Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> No Po Prostu Miłość, Paring: DM and NLV, EM and HP

Dawido18
post 27.03.2012 21:07
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 21.03.2012




No więc pragnę wam przedstawić mojego ff, proszę o komentarze, to dopiero wstęp więc nie ma tu erotyki.


Koło okna stał blondyn, czytał list nie mógł uwierzyć w to co widzi. Jak to możliwe że jego kochana, kuzynka Emmi po zimowych feriach przenosi się do Hogwartu. Zwsze byli ze sobą bardzo zrzyci spędzali razem całe wakacja odkąd się poznali, a znali się od dziecka. Draco nie zniósł by jeśli ktoś z bandy tych głópoli z Potterem naczele jej dotknął kochał ją bardzo i cieszył się, że będą mogli spędzać więcej czasu razem, z drugiej strony martwił go fakt że będzie musiał się pilnować kuzynką . Ten 17 letni arystokrata lubił się zabawiać dziewczynami, ale jej nie potrafił by skrzywdzić. Ferie powoli dobiegały końca i nadszedł czas powrotu do Hogwartu.

znowu Hogwart- mruknął zmęczony codziennością Draco.


***

Hej Draco - to była ona piękna czarnowłosa dziewczyna o ślicznym zgrabnym ciele, przykuwała uwagę wszystkich. Pocałowała Drako w policzek na przewitanie i siadła obok niego w przedziale pociągu .
Cześć Księżniczko- mruknął zaskoczony Drako i odpowiedział jej całusem .

Jak Ci minęły ferie kuzynku dawno się nie widzieliśmy - zaczeła Emmi swoim pięknym aksamitnym głosen.

Wiesz jak to u mnie starzy zmusili mnie do wyjazdu do Rosji, jakoś ostatnio ciągle podrużujemy- markotał niezadowolony Drako . Mam nadzieję że przydzielą Cię do Slytherinu Emmi, bo jak nie będę musiał Cię wydziedziczyć - zażartował blondyn, który chciał by jego siostra dzieliła z nim loże w Slytherinie . Ich rozmowę obserwowało trochę znajomych Drako, którzy byli strasznie zafascynowani urodą jego kuzynki. Jego kumple poznali dziewczynę na imprezach u Malfoay, od zawsze wzbódzała u nich porządanie. W pociągu nie było tłoczno najwyaźnie wielu uczniów się pochorowało bo pogoda nie była najlepsze, było bardzo zimno. Emmi uśmiechneła się tylko i rzekła:

Drako skarbie przecież wiesz że poradzę sobie gdzie bym nie trafiła. Podobno Harry Potter jest bardzo fajny- zażartowała by go zezłościć i udała zachwyconą. Drako wyraźnie poczerwieniał ze złości, nie mógł znieść faktu że jego ukochanej kuzynce podoba sie ten frajer, nie mówiła mu tego dosłownie lecz dość często dawała mu to do zrozumienia. Emmi mówiłem Ci żebyś nie wspominała o Tym gbórze w moim towarzystwie. Obórzony Drako obrócił sie w stronę Pensy, nie znosił widoku jej mopsowatej gęby. Tak nie kochał jej dla niego była tylko głupią ździrą, którą mógł piepszyć kiedy chciał.

Drako nie złość się- powiedziała słodko Pensy i chciała go pocołować lecz on ją tylko odepchnął .Co Ty ku*** robisz- krzyknął.

Przecież jesteśmy ze sobą- powiedziała zasmucona dziewczyna.

Chyba Ci się coś pomyliło mopsie- skrzywił się blondyn. Pensy rozpłakała się a Drako kazał jej wypiepszać. Emmi oburzyła się na jego stosunek do kobiet.

Narazie Draco!- i również wyszła z przedziału i nie odzywała się do niego do końca dnia.
***
Emmi szła, mijając kolejnych ludzi, w końcu zauważyła cel do którego zmierzała Potter i jego przyjaciele. Blondyna weszła do przedziału w którym siedziały 3 osoby.

-Cześć wam- zagdała. Ty jesteś zapewne Harry Potter? (i skierowała swój wzrok na wysokiego i chudego chłopaka w okularach).

-Tak. Miło mi. To Hermiona Grenger wskazał na urodziwą dziewczynę, która wyglądała z zaciekawieniem zza książki. A ten o to tu rudzielec to Ron Wesley- mówił Harry podekscytowanym głosem. Ron spojżał złośliwie na Harrego ale się uśmiechnął do dziewczyny.

-A Ty jak masz na imię, bo chyba nigdy wcześniej Cię nie widziałem- zaczął zaciekawiony Ron

-Tak, dopiero to będzie mój pierwszy dzień w Hogwarcie. Jestem Emmi Malfoy. Powiedziała dziewczyn i podała po koleji wszystkim rękę. Wszyscy byli zszokowani, tak zdali sobie sprawę z tego że Emmi jest podoba do Dracona.Po chwili zaczął nerwwowo Harry.

-Łączy Cię coś z Tym Drako Malfoyem? zapytał niepewnym głosem Harry

-Tak jest moim kuzynem, odpowiedziała- Z uśmiechem na twarzy Emmi. Harry i reszta nie wyglądali na zadowolonych. Ale dziwiło Harrego że dziewczyna jest wyjątkowo miła.

-Dlaczego tu przyszłaś, skoro jestes kuzynką Malfoy- Ron warknął, krzywiąc się.

-Hmm czyżbyście oceniali ludzi po nazwisku, myślałam że jesteście inni. Emmi niebieskie oczy Emmi poczerwiały a wyraz jej twarzy pokazywał złośc.

-Przepraszam- jęknął Ron

-Skoro nie jesteś taka jak on to dlaczego, gdy mówisz o NIM uśmiechasz się, przecież on jest zły wyzywa kobiety od szlam, zachowuje się nieodpowiednio. - zaczął Harry.

-Może i masz trochę racji, ale ja go Kocham, jest moim kuzynem..przy mnie nikogo nie obraził, dla mnie nie jest zimny, lecz się przedemną otwiera..

-To Malfoy może być inny - zdziwił się Ron

-Mniejsza z Tym za dużo mówię. To chyba już Hogwart? zdziwiła się blondynka.

-Tak, odrzekł Harry, szybko nam mineła droga w twoim towarzystwie i uśmiechnął się. Dziewczyna wpadła mu w oko, no nie było to dziwne.
Dziewczyna wyraźnie go olała. -Muszę iść cześć wam. i wyszła.
Po tej całej rozmowie, miała mentlik w głowie, opowieści Drako o Tym że Potter to pustak i nieudacznik a Wysley to obleśny rudzielec były przesadzone, chodź miał on rację mówiąc że Grneger to kujonka. Emmi spodobali się nowi znajomi, lecz wolała to zachować dla siebie. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.04.2024 04:04