Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nasze Pralki, ... czyli modele pralek

Ludwisarz
post 06.04.2008 22:02
Post #1 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Hej! Takie tematu tez nie ma!

Ja mam Whirlpool AWG!

user posted image

user posted image


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 06.04.2008 22:04
Post #2 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



jaaaa
a ma funkcje pranie tkanin delikatnych bez wirowania?


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 06.04.2008 22:06
Post #3 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Moja stara pierze w rzece.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 07.04.2008 01:05
Post #4 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



donnerweter co to za wysyp fail-tematów?


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 07.04.2008 21:06
Post #5 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Yyyy... sorry, ale nie mogę się już powstrzymać.
Wiem, że miałam się nie kłócić. Wiem, że miałam nie kwestionować tego, co mówią modzi , admini i inni tacy tam.
Ale tu chodzi o to, że... nie potrafię przyglądać się temu tak sobie o, i milczeć. Możecie skasować tego posta [ i pewno tak zrobicie ], spoko, wisi mi to. Chciałabym tylko napisać te dwa słowa, które chodzą mi teraz po głowie.

Zeti napisał temat o komórkach, może nie był on najciekawszy i najpłodniejszy... Ale obok tych innych bzdur o szczurze i screenach pulpitu wcale się zbyt wielce nie wyróżniał. A Wy zrobiliście z niego złośliwą parodię. :/ I jakbyście go nie mogli po prostu skasować... [przecież macie takie uprawnienia, nie podoba się - kasujecie i po sprawie] , ale nie- Wy musieliście zrobić autorowi na złość. :/ A, że nie należy do Waszej 'ekipy' , tym łatwiej Wam to przyszło, tak?
I zaraz pewnie i na mnie polecą oblegi. Mówi się trudno i żyje się dalej. Pozdrawiam.









--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 21:08
Post #6 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Grupa Trzymajaca Wladze?

Abstrakcja, z calym szacunkiem, jest roznica miedzy tematem "Pochwal sie swoja komorka" a "Pokaz swoj pulpit". Z tego drugiego mozna zobaczyc czy ktos ma syf, ciekawa tapete, specjalne ikonki.
Temat o szczurze? Na Bziumie. Wybrano imie i juz nikt wiecej tam pisac nie bedzie.

Jest roznica.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 07.04.2008 21:20
Post #7 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(TimmY @ 07.04.2008 21:08)
Grupa Trzymajaca Wladze?

Abstrakcja, z calym szacunkiem, jest roznica miedzy tematem "Pochwal sie swoja komorka" a "Pokaz swoj pulpit". Z tego drugiego mozna zobaczyc czy ktos ma syf, ciekawa tapete, specjalne ikonki.
Temat o szczurze? Na Bziumie. Wybrano imie i juz nikt wiecej tam pisac nie bedzie.

Jest roznica.
*



A, dupa.
I jeden i drugi i trzeci jak dla mnie jest taki... 'bziumowaty', jak Wy to mówicie. Znaczy bez jakiegoś wielce głębokiego sensu, ale pobziumować sobie można. Mnie tam akurat niespecjalnie widzi się chwalenie swoją komórką, zwłaszcza, że ja nawet nie wiem, jaką mam. Znaczy, wiem, że mam samsunga, ale nigdy nie pamiętam jaki to jest model [bo tam gdzie to pisze mam naklejone takie duże cuś]. Nie ważne.
Ale w każdym razie podyskutować o modelach telefonu czy nawet tej całej Waszej pralki, o wadach i zaletach okiem użytkownika też się da. Uwierz mi. Widzialam już takie dyskusje na różnych forach, mnie tam one szczerze mówiąc specjalnie nie zainteresowały, ale byli i tacy, którzy wypowiadali się na te tematy pisząc dłuższe posty, niż niejeden z Was np. o muzyce. NIE WAŻNE.
Ale byli ludzie, którzy wzięli temat Zetiego na poważnie i jednak, mimo iż 'jaki-on-to-nie-był-denny' wypowiadali się w nim. A Wy wzięliście i to wyśmialiście. :/
Miłe to to nie było, wiesz?



--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 21:26
Post #8 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Nie wiem co bylo mile, a co nie, ale moj post zdecydowanie zadnych emocjonalnych zabarwien nie mial.
Do sedna. Bziuuuum patrzac na jego geneze zostal stworzony do glupot roznorakich, na poczatku bylo to glownie wychwalanie wspanialych wartosci odzywczych nutelli i korniszonow. Dzis przegladajac to subforum odnosi sie po prostu wrazenie, ze to miejsce na tematy lekkie, typowo offtopowe, gdzies bez specjalnego zaanagazowania mozna wlaczyc ktorakolwiek strone i juz wie sie co tam sie dzieje.

