Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

35 Strony « < 33 34 35 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wszelkie Teorie Klubu - Zamknięte, Nowa teoria = nowy temat

Nimbuska2000
post 29.12.2004 10:45
Post #851 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Może zadam głupie pytanie, ale cóż... Nie mogę się powstrzymać biggrin.gif
Dlaczego nie było ochrony w MM? Harry sobie wszedł, obawiając się, że będzie ochrona nie? A tu nic. Zero ludzi, ochraniarzy itp. I co? Każdy może sobie wejść do MM? Przypuśćmy, że ktoś ma ojca czy matkę w ministerstwie. Podpatrzy tylko numer wypisywany i już będzie mógł wejść nocą! Dlaczego w ministerstwie nie ma ochrony? Chcą, żeby każdy sobie do nich wkradał? Nie wiem i nie rozumiem tego. Żadnego alarmu, żadnych ludzi. Nic co by wystraszyło złodzieja. To tak jakby mieć otwarte drzwi mieszkania. No i każdy może wejść i coś ukraść nie? A o tym dowiesz się jak wrócisz dry.gif No więc o co biega? biggrin.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beata white
post 29.12.2004 10:58
Post #852 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 03.11.2004




O ile dobrze pamiętam, to na zakończenie zadymy w Ministerstwie pod koniec V tomu, kiedy na miejsce dotarł już Knot, a zanim Dumbledore odesłał Harry'ego świstoklikiem do Hogwartu - była jakaś wzmianka o rannym strażniku, którego wynosili do św. Mungo.
Tym samym strażniku, który sprawdzał różdżkę Harry'ego przed przesłuchaniem.
Ale głowy sobie uciąć nie dam... tongue.gif


--------------------
I'll find the way, the arch and the veil -
to start another kind of life.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 29.12.2004 11:02
Post #853 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



WIEM! Może ludzie Voldemorta usunęli straż, by Harry bez przeszkód dotarł do DT


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beata white
post 29.12.2004 11:13
Post #854 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 03.11.2004




Nimb (jeśli mogę tak smile.gif ) - z całym szacunkiem - może usunęli straż, żeby SAMEMU dostać się do DT... wink.gif tongue.gif


--------------------
I'll find the way, the arch and the veil -
to start another kind of life.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermioncia13
post 29.12.2004 12:31
Post #855 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 73
Dołączył: 27.12.2004
Skąd: Z niestąd:P

Płeć: Kobieta



Te teorie są bardzo fajne!! Tylko ja żadnej nie posiadam chyba że ............nie to głupota co mi chodzi po glowie. Nie mam pojecia co dalej...........,.sad.gif


--------------------
~___UmIeSz LiCzYć?___LiCz Na SiEbIe___~

Mój Blog...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 29.12.2004 12:41
Post #856 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Niekoniecznie. Oczywiscie mogliby usunac

straz tylko po to zeby przejsc samemu, ale wtedy nie musieliby

"wyczyszczac" z ludzi calego MM. Prawdopodobnie zrobili to tylko

dla Harry'ego aby mogl spokojnie dotrzec do DT, mozliwym jest tesh zeby

nikogo nie zwabily krzyki chlopca ...
http://forum.freeware.info.pl/gry/quake.html

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 16:24


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 29.12.2004 17:20
Post #857 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




QUOTE
WIEM! Może ludzie Voldemorta usunęli straż, by Harry bez przeszkód dotarł do DT

QUOTE
Nimb (jeśli mogę tak  ) - z całym szacunkiem - może usunęli straż, żeby SAMEMU dostać się do DT... 
buhehe... popieram XP

na pewno jest jakaś ochrona, przecież nawet kiedy Harry był pierwszy raz w MM to było wspomniane o ochronie. i o jakiś ludziach. a teraz ich nie było, bo Voldemort się ich pozbył.

QUOTE
Te teorie są bardzo fajne!! Tylko ja żadnej nie posiadam chyba że ............nie to głupota co mi chodzi po glowie. Nie mam pojecia co dalej...........,.

och, jakie to straszne. zaraz będziemy płakać. ty nie masz takich fajnych teorii? jaka szkoda.
jak nie masz, to po co tutaj piszesz?


