Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Draco Malfoy, Co dalej z Malfoy'em??

Cloud
post 24.07.2005 13:17
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 23.07.2005




Nie wiem jak wam, ale mi się zrobiło szkoda Malfoy'a. Voldek grozi, że zabije jego rodzinę i jego samego, nie wiem też, czy zwróciliście na to uwagę, ale był kompletnie załamany. Mimo to nie zabił Dumbledore'a, tzn. nawet nie zranił go nie spróbował rzucić Avady. Tylko załamany rozmawiał z Dumblem, początkowo ukrywając smutek i wytykając Dumbledore'owi, że dał mu się wykiwać. Ale tak, czy inaczej nie próbował go zabić. Bał się....czego?? No i Harry wszystko widział. Myślę, że następnym razem, (jeśli będzie się pojedynkował z Malfoyem) okaże mu łaskę. Ba, myślę, że Malfoy odegra jeszcze jakąś rolę w zniszczeniu Voldka.

Co o tym myślicie??

Hej hej spokojnie smile.gif nie trzeba dawać wielkiego znaku "SPOJLER!!!" w nazwie tematu. Wymagane jest tylko by pierwszy człon nazwy go nie zawierał.

Edit: Sorka Kubik poniosło mnie:P , ale nie chciałem żeby się ktoś potem czepiał że nie mówiłem:]

Ten post był edytowany przez Cloud: 24.07.2005 13:44


--------------------
Historia przypomina niekończący się walc. Trzy takty: wojny, pokój, rewolucja i tak bez końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 24.07.2005 13:26
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Zgadzam sie ;P
Przyjaciolmi nigdy sie z Harrym raczej nie stana, ale moga nabrac do siebie szacunku. Ja sie astanawiam tylko jak to bedzie z relacja Malfloy-Sanpe... Moze Draco sie dowie o prawdziwych zamiar Snape'a, tzn. jak ten pomaga Harry'emu? Moze nie wyda ich? Moze sie w pewnym momencie sprzeciwi ojcu? O_o Ok, tworze, wiem.
Ale coraz dluzsza sie robi lista osob, ktore pawdopodobnie jak przyjdzie co do czego pomoga Harry'emu. Oprocz starych przyjaciol, beda to pewnie brat Dumbledora, jezeli nawet posmiertnie, to R.A.B ;), Wormtail, Malfloy, Snape...macie jeszcze kogos? ^^"


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 24.07.2005 13:28
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



To był punkt zwrotny dla MAlfoya jr. that's for sure. Gdyby teraz, zaczał przebywać wśród tolerancyjnych i empatycznych ludzi [nie nie trio!] to może udałoby się chłopaka naprowadzić na dobrą drogę. A tak trafi do Volda który być może zabije mu starego... biedny jest.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 24.07.2005 13:32
Post #4 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Jak mu zabije starego, to bedzie mu sie chyba nawet prosciej nawrocic ;P. No i poraz kolejny nic nie jest biale lub czarne, teraz Malfloy ma najpiekniejszy odcien szarosci ;P Wiec dalej idac ta sciazka, postepowanie Harry'ego moze stac sie wybielaczem ;P Mysle,ze Malfloy wyjdziew koncu z tego bez szwanku...ej, moze nawet po pewnym czasie to on sie stanie podwojnym agentem? Tylko,ze wtedy to ja mu sie zaufam tak szybko jak Snape'owi. Zmiana bylaby podejrzanie szybka...


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cloud
post 24.07.2005 13:56
Post #5 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 23.07.2005




Nieźle, nieźle Pszczoła - tzn. z tym podwójnym agentem. Bo w przeciwieństwie do Harry'ego opanował Oklumencję( o ile dobrze sobie przypominam to Bellatrix go nauczyła). Była o tym mowa podczas spotkania u Slughorna, wtedy jak Harry poszedł z Luną. Tak, więc to może się okazać trafne, że po jakimś czasie( nie od razu) Malfoy zacznie działać w dobrej sprawie.

Miłością do Harry'ego( i odwrotnie) Draco pewnie nie zapała, ale może przestaną być wrogami.
I telewizorem http://telewizor.elektroda.net
Albo mam też inną teorię!!:P Harry uratuje matkę Malfoy'a i ten chcąc mu się odwdzięczyć pomoże mu zniszczyć Horcruxy. No, ale jak się naprawdę stanie nie dowiemy się, póki nie wyjdzie VII tom:/

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 13:55


--------------------
Historia przypomina niekończący się walc. Trzy takty: wojny, pokój, rewolucja i tak bez końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 24.07.2005 14:09
Post #6 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Ale jak Narcissa moglaby podpasc? Hmm... chyba,ze to ja Voldemort ukarzaze, bo Draco nie wykonal jednak do konca zadania.