Tak czy inaczej temat Zetiego zostal uznany przez duza grupe osob uznany za zdecydowana przesade i dlatego taki a nie inny odzew w tymze temacie sie pojawil. Szczerze mowiac mialem nadzieje, ze ktos podchwyci fale i rowniez sfotografuje swoja pralke i zamiesci jej zdjecie na forum (kto wie jak dalej potoczylyby sie losy takiego tematu!).
Niemniej jednak nie wiem dlaczego wystepujesz w roli adwokata abstrakcjo, chetnie zobaczylbym jakas konkretna wypowiedz Zetiego, bo tak naprawde to tylko on mogl sie jakkolwiek urazony poczuc.


p.s skoro NIE WAZNE, to po co o tym pisac?smile.gif


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 07.04.2008 21:27
Post #9 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



nieważne pisze się razem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 07.04.2008 21:28
Post #10 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



poczekam az wpadnie ktos bardziej dyplomatyczny i moje 'wez nie pierdol i zrozum, ze jestesmy grupa znajomych, ktorzy sila rzeczy i kilkoma latami relacji NIECO odstaja od reszty forum' ujmie w madrzejsze i zgrabniejsze slowa

Ten post był edytowany przez Child: 07.04.2008 21:30


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 07.04.2008 21:32
Post #11 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



słowo klucz:
wódka.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 21:32
Post #12 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Coz, Child.. Mimo wszystko nawet jesli pomiedzy niektorymi z nas wytworzyly sie wieksze niz zwykle zazylosci, to oprocz grupy znajomych jestesmy tez grupa uzytkonikow tego forum, co nikogo nie przekresla juz na samym poczatku. I choc takie wrazenie zdecydowanie na magicznym jest, to chyba nie najlepiej, bo naplyw swiezej krwi jest czyms wrecz pozadanym.. wkrotce przeciez pograzymy sie w marazmie, alkoholizmie, stagnacji, cocosowych tamponach i bialych kroliczkach tongue.gif


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asiatal
post 07.04.2008 21:34
Post #13 

?


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 03.03.2007
Skąd: pomorze

Płeć: Kobieta



user posted image.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 07.04.2008 21:35
Post #14 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Zdjęcie pralki? Spoko, moja babcia miała Franię, może jeszcze jest gdzieś w jej mieszkaniu. Może się kiedyś wybiorę i sfotografuję. Telefon komórkowy taki półmetrowej długości też mam. xD Sfotografuję, a potem wystawię na allegro, może jakiś fanatyk kupi, co?;P
Dobra, nie ważne. [To nie ważne, to takie moje nadmiernie używane słowo, taki przecineczek po prostu.]
Wracajac do pierwotnego tematu...
Nie chce mi sie zrzędzić i prowokować do kolejnego buntu magicznej ludności. Masz rację, może niech faktycznie lepiej Zeti sam się wypowie, być może to nie moja sprawa i być może nie powinnam się w nią agnażować. wink2.gif Po prostu nie lubię, jak ludzie traktują się w ten sposób. Jak się nawzajem wyśmiewają.
Powtórze jeszcze raz- temat się nie spodobał, trzeba było skasować i napisać Zetiemu, dlaczego. A nie robić niepotrzebny bałagan i parodię. Kto wie, Zetiego to może śmieszyć, ale komu innemu mogłoby się zrobić przykro.


Edit:
Nie ważne pisze się osobno.

Ten post był edytowany przez abstrakcja: 07.04.2008 21:36


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 07.04.2008 21:35
Post #15 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Tymon polej sobie bo madrze gadasz wink2.gif

Jak zobaczylem w kategorii ostatnio zarejestrowany Przemek Z napisany pokemonowatym stylem, pomyslalem sobie 'oz kur... atak szalonych czternastek'.
A tu zonk - konkretny czlowiek. Moze troche za duzo optymizmu w stosunku do ludzi przejawia, ale pozyje to mu sie zmieni ;c


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 21:43
Post #16 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Dazenie do doskonalosci to ciezki orzech do zgryzienia, ale czemu by takiego oto wysilku nie podjac? Tymbardziej jesli wokolo sa ludzie, ktorzy w ten czy inny sposob pomoga.
Nagle znikniecie tematu nie ma zadnej wartosci wychowawczej* i edukacyjnej. Pozatym, helooooł ( tongue.gif ), jestesmy mlodzi, nie trzymaja Nas zadne konwenanse.. A troche smiechu, ironii i sarkazmu jeszcze nikomu na zle nie wyszlo. Zycie tam w tym dziwnym swiecie za drzwiami do klatki schodowej to naprawde czasami niewesola zabawa, wiec czemu nie przygotowywac sie wczesniej?
I dlaczego mielibysmy sobie odmawiac malutkiej przyjemnosci obrocenia czegos w zart? Tak, nawet kosztem Zetiego. Tak uwazam. Bo skoro zostal on uznany w miare obiektywnie za zly temat, niepotrzebny, nieadekwatny do forum.. To warto, zeby Zeti nauczyl sie i nastepnym razem tego nie robil.

