Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

19 Strony « < 15 16 17 18 19 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Bohaterowie..., kochani i znienawidzeni

Owca113
post 07.08.2009 09:10
Post #401 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 31.07.2009
Skąd: NiE z Warszawy ;D

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Lubię:

- Lunę - taki fajowy z niej dziwak. biggrin.gif
- Hermionę - spokojna, mądra ogółem FAJNA! ;D
- Fred i George - sąą super . < 3 ; ** ^^

Nienawidzę:

- Draco - tej pały. ;D
- Harry'ego - (no luubię) no lubię ale ... wkurza mnie to, żę wszyscy go rozpoznają. Ale tak na ogół to goo uwieelbiam . ^^ ;d


--------------------
Maałe jest pięknee. ; ** < 33
pij mlekoo będziesz wieelki . ;dd
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sillita
post 07.08.2009 18:51
Post #402 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 28.07.2009
Skąd: spod lasu :)

Płeć: Kobieta



No, jak już odkopane wink2.gif

Jeśli chodzi o ulubione postacie, to naprawdę, długo mogę wymieniać. Na pewno ponad połowę postaci lubię- a wybranie spośród nich ulubionej jest naprawdę ciężkie.

Kiedyś twierdziłam, że Severus Snape. I tak było przez długi czas. Ale ostatnio jakoś mi się ten Severus przejadł. Za to zaczął mi bardzo pasować Remus, którego wcześniej odsuwałam trochę na margines. Jest jeszcze niesamowita Tonks. I bliźniacy Weasley. I Neville. I Luna. I Ginny, gdzieś pod koniec korowodu moich ulubionych postaci, ale ciągle tam jest. I starsze rodzeństwo Weasleyów- Bill i Charlie- i jeszcze Cedric, i Zabini- ale oni już pewnie raczej przez fanfiction smile.gif

Wybranie nielubianej postaci to też spory problem- tyle, że tu raczej mam kłopot ze znalezieniem kogokolwiek, niż wybraniem z całej gromady smile.gif Jakoś tak nigdy nie przepadałam za Molly Weasley. I za Poppy Pomfrey, jej, co za kobieta. No i nie muszę tu chyba wspominać Lockharta, który irytował mnie okropnie.


--------------------
"Kosmito, chcesz podbić Ziemię? Zniszcz kawę."(Mlekopijca, Życie codzienne w Torchwood Cardiff, albo burza w szklanej kuli)

lj
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sillita
post 07.08.2009 20:46
Post #403 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 28.07.2009
Skąd: spod lasu :)

Płeć: Kobieta



QUOTE("Nor")
Sillito - uwielbiam Twój avatar!

Też go uwielbiam wink2.gif Dzięki.

Co do reszty posta- Pattisona też nie znoszę, Cedrik w książce przeszedł mi raczej koło nosa niezauważony, dopiero czytając fanfiction stwierdziłam, że może coś w nim jest wink2.gif Jeśli chciałabyś spróbować, polecam na przykład ficka Tak miało być. Taki typowy Puchon z niego, ciepły, sympatyczny i dobry smile.gif Ale skoro nie lubisz Remusa, to Ci pewnie po prostu takie charaktery nie podchodzą (chociaż Remus w sumie mniej Puchonowaty od Cedrika. Bo Diggory to 100% Puchona w Puchonie wink2.gif )

Ten post był edytowany przez sillita: 08.08.2009 09:15


--------------------
"Kosmito, chcesz podbić Ziemię? Zniszcz kawę."(Mlekopijca, Życie codzienne w Torchwood Cardiff, albo burza w szklanej kuli)

lj
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Epik
post 27.08.2009 17:05
Post #404 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 27.08.2009




Ulubieńcy

Mundungus Fletcher - bo jest taki... najbardziej ludzki. Nie jest wyidealizowany jak większość postaci w HP. "Handlował kosztownościami z domu rodzinnego zmarłego Syriusza"? Po prostu wykorzystał sytuację, zresztą dużo ludzi by tak zrobiło wink2.gif

Dumbledore - za jego zdolność przewidywania następnych ruchów Voldzia tongue.gif

Lee Jordan, Freed i George Weasley - za wszystko. ;]

CI Źli

Wszyscy śmieciorzercy - po prostu debile, byle Voldziu im rozkazuje. Zginęliby w jego imię. Zero własnego zdania. ;P