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 29.12.2004 18:34
Post #858 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




heh swoją drogą to Potter mógł się domyślić że coś jest nie tak.. MM to poważna instytucja chyba największa i najważniejsza w świecie czarodziejów, a taki Potter może sobie ze swoją bandą wejść do niej całkowicie niepostrzeżenie.. No może i Potter był w szoku a poza tym nie jest zbyt błyskotliwy ( turned.gif heh..) ale ktoś taki jak Hermiona lub Ginny mógł się obudzić.. no a jednak nie dry.gif
Zresztą nie ma się co pytać czemu nikt się nie zorientował bo odpowiedź jest taka jaka może być na inne tego typu pytania JKR ZROBIŁA W TEN SPOSÓB NA POTRZEBY KSIĄŻKI. Ale gdybyśmy wszystko brali w ten sposób nie byłoby tego forum...
wiem wiem.. nie filozuj dagmara nie filozuj wacko.gif


i (hihi) płakać to już nawet nie warto.. biggrin.gif


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 04.01.2005 00:02
Post #859 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Oczywiscie,ze cos jest nie tak. Śmierciożercy usuneli straz, bo po pierwsze nie byli tam raczej proszonymi goscmi, a po drugie, musieli przeciez ulatwic Potterowi i reszcie dostanie sie do DT. A to,ze cala ta eskapada dzielnych nastolatkow na Voldemorta, mimo ze jest on najgrozniejszym magiem w czarodziejskim swiecie, (nie wspominajac juz o jego slugach), jest mocno naciagana. Oni do tego tam polecieli _^_. No coz, to mnie najbardziej zirytowalo w V czesci. Ale coz, nic nie jest doskonale. I tak ksiazka byla swietna. Nie ma wiec nad czym tu sie zastanawiac.

Dobra, ide konczyc czytac zaleglosci,zeby jakis teorii nie powtarzac. Chociaz ja i tak sie zastnawiam co Harry moze dostac z OWLsow, czy sie bedzie nadawal na Aurora? Ale jak znam zycie, to bylo omawiane, jezeli nie tu, to gdzie indziej. Znikam do strony 30 ^^"

Ten post był edytowany przez Pszczola: 04.01.2005 00:11


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 04.01.2005 22:33
Post #860 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Taaa... Chociaz Harry chcial ratowac Syriusza. Dzieciaki blysnely przesadna odwaga jak to mowicie "na potrzeby ksiazki".
Jednak porownajac tom 1 (a dokladnie idealnie dopasowane przeszkody do umiejetnosci bohaterow) i tom 5 - bez porownania "naturalniejsza" jest 5 ksiazka.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 07.01.2005 00:15
Post #861 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




No, jakby na to nie spojrzec, masz racje. Ale najbardziej wiarygodne, jezeli chodzi o umiejetnosci bohaterow, wydaje sie tom III i IV. No, V tez, ale ta koncowka _^_. Ciekawe jak bardzo sie rozwinie sie Harry? Widac, ze bedzie wybitnym czarodziejem, no i te oczeta po mamusi mnie intryguja...Ludzie! Ja do 16 lipca nie wytrzymam ;(


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 07.01.2005 14:04
Post #862 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Rozumiem przez to, że od razu rzucasz się na oryginał? biggrin.gif Kurcze, sama myślę czy tak nie zrobić. W każdym razie to jedyne 7 miesięcy. dry.gif

Właśnie, te oczy po Lily mnie bardzo ciekawią. Niby Harry jest cały taki Jamesowy, ale te piękniutkie zieloniutkie oczka ma po mamie. Pamiętacie... wiem że to tylko film, ale Remus mówił do Harrysława: "Poznałem cię nie po bliźnie, ale po oczach...". Tego nie napisała Rowling, ale może to podpowiadać. Oczy Lily były charakterystyczne, nie do zapomnienia i rzucające się... w oczy.

Ciekawe.