Przepraszam, ze przytocze taki dziwny przyklad, mam nadzieje, ze sam zainteresowany nie zdenerwuje sie ( :* ) ale Nasz forumowy Avada tez nie zakladal super tematow kiedys, a robi gnoj** w innych ze glowa boli (gnojmejker!). Raz ktos pisal grzecznie, innym razem nie, raz tlumaczyl, raz ironizowal na temat jego wypowiedzi. Szczerze? Wyrobil sie dzieki temu Avada moim zdaniem.


I teraz tak:
* - wcale nie uwazam, ze mamy jakiekolwiek prawo do wychowywania kogokolwiek, bo sami tak naprawde w duzym stopniu szczyle jestesmy, jednak slowo to pasowalo
** - nie uwazam, ze Zeti robi wioche i gnoj na forum, po prostu taka adekwatna sytuacja do tego o czym piszemy

Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 07.04.2008 21:54


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 07.04.2008 21:52
Post #17 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(TimmY @ 07.04.2008 21:43)

I teraz tak:
* - wcale nie uwazam, ze mamy jakiekolwiek prawo do wychowywania kogokolwiek, bo sami tak naprawde w duzym stopniu szczyle jestesmy, jednak slowo to pasowalo

*



Czyżby?
Wiesz co... napisałabym coś ponadto, ale nie chcę dostać kolejnego bana. wink2.gif
[A tu akurat miałam przygotowaną długą, długą wypowiedź. Naprawdę.]

Ten post był edytowany przez abstrakcja: 07.04.2008 21:53


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 07.04.2008 21:55
Post #18 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Po pierwsze primo, temat powstał na TSie a nie na bziumie, więc porównania do tematów o szczurach i pulpitach jest zupełnie nie na miejscu.

Po drugie primo - kiedyś taki temat już był, nawet założony przeze mnie. Dlatego przeniosłam go na bziuma z zamiarem zamknięcia, w czymś zresztą ktoś mnie uprzedził.

Po trzecie primo - abstrakcja, jako głowna poszkodowana forum, musi oczywiście stanąc w obronie równie uciśnionego Zetiego. Ale to przecież to my jesteśmy tymi, co się czepiamy.

Nie no, sorry, ale mnie to śmieszy.

QUOTE
Wiesz co... napisałabym coś ponadto, ale nie chcę dostać kolejnego bana.
Dawaj, w końcu uważasz mówienie prawdy za najwyższą wartośc, prawda?

Ten post był edytowany przez hazel: 07.04.2008 21:58


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 21:57
Post #19 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Tak.
jednakowoz, azalisz, aczkolwiek jakby aby.

Nikt nie uzurpuje sobie prawa do matkowania komukolwiek, do kategorycznego mowienia co jest dobre, a co zle, bez zadnego prawa sprzeciwu.
Oczywiscie, ze czasem zdaza sie niektorym osobom takie ciagotki miec, ale mimo wszystko zostaja one zwykle tlumione w zarodku. Jesli nie to napewno aprobaty tlumu nie maja.

Jednak trzeba odroznic wychowaczy ton, moralizatorstwo, matkowanie od dobrych rad, dzielenia sie swoim doswiadczeniem w roznych materiach i na roznych plaszczyznach. Jest tutaj pare starszych osob, jest kilka, ktore przezyly cos z czym niektorzy z Nas sie borykaja.. I naprawde, zdecydowana wiekszosc tych osob to takie, ktorych warto posluchac, nawet jesli czasem nam nie w smak to co pisza.

Napisz. [najwyzej dostaniesz nastepnego bana tongue.gif ]


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 07.04.2008 21:58
Post #20 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Abstrakcjo, daj sobie spokój. Wyluzuj trochę. Timmy pisze serio i Twoje zdanie tej prawdziwości nie zmieni.

A w kwestii tematu Zetiego - nie widzisz, że jest trochę śmieszny? Co byś powiedziała na "Nasze samochody", w którym to temacie chwalilibyśmy się brykami? Albo "Nasze markowe ciuchy". Albo "Zarobki naszych rodziców".
Nie twierdzę, że taki był cel tematu Zetiego (ba, nawet w to wątpię), ale trzymajmy jakiś poziom. Jeśli ktoś chce poczytać o cudzych komórkach, naprawdę znajdzie milion innych for. Magiczne musi trzymać jakiś poziom.

