Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Coś O Najnowszej Grze O Harrym

kkate
post 13.04.2005 16:50
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Coś o najnowszej grze o Harrym

Electronic Arts oraz Warner Bros podały kilka pierwszych informacji dotyczących czwartej gry komputerowej o Harrym Potterze, a także parę interesujących screenów z niej.

Oto jak brzmi opis gry:

"Harry w dziwnych okolicznościach zostaje wybrany na czwartego uczestnika niebezpiecznego Turnieju Trójmagicznego. Każdy uczestnik tego międzynarodowego konkursu musi zmierzyć się z ziejącym ogniem smokiem, uratować przyjaciół z lodowych głębin jeziora, i umieć odnaleźć drogę w ogromnym, niebezpiecznym labiryncie. Gracze doświadczą na własnej skórze wszystkich przeżyć z filmu - od campingu na Mistrzostwach Świata, do mrożącego krew w żyłach pojedynku z samym Lordem Voldemortem!

Harry, Ron i Hermiona są wszyscy grywalnymi postaciami, wzorowanymi na ich odpowiednikach z dużego ekranu. W tej grze, całkowicie nowy sposób rzucania zaklęć pozwala graczowi na prawdziwe uczucie magii, kiedy za pierwszym razem zobaczą, jak kursor drga i reaguje na każdy drobny ruch różdżki. Będzie można także grać z przyjaciółmi, współpracując, by połączyć magię i wytworzyć silniejsze zaklęcia, jak nigdy przedtem!"


Gra obecnie powstaje w brytyjskich studiach EA, i tworzona jest na następujące platformy: Playstation 2, Xbox, Gamecube, Nintendo DS, Game Boy Advance, PC, PSP.

Data wydania przewidziana jest na połowę listopada.

Natomiast kilka bardzo interesujących screenów oraz grafik z gry możecie zobaczyć tutaj.

Zapowiada się interesująco, aczkolwiek te postacie są nieco dziwne... No ale to chyba wina wyglądu aktorów w filmie.

Ten post był edytowany przez kkate: 15.04.2005 14:21


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 13.04.2005 18:48
Post #2 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Trzecia część gry była kompletnie beznadziejna, wogóle nie poczułam klimatu gry. Co z tego, że jest dobra grafika? Poprostu było sztuczne. Mam nadzieję, że czwarta będzie lepsza od tej durnej trzeciej.


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nokiaaa
post 13.04.2005 21:52
Post #3 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 09.08.2004
Skąd: Kołobrzeg




Jak dla mnie III część gry była całkiem, całkiem, tylko niestety, za krótka..
Zobaczymy co teraz wymyślą


--------------------
Oż !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pITe
post 13.04.2005 23:01
Post #4 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 14.08.2004




no mam nadziej, ze bedzie tak jak pisze - ze bedziemy miec przygody od mistrzostw po walke z Voldemortem :]


--------------------
Antybarca
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 14.04.2005 11:03
Post #5 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Już się nie mogę doczekać <lol> Tylko mam nadzieję, że gra będzie o wiele dłuższa i ciekawsza od HPiWA, bo tam to była doprawdy dramatyczna sytuacja XD Było by fajniusio, gdyby też walka z Voldemortem była dosyć trudna, bo na przykład patrząc na Voldemorta z HPiKF czy bazyliszka z KT to byłam załamana...


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 14.04.2005 16:03
Post #6 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Ja tam powatpiewam czy bedzie to dobra gra. Juz z daleka czuje komercje... Jedynie grafika mnie ciekawi. Ale bede dobrej mysli, bo moze jednak producenci przypomna sobie ze to co robia to Harry Potter, a nie dużo kasy.