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 07.01.2005 18:08
Post #863 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Jo mowila ze rezyser 3 czesci mial doskonaly zmysl i "zgadl" 2 rzeczy dotyczace 6 tomu... Mozliwym jest ze chodzi wlasnie o te oczki ; P ; D


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 07.01.2005 19:01
Post #864 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




QUOTE
No, jakby na to nie spojrzec, masz racje. Ale najbardziej wiarygodne, jezeli chodzi o umiejetnosci bohaterow, wydaje sie tom III i IV. No, V tez, ale ta koncowka _^_.

phy, V pod tym względem to była troszkę dziwna. no bo tak, Harry niby wie, że w MM będzie kupa Śmierciożerców i prawdopodobnie sam Voldemort. ale nie zważając na to, Harry & spółka wyruszają tam i oczywiście wszyscy wychodzą cało. no tak paru pietnastolatków pokonuje jakąś głupią Drętwotą kilkudziesięciu uczniów samego Czarnego Pana.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 07.01.2005 19:22
Post #865 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Pozatym bezsensu bylo to ze smierciozercy atakowali (oprocz Harry'ego - on mial przepowiednie) tylko takimi prostymi zakleciami jak np. dretwota ; /

Ten post był edytowany przez Pottermenka: 07.01.2005 19:24


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Konrad89
post 08.01.2005 03:37
Post #866 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 121
Dołączył: 06.11.2004




Rzeczywiście to chyba było najbardziej bez sensu...mogli przecież wszystkich oprócz Harry'ego powybijać...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 08.01.2005 15:14
Post #867 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Coś nie bystry ten Potter. Na aurora się nie nadaje skoro nie wyczuł podstępu idąc na ratunek Syr. że nie ma straży dry.gif
QUOTE
Rzeczywiście to chyba było najbardziej bez sensu...mogli przecież wszystkich oprócz Harry'ego powybijać...

No a może myśleli że Harry z wściekłości że zabili np. Rona rozwaliłby przepowiednię?


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 08.01.2005 15:23
Post #868 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



i tak została pobita, ale nikt nie słyszał jej słów, poprzez wrzawę panującą w DT. a faktycznie te zaklęcia rzucane przez Harry'ego i spółkę i śmierciożerców były po prostu śmieszne. oni się tego nauczyli w II klasie Hogwartu.... dry.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 09.01.2005 02:35
Post #869 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Sami wymyslcie metode sprowadzenia 6 bohaterów do DoM'u w celu wysłuchania przepowiedni skoro jestescie tacy mondzy dementi.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 09.01.2005 12:28
Post #870 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



To nie my mamy sie tym zajmowac... Jo poprostu mogla wymyslec cos oryginalniejszego.

PS. - Nie 6 bohaterow wysluchalo przepowiedni. Chociaz pewnie uslysza...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 15.04.2005 17:53
Post #871 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Nie "kolejna teoria" tylko zobacz sobie z łaski która teoria miała ostatni numerek mad.gif
QUOTE
Możę księciem półkrwi jest Group i to on miałbyć stworzeniem które Miało zastąpić Aragorna?

Po pierwsze masz jakies chociązby poszlaki?
Po drugie: "stworzeniem które Miało zastąpić Aragorna?" blink.gif blink.gif WTF???

Ten post był edytowany przez kubik: 15.04.2005 17:55


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 20.04.2005 13:47
Post #872 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE
  tak została pobita

Wiem, że to było omawiane jakiś czas temu, ale przeciesz śmierciożercy nie byli jasnowidzami nieprawdaż? smile.gif Nie mogli wtedy wiedzieć, że przepowiednia została rozbita. To tak jakbyś kupiła drogocenny przedmiot i wydała kupę kasy, a wchodząc po schodach byś się przewrócił i ją rozwalił. A skąd ten ktoś miałby wiedzieć, że ta rzecz zostanie rozbita? blush.gif
QUOTE
Sami wymyslcie metode sprowadzenia 6 bohaterów do DoM'u w celu wysłuchania przepowiedni skoro jestescie tacy mondzy

Ja wcale nie krytykuje Jo tylko Harry'ego laugh.gif musi się jeszcze nauczyć, że po pierwsze nie działać tak pochopnie. Wystarczy, że porwą Rona i już Auror Harry zrobi wszystko całkiem beznadziejnie, bo musi go uratować? (może dziwnie to zabrzmiało, ale chyba wiecie o co chodzi) Zachowywać Zimną Krew trzeba się nauczyć, panie Poterze, jeśli chce być pan Aurorem. biggrin.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

35 Strony « < 33 34 35
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 03.05.2024 09:53