Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ideał

Katon
post 29.07.2004 14:50
Post #1 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Macie jakiś ideał urody na świecie? Kogoś kogo uważacie za wcielenie piękna i doskonałości? Myślę tu oczywiście o pięknie fizycznym, jestem w końcu facetem. A może macie ideał niespersonifikowany? Wymyślony, ale nie istniejący realnie. A może wogóle macie to w tyle, bo dla was "liczy się tylko wnętrze". Różnie to bywa. Nie chcę, żeby to przeszło w rozmowę o miłości. Miłość miłością, a piękno to trochę inna bajka. Wlałbym raczej, żeby dyskusja przybrała postać nieprowadzącej do niczego (za to bardzo inspirującej) dysputy o pięknie i jego formach przybranych w ludzkie ciało. No bo jedni lubią nosy długie i garbate, a inni małe i zadarte. No i które są ładniejsze? (wiadomo, że te zadarte, no ale nie wszyscy osiągnęli ten poziom oświecienia, żeby se to uświadomić, hehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 29.07.2004 15:01
Post #2 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



piękny jest wschód słońca nad jeziorem oświn
piękne są słoneczniki i stokrotki
piekne jest dno zatoki korynckiej i partenon
piekny jest wysoki brozowooki brunet
i lot orła
chwile sa piekne

Ten post był edytowany przez voldius: 29.07.2004 15:06


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 29.07.2004 15:09
Post #3 

Unregistered









hm ciężko byłoby mi określić ideał. zresztą chyba sam nie wiem, jak ten ideał mógłby wyglądać. cholernie ciężko jest coś takiego określić. to pytanie możnaby zadać w wieku kilkudziesięciu lat ;] a teraz co mogłoby być choć trochę idealne. hmm. idealne jest piękno. a czyje?
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 29.07.2004 15:12
Post #4 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




wg mnie to glupi temat.
wiele razy slyszalam o osobach ktore mowia moj/a chlopak/dziewczyna musi byc wysoki/a ladny/a szczuply/a za moment okazuje sie ze kochaja totalne przeciwienstwo.


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 29.07.2004 15:16
Post #5 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No i? Niezbyt rozumiem, co ma ten przykład do sensowności tematu. Faktycznie często tak bywa. To raczej udowadnia sensowność tematu. Można się zastanowić, gdzie przebiega granica między podziwem a miłością i wogóle nad setką innych rzeczy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 29.07.2004 15:20
Post #6 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Nie chcesz, aby temat zszedł na miłość? Hm, szkoda bo już po pierwszym słowie chciałam do niej nawiązać...nawet ciężko tego nie zrobić. Nie, nie mam ideału urody. Kiedyś sobie taki "skleciłam" ale szybko okazało się, że moje upodobania zmieniają się..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 29.07.2004 15:40
Post #7 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



nie mam jasno określonego ideału. raczej nie podniecają mnie [mówię o facetach oczywiście] modele z okładek czasopism, tacy a'la Ken. oprócz zadbania itd. liczą się oryginalne rysy, coś co pociąga.

nie raz zdarza mi się prawie poślinić na widok Johnny'ego Deppa.

Ten post był edytowany przez Potti: 29.07.2004 15:40


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 29.07.2004 15:41
Post #8 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Pamiętam jaki zawsze miałam problem, by odpowiedzieć koleżankom jaki jest mój ideał faceta smile.gif . Po pewnym czasie doszłam do odpowiedzi, która nie wiedzieć czemu, ale zawsze skutecznie zbijała je z tropu: "Powiem wam gdy go spotkam". Mogę, mówić, ze wolę brunetów; że lepiej, zebym nie musiała wchodzić na drabinę, zeby się z nim całować; żeby nie był ani wymoczkowaty, ani tym bardziej napakowany, ot taki w sam raz; ale to wszystko to tylko taki powierzchowny obrazek, drogowskaz, kogo ewentualnie szukać. A jak wiadomo, znaków drogowych, mało kto przestrzega i szybko może się okazać, ze ideałem stanie się ktoś zupełnie do ideału nie podobny. jak mówią, serce nie sługa.
W tej chwili nie miałabym najmniejszego problemu z opisem mojego ideału. Ale tylko dlatego, ze już na niego wpadłam. Z grubsza spełnia wszystkie dotychczasowe wymogi, ale prawda jest taka, że wcześniej bym go na pewno nie opisała. Jeszcze do niedawna, byłam zdania, że coś takiego jak ideał nie istnieje. Zmieniłam je, nie dlatego, ze nagle się cudownie objawił, lecz dlatego, ze zmieniłam mój sposób pojmowania ideału. Do wyglądu, który z czasem przestaje razić, lub zachwycać; wszystkich cech które sprawiają, ze ogólnie jest nam super, dodałam nasze wszystkie wady. Jeśli jestem w stanie je zaakceptować, choć u wszystkich innych doprowadzają mnie do szału, i nie rzutują one na związek, to taka osoba jest dla mnie właśnie ideałem.
Oczywiście, nie zamierzam mu o tym mówić. Każdemu facetowi od razu przewróciło by sie w głowie, gdyby usłyszał, ze jest ideałem. Niech się jeszcze trochę postara, wszak zawsze może być lepiej smile.gif .