Harry Potter - niby główny bohater, ale dla mnie kompletnie bez charakteru. Kompletnie wyidealizowany. Denerwują mnie te jego rozterki miłosne i wyrzuty sumienia. mad.gif

Jeszcze dużo mógłbym tu wymieniać, ale mi się nie chce.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Epik
post 28.08.2009 16:11
Post #405 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 27.08.2009




Przecież Syriusz gardził tymi kosztownościami, wyrzucał je. Więc dlaczego Mundgus miałby ich nie wziąć? tongue.gif

"Byle Voldziu" to jest ironia jakby ktoś nie wiedział ;] Nie przeczę ze był potężny, ale w książce nigdzie nie było napisane ilu czarodziei na raz mógł pokonać, a po ostatniej walce: Harry vs Voldziu to miałem duże wątpliwości czy Riddle był taki potężny. smile.gif A prawie wszyscy śmieciożercy byli po prostu tchórzami, którzy chcieli się schronić pod władzą Riddla (ofc nie przeczę, że byli tacy co podzielali jego zdanie, ale większość się go bała) wink2.gif A Belatriks to inna bajka, ponieważ ona dosłownie czciła Voldemorta jak boga. glare.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magiczny
post 29.08.2009 13:44
Post #406 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 29.08.2009




Ja najbardziej lubie Harrego Rona i Hermione a z 4 domow najlepszy dla mnie jest Gryffindor
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatrix...
post 13.09.2009 11:36
Post #407 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 13.09.2009




Uwielbiam Bellatrix Lestrange i Severusa.
Za co?

-Bellę za jej charakter,oddanie Voldemortowi( biggrin.gif ) i w ogóle wszystko.
-Severusa za ten jego sarkazm smile.gif .
W miarę lubię jeszcze Syriusza i Lunę smile.gif.

Natomiast nie lubię innych Śmierciożerców,(Bellę uwielbiam bo jest wyjątkowa)Teda Tonksa,i ..... Nie przepadam za Harrrym. Wolę inne postacie.

Ten post był edytowany przez Bellatrix...: 13.09.2009 11:42


--------------------
Hello :D

Na moim Avatarze jest Bellatrix Lestrange jakby się ktoś nie orientował :)
Ale to na pewno każdy wie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anne05
post 17.09.2009 17:14
Post #408 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 17.09.2009

Płeć: Kobieta



Najfajniejsi są zdecydowanie Fred i George, bez nich nie byłoby tyle humoru w książce.
Najgorszy bezkonkurencyjnie Voldemort. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatrix...
post 18.09.2009 10:55
Post #409 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 13.09.2009




Fakt Fred i George są fajni biggrin.gif .Wprowadzają dużo humoru do książki i filmu.Uwielbiam wszystkie sceny z nimi smile.gif A Voldemort? Faajny biggrin.gif Po Bellatrix mój ulubiony czarny charakter ;P
Najgorsza jest moim zdaniem... Cho Chang. Ciągle płacze wink2.gif

Ten post był edytowany przez Bellatrix...: 18.09.2009 10:58


--------------------
Hello :D

Na moim Avatarze jest Bellatrix Lestrange jakby się ktoś nie orientował :)
Ale to na pewno każdy wie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 24.10.2009 18:07
Post #410 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(Nor @ 07.08.2009 18:07)
A Harry... (wybaczcie fani Pottera) to zwykła ciota. smile.gif
*




Czemu tak? :>
Jesli przyjmujemy, ze ciota to ktos tchorzliwy, taki 'bardziej z niego baba niż chłop' to ja się kategorycznie NIE zgadzam.
Chyba ze masz inną definicje slowa 'ciota'. Jak tak to slucham;)


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 24.10.2009 22:11
Post #411 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ludziom, którzy kochają serię HP i nienawidzą Harry'ego mówimy stanowcze nie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 01.11.2009 12:51
Post #412 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



i to jest powod, zeby kogos nie lubiec ?;p
to raz, a dwa, nie uwazam, zeby Harry był w odniesieniu do innych postaci z powiesci jakis wybitnie niezdarny,zeby wyroznial sie tym na ich tle ;> czasem coś mu nie wyjdzie... ale zeby od razu ciota?
Niezdarni to mogą być Tonks, Neville, czasem Ron;p


