2006 10:29
Post #32 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



Może i masz rację - ale nie żebym się miała zaraz wieszać, czy jak. Po prostu takie chorobliwe dążenie do doskonałości - we wszystkim co się robi. Wiem, że sporo mi brakuje, więc czepiam się każdej rady, każdego zalecenia... wszystkiego. Z tym braniem do siebie - to nie to, że "Ojej, co ja zrobiłam - nigdy mi nie wybaczą!", a i ze schowaniem się w mysiej dziurze - raczej z przymrużeniem oka. Najprościej mówiąc: u jednych obsesja Harry'ego Pottera zaczyna dogasać lub jest drzemiącym wulkanem, który wybuchnie ze zwielokrotnioną siłą, kiedy coś się stanie (czyt. wyjdzie 7. część). U mnie nadal jest obsesją wypływającej (leniwie, ale zawsze) magmy. Po prostu satysfakcja, której nie może dać nic innego, najlepsza rozrywka, najprzyjemniejsza rzecz pod słońcem (nawet czekolada nie może się z tym równać smile.gif).


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 23.09.2006 11:52
Post #33 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



Czekolada? ;]
Hmm....U mnie seks nie może równać się nawet z czekoladą ;]

Ten post był edytowany przez kObra.: 23.09.2006 11:53


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 19.12.2006 17:28
Post #34 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Szkoda, że czasy starej dobrej elisy mineły. Jakoś chętniej wchodziłam na strone (przynajmniej raz dziennie), teraz wchodze co najwyżej raz na miesiąc, ale i tak robie to bardziej z nawyku.
Notki teraz są pisane jakby w pośpiechu i prawde mówiąc nie ciekawią mnie jakkiedyś.
Ale to co mnie najbardziej denrwuje to to , że pod newsem pisze "więcej" człowiek głodny informacji naciska myszką i co... no i guzik nic nie ma;p zmieńcie to prosze...


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 19.12.2006 19:30
Post #35 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



Dzięki za radę, postaram się dostosować; nie jestem tylko pewna, czy dam radę w ciągu tygodnia (szkoła)... w weekendy będę ślęczeć na komputerem aż padnę, ale postaram się Was zadowolić smile.gif.
Jakby były jeszcze jakieś uwagi, proszę o informacje - na forum, czy na e-mail (jak kto woli).
A tak na teraz, to gdyby coś pojawiło się pod więcej, to będzie napisane na stronie głównej: czytajcie więcej (na końcu newsa).
Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam patix.


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 19.12.2006 20:46
Post #36 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



co mnie bardziej irytuje, to times new roman na głownej stronie. yikes. i do tego ogólnie mam poczucie pewnego niechlujstwa, tło się chyba nie ładuje do końca (żółte na górze, a potem to już "przezroczyste", czyli widać gwiazdki zamiast żółtego)... z tym by trzeba chyba prędzej coś zrobić. w ogóle odświeżyć layout wink2.gif


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 20.12.2006 19:25
Post #37 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



no tak, czekolada, rzeczywiście...<br>tak sobie przeglądam właśnie forum, czytam dawniejsze wypowiedzi... co skłoniło mnie to do wejścia w archiwum - lata 2003-2004. istotnie miało to (jakby to ująć?) więcej stylu i chyba dopiero teraz zaświtało mi, co miała na myśli LL pisząc o irytacji z powodu braku ciągu pod <i>więcej</i>. Przyzwyczajenie drugą naturą (czy jakoś tak). teraz ja się muszę odzwyczaić od pisania jednoczęściowych...<br>Tak czy inaczej niespodziewanie (bo się nie spodziewałam) otrzymałam na maila odpowiedź - "jak chcecie to poprawić to usuńcie te ****** obrazki ze strony." ale że wcześniej ktoś napisał coś całkiem sprzecznego odwołuje się do Was. taka drobnostka, ale widać, że może stanowić problem - mówicie, macie. decyzja należy do Was.<br>dalej, emticonka, czy mówiąc o odświeżeniu layout'a masz na myśli zmianę, że tak to nazwę, całego wystroju strony? i o co chodzi z tym timesem? czcionka jak czcionka, chyba że czegoś nie wiem. :)


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guardian
post 21.12.2006 13:44
Post #38 

Guardian Outdoor


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 143
Dołączył: 06.04.2005
Skąd: www.harrypotter.org.pl

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(emoticonka @ 19.12.2006 19:46)
co mnie bardziej irytuje, to times new roman na głownej stronie.
*




To troche dziwne bo w cssie jest i było zawsze Verdana, Tahoma a nigdy nie Times New Roman.