A jezeli chodzi o Oklumencje, to Harry jeszcze sie jej bedzie uczyl, przynajmniej ja tak mysle. Dlatego wscieklam sie kiedy na stronie J.K.Rowling w ankiecie wygralo pytanie o sposb komuniakcji miedzy czlonkami Zakonu, a nie to o kontynuowanie przez Harry'ego lekcji Oklumencji. Dlaczego mysle,ze bedzie staral sie posiasc te sztuke? Po pierwsze, zeby wyciagac od ludzi informacje za pomoca odwrotnego procesu Oklumencji, czyli Legilimencji (?) nevermind, a Harry powinien miec jednak jakies zdolnosci, bo po pierwsze Voldemort jest znakomity w tej dziedzinie, a Harry wiele z jego zdolnosci posiadl, po drugie byl w stanie oprzec sie Imperius Curse, co jak sam Snape przyznal, opoera sie na podobnych zdolnosciach jak Oklumencja. Po trzecie, Harry mial pare przeblyskow na lekcjach ze Snapem, pierwsza lekcja byla niezla, potem, Harry wdarl sie do umyslu Snape'a.Po czwarte...zapomnialam co mialam po czwarte -_-"

Ten post był edytowany przez Pszczola: 24.07.2005 14:10


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szachrajka
post 24.07.2005 14:23
Post #7 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 25.06.2005
Skąd: Neverland




QUOTE
Ale jak Narcissa moglaby podpasc?

Ona już podpadła przez związanie przsięgął Severusa. Voldemort wyznaczył to zadanie Dracowi- chciał go sprawdzić, dowiedzieć się czy jest zdolny zabijać i czy tym samym jest godny bycia jego poplecznikiem. Czarny Pan będzie wkórzony, że pomieszano mu szyki i będzie chciał się na kimś wyładować ( Severus odpada- w końcu on zabił Dumbla, udowodnił Lordowi i śmierciożercom, że jest po stronie zła, więc jego się nikt nie będzie czepiał). Draco przynajmniej się starał (naszyjnik i wino), więc zostaje Narcyzja.

Ten post był edytowany przez Szachrajka: 24.07.2005 14:24


--------------------
"Mierz wysoko" - wpajali mu wzniośli nauczyciele. Strzelił im w łeb.

Stanisław Jerzy Lec
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 24.07.2005 14:27
Post #8 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Czyli:
Poszukamy razem tych Horcruxów Potter ale nie będziemy przyjaciólłmi. Chce się po prostu zemścić na Czarnym Panie.
A po skończonej robocie Draco zostaje nauczycielem DADA w Hogwarcie.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 24.07.2005 14:35
Post #9 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Nie ;P Bedzie Potions Master *_* Ta, juz to widze jak Malfloy pomaga zniszczyc Horcruxy ;P Juz predzej to bedzie epizod, ktory wplynie powaznie na dalsza akcje.

No tak, ale Voldemort wcale nie musi wiedziec o tej Przysiedze, chyba,ze komus(czyzby Bella kochana siostrunia? ;P) sie wymsknie ;P Ale i tak matka Draco'a moze byc ukarana za niesubordynacje syna.


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 24.07.2005 14:47
Post #10 

Unregistered









Pamiętam, że 2,3 lata temu były plotki, że Draco będzie walczył z Harrym, by pokonać czarnego pana.
Zgadzam sięz wami, być moze dwaj odwieczni wrogowie nabiorą do siebie szacunku? Mozliwe smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 24.07.2005 14:57
Post #11 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



niiiiiiiiieeeeeeee..... Draco nie stanie do walki z Harrym.... to by było zbyt kiczowate.... chociaż.... ta nagła "zmiana" Snapea też była nie do przewidzenia i (wcześniej) uważana za jakis kiczowany zwrot akcji... a tu nas pani Rowling tak zaskoczyła.... więc może i będzie z nim walczył... w co jednak osobiście wątpię... dry.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mira
post 24.07.2005 15:08
Post #12 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 289
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



mi się wydaje że Draco w końcu zrozumie, że nie jest po tej właściwej stronie. Może też wydazyć sie coś strasznego coś, co wstrząśnie psychiką Draca np. Voldermort zabije Lucjusza bądź też Narcyzę za to, że młody Malfoy nie wywiązał się z zadania. Poprzez taki przepieg sytuacji Dracze może znienawidzić Voldemorta i bedzie pałał chęcią zemsty. Może też bedzie działał na własny rachunek i tylko i wyłącznie przez przypadek Draco (moze nawet niechcący) pomoże Harry'emu w jego misji nie zdając sobie nawet z tego sprawy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 24.07.2005 17:14
Post #13 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Myślę, że Draco będzie musiał pomóc Harry'emu, bo Voldzio będzie mu zagrażał. Draco pomoże Potterowi, ale i tak będą wrogami.