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 14.04.2005 16:40
Post #7 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Juz z daleka czuje komercje

Thank you czarodziej.gif
QUOTE
ze to co robia to Harry Potter, a nie dużo kasy

Wiesz, że to są synonimy prawda? dementi.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CHR0B
post 14.04.2005 23:54
Post #8 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 14.04.2005




no coz gra pewnie bedzie do DUPY jak poprzednie te graficzki ktore pokazliscie nie sa screenami (ale z was n00by) ktos napisal ze 3 czesc miala fana grafe , NIE !!NIE !! miala kapiata (gral ktos kiedys w far cry ?? ) mam nadzieje ze nikt z was tego nie kupi bo sie nie oplaca mozne miec setki innych fajnych gier a nie takie DNO. Tak wlasciwie nie wiem dla kogo te gry robia moze dla DEBILI albo dla 7 latkow ?? no coz sam nie wiem ale GRA BEDZIE DO DUPYYYYYYYYYYY

Prosze o niekasowanie tego posta. Jest tak żałosny, że aż śmieszny. Tak dla rozrywki gawędzi niech będzie :D

Ten post był edytowany przez kubik: 15.04.2005 10:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 15.04.2005 16:29
Post #9 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




shit. o shit.

gra w sumie zapowiada się ciekawie. jeżeli rzeczywiście będą wszystkie zadania i nawet konfrontacja z Voldemortem to może być naprawdę nieźle. oczywiście Harry & spółka nadal wyglądają beznadziejnie. ale to już swoja drogą.
taa grafika na pewno będzie lepsza. może tym razem nie będzie się już dało przechodzić przez ściany... :/


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 15.04.2005 17:42
Post #10 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Tak czy inaczej trzeba byc dobrej mysli. I tak bede w to grac ze wzgledu na dosc duzy sentyment no i oczywisce trzeba ocenic i przy koniecznosci zbesztac. Ale w sumie CHROB nam wszystko przepowiedzial - co widac po jego umiejetnosci przekonywania forumowiczow, ze wlasnie on ma racje.*


* - tongue.gif

Ten post był edytowany przez eNoPe: 15.04.2005 17:42


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
żaba
post 16.04.2005 12:22
Post #11 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 06.12.2003
Skąd: obsypany różanym kwieciem Olsztyn...(pff jasne =P)




No gra się zapowiada całkiem całkiem. Jak dotąd wszystkie gry HP były beznadziejne (I częśc) i przeciętne (II i III). Może IV nas czymś zaskoczy.

QUOTE
oczywiście Harry & spółka nadal wyglądają beznadziejnie. ale to już swoja drogą.
taa grafika na pewno będzie lepsza. może tym razem nie będzie się już dało przechodzić przez ściany... :/


Ja tam lubię jak przechodza przez ściany lub wypadają ze schodów spadaja do połowy i wracają na miejsce z którego skoczyli tongue.gif . Ale przebojem tej gry jest dla mnie dubbing i ich mordki. Jak słucham tych piszczących głosików i na nich patrze to wybucham śmiechem tongue.gif . Jak dla mnie to, Harry jak wchodził do ściany i nie mógł wyjśc było fajnie tongue.gif . To nadawało taki specyficzny klimacik tej grze. biggrin.gif

A jeśli chodzi o grafikę w IV to jest dobra. Nawet bardzo jeśli porównywać ją do III. Podoba mi sie też ten motyw jak Harry czaruje. Takie 'lekko większe iskierki' leca z różdżki biggrin.gif .

EDIT:
*Patrzy na screeny z gry*
dry.gif Taaa... super... mugolskie ubrania...(ciekawe czy na lekcji tez tak będa wyglądać... dry.gif )

Ten post był edytowany przez żaba: 16.04.2005 12:25


--------------------
„I nagle zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem próżna; jak próżni jesteśmy wszyscy i jak wielką wagę przypisujemy sobie samym, naszemu istnieniu w świecie, które tak naprawdę ma znaczenie jedynie dla paru najbliższych. A może nawet i to znaczenie przeceniamy? A nawet jeśli nie, to czymże ono jest wobec milionów tych, którym nasz los jest obcy i najzupełniej obojętny; którzy o tym, że w ogóle jesteśmy, nawet nigdy się nie dowiedzą? Tysiące, miliony takich jak ja dziewcząt i chłopców – tak samo przecież jak ja ważnych i niepowtarzalnych – mogłoby zniknąć w jednej chwili jak jakiś obłok albo tęcza i czy to by cokolwiek zmieniło? Czy świat by przez to przestał istnieć? Wszystko by nadal biegło już utartym torem, a po zimie, jak zwykle, zakwitłyby kwiaty... Z jaką siłą dotarła do mnie ta brutalna prawda! Ta oczywista prawda, którą tak łatwo jest przeoczyć, przez to, że taka oczywista...”
Helena Saniewska –Mały wielki świat

Mój blog
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daphne
post 22.04.2005 15:05
Post #12 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.04.2005
Skąd: A po co Ci to wiedzieć?




