Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Prosze O Drobna Pomoc ?!?, Chodzi o klasyczny trik - poważne !!!

artur_waw
post 31.01.2006 22:55
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 31.01.2006




Witam

Moim problemem jest to iż nie mogę opanowac sztuki z pojawiającym się nagle w rękach kwiatkiem. Chodzi mi o pojedyńczą różę bez kolcy całoś z łodygą czywiście krótsza od dłoni o jakieś 2 cm.

Chodzi mi o pomoc w wykonaniu tej sztuki. Oczywiście nie piszcie tutaj na forum bo to sekrety sztuki trzeba zachować - ponadto porszę o nie pytanie jak zrobić jakąś sztuczke bo mogę okazać się nie miły aczkolwiek moge udzielić porad co do klasycznych trików ale wcześniej musze zobaczyć że wiesz co i jak a nie jesteś cwaniakiem który myśli że jest sprytny.
Chodzi mi o najprostszą wersje tego triku gdyż do wersji z włosami albo bukietem jeszcze jestem zbyt mało sprawny w dłoniach.

Trik prawie mi wychdzi aczkolwiek mam problem głównie z łodygą ale mam nadzieję że znajdą sie tu pożadni ludzie co pomogą. Każdy kto może jakoś pomóc niech pisze do mnie (kontakt poniżej) Albo wrzuci tu jakiegos posta z kontaktem do siebie. Jak się dogadamy to podam skype dla lepszej komunikatywności.


Kontakt ze mną
GG 5961670
artur_waw@wp.pl


Pozdrawiam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
artur_waw
post 01.02.2006 23:13
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 31.01.2006




Ok już dałem sobie rade takze nie ma problemów smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ilusioner
post 04.03.2006 20:43
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 04.03.2006




Ja nie mogę opanować triku z lewitującą kartą a próbuje od tygodnia. Proszę o pomoc GG 6691173


Ten post był edytowany przez Ilusioner: 04.03.2006 20:44
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 20.04.2024 17:11