Radziłbym sie przyjrzec dokładnie - lub sprawdzić przegladarkę!


--------------------
"Najważniejsze to nie szkodzić!" - powiedział doktor James amputując głowę...

HarryPotter.org.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 21.12.2006 22:59
Post #39 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



Prawie nie rozróżniam czcionek
Tzn. nie zwracam na nie uwagi
Zresztą who cares?
A jak spędza się kilka godzin przed monitorem, to nawet najlepsza czcionka nie pomoże oczkom. tongue.gif

Ale jak to mówią "prawie" robi wielką różnicę... tongue.gif

Ten post był edytowany przez patix: 23.12.2006 22:47


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 24.12.2006 00:51
Post #40 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



Zamiast dużo gadać i narzekać, zakasać rękawy i do roboty od nowego roku ;]


Mam dziwną mgłę przed oczami, chyba pora spać...


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 24.12.2006 23:40
Post #41 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



OK, nieźle to wygląda u mnie w IE (ok, przyznaję: wcześniej tam nie sprawdzałam), ale zazwyczaj używam FF, a tam wygląda toto tak:
user posted image
więc się zaniepokoiłam wink2.gif.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 26.12.2006 14:55
Post #42 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



A ja pamiętam stary szablon z "elisy" super był....


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 07.01.2007 14:00
Post #43 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE(kObra. @ 26.12.2006 14:55)
A ja pamiętam stary szablon z "elisy" super był....
*



Stary szablon elisy?... nie moge sobie przypomniec...mial on niebieskie tlo? ale chyba pozniej byl taki sam jak na org


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 07.01.2007 23:41
Post #44 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



W sumie do końca nie pamiętam sad.gif
Ale wiem że był fajny, tzn. może mi się tak wydawało jak miałam - naście lat, to wtedy TA strona zrobiona była na takim poziomie, że zachwycałam się nawet szatą graficzną ;]


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Albinka
post 16.01.2007 21:32
Post #45 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 04.01.2007
Skąd: Bzie:p czyli Jastrzębie Zdrój,albo Ravenclav

Płeć: Kobieta



Wiecie jaka to jest trudna praca?? (dla niektórych) np.
-Prowadzisz pamiętnik Lavender ( ja prowadze ) masz głupie komentarze, pocisz się wysilasz żeby zachwycić swoich czytelników.
-Newsy( No właśnie tongue.gif ) To też jest dość skomplikowane... musisz wklejać zdjęcia itp , itd a jak komuś się nie spodoba to od razu piszą do ciebie na maila!!


No to mam tyle!!Lece oglądać M jak miłość
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 16.01.2007 21:49
Post #46 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



No, Albinko - nie jest tak źle, jakby pisał każdy, komu się news nie podoba, to prawdopodobnie większość czasu spędzałoby się na opróżnianiu poczty :P.
A tak przy okazji - jesteś Wilchemilla i robisz na harrypotter.org.pl? Czy chodzi Ci o inną stronę?


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Albinka
post 17.01.2007 12:41
Post #47 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 04.01.2007
Skąd: Bzie:p czyli Jastrzębie Zdrój,albo Ravenclav

Płeć: Kobieta



Jestem Willchemillą...i jewszcxze raz przepraszam że tak zaniedbałam pisanie newsów, ale ja nie mam czasu, bo Mik@ zachęciła mnie żebym pisała pamiętnik Lavender. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 17.01.2007 13:00
Post #48 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



Nie o to chodzi, po prostu myślałam, że ty na forum masz nick Wickie. :P
A jeśli chodzi o "głupie komentarze" - ważne, że jakieś są. A że niektóre nie są... niezbyt przychylne - to nic wielkiego.
Złe dobrego początki. A ludzie czytają, co piszesz i TO jest sukces. Życzę powodzenia i owocnej pracy nad pamiętnikiem.


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 17.01.2007 23:16
Post #49 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Albinka:
informacja: tu nie wywala się bez powodu, moja droga. a zakładanie kolejnego konta celem ominięcia bana nie jest dobrą metodą na uniknięcie kolejnych blokad.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 19.01.2007 18:13
Post #50 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE(kObra. @ 07.01.2007 23:41)
W sumie do końca nie pamiętam  sad.gif
Ale wiem że był fajny, tzn. może mi się tak wydawało jak miałam - naście lat, to wtedy TA strona zrobiona była na takim poziomie, że zachwycałam się nawet szatą graficzną ;]
*


Tak pamiętam jakie wrażenie na mnie zrobiła jak po raz pierwszy weszłam na nią... ech stare dobre czasy. Ale widze, że teraz coś piszą pod więcej. Gratuluje i dziękuję


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 15:21