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cloud
post 24.07.2005 18:23
Post #14 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 23.07.2005




QUOTE
Ale jak Narcissa moglaby podpasc?


Szachrajka już o tym wspominała, całkiem sensowną,ale wiecie Voldek jest "ciut" walnięty na umyśle i mógłby ją po prostu pomylić z Draco:P
A tak na poważnie to ja raczej myślałem, że Bella powie o tym, że Narcyza przyszła do Snape'a w wakacje i chciała mu powiedzieć o tajnym/sekretnym planie Voldka co do jej syna. I to, że jej się to nie podobało i w przysiędze wymogła na Snape'ie, żeby się opiekował synem itd. A przecież Draco miał to zrobić sam... Voldek niebyłby zachwycony. Kogo, by ukarał?? Szachrajka wyjaśniła


--------------------
Historia przypomina niekończący się walc. Trzy takty: wojny, pokój, rewolucja i tak bez końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 24.07.2005 20:13
Post #15 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




No to ja moze siebie zacytuje (pare postow wyzej ^^")

QUOTE(Pszczola @ 24.07.2005 15:35)


No tak, ale Voldemort wcale nie musi wiedziec o tej Przysiedze, chyba,ze komus(czyzby Bella kochana siostrunia? ;P) sie wymsknie ;P Ale i tak matka Draco'a moze byc ukarana za niesubordynacje syna.
*




Wiem, przemyslalam to i sie zgadzam ;) Ale jest jeszcze jedna mozliwosc: Wormtail doniesie. Jednak Bella jest(?) przywiazana do siostry. Te ichnie klany rodzinne -_-"


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 24.07.2005 20:50
Post #16 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



No właśnie to mnie tez bardzo zastanawia co się stanie z Mafloyem...ale po pierwsze nie zabił Dumbledora, a jednak miał okazję, choć z innej strony to niewiadomo czu to by posqtkowało...był kiedyś taki fragment IV, że Avada Kedavra działa zależnie od poziomu mocy czarodzieja huh.gif . No i ta cała sprawa z SECTUMSEPRĄ...ja się żalił Jęczącej Marcie w kiblu...Moim zdaniem to ostatecznie zwróci się przeciwko Voldiemu...ale jak ktoś wcześniej powiedział to nigdy nie będzie przyjacielem Pottera.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cloud
post 25.07.2005 21:06
Post #17 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 23.07.2005




Pszczoła, wiesz, ja myślę, że akurat Bella wyżej stawia Voldiego niż rodzinę( szczyci się tym, że jest jej najwierniejszym sługą czy jakoś tak( w V tomie)) ale to fakt Glizdogon mógł podsłuchać i podkablować! A wszyscy wiemy, że jest do tego zdolny (Strażnik Tajemnicy, kurde mać:/)


--------------------
Historia przypomina niekończący się walc. Trzy takty: wojny, pokój, rewolucja i tak bez końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szachrajka
post 25.07.2005 23:23
Post #18 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 25.06.2005
Skąd: Neverland




QUOTE
...ja się żalił Jęczącej Marcie w kiblu

To nie właśnie zdziwiło blink.gif Draco pokazuje komukolwiek swoje słabości?! To musiał być faktycznie mocno załamany.
Wydaje mi się, że Draco nie wytrzyma służby u Voledemorta i przejdzie na stronę dobra. Osobiście raczej nie jestem zwolenniczką takiego rozwiązania (mimo, że wydaje mi się ono najbardziej prawdopodobne). Takie trochę za słodkie dementi.gif

QUOTE
Pamiętam, że 2,3 lata temu były plotki, że Draco będzie walczył z Harrym, by pokonać czarnego pana.

Też pamiętam- to było jeszcze przed wydaniem V tomu. Jak niosła plotka Potter miał spędzić wraz z Draconem część semestru w Zakonie Feniksa założonym przez Dumbledora. Ponoć mieli się nawet zaprzyjaźnić tongue.gif Ech, stare dobre czasy blush.gif


--------------------
"Mierz wysoko" - wpajali mu wzniośli nauczyciele. Strzelił im w łeb.

Stanisław Jerzy Lec
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 25.07.2005 23:29
Post #19 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Sii...było coś takiego huh.gif
...nie chwaląc się laugh.gif muszę powiedzieć że jak pierwszy raz Jęcząca Marta wspomniała o tym, że ktoś się jej wypłaqje to pomyślałam właśnie o Malfoyu biggrin.gif



--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 25.07.2005 23:45
Post #20 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




A ktoz by inny? ;) Hehe, a pomyslec,ze do smierci Marty przyczynil sie Riddle. I serio, Harry zachowal sie jednak troche nieladnie w stosunku do niej,a Malfloy jej nie olal ;P. Wzrruszajace.