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 04.11.2009 18:28
Post #413 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Nor @ 31.10.2009 19:35)
ciota nie równa się tchórzliwy, acz równa się 'bardziej baba niż chłop'. also, równa się ślamazarny, niezdarny.
as far as i'm concerned pasuje jak ulał.
*


Jeżeli ciotą nazywasz chłopaka, który w wieku lat jedenastu zdecydował się samodzielnie stawić czoła człowiekowi, który zabił jego rodziców i stanowił śmiertelne zagrożenie dla całego czarodziejskiego świata - i udało mu się - to chyba coś z Tobą jest mocno nie tak. Jeżeli ciotą nazywasz kapitana drużyny, która tylko i wyłącznie dzięki niemu odzyskała puchar szkoły, przyjaciela, który bez mrugnięcia okiem ruszał na ratunek swoim bliskim nie bacząc na nic, dzieciaka, który od początku do końca walczył ze złem nie godząc się na żadne kompromisy - to chyba czytałyśmy dwie różne książki. Jeżeli ciotą nazywasz siedemnastolatka, który z zimną krwią i podniesionym czołem poszedł na śmierć w imię tego, co kochał - to powinnaś stanowczo porządnie się nad sobą zastanowić.

Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy Harrym a jakimś tam pierwszym lepszym Supermenem? Że Harry nie jest ani śmieszny, ani czarno-biały, ani papierowy. To jest bohater, z którym każdy się może utożsamiać, postać z krwi i kości, razem ze swoimi rozterkami, niepowodzeniami i śmiesznostkami. To właśnie dlatego ta książka rozeszła się w ponad czterystu milionach egzemplarzy i to właśnie to odróżnia ją od milionów innych, czekoladopodobnych historyjek.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 04.11.2009 21:55
Post #414 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Owczarnia - Mistrz Ciętej Riposty.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 04.11.2009 21:58
Post #415 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Lol czarodziej.gif


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 05.11.2009 13:14
Post #416 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Tak jest! Mówimy stanowcze NIE dalszemu szkalowaniu Harry'ego Pottera!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Profes
post 18.11.2009 18:08
Post #417 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 13.11.2009
Skąd: Wa-wa

Płeć: Mężczyzna



ulubione: Snape fajnie sie wyraża tak z wyższością oraz Fred i George są śmieszni
koszmary: Hermiona wszystko niby wie
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kasiulka
post 06.12.2009 12:49
Post #418 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 06.12.2009




Dla mnie i tak najlepsza jest Hermiona. Od początku przeczytania książek najbardziej ją lubiłam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jasna_cholera
post 22.12.2009 23:45
Post #419 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 22.12.2009




moim absolutnym faworytem jest
Severs Snape, za to, że do końca był 'tym dobrym', za jego miłość i jednocześnie złośliwość... mhrr.. ale może to po prostu wina Alana Rickmana, który go odgrywał. ;]
Uwielbiam też Draco Malfoya i jego ojca. Drakuś jest takim podłym dupkiem, bardzo charakterystyczna postać, świetnie wyobrażam sobie jego mimikę twarzy, spojrzenia, wszystko! ma w sobie 'to coś'. ale to chyba także sprawka aktora, bo jestem fanką słitaśnych piosenek Feltona. a Lucjusz jest strrrasznym śmierciożercom, męskim, wyniosłym... taka jakaś mania, jeśli chodzi o czarne charaktery.
ale jeżeli chodzi o tą ''jasną stronę mocy'' to moimi zdecydowanymi faworytami są Fred i Georg. są zabawni, zawsze poprawiają mi humor. jak ja płakałam po śmierci Freda!
nie przepadam za to, oczywsiście, za Umbridge, czego chyba nie trzeba tłumaczyć. jest taka... różowa! kto tam... ach, Ginny. taka niechęc ot tak. nie wiem czemu. ;] i Voldemort. mimo, że kocham det-itersów, to on sam niesamowicie działa mi na nerwy. odrażający, wredny, paskudny! faszysta złośliwy! no.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DeltaPrincess
post 05.01.2010 16:22
Post #420 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 05.01.2010




Na plus:

+ Syriusz <3 uwielbiam go, kocham!!!! :*:*:*:*:* jest fatastyczny! To moja ulubiona postać, straszne że odeszła... sad.gif

+ Remus tak samo... czemu moi ulubieńcy giną? T-T

+ Hermiona - lubie ją choc nie wiem czemu smile.gif bez niej byłoby dziwnie... wink2.gif

+ Luna-za całokształt xD

+ Quirrell - jest super ^^ ulubiony czarny charakter...