Aaa! Wymyśliłam! Jest jedna rzecz obowiązkowa, bez której się po prostu nie da obyć. Musi być dobry w łóżku. Tak, drodzy panowie, większość moich koleżanek twierdzi, że sex jest przereklamowany, i cos mi mówi, ze to przez to, ze mają facetów niedorajdy...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 29.07.2004 15:53
Post #9 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No to jaki jest w łóżku to już się do jego wyglądu ma no... powiedzmy względnie. Znam dziewczynę, która jest dla mnie absolutnym ideałem urody. Tak naprawdę najważniejsze w twarzy jest to czego się akurat nie da jasno opisać. No bo kolor włosów, czy oczu, to są jednak sprawy drugorzędne. Liczy się chyba najbardziej "sposób rozmieszczenia" wszystkiego na twarzy. Harmonia, ale z małymi elementami asymetrii, odległość od nosa do końca czoła i od końcówki nosa do brody. Wiem, to głupio brzmi ale to właśnie decyduje o tym czy jakaś twarz nam się podoba czy nie. Ta dziewczyna ma wszystko tak jak powinna. I jeszcze jakieś takie wyzwanie w oczach... Szkoda, że zmienia facetów jak rękawiczki i jest hm...mocno świadoma własnej urody...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 29.07.2004 16:01
Post #10 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



o tym czy ktos sienam podoba czy nie, decydują również feromony wiec nasz gust jest zmienny ja powiedziałam że wysocy bruneci są piękni ale to nie znaczy że to mój ideał
co do spraw łóżkowych zgadzam się całkowicie z nadzieją biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Teodora: 29.07.2004 16:01


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 29.07.2004 16:08
Post #11 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004





QUOTE
No i które są ładniejsze? (wiadomo, że te zadarte, no ale nie wszyscy osiągnęli ten poziom oświecienia, żeby se to uświadomić, hehe)

Jasne, że zadarte! Jak ktoś krytykuje mój nos tylko dlatego, że jest nieco zadarty, to mnie nerwica bierze.Spojrzeliby na swoje kartofle!
A co do ideału...Mnie nigdy nie pociągali napakowani lalusie. Może jestem banalna, ale o wiele bardziej wolałabym fajtłapowatego intelektualistę, erudytę z poczuciem humoru, niż modela z okładki jakiegoś pisma, z którym nie miałabym o czym rozmawiać.( Ale najlepiej byłoby, gdyby był i ładny i mądry biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )



--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 29.07.2004 16:09
Post #12 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Sam napisałeś Katon, co wpływa na to, że mi się ktoś podoba. Tak więc o dokładny zarys ideału bardzo trudno. Zresztą, do dziś myślałam, że wolę brunetów. Moją tezę obalił chłopaczek napotkany na deptaku. Ciemny blondyn. O bardzo dziwnych oczach i nietypowej twarzy. Szkoda tylko, że nie widuję takich na szkolnych korytarzach...


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 29.07.2004 16:31
Post #13 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



gdybym miala okreslic ten swoj ideal, to nie dosc, ze mialabym problem z konkretnym okresleniem jego wygladu (ale to sie jakos przezyje), to raczej... po prostu byloby ich wiecej niz jeden =P
moze z tym ma cos wspolnego ta cecha zwana popularnie "kochliwosc"? =P

Silny, b. "męski" ( nie lubie tego okreslenia, ale nic innego nie przychodzi mi do glowy, co mogloby zastapic to slowo..) brunet o elektryzującym spojrzeniu mozliwie jak najbardziej ciemnych oczu..