Cloud, a moze byc tak,ze Bella napomknie,a Wormtail potwierdzi ;P MNiejsza, ale i tak sie pewnie Voldemort wkurzy,ze mu nie wyszlo. A Czarny Lord tak latwo nie przebacza (uhuhu, trup bedzie slal sie gesto).


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cloud
post 26.07.2005 10:48
Post #21 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 23.07.2005




Heh, wszystko możliwe:P ,może Voldek ma palantir(kto czytał Władcę Pierścieni ten wie:]) i podgląda swoich śmierciożerców nawet podczas kąpieli tongue.gif

Dobra teraz poważnie: Raczej nie zabije swoich śmierciożerców najwyżej jednego na pokaz(Lucjusza?? - raczej nie, może Narcyzę - ale ona nie jest śmierciożercą:/ no cóż stawiam na Narcyzę mimo wszystko... wszyscy inni się starali, a ona od początku była temu przeciwna, więc Voldek pokaże co robi dla tych którzy nie słuchają jego rozkazów.


--------------------
Historia przypomina niekończący się walc. Trzy takty: wojny, pokój, rewolucja i tak bez końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 26.07.2005 10:57
Post #22 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Tylko,ze wtedy Voldemort ryzykuje. Ryzykuje, ze Lucius (ale on sie za bardzo boi i jest w tym za gleboko...) albo Draco obroca sie przeciwko niemu. Ale wszelkie tortury, uszkodzenia sa jak najbardziej prawdopodobne. A racja, jak ktos z nich ma juz zginac, to Narcyza...

Ten post był edytowany przez Pszczola: 26.07.2005 10:57


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szachrajka
post 26.07.2005 14:05
Post #23 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 25.06.2005
Skąd: Neverland




QUOTE
Heh, wszystko możliwe:P ,może Voldek ma palantir(kto czytał Władcę Pierścieni ten wie:]) i podgląda swoich śmierciożerców nawet podczas kąpieli 

Taa, Voldzio ma zjechaną psychikę mellow.gif (tak swoją drogą to przecież musi jakoś rozładowywać swoje napięcie wiadomo-jakie smile.gif )

QUOTE
Tylko,ze wtedy Voldemort ryzykuje. Ryzykuje, ze Lucius (ale on sie za bardzo boi i jest w tym za gleboko...) albo Draco obroca sie przeciwko niemu. Ale wszelkie tortury, uszkodzenia sa jak najbardziej prawdopodobne. A racja, jak ktos z nich ma juz zginac, to Narcyza...

A jeśli Voldemort rozkaże uśmiercić Narcyzję/Draca/Lucjusza komuś innemu (Bellatriks, perhaps)? Albo powie do młodego Malfoya, że ma zabić swoją matkę, bo jak nie to zabiję całą twoją rodzine(tj. oprócz matki także ciebie i ojca)?
No może trochę przesadziłam, ale Dark Lord już dał mu takie zadanie ( zabij Dumbla, bo jak nie to wszyscy zginiecie).



--------------------
"Mierz wysoko" - wpajali mu wzniośli nauczyciele. Strzelił im w łeb.

Stanisław Jerzy Lec
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 26.07.2005 14:22
Post #24 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Ja myślę, że nie doceniacie sprytu Volda. Wy naprawdę myślicie, że Tom rozkazałby Malfoyowi zabić Dumbla bez podwójnego dna? On wiedział, że Malfoyowi się nie uda. To miał być test lojalności Snapka. I mam przeczucie, że Bella i Cissy równierz w tym uczestniczyła.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szachrajka
post 26.07.2005 14:39
Post #25 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 25.06.2005
Skąd: Neverland




Ale się wszystko skomplikowało blink.gif
- Za jednym zamachem sprawdzić I Malfoya i Seva? No cóż, możliwe, aczkolwiek Voldemort obrał trochę dziwną metodę sprawdzenia Draca- nie dał mu wyboru (gra toczyła się o życie jego rodziny), więc nie ma teraz stuprocentowej pewności, czy D.M będzie jego wiernym sługą (takim jak Bella na przykład), czy też będzie spełniał jego rozkazy szukając jednocześnie sposobu jak uwolnić sie od Czarnego Pana.



--------------------
"Mierz wysoko" - wpajali mu wzniośli nauczyciele. Strzelił im w łeb.

Stanisław Jerzy Lec
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 11:54