Wierzę (może i naiwnie, jak twierdzi Child), że większość młodszych stażem forumowiczów się wyrobi i wyciągnie wnioski z mimochodem udzielanych porad i że kiedyś - jak ja - będziecie się śmiać z własnych wczesnych postów. Szesnaście czy nawet dwadzieścia lat to jeszcze nie koniec życia, wszyscy się zmieniamy smile.gif

Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 07.04.2008 22:00


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 07.04.2008 22:06
Post #21 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Muru między nami to chyba jednak żadne lata nie przełamią. wink2.gif Eh.
Nie mam w zwyczaju zmieniać się pod wpływem ludzi poznanych na forum. Niestety [albo stety - dżizas, co by ze mnie wyrosło, gdybym zaczęła brać z Was przykład biggrin.gif - to tylko taki żart, żadna złośliwość, naprawdę].


Ten post był edytowany przez abstrakcja: 07.04.2008 22:09


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 07.04.2008 22:19
Post #22 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



proszę Cię tylko o jedno.
nie tłumacz tego co napisałaś wcześniej.
chodzi mi o te nawiasy kwadratowe.
mam wrażenie, że uważasz nas za debili, którym trzeba wszystko jeszcze raz powtórzyć. a tak nie jest.
SERIO.


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 22:20
Post #23 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Hej, abstrakcja, chcialem sie odniesc do tego co napisalas, ale gdy ponownie zajrzalem to post juz wyedytowany.. Tak sie nie robi.

A ja jednak jestem zwolennikiem innej teorii, ale to moze kiedy indziej, w innym temacie o tym porozmawiamy.. W innych okolicznosciach przyrody juz pewnym uzytkownikom opowiadalem dlaczego uwazam, ze ludzie sie zmieniaja pod wplywem forum i czy taki wplyw jest dobry czy zly..

Napisz co mialas wtedy napisac.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 07.04.2008 22:22
Post #24 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Cóż, zażyczyliście sobie mojej wypowiedzi:
Temat poświęcony telefonom komórkowym założyłem w celu porozmawiania o zaletach poszczególnych modeli telefonów, bajerów, jakie mają, aparatów, empetrójek, kart pamięci, itp. Jako sensowny początek takowej dyskusji uznałem opisanie swojego telefonu, bo nie chciałem najpierw opisywać np. SE K550i, który może raz w ręce miałem. Temat nie był przykrywką do pochwalenia się posiadanym telefonem, tylko, początkiem dyskusji o telefonach, podobnie jak np. temat o filmach, książkach czy słowach.
Reakcja na założenie tematu moderatorów: to, że temat się nie spodobał – rozumiem, to, że chcieliście się zabawić, zakładając podobny temat, to też rozumiem, bo śmiech czasami się bardzo przydaje i jest potrzebny w szarym życiu, ale czemu od razu trzy tematy „Nasze…” to nie rozumiem. Jeden z powodzeniem by wystarczył. W sumie można by teraz te cztery tematy w jeden połączyć. Skoro władza uznała temat za przesadę, nie mam nic przeciwko jego zamknięciu.
Ej, i trochę się nam offtop w pralkach zrobił. Kabelek gdzieś mi się podział, więc jakieś pierwsze zdjęcie z neta z moją pralką:

user posted image

a jak pierze… Calgonu nie trzeba. cheess.gif


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 07.04.2008 22:27
Post #25 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Piekna pralencja smile.gif
No i bez Calgonu!


Ciesze sie Zeti, ze zdrowo do tego podchodzisz. Jesli chodzi o mnogosc tematow.. Ze swojej strony moge tylko powiedziec tyle, ze.. zreszta, i tak to tajemnica poliszynela.. bylismy na zlocie i tam razem ogladalismy ten temat. Powiedzialem, ze jak wroce to zaloze o naszych pralkach.
Wrocilem i juz ubiegl mnie ktos z Naszymi Majtkami, a potem jeszcze nasza stara powstala. Niemniej jednak tylko ja zdjecie umiescilem, ha-ha!

Temat o gadzetach, nowinkach technicznych.. kurcze, jasna sprawa ze taki moze powstac, ale no niestety pierwsze i kazde nastepne wrazenie z przeczytania Twojego tematu bylo takie, ze 'ale mam ladny telefon,pokaz swoj', co jest juz przesada. Kazdy wlepial wyszukane w sieci zdjecie telefonu, pisal model.. Dyskusji nie bylo, czyste "chwalenie".


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 20:59