Romantyczny, wrazliwy blondyn wpatrzony gdzies w dal zamglonym wzrokiem lazurowych oczu.. z urzekajaco slodziutkim usmiechem.

te 2 szablony, gdy sie czyta, robia podobnie "wspaniałe" wrazenie... ale jednak chodzi o te rysy twarzy. o coś.. ładnego, wlasnie o ta symetrie i proporcjonalnosc. i w tym pieknie (a czasem nawet nie-pieknie?) musi sie znalezc wlasnie takie
c-o-s, co przyciagnie wlansie MOJ wzrok i tym sie zachwyce..

hmm, u mnie po czesci role takiego idealu spelnia Shane West. =)
Po czesci jeszcze jedna osoba, ale w to zaglebiac sie nie bede =P



--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 29.07.2004 16:59
Post #14 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



Nie mam okreslonego idealu, a to dlatego,ze sam nie naleze to szczytnego grona pieknych ludzi (a moze mam po prostu niskie mniemanie o sobie...whatever:). Oczywiscie kiedys patrzylem tylko na to czy kobieta jest ladna, reszta mnie nie interesowala, nawet jesli miala by byc najglupsza osoba na ziemi liczyl sie tylko wyglad. Teraz szukam kogos z kim moglbym rozmawiac, podzielic sie pogladami na swiat, kogos kto podnioslby mnie na duchu w razie potrzeby. Poki co nie znalazlem jeszcze takiej osoby, no ale bog tez zaczynal od zera co nie?;D
A tak poza tym to mi sie Mila Jovovich podoba ^^


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 29.07.2004 17:48
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Nie mam swojego ideału mężczyzny. Według mnie od urody ważniejsze jest wnętrze człowieka. Cóż mi po przystojniaku, jeżeli ma same głupoty w głowie i dyskusja z nim o rzeczach poważniejszych nie wchodzi w grę.


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Momo Mumencjusz Mum
post 04.08.2004 11:22
Post #16 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 154
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: z Warszawy




Z ideałami to raczej ciężko; ja swojego nie mam. Od razu uprzedzam - ja prosty chłopak jestem i podoba mi się jakieś 90% populacji dziewczyn. Jedne mniej, inne bardziej, to oczywiste. Są natomiast takie elementy w ich wyglądzie które sprawiają, że dana dziewczyna podoba mi się bardziej. Przykładowo - mam dziwną słabość do dziewczyn w okularach (ahh...) i jakieś 4/5 takich dziewczyn podoba mi się "bardziej". W każdym razie kilka takich elementów jest. Ale one wszystkie połączone razem wcale nie obrazują mojego ideału. Znam dziewczynę, która łączy większość tych cech, ale wcale przez to nie wydaje mi się "super-atrakcyjna". Normalna, ładna dziewczyna. Jeśli podciągnąć jednak do miłości - tzw. "obiekt moich westchnień" nie posiada żadnej z tych cech, a i tak potrafię wgapiać się w nią godzinami jak w obrazek i mi się nie znudzi. I nie potrafię patrzyć na nią jak na "elementy składowe" - oczy, włosy, twarz, etc., tylko wgapiam się w całość ^^. Znam ją ponad cztery lata, rozmawiamy ze sobą raczej chyba często, a ja do dziś nie wiem, jaki ma kolor oczu... Raczej wątpię, czy mógłbym ją nazwać moim ideałem, ale co z tego? ;P


P.S. Ja wiem, że to powyżej ma koszmarną ilość powtórzeń, no ale to nie opowiadanie wink.gif


--------------------
W imię Moda, bezczelnym nabijaczom wieczny przynosimy odpoczynek! Amen.

jam ci on gdyżeś aniele wzbił się księżyc świeci w jeziorze pluskają ryby i do tego wcale idę i widzę i słyszę i tak dalej bo w końcu zaiste przeszłość przepowiedziana przeznaczeniem jest zawsze ten obcy co jeździł koleją w armacie widziany huk raz za razem niby on nie ja wy amen

To ja ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 04.08.2004 11:52
Post #17 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



Coraz częściej uświadamiam sobie że na świecie nie ma ideałów. Ja bym się złapała na nieidealnego długowłosego faceta 180 cm z IQ powyżej 100 XP.