Łaaa....
Z tej gry to będzie wielkie dno, tak jak z filmu.
Nie wiem czy warto iść na ten film, skoro tak gra się zapowiada... a zdjęcia? a pfu!


--------------------
Sirius + Remus = Najpiękniejsza para pod słońcem! =** chiik!!

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 22.04.2005 15:25
Post #13 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



*Westchnięcie*
Siedze tu i oczom nie wierze. Czuje się jakbym przeniósł się 80 lat do przodu. Zachowujecie się jak stado ramoli. "Oj będzie do kitu." "Och i mugolskie ubrania!" "To będzie szit!" Nosz do diabła!
Mi wszelkie narzekania bezpodstawne irytują więc się nie przejmujcie =P


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 22.04.2005 16:39
Post #14 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



kiedys dzieci nie miały kompa i było dobrze ;p


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 24.04.2005 10:00
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



A ja nawet w III część nie grałęm sad.gif
A opis to widać że jakiś mugol pisał - zadanie napisanie recenzji gry czy czegoś tam powinni zostawić nam, potteromaniakom.
A, może w IV część zagram...
Choćby po to, żeby się z Voldemortem zmierzyć...
No, ciekawe, jak to wszystko zrobili... Ten cały Turniej i to wsystko...
Najwyżej się pośmiejemy... wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldzia
post 29.04.2005 23:12
Post #16 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 20.08.2004
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



ja tam gralam sobie w 3 czesc pottera. glupie jest to, jak oni skacza to wzdychaja, jakby podskok byl straznie wyczerpujacy albo strasznie przyjemny tongue.gif

latania na miotle nie ma. akies to felerne wszystko tongue.gif.

druga sprawa ze gra jest kierowana bardziej do ludzi w wieku 8-13 lat, moze dlatego do mnie nie trafila tongue.gif.

ale co tam, czasem fajnie polatac na hipogrfie tongue.gif.

aa... a najgorsze jest to, ze ma sie nieskonczona ilosc zyc tongue.gif i w sumie nei masz zadnego wpllywu na losy bohaterow, po prostu musisz zaliczac co masz do zaliczenia. glupie to tongue.gif. mi sie podoba najbardziej widowiskowe zabijanie pottera biggrin.gif to jest najlepsza zabawa biggrin.gif. kto zabije najdrastyczniej Harrusia? biggrin.gif

edit: zabije to za duzo powiedziane tongue.gif

Ten post był edytowany przez voldzia: 29.04.2005 23:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 03.05.2005 17:50
Post #17 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Oj voldziu, uzależnienie od emotów daje znać tongue.gif

Ja swojego czasu przechodziłam wszystkie trzy grzy po kilka razy. W sumie są dziecinnie proste, chociaż Volda pod koniec 1 cz. tylko raz pokonałam dry.gif A co do 3, to zdecydowanie najlepszy jest lot na hipogryfie. To jest naprawdę fajne smile.gif

Hm, ciekawe czy w 4 będziemy latać na miotle ponad smokiem, aby jajo wziać?


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldzia
post 15.05.2005 19:48
Post #18 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 20.08.2004
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



no ja mam nadzieje ze bedziemy latac biggrin.gif

a co do tych emotow (tu cvhvialam wstawic dwukropek i litere P, ale sie powstrzymalam) ja tak mam odruchowo i czasem zapominam wylaczyc opcji wyswietlania emotikon. :]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomak
post 29.08.2005 12:54
Post #19 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 12.07.2005
Skąd: Hogwart




Gierka zapowiada sie niezle według mnie. Co prawda nie bedzie rewelacja ale i tak bede grał w nią. Co do poprzednich to w 1 czesci pojedynek z Voldemortem nie był zły ale i tak prosciutki w 2 czesci na bazyliszka ani troche zycia nie stracilem maxymalnie 1 błyskawice, pojedynki to 2-3 czarów i kazdy typek zdychał w 3 czesci lot na hipogryfie był niezły i grafika troche lepsza. Podsumowując KT była najbardziej lipna


--------------------
user posted image

S.Z.K.O.Ł.A.- Społeczny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów

Kierowanie się logiką przy pracy z komputerem jest nielogiczne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 12:52