Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Lewitacja

KUBOL
post 29.12.2007 15:17
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 25.11.2007




Cześć
Większość z użytkowników odwiedzających to forum to osoby zajmujące się iluzją od kilku lat więc każdy z nich będzie wiedzał czym jest rekwizyt do lewitacji.

Chciałem kupić ten rekwizyt ale na niekturych stronach pisało że sie szybko się zużyje, czy to prawda?
Przecież nie będę wydawał pieniędzy na coś co sie szybko zużyje. mad.gif
Jeśli ktoś z was ma ten rekwizyt to będzie wiedzał jak długo wytrzymuje.
Proszę o radę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raziel
post 28.01.2008 11:52
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 25.01.2008
Skąd: Warszawa

Płeć: Mężczyzna



Witam

Co prawda z duzym opoznieniem na post smile.gif i pewnie juz wszystko wiesz , ale tak sie poczulem do obowiazku heh.

Otoz. ten slawny "rekwizyt" do lewitacji (nie wiem czy zdradzac publicznie czy nie , wiec bede pisal tak ogolem a o szczegoly mozna pisac na gg pod 10044401 wink2.gif ) , jest istotnie rzecza delikatna. Zalezy co chcialbys "zalewitowac" , poniewaz efektywnosc pracy , jest uwarunkowane ciezarem tego przedmiotu.
Dbalosc przygotowania tricku rowniez ma ogromne znaczenie... Ale przechodzac do sedna. Przed chwila sprawdzilem cene tegoz "magicznego urzadzenia do lewitacji ^^" na emagii ... i cenia go sobie za ok 27zl w wersji minimum . Szczerze mowiac ja za ten gadzet nie zaplacilbym az tyle i moge zaoferowac inne wyjscie smile.gif w duzo nizszej cenie , przez co eksperymentowanie i nauka nie beda az tak kosztowne , a efekt jaki osiagniesz bedzie duzo lepszy jak pozniej zaczinesz prace na tym"oryginalnym" smile.gif

Pozdrawiam i w zwiazku ze na forum jestem od dzis , to prosze o laskawosc . Jezeli naruszylem jakis paragraf regulaminu , to prosze zwrocic mi uwage a poprawie to.

Raziel.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 14:07