Na minus...

+ Glizdogon - jak można oszukac przyjaciół sad.gif

+ Malfoy- gdyby nie obrażał Hermiony, mogłabym go lubić.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sejduku
post 25.01.2010 01:57
Post #421 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 25.01.2010




Severus Snape - W 1-5 Bardzo tajemnicza postać i zła nie przepadałem za nim w 6 zabił Dumbledora to go znienawidziłem ale nadal był tajemniczy i intrygujący w 7 okazało się że on jest kimś jest najdzielniejszy i najodważniejszy i mistrz zaklęć i Oklumentacji
Albus Dumbledore - w 1-3 zwariowany staruszek ale budzi szcunek jako dyrektor hogwartu 4 i 5 zaradny i wierny Zakonowi Feniksa pokazuje w 5 że jest też najpotężniejszym czarodziejem oraz w 6 taki sam ale już w 6 zwraca się uwage na czarną różczke jedno z insygnium śmierci ale ginie z ręki SS dlaczego ?? Napewno czytaliśnie IŚ to wiecie
Rubeus Hagrid - w 1 przyjaciel Harrego i jego przyjaciół w 2 okazał się mieć coś na sumieniu ale nie słusznie w 4 Półolbrzym ale nadal niezłomny i dzielny Hagrid 5,6 niezbyt wpadał do książki ale w 5 silny i jego braciszek smile.gif
Hermiona Granger 1-7 Inteligętna Zaradna Niezłomna gdyby nie ona Harry By już zginoł w 1 klasie na Diableskich sidłach
Ron WeasleyDziwna postać , śmieszna przyjaciel HP z biednej rodziny ale bardzo sympatycznej np. Fred i George smile.gif
Syriusz Black w 3-6 był moją ulubioną postacią chyba sami możecie stwierdzić dlaczego
Nevill Longbotom i Luna Lovgood Niewiem czy dobrze zapisałem Newila ale te postacie są originale i wierne Gwardi Dumbledora


Draco i Lucjusz Malfoy - Wredni i Ceniczni plugawi Śmierciożercy
Tom Marvolo Riddle - To samo tylko król
Rodzeństwo Avery , Rodzina Bellatrix i inne pomioty Voldemorta - Jeden Hłam !!!!!!!!!!!!!!1
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kometka21
post 28.01.2010 16:49
Post #422 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 28.01.2010




Wszyscy sa spoko na swój sposób.
Najlepiej prezentują się bliźniacy Fred i George. Jak dla mnie to momentami przyćmiewaja dokonania Harrego. Ich zwariowane pomysły potrafią rozśmieszyć kazdego.
Mc Gonagal. Konkretna baba. Zwłaszcza w konfrontacji z Umbridge (V tom)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czarownik
post 08.03.2010 22:29
Post #423 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 08.03.2010




Zdecydowanie podoba mi się Harry Potter. Pozostali bohaterowie są tylko dodatkiem.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
elizaa1990
post 09.04.2010 21:40
Post #424 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Wałbrzych/London

Płeć: Kobieta



Ulubieni:
Severus Snape: dlaczego? jest taki mroczny, tajemniczy i ma w sobie to coś tongue.gif Od początku był moją ulubioną postacią.

Trio: Harry, Ron, Hermiona. Tu chyba nie trzeba nic dodawać biggrin.gif Hermionę lubię szczególnie za to, że jest taka oczytana i wszystkowiedząca biggrin.gif:D Też bym tak chciała wink2.gif

Nie lubię:
Umbridge: chyba jak każdy, straszne babsko.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 15.04.2010 17:07
Post #425 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(czarownik @ 08.03.2010 22:29)
Zdecydowanie podoba mi się Harry Potter. Pozostali bohaterowie są tylko dodatkiem.
*



bez pozostalych bohaterow Harry Potter nie bylby nikim- nawet dodatkiem - bo do czego ?


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

19 Strony « < 15 16 17 18 19 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 11:11