Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [muzyka] Muzyczne Marzenia

Nimfka
post 13.07.2006 18:35
Post #76 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 322
Dołączył: 10.08.2004

Płeć: Kobieta



Ahmed, wyślij mi jakoś ten koncert, proooooooszę ;) Ciągle wydaje pieniądze zanim uda mi się zamówić dvd z tym koncertem na merlinie ^^
I ja w sumie już od jakiegoś czasu miałam napisać o Panu Albarnie, ale w związku z Blur oczywiście. Bardzo wiele dałabym za koncert Blur w pełnym, czteroosobowym (chociaż w ostateczności mogłabym zgodzić się na trójke ;p) składzie. O Jezu, baaardzo, bardzo dużo bym dała. Niestety to muzyczne marzenie należy raczej do grupy niemożliwych do spełnienia ;(


--------------------
"Without music, life would be a mistake"
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 13.07.2006 21:39
Post #77 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Wysłałbym Ci jakoś, ale nie mam pojęcia jak. Na rapidshare'a nie da rady wrzucić, na torrentach się nie znam. Ewentualnie mogę wrzucić na bearshare'a na upload i ściągniesz ale to trochę czasochłonne będzie.
Koncert rzuca na kolana. (Dzięki Rysiek za nagrywkę!) =P


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 13.07.2006 21:43
Post #78 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Sam nie wiem co jest mniej prawdopodne - zejście się Albarna z Coxonem czy Doherty'ego z Baratem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimfka
post 13.07.2006 21:46
Post #79 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 322
Dołączył: 10.08.2004

Płeć: Kobieta



Hm. Hm. Hm.
Teoretycznie jestem przeciwniczką piractwa internetowego ;p ale zakładając, że prędzej czy później kupię płytę z koncertem to... Mogę Cię wykorzystać i prosić o udostępnienia opcji z bearsharem?

A Albarn z Coxonem nie zejdą się za cholerę. Szkoda. Wielka szkoda.


--------------------
"Without music, life would be a mistake"
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimfka
post 29.09.2006 18:17
Post #80 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 322
Dołączył: 10.08.2004

Płeć: Kobieta



Dobra, odkopuje, będzie post pod postem, w dodatku średnio na temat, ale w końcu obejrzałam ten koncert, o którym mowa była powyżej i po prostu muszę coś o tym napisać.

Krótko mówiąc - koncert niesamowity. Genialne efekty wizualne (zakochałam się w animacji do El Manana, jeśli ktoś jest zainteresowany, to wchodzić tu). Genialne aranżacje i wykonania piosenek (Boże, wykonanie piosenki Dirty Harry mnie po prostu wgniotło mnie w fotel (tutaj macie), tak samo jak moje ukochane Feel good i Kids with guns, tak jak i Dare, i November has come, i Fire coming out of the monkey's head, i...). Tak jak napisano wcześniej - Albarn niby niewidoczny, ale go... czuć, po prostu czuć. Raaany, uwielbiam jego głos. I śmiać mi się z niego chciało, bo ten facet, który na koncertach Blur skakał, biegał, rzucał się na publiczność, musiał teraz... siedzieć. Chociaż nosiło go bardzo, aż mi miło było patrzeć.
Wzruszona byłam przez całą godzinę oglądania (to u mnie typowe, potrafie poryczeć się na każdej, nawet najbardziej energetyzującej piosence), ale jak Damon wyszedł i zaśpiewał Hong Kong to poległam kompletnie i musiałam dać sobie kilka minut przerwy żeby się opanować.
I taka fajna publiczność była, i perkusista się bosko miotał, i na scenie panowała taka fantastyczna atmosfera...
I jeszcze tyle mam do napisania na temat tego, co obejrzałam, ale nie umiem tego w słowa ubrać.
Chyba nie muszę mówić, że marzy mi się taki koncert?

Cholera, niech już będzie ten głupi 30. października, nie mogę się doczekać premiery nowego materiału Damona, no!


--------------------
"Without music, life would be a mistake"
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 29.09.2006 18:43
Post #81 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Ostatnio miałem okazję dłużej porozmawiać z pewną fanką Toola [a także wszystkiego, co jest powiązane z psychodelą, art-rockiem, prog-rockiem bóg-wie-jakim-rockiem. a żeby było ciekawiej jej ojciec słucha Opeth ;D].

I nie chodzi tu, że nie znam, ale zachwycił mnie sposob w jaki potrafiła opowiedzieć o koncercie, atmosferze etc. - no to klękajcie narody. Momentami miałem wrażenie, jakbym stał pod sceną w tym tłumie. Chyba jedynie Katon mówiący o koncercie Red Hotów mógłby się z nią równać ;)
Dlatego od trzech dni moje plany są proste: dostać się na koncert Toola. I Porcupine Tree. Też mnie zaraziła ;)

I niezmiennie: zobaczyć i usłyszeć COB live.

Albarn Niezmordowan? :P

Ten post był edytowany przez Child: 29.09.2006 18:45


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimfka
post 29.09.2006 19:05
Post #82 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 322
Dołączył: 10.08.2004

Płeć: Kobieta



No przeeecież ;]
A 26 października koncert The Bad, the Good and the Queen w BBC, muahahaha ;]

Swoją drogą troche beznadziejnie, że krążek można będzie kupić aż przez jeden dzień.
Tym bardziej beznadziejnie, że nie chce mi się wierzyć, że ukaże się w naszym kraju.
Bogu dzieki, mam brata w Irlandii ;]

Ten post był edytowany przez Nimfka: 29.09.2006 19:05


--------------------
"Without music, life would be a mistake"
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 02.10.2006 21:35
Post #83 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



a ja chcę jechać na karnawał do Brazylii (to też przynajmniej w pewnej części muzyczne marzenie) albo chociaż posłuchać i potańczyć przy okazji któregoś z tych licznych ulicznych występów wink2.gif
no i chcę żeby w Polsce sprzedawali więcej płyt z muzyką brazylijską!


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 23:08