Zapomniałam że jednak jest jakis ideał: moja sis Alexa! Brawa dla tego szydercy i sadysty!

Ten post był edytowany przez Vilanda: 04.08.2004 12:44


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 04.08.2004 12:53
Post #18 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Vi - i vice versa kochana XD

Moim ideałem jest Richie z mojego avata XDDD Tak na serio to jest mój kochanek, więc i tak no comments :>

Dla mnie wielu jest ideałem, a każdy wygląda inaczej XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 04.08.2004 14:21
Post #19 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Ja też zawsze miałam problemy z określaniem ideału piękna. Poprostu nie ma u mnie czegoś takiego, żebym mogła na widok jakiegoś faceta powiedzieć 'On jest idealnie przystojny'. Zawsze brakuje 'czegoś' ;] Ale to nie znaczy, że żaden mi się nie podoba, jest paru takich. Ze znanych - Orlando Bloom (z lekkim zarostem, mrau ;] ), Brad Pitt, David Beckham (chociaz czasem ma koszmarne fryzury) i piłkarz Anthony Le Tallec ;D I jest tez paru z reala, którzy podobają mi się czysto fizycznie, nie chciałabym z nimi 'kręcić'.


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 04.08.2004 14:40
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




idealem prawie idealnym jest moj przyjaciel, ktorego godnosci tu nie wymienie;>
taki duzy, czuly, delikatny, taktowny, a jednoczesnie kawal z niegow skurwiela ; )


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 04.08.2004 14:48
Post #21 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



"Pamietam dobrze ideal swoj..."

No a tak na prade to nie mam okreslonego za bardzo, jedyne co wiem, to ze wole raczej nizsze panie:)


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 04.08.2004 15:22
Post #22 

Unregistered









QUOTE (Bitter @ 04.08.2004 14:40)
idealem prawie idealnym jest moj przyjaciel, ktorego godnosci tu nie wymienie;>
taki duzy, czuly, delikatny, taktowny, a jednoczesnie kawal z niegow skurwiela ; )

peeeee?

jak się zastanowiłem, to chyba jestem za młody na określanie ideałów. idealna to jedynie jest furażerka, którą właśnie mam na głowie i bardzo mi się podoba!
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 04.08.2004 16:39
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




QUOTE (voldius @ 04.08.2004 14:22)
QUOTE (Bitter @ 04.08.2004 14:40)
idealem prawie idealnym jest moj przyjaciel, ktorego godnosci tu nie wymienie;>
taki duzy, czuly, delikatny, taktowny, a jednoczesnie kawal z niegow skurwiela ; )

peeeee?

jak się zastanowiłem, to chyba jestem za młody na określanie ideałów. idealna to jedynie jest furażerka, którą właśnie mam na głowie i bardzo mi się podoba!

skad wiedziales?! ;>
ciiii, pan [P] tez ma neta i nie chce zeby sie dowiedzial ze wypisuje na nim na moim non-public blogu, bo by sie ostro zdenerwowal...tzn, no, i tak mu powiedzialam ze jest slyczny i wspanialy, wybrechtal mnie, powiedzial ze to ja jestem sliczna, wspaniala i idealna, wybrachtalam go i jeszcze sie wydarlam ze klamie.

jak widac ciezkie jest zycie ideału! ;D

poza tym, voldius - ;*~~


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 04.08.2004 16:43
Post #24 

Unregistered









yoł, to powiedz mu, że jest brzydki i śmierdzi i jest ćwok ;P zobaczymy co zrobi ;P

a poza tym czytam bloga ;] ;*
Go to the top of the page
+Quote Post
alchemiczka
post 04.08.2004 16:57
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z lochów

Płeć: Kobieta



QUOTE (_Marcia @ 29.07.2004 15:12)
wg mnie to glupi temat.
wiele razy slyszalam o osobach ktore mowia moj/a chlopak/dziewczyna musi byc wysoki/a ladny/a szczuply/a za moment okazuje sie ze kochaja totalne przeciwienstwo.

wg mnie głupi post.


--------------------

Myśka (31-05-2003 12:35):
Hazel, legendo forum..((;
(...) i erotycznych snów [z udziałem dementiego^^] (...)


- o to im chodzi, Dem? Ja też w ogóle tego nie rozumiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.04.2024 12:19